SkyscraperCity banner

8661 - 8680 of 8806 Posts

·
Registered
506 Posts
Яка би не була небезпека, все вже давно відоме, це тільки фейсбучні довб*** створюють щойновідкриті сенсації для своїх подпіщіков.
Що відомо і кому? Вам? Чи стає відомо, коли похапцем починаєте гуглити щоб то відповісти?
Хіба не ви тут вище так розпинались про охопність вакцинації Ізраїлю, прям свідомої країни. Може вам і це відомо? Про ще не розпіарений південноафриканський штам? Гугліть хутчіш, фейсбучні допісчики вас постійно випереджують в актуальній на сьогодення інформації.
South African variant may evade protection from Pfizer vaccine, Israeli study says
"
The South African variant, B.1.351, was found to make up about 1% of all the COVID-19 cases across all the people studied, according to the study by Tel Aviv University and Israel’s largest healthcare provider, Clalit.

But among patients who had received two doses of the vaccine, the variant’s prevalence rate was eight times higher than those unvaccinated - 5.4% versus 0.7%.

This suggests the vaccine is less effective against the South African variant, compared with the original coronavirus and a variant first identified in Britain that has come to comprise nearly all COVID-19 cases in Israel, the researchers said.

“We found a disproportionately higher rate of the South African variant among people vaccinated with a second dose, compared to the unvaccinated group. This means that the South African variant is able, to some extent, to break through the vaccine’s protection,” said Tel Aviv University’s Adi Stern".
Переклад:
"Встановлено, що південноафриканський варіант, B.1.351, становить близько 1% усіх випадків захворювання на COVID-19 серед усіх досліджуваних людей, згідно з дослідженням Тель-Авівського університету та найбільшого постачальника медичних послуг Ізраїлю Clalit. Але серед пацієнтів, які отримали дві дози вакцини, рівень поширеності варіанта був у вісім разів вищий, ніж у невакцинованих - 5,4% проти 0,7%. Це свідчить про те, що вакцина є менш ефективною проти південноафриканського варіанту порівняно з оригінальним коронавірусом та варіантом, вперше виявленим у Великобританії, який охоплює майже всі випадки захворювання на COVID-19 в Ізраїлі, зазначають дослідники. «Ми виявили непропорційно вищий показник південноафриканського варіанту серед людей, щеплених другою дозою, порівняно з невакцинованою групою. Це означає, що південноафриканський варіант певною мірою здатний прорвати захист від вакцини », - сказав Аді Штерн з університету Тель-Авіва."
Ну і звична черешенька: "Pfizer declined to comment on the Israeli study". - "Pfizer відмовився коментувати ізраїльське дослідження".
Манагери фармвиробника, ще не придумали чергової казочки для тих хто в бункері.
І ще, для бункерників, вже по логіці речей треба 3 варіанти вакцин колоти, по 2 дози. Звичайний "оригінальний" коронавірус, британський штам, південноафриканський штам... В сумі 6. Мені це вже друшляк починає нагадувати. А ще кажуть якісь нові штами з'являються, бразильський здається.

·
Moderator
8,338 Posts
Що відомо і кому? Вам? Чи стає відомо, коли похапцем починаєте гуглити щоб то відповісти?
Вся ця інформація є у вільному доступі, безвідносно того знаю я її чи ні, то чому замість читати першоджерело яке написало щось 5, 20, 50 років тому, Ви читаєте хз кого?

·
Moderator
8,338 Posts
Манагери фармвиробника, ще не придумали чергової казочки для тих хто в бункері.
І ще, для бункерників, вже по логіці речей треба 3 варіанти вакцин колоти, по 2 дози. Звичайний коронавірус, британський штам, південноафриканський штам... В сумі 6. Мені це вже друшляк починає нагадувати. А ще кажуть якісь нові штами з'являються, бразильський здається.
Ви просто маніпулюєте фактами, видаєте вирвані з контексту речі за щось інше, і тд. Конкретно тут ви робите з мухи слона)

Ось реальний підсумок того дослідження: this suggests the vaccine is less effective

Як перекладається? less effective? Ну от, в чому власне проблема? Що вакцина яка створювалася проти одного типу вірусу менш ефективна проти іншого? Оце так неймовірний висновок, десь такий же за вагомістю як і висновок що обробка поверхонь без попереднього очищення безглузда.

Ну а такі речі звісно що будуть ігноруватися нашими конспірологами:

The researchers cautioned, though, that the study only had a small sample size of people infected with the South African variant because of its rarity in Israel.

·
Registered
506 Posts
Вся ця інформація є у вільному доступі, безвідносно того знаю я її чи ні, то чому замість читати першоджерело яке написало щось 5, 20, 50 років тому, Ви читаєте хз кого?
Якщо ця інформація була такою давно відомою, навіщо CDC та інші джерела її повторно постять on Apr 6, 2021, 1:13 AM або у період березня-квітня?
The CDC relaxed its rules on cleaning to prevent COVID-19, saying intense disinfectants are likely doing us more harm than good
По вашій логіці - вони повторяють таке загальновідоме, якого милого?

·
Unregistered user
2,792 Posts
А що цей інсайдер належить антивакцинаторам? Написали новину про антисептики, у вигляді рекомендацій застосування. Там може на тому ж сайті десь і реклама вакцин буде

Ну і цей, чим раніше буде колективний імунітет, тим швидше коронавірус піде на спад, а отже буде менше мутацій. По причині того, що середовище його існування буде вакциноване

·
Moderator
8,338 Posts
Якщо ця інформація була такою давно відомою, навіщо CDC та інші джерела її повторно постять on Apr 6, 2021, 1:13 AM або у період березня-квітня?
The CDC relaxed its rules on cleaning to prevent COVID-19, saying intense disinfectants are likely doing us more harm than good
По вашій логіці - вони повторяють таке загальновідоме, якого милого?
По максимально очевидній логіці - бо люди стали занадто багато юзати антисептики.

·
Registered
506 Posts
По максимально очевидній логіці - бо люди стали занадто багато юзати антисептики.
Це взагалі нелогічно. Взагалі-то, перш ніж щось запроваджувати, населення повністю і належно інформують, в т.ч. на період так званої "експлуатації". Такі як ви, стверджують, що це все знали, але виходить їм не завадило нагадати після майже року пандемії. Клоунада.
Ви напевно і про оприскування вулиць знали, а потім знали, що це психологічний ефект. Нострадамус мабуть.
З цього всього виходить, будь-який конспіролог виглядає розумнішим хоча б тому, що у нього є дві точки зору, офіційна і неофіційна, на відміну від масовішого громадянина. Та й узагалі, пора конспірологами називати прибічників чогось одного, які стають то прибічниками з добровільного примусу. І якби ж то просто ставали, а то просовують свою правду-матінку під егідою єдиноправильного. Відсутність критичності - ось де справжня конспірологія тупості криється. В підсумку, якщо вас ніхто ні в чому не переконав і не додав краплі сумніву, то і ви нікого не переконали, тому це можна завершувати. А що постити, з фейсбуку чи ні - це справа особиста, вашу думку щодо цього почули, і вона вже нецікава опонентам, бо повторюється через пост. Одне і те ж, одне і те ж. Тому епітети про треш, тримайте при собі, ваша писанниа таку саму ознаку носить для інших.

·
Moderator
8,338 Posts
Ви намагаєтеся знайти якийсь прихований зміст у ситуаціях де є місце помилкам чи прорахункам. А зараз взагалі на рівному місці вигадуєте щось. От це дуже вдала ілюстрація того як Ви (і ваші джерела) все викладаєте:

·
Registered
506 Posts
Я би цю ілюстрацію відніс до так званої пропаганди дискримінації меншин, гендерів, абсолютно інформаційно роздута, умолишена, прозахідна фігня, що хтось комусь забороняє чпокатись. Так само як і роздута пандемія, щоб більше лякати. Або коли говорять про врятуй життя і паралельно умри безмасочник. Десь як і та викладачка з політеху - висловила свою позицію, ще й як педагог. Роздули - викладач дискримінує і ви повірили, оскільки по замовчуванню є сторонником других. Так що з якої сторони це трактувати.

·
Moderator
8,338 Posts
Я би цю ілюстрацію відніс до так званої пропаганди дискримінації меншин, гендерів, абсолютно інформаційно роздута, умолишена, прозахідна фігня, що хтось комусь забороняє чпокатись. Так само як і роздута пандемія, щоб більше лякати. Або коли говорять про врятуй життя і паралельно умри безмасочник. Десь як і та викладачка з політеху - висловила свою позицію, ще й як педагог. Роздули - викладач дискримінує і ви повірили, оскільки по замовчуванню є сторонником других. Так що з якої сторони це трактувати.
Навіщо ви сюди вкотре пишите якісь свої вигадки? Якщо ви говорите про когось то цитуйте а не пишіть незрозуміло що. Тут я не пригадую таких цитат.

·
Registered
171 Posts
Навіщо ви сюди вкотре пишите якісь свої вигадки? Якщо ви говорите про когось то цитуйте а не пишіть незрозуміло що. Тут я не пригадую таких цитат.
Щиро співчуваю, що будучи модератором, ви змушені читати ці простині конспірологічної копіпасти від ІнкІнк та ннам3. Я просто безмежно радий, що є можливість заігнорити повідомлення юзерів на форумі, якою я скористався)

·
Registered
506 Posts
Тримались-тримались, і все-таки підгледіли, що простині... або мама розказала. Потім підлизнули і не забули про це написати, не втримались. Молодець). В 2021-му вже зробили від грипу, не забули, чи конспірологічна тьотя Супрун не нагадала турботливим дописом?
Тут ще кілька лизунів-однореченців є, ви не один. І вже потрохи розумію реакцію Юрека).

·
Unregistered user
2,792 Posts
@IncInc ви не зміните свою думку, так само як і модератор не змінить свою. Зрештою, чи хотіли би ви, щоб хтось прийняв вашу думку і почав жити інакше? Став таким собі копіянтом. Мова не йде про правильну позицію. Я наприклад знаю як це, коли хтось копіює чужі думки і потім видає за свої, копіює чужу поведінку, якісь слова і фактично живе чужим життям - такі люди слабенькі і не цікаві, бо не мають власної жилки і харизми. І що саме головне - вони це не розуміють і думають що самі до цього всього дійшли

Модератору респект за яку-неяку, але власну позицію. Він, до речі, за останній місяць троха відростив яйця і став більш злісним. То ж чи не є це результатом ваших дописів? ))

З іншої сторони, он навіть більшість активних дописувачів не може змінити вашу думку, бо ви на це ніколи не погодитесь.

Метою форумних срачів є лише захист власної позиції, що ми і спостерігаємо і будемо продовжувати спостерігати ))

·
Registered
506 Posts
Jаmes Так, думаю кожному хотілось би, щоб більшість думала так, як він. І щоб більшість прийняла його думку. Бо тоді банально тій людині стає легше жити, коли не треба комусь доводити про: політику, релігію, урбаністику, термітники, навантаженість транспортом... медицину. Інше питання, яка думка є правильною. Час покаже. Але для поточної людини, в поточний час її думка і позиція є суб'єктивно правильними.
Я не сперечаюсь стільки щодо протилежної думки, як обурює метод висловлювання цієї протилежної думки - примітивна невихованість в суміші із тролінгом, образами ще й з стадними ознаками. Сказав свою думку - та й добре, нащо якогось користувача фейсбуку обзивати, даючи зрозуміти за кого ти маєш користувача форуму. Що це показує? Виховання? Толерантність? Розум?
Якщо "наростити яйця" полягає за ким останнє та міцніше слово, то боюсь ви помиляєтесь. Якби не релігія, яка обмежує трохи хамство, я б теж тут міг поливати, але... зрештою це марно. В якийсь момент починається ігнорування будь-якого хама та й усе. Один хамить, інший підкреслює, як він демонстративно когось ігнорить. Що цікаво, якщо ігнориш, то чому продовжуєш стежити? Навіщо про це трубіти, щоб іншим підказати?) Кеп, якийсь кумедний. Вже десь втретє таке тут зустрічаю, такі дитячі помсти). Хто не хоче, той і не читає і не заходить в окремі гілки, а у кого підгорає, то крутиться як вуж на пательні, намагаючись гостроту власного розуму підкреслити.
От з вами, спочатку трохи пободались на гіпсових статуях, але попри багато інших протилежних думок, я вам не нав'язую антиваксерство, критику ЛГБТ, тощо.... Та й Мілютін щось вам сильно око не муляє. Є собі пост, та й будь-ласка. Чим не якась інша думка, вас же ніхто не заставляє її приймати й не називає тупим ваксом, дезінфектором...
В підсумку все впирається у виховання. Якщо люди називають себе толерантними, то вони повинні для початку добирати слова і ставлення до будь-кого. Толерувати все не треба (як я наприклад не толерую меншини), але проявляти базовий етикет необхідно. Інакше їх теж тролитимуть, просто вихованіше, а з часом вишуканіше, як не тут, то де-інде. Або в якийсь момент життя, самовпевненість опустить дуже низько, навіть до прийняття протилежної думки. Така карма.

·
Registered
1,256 Posts
Цікавий відгук про подорож в Європу з одного із сусідніх форумів. Передає весь "запах" події.

Ось відгук про вчорашній перетин кордону.

Чоп.
Перехід Тиса.
Приїхали о 6 ранку.
Треба провідати родину в Угорщині. Бачимося двічі на рік..
11.00. Навіть не доїхали до шлагбауму КПП.
Лівий ряд - автобуси. Штук 30-35. Заробітчани. На Італію.
Справа -мікроавтобуси. Теж 30-35. І теж на Італію.
В середньому ряду - легкові автомобілі. Штук 50-75.
Всі такі, як ми. Ідуть в 30-кілометрову зону, до родичів. На кілька годин.
За годину часу на митницю заїжджає 5-6 авто.
Кажуть, що «тримають» мадяри.
То чому ж ви не домовитеся, щоб не «тримали»? Кому потрібне це знущання?
І [цензура], жодного кіоска з водою чи бутербродами.
І жодного біотуалета!
Жодного, [цензура]!
Дорослі ще бігають у кущики, а що робити малим дітям?
Вперше за 10 останніх років бачу таке.
Волосся дибки!
Як так!
За кого ви маєте людей, покидьки?
Треба міняти всю цю службу, від керівника, до останнього клерка, який за щось відповідає.
Немає голодомору і Холокосту,на Сході війна, а на кордоні повний [цензура]!
Не дивно, що до нас ніхто не хоче їхати.
Про який туризм на Закарпатті ви говорите!!
Та не буде його ніколи, ні в Закарпатті, ні в Прикарпатті!
І ви ще дивуєтеся, що народ «валить» з України?
Валить, бо такого скотства до своїх громадян з боку влади ніде в Європі немає.
І тепер «квіточка» - ми пробудемо у дідуся і бабусі 2-3 години, не більше. В Угорщині перебування таких туристів, як ми, обмежено добою. І коли повертатимемось, змушені зробити ПЛР тест за 1200 гривень!
Кожному!
Та не охуіли ви, [цензура], від такого!
10 годин провести на митниці, заплатити 4800 гривень за тести, щоб 2 години побути з батьками, які вже рік провели в самоізоляції, мають перше щеплення від COVID-19, і не мають змоги приїхати в гості до дітей, бо для цього треба півроку провести в консульстві!

·
Registered
3,877 Posts
10 годин провести на митниці, заплатити 4800 гривень за тести, щоб 2 години побути з батьками, які вже рік провели в самоізоляції, мають перше щеплення від COVID-19, і не мають змоги приїхати в гості до дітей, бо для цього треба півроку провести в консульстві!
Громадянам ЄС не треба візи...тому хз про які проблеми в консульстві для батьків з Угорщини каже пан.

З кордоном все доволі класично.

Доречі, якщо хтось мав щастя перетинати старі кордони в ЄС до їх відкриття, то він знає, що власне на самому кордоні нічого немає, бо це фактично військовий об"єкт, всі розваги за 5-10 км до кордону. Хто не вірить може шлянути карти гуглмапс на старі об"єкти на кордонах Німеччини, Австрії...

·
Unregistered user
2,792 Posts
Цікавий відгук про подорож в Європу з одного із сусідніх форумів. Передає весь "запах" події.
А пан модератор каже же піздато стало за останні роки, вцілому. Хоча я б з задоволенням постояв в тій черзі і поїхав кудись далі відпочити.

·
Registered
1,256 Posts
Мене на стояння в 6 годинній черзі вистачає на 2 рази в рік максимум. Не уявляю, як деякі люди вистоюють ті черги кілька разів на тиждень, з метою роботи.

Хоча, якщо хотітимеш їсти, то й 10 годин стоятимеш.

Найбільше подобається, коли можна проїхати кордон між європейськими країнами без "того всього". Вжик - і вже там.

8661 - 8680 of 8806 Posts