Skyscraper City Forum banner
1 - 3 of 3 Posts

·
Moderator
Joined
·
39,943 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Оф.сайт: mulberry.ua

Адреса: с. Красилівка, вул. Кірова, 76
Розмір території: 11.5 га
Кількість ділянок: 150
Розмір ділянки під котедж: 6-8 соток


У селі Красилівка Броварського району, що знаходиться в 25 км від столиці - розташувалося котеджне містечко Mulberry Park Homes, що володіє альянсом тиші і спокою, якого так не вистачає в галасливих умовах столиці. Територіальне розташування дозволяє безперешкодно вести активну трудову діяльність в м.Києві, так як шлях до центру займе всього 45 хвилин на власному авто, і трохи більше години на громадському транспорті, комунікація якого налагоджена і дозволяє безперешкодно дістатися в необхідну точку.

Екологічно чистий район дозволяє щодня насолоджуватися чистим повітрям і чарівним видом на природне озеро і листяний ліс. Щоб купити котедж в КГ «Малберрі Парк Хоумс», не варто шукати додаткових причин, адже сучасний будинок, адаптований під характерний український клімат, з натуральних матеріалів, побудований із застосуванням сучасних технологічних рішень стане не лише чудовим особистим придбанням, а й, без сумніву, вигідним фінансовим вкладенням.

Забудовник пропонує концептуально нові будинки в європейському стилі, виконані за проектами професійних литовських архітекторів. Ми відмовилися від високих парканів, створивши єдиний доброзичливий, творчий, а головне - безпечний простір для вас і ваших сусідів. Додатковий комфорт та гармонію забезпечує закрита територія, в'їзд на яку здійснюється за допомогою шлагбаума.

Для реалізації кожного проекту використовуються виключно якісні, сучасні та енергозберігаючі матеріали, які забезпечать не тільки моральний комфорт, але і фізичний. Він виражається в підтримці необхідної комфортної температури в будь-який час року, безпеки проживання навіть для самих маленьких членів нашого суспільства і економії фінансових коштів на обслуговування приміщення.

Завдяки підходу забудовника, жителі зможуть втілити всі свої дизайнерські ідеї в новому будинку і створити унікальне приміщення, що відповідає їхньому смаку і обмежене лише фантазією. Компанія надає не тільки тонко продумане планування, а й грунтовно готує кожен будинок для подальшої обробки.
 

·
Registered
Joined
·
4,474 Posts
1 - 3 of 3 Posts
Top