Skyscraper City Forum banner
10361 - 10380 of 10651 Posts

·
Registered
378 Posts
Перепрошую, що перериваю цю важливу дискусію. Цікаве відео від поляка про Львів:

На 6:28 - 6:52 він говорить про те, що у Львові більше бережуть історію, ніж у Варшаві, і менше будують чи відкривають щось таке, що не пасує історичній частині міста. Тобто не все так погано, як дехто хоче думати )).

·
Registered
1,576 Posts
Що найбільш дивує, так це те, що в Європі проходять мітинги проти порушення конституційних прав. Десятки тисяч людей виходять на ''майдани'' своїх міст. А у наших ЗМІ мовчок про це.
Чому?

·
Registered
1,464 Posts
Що найбільш дивує, так це те, що в Європі проходять мітинги проти порушення конституційних прав. Десятки тисяч людей виходять на ''майдани'' своїх міст. А у наших ЗМІ мовчок про це.
Чому?
Тому що українські медіа не є незалежними. Вони або на грантах, або просто медіабляді в локальних князків, які злиті воєдино з владою, а та, в свою чергу, з нашими друзями грантодавцями.

·
Registered
378 Posts
Як би тупо і сюрреалістично це не звучало, але гляньте за вікно і задайте собі запитання: те, що ви бачите, виглядає вам нормальним?
Зніміть рожеві окуляри.
Таки правда, що ВООЗ надто багато собі дозволяє. От вже Фейсбук хочуть закривати вночі: ВООЗ зобов'яже Цукерберга на ніч вимикати Facebook .

·
Moderator
10,666 Posts
Перепрошую, що перериваю цю важливу дискусію. Цікаве відео від поляка про Львів:

На 6:28 - 6:52 він говорить про те, що у Львові більше бережуть історію, ніж у Варшаві, і менше будують чи відкривають щось таке, що не пасує історичній частині міста. Тобто не все так погано, як дехто хоче думати )).
Так Варшава вся була зруйнована у 1944, там повно совкової забудови яку не шкода зносити і будувати нове.

·
Moderator
10,666 Posts
Чому?
Зате пишуть про українських антиваксів.

·
Registered
649 Posts
Чому?
Ну не десятки, а сотні тисяч виходять. Є багато груп у соцмережах, які це демонструють.
Тель Авів кипить по суботах вже кілька місяців, але не єдиного репортажу по TV. Країна три на три кілометри і дуже смішно як продажні ЗМІ намагаються ігнорувати те, що у всіх перед очима.

Чому? Великий бізнес - величезні гроші.

Ізраїль був перший - і народ біг з радістю вколоти укол. Зараз прозріли навіть ті, хто "вакцінувався" і був за лінчування не згодних переймати участь лабораторних мишей.

·
Registered
649 Posts
Для тих спостерігачів, які дійсно намагаються дізнатися більше, як працює факцина і до чого може привести.

·
Moderator
10,666 Posts
Ну не десятки, а сотні тисяч виходять. Є багато груп у соцмережах, які це демонструють.
Тель Авів кипить по суботах вже кілька місяців, але не єдиного репортажу по TV. Країна три на три кілометри і дуже смішно як продажні ЗМІ намагаються ігнорувати те, що у всіх перед очима.

Чому? Великий бізнес - величезні гроші.

Ізраїль був перший - і народ біг з радістю вколоти укол. Зараз прозріли навіть ті, хто "вакцінувався" і був за лінчування не згодних переймати участь лабораторних мишей.
А чого протестують то?

·
Registered
649 Posts
А чого протестують то?
Проти "зеленої мітки" вакцінації і усіх санкцій з нею пов'язаних, проти глобального обмеження прав, проти відкритих погроз деяких лікарів не лікувати "без зеленої мітки". Проти диктатури бігфарми, яка підкупила тих лікарів, які вже два роки сидять на всіх каналах підкуплених ЗМІ і з ранку до ночі погрожують населенню. Проти вакцінації дітей - це самий важливий аспект зараз.

Дуже багато людей постраждали і померли від факцини, але лікарі просто посилають їх нах з їхніми скаргами.

·
Moderator
10,666 Posts
На разі це звучить як і наші антивакцинатори - фактично скиглення людей які нездатні бути відповідальними у суспільстві. Де пруфи на постраждалих/померлих від вакцин?

Хоча в Ізраїлі звісно і всі ці обмеження працюють не так як у нас, і причин протестувати там більше.

·
Registered
1,576 Posts
Де пруфи на постраждалих/померлих від вакцин?
На твоє запитання дам дзеркальну відповідь: де пруфи постраждалих/померлих від корони? Так, є люди, які мають грип. Є ще такі, хто має ускладений перебіг хвороби, також запалення, при тому маючи в організмі "коронавірус". Але ж коронавірус зараз у всіх, навіть у дітей, тварин, у воді. То ж не факт, що він не був завжди з нами, коли людей не тестували. Грибок є теж у всіх. Може, причина у грибку? Нумо всіх тестувати! Звісно, що це іронія, але...

Відповідь на своє питання ти не знайдеш, бо ЗМІ показує тобі те, що сказано показувати у методичці. Медицина малює таку статистику + ставить діагноз такий, який сказано ставити МОЗ. МОЗ каже те, що каже керований МВФ президент та ВООЗ.

Тут лише питання твоєї віри. Віриш ти їм (ящик, МОЗ, ВООЗ), чи ні? Віруюча ти людина, чи ні?

скиглення людей які нездатні бути відповідальними у суспільстві.
Є дуже багато людей, які вважають, що в даній ситуації саме ти безвідповідально ставишся до свого чи колективного здоров’я суспільства.

·
Registered
1,576 Posts
Зараз з цим ковідом якась масова істерія - всі тільки про це й говорять. Ще й придумують якісь нереальні штрафи будуть 100+ тисяч гривень якщо невколений зайде в магазин. Реально, більшість українців ніколи не бачили таких грошей вживу.

Вчора знайома говорила про те, яка ця вся ситуація з ковідом неадекватна. Питаю її - так чого ж ти йдеш вакцинуватись, чого не підеш протестувати? А вона мені: "наші люди, напевне, не підуть на протест, бо вже раз вийшли і отримали війну. Нехай вже колять то лайно, якщо їм так треба, лиш би не стріляли. Але дитину вколоти не дам!"

·
Moderator
10,666 Posts
Ні, я не віруюча людина. Але демографією я цікавився задовго до пандемії, і підстав недовіряти щомісячній демографічній звістності укрстату я причин не маю. До того ж динаміка цифр МОЗ співпадає із укрстатівською динамікою, просто МОЗ очікувано недораховує, адже вмирають і поза межами лікарень.

Але от і різниця, я то можу послатися хоча б на МОЗ+укрстат + аналогічні відомства інших країн. А на що можуть послатися антивакцинатори?

·
Registered
1,017 Posts
Ні, я не віруюча людина. Але демографією я цікавився задовго до пандемії, і підстав недовіряти щомісячній демографічній звістності укрстату я причин не маю. До того ж динаміка цифр МОЗ співпадає із укрстатівською динамікою, просто МОЗ очікувано недораховує, адже вмирають і поза межами лікарень.

Але от і різниця, я то можу послатися хоча б на МОЗ+укрстат + аналогічні відомства інших країн. А на що можуть послатися антивакцинатори?
для антивакцинаторів статистика це тільки цифри світового заговору , вони їм не вірять

·
Registered
669 Posts
Ізраїль був перший - і народ біг з радістю вколоти укол. Зараз прозріли навіть ті, хто "вакцінувався" і був за лінчування.
Типова інфантильна поведінка, прийшов бабайко - забоялись, просили захисту. Захистили - та не було ніякого бабайка, самі справились би.

·
Registered
649 Posts
На разі це звучить як і наші антивакцинатори - фактично скиглення людей які нездатні бути відповідальними у суспільстві. Де пруфи на постраждалих/померлих від вакцин?

Хоча в Ізраїлі звісно і всі ці обмеження працюють не так як у нас, і причин протестувати там більше.
А здатні люди - це які? Ті, що головою не користуються, а роблять те, що їм кажуть?

Ти знаешь, як працює вакцина пфайзер? В цій рідені немає навіть натяку на вірус (який був визначений ще 30 років тому, навіть не як грип, а аненовірус, про що і написано у медичних книгах того часу). В цій жижі навіть не спайк білок вірусу, а програма для твоїх рібосом виробляти цей білок - абсолютно зайвий для організму. Зараз вже перевірено на вмерлих, що він виробляється безконтрольно там, куди попав з кровотоком і лимфою.

Пруф вище - англійською мовою.
В Ізраїлі смертність зростає саме в часи вакцінації. Це є на сайтах мінздрава. А остаточної смерті немає. Також, як і на протязі останніх 5 років. Так де пандемія?
Це пандемія тестів і примушення людей підчинятися властям під видом добрих намірів.
Що там у планах бігфарми, окрім неймовірних прибутків, я не знаю. Час покаже.
Я втекла від цього влітку в Україну, але і з України прийшлося тікати з того ж приводу.

Люди смертні і нічого з цим не поробиш. Але зараз смертним не допускається смерть тільки від корона. А від другого, хтось всі завтра можете здохнути.

10361 - 10380 of 10651 Posts