SkyscraperCity banner

6361 - 6380 of 6586 Posts

·
Registered
Joined
·
7,845 Posts
Про ЛГБТ попався. Знаєш коли я перестав задаватися питанням чи це природньо чи хиба?Та як до цього ставитися? Коли побачив у підлітковому віці, яка два сусідські пса одного полу мали секс.
А ще я бачив як безпритульний пес підбіг до домашнього песика,який собі просто гуляв з господаркою і напав,покусав,вирвав йому око і відійшов, бо нажахана пані почала кричати. Представники тваринного світу проявляють агресію,коли хтось заходить на їх територію де вони "пани". Справа в тому, що тварини теж пошкоджені внаслідок гріхопадіння людини, адже Бог,створивши людину,все віддав їй, включно з тваринами. Люди розділили зло з тваринами. Вади і хвороби отримали також і тварини. Отже, якщо і два пса,як вам здалось "мали секс", то це ще не означає що це нормально і так має бути.


А релігія це певним чином нездійсненна мета.

От тільки вінілові диски випускали не для естетів чи пошуку сенсу життя, просто в минулому столітті довгий час це був єдиний масовий носій музики, який в 90-их став сміттям, але зараз багато хто повертається до цих витоків музики присвячуючи йому своє життя :) Релігія десь так само. Все-ж таки я думаю що це банальне керування масами. Але хтось шукає в тому сенс і можливо навіть знаходить. Еволюція мала би поглинути цей процес і лишити його лише для "естетів".

Людина, яка має багато хобі, навряд чи буде фанатіти від релігії. Вважаю що в релігії основна більшість (95%+) лише через те, що не здатні ні на що інше. У них на все воля божа, на розетку яка струмом б'є і на дтп, тощо. Релігійні люди кожен день мають якесь релігійне свято, церква задає їм темп життя (піст, тощо), люди живуть в цих рамках і бачать в цьому суть свого буття, бо ж зрештою кожен день щось відбувається, мозок фактично зайнятий певним процесом. Така собі фіктивна керована самореалізація. В той же час у них не лишається часу на самореалізацію в інших сферах, як наслідок на еволюцію.
Релігія не мета, а інструмент. Є декілька причин чому люди заглиблюються у релігію. Деякі,не задумуючись над сенсом, "на автоматі",вичитують довгі молитви через страх бути покараним,або ж виключно для отримання чогось взамін для себе тільки. Є раб (який трудиться бо боїться батога) є службовець (я зробив те і те,а тепер попрошу - зарплату,інакше - піду геть,яка ж бо мені вигода) і є спадкоємець - син /дочка. Справжня ціль християнської релігії - створити із раба - сина, навернути людину до її творця. Саме син (чи дочка) потребує молитви для близьких відносин зі своїм Небесним Отцем і вірні Богу з любові до Нього. Фанатики якраз і можуть бути далекими від Бога, навіть вивчивши Біблію напам’ять .
Еволюція "мала би" та не поглинає. Тому що є люди,які не пройшли духовну"еволюцію". Ісус сам казав "здорові не потребують лікаря, а тільки хворі" Релігія це інструмент оздоровлення (навернення) людини і для підтримання добрих взаємин з Творцем в світі де є небезпека для душі.
Звісно є й лицеміри, які викорстовували релігію з іншою метою,прикриваючись благими намірами, чинили зло. Тут можна згадати про війни "через релігію" чи нетерпиме ставлення до предстваників іншої релігії чи конфесії,прагення влади,багатств..
 

·
Unregistered user
Joined
·
2,235 Posts
Ну цікаво цікаво.

Ісус сам казав "здорові не потребують лікаря, а тільки хворі"
А є якісь докази цьому "сказав"? Взагалі коли мова йде про Ісуса і землі, на яких відбувались всі події, у мене чомусь нездорові асоціації з однією нацією. Богообраною так би мовити. В будь-якому європейському місті (у Льовові в тч) завжди серед усіх визначних пам'яток і місць є одне богообране. І всі лізуть в ті місця як мухи на мед, хоча ніякої цінності в тому немає. Більшість місць (і подій) навіть висосані з пальця (сучасні пам'ятники, тощо). Чуваки норм пристроїлись ще й стрижуть купони з усього світу (репарації, влада тощо).


Ми живемо один раз, присвячувати своє життя для пошуку істини - хз, ну хіба лише частину.

Та й дійсно, людей які здатні мислити релігійно - одиниці відсотків. Як і в певних професіях тощо. Але зважаючи на масовість вірян, можна дійти до висновку що реальних там нуль. А от інші просто керована маса.
 

·
Registered
Joined
·
7,845 Posts
^^ Немає доказів) Так само і немає доказів того, що "жиди придумали християнство, щоб панувати над світом".
Якщо ти не віриш що існує правда, тобі завжди здаватиметься,що хтось заробляє на тобі...маніпулює,має приховані корисні мотиви. Тут або віриш, що в Біблії описано про Ісуса - Бога,який став людиною,дав себе добровільно принизити,щоб підняти людину зі стану рабства, або не віриш і відносишся несерйозно до "збірки давніх міфів та оповідань". Думаю, якби Богу потрібно було, щоб людина мала лише знання,що Він існує - були би докази. Але Богу потрібна віра людини. Диявол знає,що Бог є, та не вірить Йому. Тому існує зло. Невірна людина й з доказами лишеться невірною.

Зрештою, якщо поглянути наскільки все "продумано природою". Взяти хоча би вагітну жінку, в утробі якої є спеціальний тимчасовий орган,який вибірково пропускає поживні речовини і видаляє шкідливі. Чи природа може думати? Ніколи. Адже природа сама по собі зовсім не особистість з інтелектом. Хто є особистістю з інтелектом? Людина. Але ж людина не проектувала Землю, не придумала природу, не створила сама собі статеві органи для розмноження. Тоді хто ще має інтелект? Великий вибух? А може все ж таки Бог, Творець який створював людину, подібною до нього з тим інтелектом, креативністю, здатністю любити, що була, є, і буде в ньому, і завдяки якому ми маємо життя.
 

·
Registered
Joined
·
430 Posts
Подзвонив на кабмин. Кабінет Міністрів України - Урядова гаряча лінія 1545
Запропонував обмежити швидкість поїздів. В межах міста або щільної забудови.
В перспективі - реконструкція колій, мостів, шляхопроводів з використанням сучасних технологій. Вібро- та шумоізоляційних матеріалів. Варіант 3. Частину вантажного руху пустити іншими шляхами в обхід міста.
 

·
Unregistered user
Joined
·
2,235 Posts
Ну ок, хтось придумав світ і людство. Я з цим погоджуюсь. Та хіба це вартує того, щоб все життя займатись пошуком чому це і як, і хто цей режисер? Якщо світ придуманий для життя в ньому людства, то треба просто жити і насолоджуватись життям. А не заганяти себе в рамки і не жити, бо сьогодні піст чи велике свято.

Християнство тут ні до чого. Йому не більше 2х тисяч років, а реально ще менше, тому це тимчасово. Я про те, що вважати християнство єдиною істиною - не вірно. Володимир хрестив Русь, та скільки людей свідомо це прийняли і хотіли? Гадаю що це певною мірою був стадний рефлекс.

І дуже показовим є переплітання цих балачок з проблемою abcdif Він, бідака, намагається знайти проблему і вирішити її, покращити комфорт. А ми тут про те, що нічого не змінить, навіть якщо це істина. Релігія фактично гальмує вирішення питання вібрацій, бо займає розум, гальмує процес і прогрес. Тому Віра і релігія не допоможе. А от наука дуже навіть. І науку та еволюцію теж хтось заклав, то ж не обов'язково йти в церкву, а можна подзвонити на гарячу лінію міста чи в Кабмін. Амінь
 

·
Registered
Joined
·
81 Posts
Якщо світ придуманий для життя в ньому людства, то треба просто жити і насолоджуватись життям. А не заганяти себе в рамки і не жити, бо сьогодні піст чи велике свято.
Так власне, що не зовсім так воно є. Світ не придуманий виключно для життя й насолоди. Бо тоді той режисер, ще з самого початку, або та еволюція викристалізували врешті умови, при яких всім є добре. У світі щодня мільйони конфліктів, від дрібних побутових у сім'ях, до міжнаціональних воєн. І все по суті, щоб задовольнити чиєсь его, чиюсь опу прилаштувати краще ніж сусіда. І насправді виключно в насолодах життя в жодної людини не проходить. Впродовж всього життя, навіть у найуспішніших - це десь 30% від загального часу, або й ще менше. Не будемо зараз про "моя робота приносить мені задоволення". Як тоді так природа, чи вищий задум може давати хибу? Чому щоб щось добути знання, статус, житло, авто, професію, хоббі опанувати, їжу виростити... доводиться стільки зусиль прикладати, й то нема певності, що завтра в тебе це не заберуть, або сам не загнешся? І це фактично теж "страждання" про які каже релігія, тільки не в її дискурсі, а в земному вимірі. Тобто тут страждаєш постійно, щоб щось мати. А в релігії страждаєш - щоб теоретично потім щось мати. «Я б збожеволів від несправедливості цього світу, якщо б не знав, що останнє слово залишиться за Богом», — говорив один святий. І виходить, що 70-80-90 % потуг життя спрямовано на мізерних 30-20-10 % насолод по факту. Щось не в'яжеться ця логіка.
 

·
Registered
Joined
·
81 Posts
І дуже показовим є переплітання цих балачок з проблемою abcdif Він, бідака, намагається знайти проблему і вирішити її, покращити комфорт. А ми тут про те, що нічого не змінить, навіть якщо це істина. Релігія фактично гальмує вирішення питання вібрацій, бо займає розум, гальмує процес і прогрес. Тому Віра і релігія не допоможе. А от наука дуже навіть. І науку та еволюцію теж хтось заклав, то ж не обов'язково йти в церкву, а можна подзвонити на гарячу лінію міста чи в Кабмін. Амінь
Йому допомогли, підказали ті, хто орієнтується в цьому. Навіть ви. Вам плюсик до карми. Власне, що той потяг і вібрації - це тимчасово. За десять - двадцять років там щось зведуть нове, щось знесуть, перепланують, і виникнуть нові проблеми та питання комфорту і це постійне явище. Він вирішує проблему в поточному часі, а ми розмовляємо про інше, в перспективі. Якби ще хтось знав як допомогти з нас, ми б сказали, бо треба ближньому допомагати). Воно точно не переплітається.
 

·
Registered
Joined
·
81 Posts
Щось не видно зменшення швидкості поїздів. Що, перекривати колію?
А іншим мешканцям будинку до того зась? Ви опитували, збори робили якісь? Гуртом і батька бити легше.
 

·
Registered
Joined
·
430 Posts
То стосується не лише нашого будинку. А всіх, хто вздовж колії. На верхніх поверхах вібрація більша, амплітуда коливань більша. І шуми і вібрації більші - чим ближче до колії. Голова правління сусіднього будинку також зацікавлений. Але не перекриття колій поки що не зголосився.
 

·
Registered
Joined
·
430 Posts
Є додатки для смартфона для вимірювання вібрацій. На жаль я смартфоном не користуюсь. Хто може протестувати?
Хто вже завантажив?
 

·
Registered
Joined
·
430 Posts
Хороша праця по шуму від поїздів.
УДК 33.054.23:504:656.2
О. І. Рибіна
Методичні особливості оцінки економічного збитку від впливу залізничного транспорту
При русі поїзда зі швидкістю 70–80 км/год по рейках, укладених на дерев'яних шпалах, звуковий тиск у коліс становить 125–130 дБ, а порейках, які лежать на залізобетоннихшпалах, на 1–2 дБ більше. При збільшенні швидкості рухуна 1 км/год шум зростає в середньому дляпасажирських поїздівна 0,37 дБ, для вантажнихна 0,3 дБ і для локомотивів на 0,23 дБ. Середньочастотний характер колісного шуму поїзда згідно і зсанітарно-гігієнічною оцінкою дуже несприятливий і вимагає ефективних заходів щодо його зниження.
 

·
Registered
Joined
·
430 Posts
Я можу помилятися. Як визначити джерело вібрацій та вимиряти їх?
 

·
Registered
Joined
·
286 Posts
Спочатку оправдували божетвеним дощ, потім потім, дізнались що бог тут не причому а все пояснюється і передбачається, потім богом пояснювали блискавку, потім нарешті перестали, потім богом поснювали Місяць і Сонце, нарешті перестали, потім зорі пояснювали ним, теж вже перестали, потім перестали усю матерію ним пояснювати, потім походження людства, далі атомну будуву всесвіту та і менші матерії, колись і великий вибух пояснять і недолуге приплітання релігії і тут зникне, але вперті здаватись не будуть. Логіка думаю зрозуміла.
Спочатку теж був релігійним поки не виріс, і не почав цікавитись будовою всесвіту, читати, навчатись, цікавитись походженням людства його еволюцією, зародженням інтелекту, його становленням від примітивного, як у одноклітинних організмів, хоча це не інтелект, абстрагую, до вищих видів, людини та його перспективи розвитку. Будовую всесвіту як один атом водню притягує інші атоми і утворює зорі, а далі зорі перетравлються завдяки синтезу на інші елементи а вони на ще інші при вибухах зірок, через колапс балансу маси і гравітації, як далі все ускладнюється. Зараз ми можемо заглянути ще глибше ніж атоми і там можемо знайти пояснення,не повне але вже непогано і так далі. Не треба все ускладнювати це все самопособі існує, без Бога, Крішни, Тора, Зевса, Прометея, Ра, Бога Землі і тому подібного. Принцип бритви окама, найпростіше скорше за все і правда, бог це надто велике ускладнення і непотрібний елемент у рівнянні всього.
 

·
Registered
Joined
·
430 Posts
Тут є люди, що дотичні до залізниці? Чим регламентується швидкість потягів в місті, в умовах щільної забудови? І чому поїзди зараз від Підзамче до головного вокзалу рухаються на максимальних швидкостях?

За радянських часів пам'ятаю. Їхав пасажирськими поїздами. Була тягнучка. Затори. Рухались повільно близько до Львова та у Львові. З чим це тоді було пов'язано?

В мене на люстрі підвісні прикраси. Вони розгойдуються при наближенні поїзда, ще за 2 кілометри до нього. І після проходження ще 10 хвилин хитаються.

Якщо інтервал руху поїздів малий, прикраси хитаються безперервно.
 

·
Unregistered user
Joined
·
2,235 Posts
struktor, дуже влучно. Але і зараз багато людей прикривають богом пробіли своїх знань, хоча інші люди мають наукове пояснення. В цьому і є проблема релігії, вона дозволяє знайти дешеве виправдання, яке ще й спробуй заперечити бо ж грішним будеш. Розетка б'є струмом не через волю божу, а через фізичні процеси. Хоча стверджувати будуть і те і інше. І якщо з фізиком можна посперечатись і зробити нове відкриття, то з релігійним поясненням краще змиритись )))

А якщо взяти теорію Адама і Єви та їх дітей, то виходить що людство пішло від інцесту? Вже не кажучи про те що у сабжів були ніби лише сини, невже задньоприводні?

І чому мова лише про людей? Комарів і т.д. на планеті явно більше, може вони краще знають, бо це лише люди думають що вони розумні? А розум в релігії це ж не основне.

І саме головне, чому бог це "він"? І найголовніше, хто створив бога? Рекурсія)
 

·
Unregistered user
Joined
·
2,235 Posts
У світі щодня мільйони конфліктів, від дрібних побутових у сім'ях, до міжнаціональних воєн. І все по суті, щоб задовольнити чиєсь его
І частенько міжнаціональні війни відбуваються на грунті релігії. Про це вже мова була. Люди вбивають один одного фактично заради бога. А дехто лише фінансує це все, як на близькому сході. Заради релігії людина готова на смерть. То чи така цінна та релігія, якщо це інструмент вбивства?
 

·
Registered
Joined
·
81 Posts
Людям однобокого мислення, які звинувачують у зворотньому релігійних людей, не треба щось доводити. У них інша релігія - "Релігія Довіри", бо більшість тих, хто тій іншій релігії вірить, не копирсався, не наближався хоча б частково до перевірки будь-якого "наукового факту", не аналізував, а просто вірить, тупо, сліпо вірить. Що його дідо був кроманьйонцем, а тато пітекантропом. Ходячи в зоопарк, дивляться на шимпанзе, мавп і теоретично прикидають, що за кілька сот років з оцих от, буде черговий сапієнс ну або це мій предок. Вірить що еволюція немає змісту, що вона "просто існує", бо ніколи неможе пояснити сенсу в цьому всьому. Й тоді можна особливо не заглиблюючись згадувати про дощик, блискавочки та інші явища. Можна розказувати про "один атом водню притягує інші атоми і утворює зорі, а далі зорі перетравлються завдяки синтезу на інші елементи а вони на ще інші при вибухах зірок, через колапс балансу маси і гравітації, як далі все ускладнюється" та про інші зірочки, сонечка, планетки та галактики... розмови про які не несуть жодного смислового навантаження, бо для нас жодної користі немають. І це справді дивно чути від людей, які в одному пості закликають жити тільки тут, насолоджуватись, не паритись, а в іншому для чогось пробують копатись в походженні зокрема людини. Навіщо? Навіщо забирати у себе час, який можна присвятити якійсь черговій насолоді? Проте цю користь можна собі придумати, навіяти, що це потрібно, життєво необхідно витрачати мільярди долларів не будучи в змозі вирішити поточні проблеми землі. Ага, це ж треба диференціювати одне від одного, неможна проблеми і безглузді марсоходи пов"язувати, треба застосувати науковий підхід. З Марсу можливо будемо отримувати H2O, яке самі ж тут засрали, створили дефіцит. Логіки нуль, ну але мля по науковому ж, зашибательсько звучить же ж... і спостерігаємо кіно із запуску чергової фігні, бо шоу. Хліба і зреліщ, як тоді в Колізеях, щось тут еволюція підкульгує, бо людство ніфіга не змінилось...

Частково описана брєдовість еволюціонізму.
Йожеф Головач, професор УжНУ
Пролог у кілька реплік:

Американський зоолог-еволюціоніст Р. Левонтин відверто зізнається, що в основі їх науки лежить примітивний атеїзм: „Mи підтримуємо теорію еволюції не дивлячись на те, що вона містить абсурдні твердження… Тому, що сліпо притримуємось матеріалізму. Не важливо, що вони протирічать здоровому глузду, і здаються нісенітницею… Ми не можемо дозволити, щоб Бог переступив наш поріг.” Головне – виключити Бога, і все буде прекрасно!
Американський біо-інформатик Х. Йоки: „Віра у спонтанний біогенезис протирічить здоровому глузду.” Філософ Хью Росс: „Теорія еволюції – релігія дарвіністів.”
Слово “рудиментарний” означає зникаючий, остаточний, недорозвинутий. Відповідно до вчення Дарвіна біологи та медики до рудиментарних стали відносити будь-які органи, анатомічні структури, які вважали некорисними.
....Копчик, як “рудиментарний орган”, у підручниках біології називають “залишком хвоста”. Зрозуміло, хірурги-еволюціоністи його теж почали видаляти. Але пізніше з’ясувалось, що видалення копчика (а також інших органів) порушує узгоджену систему організму. Тепер відомо, що копчик служить важливим місцем прикріплення деяких тазових м'язів: “три–п’ять маленьких копчикових кісточок є частиною великої опірної системи, яка складається з костей, зв’язок, хрящів, м'язів і сухожиль”, “якби копчика та з’вязаної з ним м'язової системи не було б, то людині потрібна була б принципово інша система підтримки внутрішніх органів ... Але хірурги вірили в те, що їм говорили біологи про непотрібність “рудименту”, продовжували робити цю операцію”.
Історія інших «рудиментарних» органів (мигдалин, аденоїдів,...) не менш повчальна. Однак, і цих прикладів достатньо, щоб зрозуміти наскільки небезпечними можуть бути еволюційні ідеї, якщо вони реалізуються на практиці, особливо в медичній. Наукові дані говорять про те, що всі органи людини працюють в гармонії, узгоджено, що свідчить про «розумний задум», про геніального Творця...

Перш ніж говорити про еволюцію, необхідно уточнити, про що іде мова: про мікро- або макроеволюцію.

Мікроеволюція, яку, звичайно, ніхто не заперечує, має місце в межах одного і того ж виду. Інша справа макроеволюція. Ця гіпотеза Дарвіна стверджує, що всі види рослин, тварин (а також людина) виникли випадковим чином з неорганічної матерії. Вона не тільки не доведена, але суперечить положенням хімії, біохімії, фізики, теорії інформації, математики, кібернетики, палеонтології, і навіть біології! В останні роки зростає кількість вчених, які аргументовано, з наукової точки зору критикують теорію еволюції, а саме макроеволюцію.
Однак, всупереч фактам еволюціоністи стверджують, що «теорія еволюції» – доведений факт. Відомий англійський еволюціоніст Річард Даукінс, якого називають «ротвейлером Дарвіна», пише: „Якщо зустрінете людину, яка не вірить в теорію еволюції, то спокійно можете вважати її тупою, некультурною, або ненормальною.” Це твердження абсурдне. Наприклад, А. Ейнштейн писав: «Ще студентом я рішуче відкинув погляди Дарвіна, Геккеля та Гекслі, як погляди абсолютно застарілі». По Даукінсу виходить, що Ейнштейн був «тупим, некультурним або ненормальним».
В зв’язку з тим, що мас-медіа ігнорують будь-яку критику «теорії» Дарвіна, не пишуть про її реальний, кризовий стан, тому хочемо заповнити цей пробіл і показати, що науковий світ не сприймає теорію еволюції і вона зазнала крах.
У 1992-му році вийшла книга H.Margenau, R.Varghese "Cosmos, BIOS, and Theos", в якій 53 відомі вчені (серед них 24 лауреата нобелівської премії) заявили, що не приймають теорію еволюції та вірять в Бога. Недавно більше, як 600 вчених (серед яких 200 біологів) заявили: „Mи скептично оцінюємо заяви, що причина появи складних живих організмів – випадкова мутація та природний відбір”. В теорію еволюції вірять ті, хто не вникає в її суть, і не замислюючись, сліпо повторюють, як мантри, недоведені твердження еволюціоністів. В зв’язку з цим цікавою є думка відомого фізика, лауреата нобелівської премії Гейзенберга В., що поверхневі знання приводять людину до атеїзму, а глибокі – наближають до Бога. Це він виразив в образній формі: „Перший ковток з кубку природознавства породжує атеїзм, але на дні посуду нас чекає Бог.”
Навіть ті біологи, які ще не повністю зомбовані, не вірять у міжвидову еволюцію, але говорити про це «непристойно», а іноді небезпечно. Багато вчених залякані і бояться відкрито висловлювати свою думку про еволюцію, бо це може позбавити їх матеріальних благ, слави, пошани, вони можуть стати ізгоями наукового співтовариства.
Журнал „The Ledger” приводить інтерв"ю журналиста Caylor G. з американським молекулярним біологом (і’мя якого не приводиться):
  • Ви вірите, що генетична інформація виникла сама, спонтанно?
  • Не знаю жодного спеціаліста, який вірив би, що вона сама виникла. Цю інформацію створив надзвичайно геніальний Розум, ніяким іншим чином вона не могла бути записана... З врахуванням наших знань смішно було би думати інакше.
  • Про це Ви відкрито заявляєте на лекціях або в статтях?
  • Ні. Я теж кажу, що вона сама утворилася. Якщо хтось хоче бути молекулярним біологом, то повинен притримуватись двох божевільних думок. З одного боку необхідно вірити в еволюцію, навіть якщо ви впевнені в зворотному. З іншого – нерозумно було б заявляти, що не віримо в еволюцію. В цьому випадку можна попрощатися з усім – з державними замовленнями, грантами, науковими публікаціями, університетськими лекціями. Я втратив би роботу, або б мене повністтю ізолювали б, і я не мав би хороший рівень життя.”
Washington Post повідомляє про те, як вчені Smithsonian Institution (Вашингтон) організували травлю біолога Р. Стернберга через те, що він, як редактор наукового журналу, надрукував статтю, яка ставить під сумнів теорію еволюції.
м вдалося «отруїти» атмосферу навколо Стернберга.
Відомий генетик з Корнельського університету Дж. Сенфорд написав книгу «Генетична ентропія та таємниця геному», з якої наводимо декілька цитат. «Дивлячись назад в минуле, я розумію, що багато часу потратив на спори про те, що фактично не має ніякого значення... Сучасний дарвінізм базується на тому, що я називаю «Основною Аксіомою»... В нашому сучасному науковому суспільстві «Основна Аксіома» пропонується всім, і майже всі її приймають. Це як неперервно повторюване заклинання, яке проговорюється нескінчену кількість разів у кожному навчальному закладі. В університетах і школах важко знайти хоча би одного викладача, котрий поставив би (або насмілився би поставити) під сумнів істинність Аксіоми… В кінці моєї наукової кар’єри я зробив те, що для Корнельського професора здавалось просто неможливим. Я почав ставити під сумнів «Основну Аксіому»... Поступаючи так, я знав, що мої дії будуть суперечити «священій корові» сучасної науки. Між іншим моє рішення могло привести до мого вигнання з світу науки... З дивуванням я зрозумів, що ця на вид «велика та неприступна фортеця» навколо Основної Аксіоми, в дійсності є „картковим будиночком”. Насправді ця теорія дуже вразлива, вона не може бути доведена... Це в основному гучні слова та пускання пилу в очі. В дійсності ця аксіома ще жива тільки завдяки майже містичній вірі у всемогутність природнього відбору... За декілька років я прийшов до нового розуміння і твердої впевненості, що Основна Аксіома повністю хибна. Я упевнився у тому, що кожна розсудлива і неупереджена людина може побачити хибність Аксіоми... Я зрозумів, що мій моральний борг – відкрито кинути виклик найбільш «священній з усіх корів». Поступаючи так, я знав, що отримаю презирство з боку моїх університетських колег, не кажучи про великий опір та гнів влади... Тепер, не дивлячись на всі наслідки, я повинен вголос заявити: «А король-то голий!»
Старший палеонтолог Британського музею природничої історії К. Паттерсон написав, що одного разу до нього прийшла думка: „Більше 20-ти років я займаюсь еволюцією, але не зважаючи на це, не знаю ні одного факту про неї. Шокуючим було дізнатись, що так довго я знаходився у омані. Багатьом задавав просте питання: „Чи знаєте що-небудь про теорію еволюції, що було би правдою? Хоча би один єдиний факт!”, на яке не отримував відповідь».
Англійський астроном лауреат нобелівської премії Сер Фред Хойл, в минулому еволюціоніст пише: „Віра в те, що в живій клітині спонтанно з’явилася програма, що зберігається, в найвищій ступені абсурдна… Більшість біологів в глибині душі розуміють це. Але бояться від можливих наслідків, і тому готові прийняти будь-що, і віддалитись від істини.”

Теорія еволюції, як лженаука, міф та релігія

Теорія еволюції цілком відповідає визначенню лженауки. Імітація доведень, обмани дозволили їй спокійно паразитувати на „живому тілі” справжньої науки. Відсутність аргументації не заважало еволюціоністам з часів Дарвіна займатися «наукою», використовуючи фрази: «очевидно» „легко собі уявити”, „ймовірно”, „можливо”, «в майбутньому буде знайдено, показано» і .т. д. Для багатьох людей теорія еволюції стала вірою, яка поступово перетворилась у міф: „Кожний вірить в еволюцію, але ніхто не знає – хто і коли її довів”. Еволюціоністи до еволюції відносяться з релігійною завзятістю, а їх лозунгом є : „Хочемо вірити у Дарвіна!”. Американський зоолог-еволюціоніст Р. Левонтин відверто зізнається, що в основі їх науки лежить примітивний атеїзм: „Mи підтримуємо теорію еволюції не дивлячись на те, що вона містить абсурдні твердження… Тому, що сліпо притримуємось матеріалізму. Не важливо, що вони суперечать здоровому глузду, і здаються нісенітницею… Ми не можемо дозволити, щоб Бог переступив наш поріг.” Головне – виключити Бога, і все буде прекрасно!
Ті вчені, які насмілюються відкрито заявляти про своїх погляди, оцінюють теорію еволюції, як лженауку, релігію або міф. Наведемо короткі цитати з їх висловлювань. Директор Стратсбургського зоологічного музею Луї Бунур: „Теорія еволюції – казка для дорослих, а з точки зору науки безглузда і в повній мірі марна.” Англійський біохімик, лауреат нобелівської премії Е. Чейн: „Викликає подив, що вчені з таким завзяттям „проковтують” цю теорію… Я більше вірю казкам, ніж в цю абсурдну спекуляцію”. Американський математик Коен П.: „Теорія еволюції – найбільш небезпечна помилка, яка колись мала місце в науці". Американський біохімик Конклін Е.: „Біологи підняли теорію еволюції на таку высоту, що вона вже перетворилась у релігійний культ”. Австралійський біохімик М. Дентон: „Для біологів-еволюціоністів вона стала релігією... Ми дуже близькі до викриття всієї дарвінівської парадигми… Хімічна еволюція життя – наруга над здоровим глуздом.” Біолог Дж. Дьюрант вважає, що теорія еволюції стала сучасним міфом а в області наукових досліджень еволюційний міф має руйнівну дію. Генетики Ерлих П., Бирч К.: „Еволюційні ідеї перетворились в догму, і для більшості вони стали частиною виховання.” Американський антрополог Лорен Ейслі: „Наука опинилась у незавидному стані, так как створила свою власну міфологію.” Американський біохімік Д. Гіше: „Викладачі та більшість наукової спільноти за допомогою лженаукового маскування примушують інших прийняти їх погляди. Замість середньовічнього диктату релігії з’явився диктат матеріалізму.” Французський зоолог, в минулому президент Французської АН Пьер-Поль Грассе: „Наш обов’язок – знищити еволюційний міф… Нема закону, який забороняв би фантазії, але науці непристойно займатися нею.” Английський філософ М. Грін: „Дарвінізм – наукова релігія, яка підкорила мозки людей… Теорія Дарвіна перетворилась в догму, яку з релігійною завзятісттю проповідують її прихильники.”
Англійський біолог Р. Гаррісон: „Біологія, як наука потрапила в скрутну ситуацію, так как в її основі лежит недоведена теорія. Тоді це наука або віра?” Шведський ботанік Х. Нільссон: „Теорію еволюції потрібно повністю відкинути…” Біолог Ф. Хітчинг: „Дарвінізм не здатен дати відповідь на найпростіші питання… Сучасна теорія еволюції незадовільна і базується тільки на вірі.” Швейцарський геолог К. Хсу: „Вже час заявити, що „Король-то голий!” Американський філософ Д. Халл: „Дарвін нічого не довів! Теорії еволюції вдалося всіх розчарувати.” Американський професор-юрист Джонсон П.: „Дарвінізм перетворився у віру, у лженауку.”Англійський зоолог Керкат Г.: „З точки зору біологів біогенезис – питання віри.” Англійський письменник, філософ Кестлер А.: „…цю теорію будуть підтримувати до тих пір, поки вона остаточно не розвалиться…” Английський aнтрополог Левін Р.: „Чи можна механізми мікроеволюції перенести на мaкроеволюцію? Відповідь зрозуміла та однозначна – ні.”
Англійський фізик-теоретик Ліпсон Г.: "Еволюція фактично перетворилась у наукову релігію… Мені завжди підозріла була теорія еволюції, яка здатна була все „пояснити”.” Шведський біолог Левтрап С.: „Теорія Дарвіна помилкова… Вірю, що в майбутньому історія науки буде вважати дарвінський міф найбільшим обманом. Багато людей потім зададуть питання: „Як це могло статися?” Американський біолог Н. Макбет: „Дaрвінізм цілком себе дискредитував.” Фізіолог, дослідник мозку МакКей Д.: „Біологи до еволюції відносяться, як до деякого божества.” Американсьий гідрогеолог Г. Моррис: „Еволюціоністи вірять у еволюцію, тому що хочуть вірити… Теорія еволюції – фактично атеїстична релігія.” Англійський філософ Малькольн М.: " У майбутньому історія розповсюдження теорії еволюції буде вважатись найбільшим жартом. Нащадки будуть дивуватись фантастичній довірливості людей.” Кaнaдський біолог Рьюз М.: „Для еволюціоністів теорія еволюції – ідеологія, світська релігія, альтернатива християнству. Теорія еволюції – релігія.”Англійський вчений Скотт М.: „Правильне визначення еволюції – віра, яка для багатьох вчених перетворилась у релігію.” Фізіолог Тамисіан Т.: „Вчені, які заявляють, що еволюція – доведений факт, шахраї. Можливо, їх розповіді – найбільший обман за всю історію.” На думку біолога У.Томпсона теорія еволюції перетворилась в недоведену догму, а дарвінізм негативно впливає на науку, в першу чергу на біологію. Росийський математик, філософ Тростников В.: „Перед біологією відкрилась брехня еволюції. При наявності сучасних біологічних даних еволюція здається неможливою.” Англійський ембріолог Уоддингтон К.: „Люди ображаються, коли критикують їх релігію. Тому еволюціоністи ворожо приймають будь-які несприйнятливі для них натяки.” Американський біолог, хімік Висонг Р.: „Еволюція вимагає віри.” Американський біо-інформатик Х. Йоки: „Віра у спонтанний біогенезис протирічить здоровому глузду.” Філософ Хью Росс: „Теорія еволюції – релігія дарвіністів.”
Історія науки знає багато гіпотез, теорій, які з часом виявилися хибними. Їх відкидали, а для пояснення різних явищ починався пошук нових гіпотез. Не зважаючи на те, що теорія еволюції повністю себе дискредитувала, мільйони людей не можуть відмовитись від неї. Але їх віра не має відношення до науки. Причини цієї віри в основному психологічні. Віра в теорію еволюції дає людині ілюзію відсутності Бога. Якщо нема Бога, то можна робити, що завгодно, як писав Достоєвський.

«Рудименти», як “доказ” еволюції

Коли еволюційні ідеї почались впроваджуватиcь на практиці, то стало зрозуміло, що наскільки абсурдні, неадекватні уявлення еволюціоністів. Наведемо деякі факти «застосування» еволюційних ідей в медицині.
Слово “рудиментарний” означає зникаючий, остаточний, недорозвинутий. Відповідно до вчення Дарвіна біологи та медики до рудиментарних стали відносити будь-які органи, анатомічні структури, які вважали некорисними. Орган, функція якого була невідома, міг бути віднесеним до рудиментів. Ще на початку ХХ століття приблизно 180 органів та анатомічних структур вважалися рудиментарними. Про це Д. Ментон пише так: „Якщо вченим не вдавалось визначити функцію органу в організмі, то його вважали рудиментом… Тому не дивно, що з зростанням наукових знань список таких органів ставав все менше та менше”. Тепер цей список практично порожній.
Еволюційні ідеї вплинули на спосіб мислення медиків, що приводило до трагічних наслідків для їх пацієнтів. В кінці XIX століття французький лікар Ф. Гленар був впевнений, що ”якщо наші далекі еволюційні предки ходили на чотирьох ногах, то розташування в тілі людини органів травлення повинно погано поєднуватись з нашою сучасною вертикальною ходою”. Хворим, які мали болі в животі, хірурги стали робити «операції для внесення змін в “конфігурацію” шлунково-кишкового тракту». Після цього стан хворих погіршувався, але сліпа віра в еволюцію вже не могла зупинити хірургів-новаторів.
На початку ХХ століття серед медиків популярними були представлення про «повільне отруєння організму продуктами життєдіяльності гнильних бактерій, які знаходяться в сліпому кишківнику, і який втратив у людини свої початкові функції». Переконаний дарвініст І. Мечніков вважав, що «система травлення людини, яка утворилася на попередніх етапах його еволюції, погано пристосована до раціону цивілізованої людини». Керуючись цією ідеєю англійський хірург У. Лейн почав робити операції для виправлення “помилок природи” – змінював місце з’єднання тонкого кишківника з товстим. Пізніше він вже видаляв весь товстий кишківник, щоб «звільнити організм від гнилістних бактерій». Лейн провів більше тисячі таких операцій, а його учні залишили після себе “незчисленну кількість жертв”. В тридцяті роки у підручниках стали з’являтись критичні зауваження відносно ідей Гленара, Мечнікова та Лейна. Але ці операції продовжувались до п’ятдесятих років.
Копчик, як “рудиментарний орган”, у підручниках біології називають “залишком редукційного хвоста”. Зрозуміло, хірурги-еволюціоністи його теж почали видаляти. Але пізніше з’ясувалось, що видалення копчика (а також інших органів) порушує узгоджену систему організму. Теперь відомо, що копчик служить важливим місцем прикріплення деяких тазових м'язів: “три–п’ять маленьких копчикових кісточок є частиною великої опірної системи, яка складається з костей, зв’язок, хрящів, мязів і сухожиль”, “якби копчика та з’вязаної з ним м'язової системи не було б, то людині потрібна була б принципово інша система підтримки внутрішніх органів ... Але хірурги вірили в те, що їм говорили біологи про непотрібність “рудименту”, продовжували робити цю операцію”.
Історя інших «рудиментарних» органів (мигдалин, аденоїдів,...) не менш повчальна. Однак, і цих прикладів достатньо, щоб зрозуміти наскільки небезпечними можуть бути еволюційні ідеї, якщо вони реалізуються на практиці, особливо в медичній. Наукові дані говорять про те, що всі органи людини працюють в гармонії, узгоджено, що свідчить про «розумний задум», про геніального Творця.
Схоже, що «рудиментарні» історії нічому не навчили еволюціоністів. Тепер вони 95% ДНК називають «сміттям», тому що виявлена функція лише 5% ДНК!
Зрозуміло, що кожен має право вірити в будь-що, але не можна дозволяти їм нав’язувати свої уявлення іншим людям. Настав час усвідомити небезпеку, яку несе теорія еволюції (макроеволюції) для формування світогляду молодого покоління. Систему освіти пора очистити від еволюційного, атеїстичного диктату.
Крах еволюціонизму
 
6361 - 6380 of 6586 Posts
Top