SkyscraperCity banner

7961 - 7980 of 8806 Posts

·
Unregistered user
2,792 Posts
Не за горами турнікети з термо-скринінгом і мундштуком )

А з масками зайоп, я вже двічі приїжджав в КК без маски і без дрібних грошей. Могли б і роздавати на вході шолі, бізнесмени уєві.

·
Registered
1,256 Posts

Українці вирішили з’їздити в Польщу :) без масок, зате у кожного є довідка на антиген :) биточком на морозі стоять от так по 6-9 годин, бідолашки

·
Registered
506 Posts
Робити з цього якісь висновки про безпечність чи небезпечність вірусу - не варто.

Єдиний висновок який напрошується - це питання самоізоляцій. Оце дійсно можна йобнутись.
І не варто і варто. Тому що вони ж самі про це кажуть та й пишуть постійно, що в більшості випадків одужують і лікуються вдома, а не в реанімації. Незнаю, навіть без усяких змов, просте спостереження збоку показує, що нема смертності та й мору. А це мало би бути коли є слово "епідемія". І тут вже хоч не хоч, як пише товариш Maninred:
Мене завжди цікавило питання: ДЛЯ ЧОГО щось відбувається? А не ЩО відбувається?
схиляєшся до змови.
Не за горами турнікети з термо-скринінгом і мундштуком )
Та, ми про це говорили. Мундштук маєте на увазі для задниці?) Той можливий китайський варіант тестування?
Як так виходить, що вірус так глибоко тре шукати (?) Спочатку ПЛР мазки з ротоглотки, доволі глибоко. А потім ймовірно будуть порпатись в анусі, бо хитрий вірус никається щораз дальше😲

·
Registered
1,425 Posts
Завтра вперше йду здавати тест на антиген вартістю 540 грн, бо без того теста тепер нікуди не випускають, як пса без намордника.
Мене завжди цікавило питання: ДЛЯ ЧОГО щось відбувається? А не ЩО відбувається?
Тести на корону це дебілізм вже у світовому масштабі. ЗМІ відкрито пишуть, що результати можуть недостовірними у 30-40% випадків. І для чого інші держави вимагають негативний тест, якщо не існує механізму перевірити чи той папірчик справжній. Читав, що минулого року негативні тести можна було придбати прямо у міжнародних автобусних перевізників, зараз але не знаю як з цим.

Я не знаю, для чого у нас боротьбу з короною перетворили на театр абсурду. Можливо колишні можновладці таким чином псують рейтинги зеленій владі, підказуючи які рішення краще прийняти, а зелепні радо погоджуються бо самі додумати не можуть.

·
Registered
589 Posts
А ще можна не зявитись на тест і отримати позитивний результат (досвід не в Україні).

·
Registered
1,256 Posts
А хто пробував повернутись з-за кордону, де на кордоні примушують поставити додаток ДІЯ і сидіти на самоізоляції з цим додатком?)))
Воно, зараза, буде фоткати тебе кілька разів на день. Якщо не встигнеш зробити фото - штраф.
Якщо вийдеш з дому без дозволу - штраф.
Перевіряє геолокацію. Різні фейкові GPS та інші варіанти не спрацьовують.
Якщо стреш прогу чи ігноритимеш - прийде поліція додому.
Штраф - десятки тисяч грн.

Реально, страшно жити.
Зупинити двотижневу тюрму можна лише зробивши ПЛР тест. Тест за 900 грн роблять до 3х днів. Треба брати дорожчий, тоді його зроблять за 1-2 дні. Тобто, по-любе 1-2 дні домашньої тюрми забезпечено. Якщо в "тюремний період" виїдеш з дому по справам - штраф.

·
Registered
506 Posts
Воно, зараза, буде фоткати тебе кілька разів на день. Якщо не встигнеш зробити фото - штраф.

Реально, страшно жити.
Зупинити двотижневу тюрму можна лише зробивши ПЛР тест. Тест за 900 грн роблять до 3х днів. Треба брати дорожчий, тоді його зроблять за 1-2 дні. Тобто, по-любе 1-2 дні домашньої тюрми забезпечено. Якщо в "тюремний
Ох, прориває потроху, не тільки в мене бачу. Ціхо-ціхо, бо можуть у ватності, упоротості звинуватити. Ви чьо, нізя критикувати жодну електронну новомодну фічу чи тих, хто за цим стоїть, особливо якщо вони із західного керунку. Немодно, тренд критикувати тіко схід. Хто таке робить і вбачає контроль, концтабір - у того або совок в голові, або він не шарить і не в тємі як треба.
"Ви дозволяєте визначити місцезнаходження за допомогою служби локації google", гугл турбується про вас). Мова вже давно йде не про вірус, це зацепка, бо треба було з чогось почати і чимось правдоподібно обгрунтувати. І чого то постійно "Україна, Україна, та у нас, та ну його....". Та то всюди такий звіздець, є звязок правда, наскільки бачу. Чим багатша країна - тим покірніша усім приписам.
P.S. Зате з ДІЄю зручно ж як, всі доки на місці, при тобі. Чого того страхатись, а нєє, таки контроль під егідою зручностіo_O:censored:

·
Registered
1,887 Posts
А хто пробував повернутись з-за кордону, де на кордоні примушують поставити додаток ДІЯ і сидіти на самоізоляції з цим додатком?)))

Реально, страшно жити.
Зупинити двотижневу тюрму можна лише зробивши ПЛР тест. Тест за 900 грн роблять до 3х днів. Треба брати дорожчий, тоді його зроблять за 1-2 дні. Тобто, по-любе 1-2 дні домашньої тюрми забезпечено. Якщо в "тюремний період" виїдеш з дому по справам - штраф.
Я у вересні ризикнув і звалив у Болгарію (бо там невимагали ніяких плр тестів, на відміну від хорватів якиї прийшлося за тиждень до виїзду скасувати).
Підготувався до спорів і виклику поліції на кордон в зв'язку з тим що дію ставити не планував (то не обов'язково взагалі то, но там альтернатива непонятна.. якийсь обсерватор чи що) , а ночувати на кордоні вночі з малою дитиною тоже не планував.

На щастя в останній день перед повернення, румунів викинули з червоної зони і поставили в зелену (притому що я ту румунію їхав вночі і ставав там один раз тупо заправитися - з транзитом це взагалі брєд), і ніхто дурниць ніяких не питав.

Зараз в садіку малу воджу, на вході висять два дуже рішучих оголошення, мол не заходити батькам. Ну зранку вихователі всіх приймають, роздівають.. батьки не заходять.
Ввечері - роби що хочеш :D Всі батьки одягають вже самі всередині ))))) Показуха така сама як з термометрами в ТЦ.

·
Unregistered user
2,792 Posts
Накину. То треба зробити історичний екскурс в попередні епідемії, холери там, чуми. Мабуть така сама фігня була. Цікаво чи були теж такі, хто заперечував проблему? Ну ок, порівнювати то важко. Але хто ж там в 2019 міг знати наперід до чого може призвести ковід? А раптом наслідки були б катастрофічні )

·
Registered
506 Posts
То трохи (кардинально) різне. Ну от ми колись проводили різні паралелі, люди в минулому такі тіпа темні, неосвічені, земля плоска на трьох слонах... а тут, 2021. Хтось там вище закидав про ракети, технології, урбаністику... дійшли до сортування сміття, стишення руху, смуги, дійшли до дієт на всяк смак, дійшли до складних операцій роботами... а от дійти до того, що тряпочка на носі, мазок із слизової, показуха в закладах, як описали, і не тільки в садках - це все якась нерозумна несправжність). Ці дії нічого не стримують, як би там не переконували з екрану. Якісь ритуали, фетиші, завчена поведінка на кожному кроці. Як той жарт: я в магазин по пиво, пляяя, маску забув. Чому собі в голові не сказати, що зранку в садку ковід батьками стримується, а вечером ні - то цирк якийсь. А його повно на кожному кроці. І знову, закордоном він теж є, просто менш виражений, вони більше дотримуються якогось офіційного ритуалу-поведінки, але алогічні дії не міняють своєї суті.
Ви трохи не так кажете, проблему ніхто не заперечує, її вбачають кожен в різному, але вона є, гігантського масштабу причому, і щось не проходить, не дають їй розчинитись так швидко в історії. Крім отаких захворювант, її кожен день мусолять, міняють зони як в каледоскопі. От як одна область по їх критеріях чітко стає червоною зоною? Чому не частина області, і частина іншої, які межують? Або райцентр і прилегле село, два. Так, були й точковіші закриття сіл та містечок, але переважно це області, а останнім часом й поготів. Коротше, можна багато говорити, а краще спостерігати й будувати висновки.
П.С. По відчуттях, якби не було корони, на що б спихнули раніше поточний стан здоров'я. Я це відчував як специфічний грип.

·
Unregistered user
2,792 Posts
П.С. По відчуттях, якби не було корони, на що б спихнули раніше поточний стан здоров'я. Я це відчував як специфічний грип.
я би міг це списати на сезонну алергію, зараз якраз відбувається цвітіння вільхи. Я вже навіть думав що мож то воно і є))

·
Unregistered user
2,792 Posts
Чому собі в голові не сказати, що зранку в садку ковід батьками стримується, а вечером ні - то цирк якийсь.
А то як в парк сколівські бескиди їхати на авто, зранку платиш мзду, а після обіду там нікого нема, вїжджай на халяву))

Ще як в ресторан заходиш, то просять бути в масці, а за столиком можна зняти (мож це вже згадувалось)

Це просто від відсутності системного мислення. Більшість людей не здатні подумати, тому роблять те, що їм сказали інші (переважно такі самі, які не здатні думати, але зобовязані щось казати бо така у них посада)

·
Registered
666 Posts
ну от є в тебе системне мислення, і типу ти приходиш і кажеш лабухові на вході- у мене є системне мислення, пішов нах отсудова. Здатність підкорятися правилам вона якраз на мою думку і відрізняє цивілізованих людей від всіх решта. Навіть якщо ці правила дебільні.

·
Registered
579 Posts
Застаріла інфа, літом (червень) треба було ставити Дію, вже восени (а може й ще швидше) то відмінили, зара в'їжджай звідки хоч, всім пох. На рахунок поліції додому - то як провтикав селфі в якийсь рандомний момент - то дійсно могли подзвонити і спитати чи все норм, ніхто не ломився і штрафи платити не треба. Досвід з родини.

·
Registered
579 Posts
А десь в світі є системність боротьби з короною? Ну хіба в Китаї.
У Китаї також системнісь з тиском на СМІ і контролем всього і вся. Тому їх "дані" я б не сприймав серйозно.

Візьмемо для прикладу Ізраїль. Влада стверджує що ~50% населення повністю вакциноване і ~30% отримали першу дозу. І тим не менше, вчора +6600 нових випадків при загальній к-ті населення 9 млн.
Так то ніби не мав би бути сіюмінутний ефект, масово там почали колоти десь з середини січня, вводити її треба 2 рази з проміжком у тижні чи місяць, полюбому є хтось, хто вірус підхопив раніше і тд. Веду до того, що рано казати, що щось діє чи не діє. Я б почекав охоплення в районі 90% і через місяць глянув би.
Знайшов на worldometers цифру в 4+ тис на день написання вашого коменту, ну але ладно. Тренд також спадний, хоча виглядає, що він всюди такий. Поживем-побачим.

Так що ситуація у нас далеко не найгірша. Але повністю погоджуюсь щодо імітації діяльності, це можна сказати фішка нашої держави.
В нашу медичну статистику віра десь на рівні як з Китаєм, тільки зі знаком мінус.

·
Registered
589 Posts
Воно приблизно так всюди, тут також вірити в статистику не можна, тому що є очнвидна маніпуляція даними. То у них збій в системі, то вони віднімають якісь цифри бо десь двічі порахували. Тест можна здати тільки з направленням сімейного лікаря, а у них виглядає що є вказівка не направляти без потреби. Менше тестів - менше офіційно хворих. Та і самі тести мають велику похибку, в іншому випадку вони не напрявли в ізоляцію з негативним результатом. А от скільки людей помре після бо рак був вчано не діагностований, чи суіциди різного роду, ментальні розлади у підлітків, затримки з плановими операціями.... ? залишається тільки здогадуватись.

7961 - 7980 of 8806 Posts