SkyscraperCity banner

6401 - 6416 of 6416 Posts

·
Unregistered user
Joined
·
2,195 Posts
Та і я так і не отримав ніяких конкретних зауважень у чому ж все-таки така шкода релігії?
Шкода релігії в тому, що нею легко маніпулювати у власних цілях. В середньовіччя це був елемент керування масами. Натомість зараз маси керуються в тому числі контекстною рекламою, зомбоящиком і тд.

В релігію фактично немає порогу входження. Багатьом церква замінює самореалізацію. Можна не мати освіти, не мати професії, бути поганим спеціалістом, не зробити жодного винаходу, не впливати на економіку і добробут людей, натомість бути знавцем біблійних оповідань (хоча і це не обов'язково) і вважати себе при цьому самореалізованою особою. Людина може абсолютно нічого не знати і не вміти, але вважати себе верхівкою еволюції через момент знання релігійних і церковних канонів. Це підміна понять і це описує Стів Павліна. Ну і звичайно правдивими є його твердження що релігія - це аутсорс мислення, коли мислять за тебе. Я не заперечую що є люди які здатні мислити і при цьому цікавитись релігією. Але таких декілька відсотків.

Це як мамаші, чомусь всі хто народив і виховав дитину вважають себе мега-спеціалістами-педіатрами. Хоча так абсолютно не є, але ж спробуй їм скажи що більшість з них робили все неправильно і з ризиком для дитини.

Чим більше буде еволюціонувати суспільство, тим більше речей буде спростовуватись і тим більш дивними будуть виглядати релігії у своїй незмінності. Зрештою наука може наблизитись до певних відкриттів, які поставлять християнство (та інші релігії) під питання.
 

·
Registered
Joined
·
199 Posts
Шкода релігії в тому що всякі попи і інші месії впарюють людям свою думку. Люди вірять бо це ж божі посередники ніби.
 

·
Unregistered user
Joined
·
2,195 Posts

Достатньо оце подивитись. Це жертви релігії, якісь відброси
 

·
Unregistered user
Joined
·
2,195 Posts
Якщо б бог був, то зявитись він мав би цього року.
Так він і з'явився. На варті писали же коронавірус це наша кара тощо

Це ще одна проблема релігії. Бо замість того аби розібратись в питанні яке ще немає відповіді, людина просто посилається на "це так бог зробив\вирішив" і тому еволюція не відбувається. А потім ці ж люди плюються на погану державу і політиків. Ну так йопт, замість розвитку особистості і, як наслідок, суспільства, все що вони робили - це молились і не пробували розбиратись в питаннях які потребували вирішення. Найбільш релігійні держави чомусь серед бідних. І чого б це? Чому бог не допомагає?
 

·
Registered
Joined
·
2,060 Posts
Релігія – це Головне зло
 

·
Registered
Joined
·
62 Posts
Натомість зараз маси керуються в тому числі контекстною рекламою, зомбоящиком і тд.
Самі ж і відповіли на своє німе запитання, ви і я до речі теж серед тієї маси. Попри політехи, Стенфорди та Гарварди. Ми цивілізована, "розумна" біомаса, яка хаває рафіновану їжу з купою добавок, і думає, ба, іноді стверджує - що виробники дбають, щоб ми не ходили голодні. Маса стверджує, що останні дбають також і про здоров'я. Чого варте маркетингове "фрі глютен", дієтичне, діабетичне, ДИТЯЧЕ харчування та інші маячня. Скільки сумішей впарюється в перші дні життя новонароджених замість грудного молока "бо не прикладається", бо, бо, бо... Виробники ж насправді дбають виключно про власну кишеню і нас, споживачів важко назвати розумними, а це те чим власне найбільше кичаться в порівнянні з будь-яким світоглядом (релігійним зокрема). Ми давно ще й страшно лінива біомаса. Яка розучується думати день за днем. Яка думає, що перемогла релігійну темноту, а сама мечеться від одного катаклізму (техногенного зокрема), до іншого. Дресирована масками та соц. дистанцією - сліпа віра в ефективність цього проти респіраторного захворювання, хоча реальність кожен день показує інше, потім ше якусь фігню придумають, і повірять, чому б і ні.. Це розумно? Де тут розум? Ми давно зомбаки, які читають "останні новини", завжди на пульсі, а толку ніякого. В одній із тем, раніше публікувались
і коментар
як "нелюдський контент". І до того, і тепер у світлі набудованого, і так поважно обговорюваного багатьма учасниками форуму, це ж усе кругом нелюдський та неякісний контент. Це продукт тої фінансової ненажерливості і того "розуму" виходить? Бо якщо для вас норма сьогодні 9 поверхів, завтра 16, то за тиждень 40 буде норм. Адже з'являться відповідні "дослідження", що соціалізація (дебілізація) так ефективніше відбувається чи що на верхніх поверхах повітря чистіше (яке самі ж і засрали). Он чувак з вібраціями бореться бідолаха. І які поради "розуму", який спершу набудував так (і зараз будує), а потім радить "продавай та втікай". Також коли ти живеш у чоловійнику й не знаєш хто твій сусід в сусідній квартирі - то це нормально? Це ж барокамера із психологічними наслідками згодом. Тут теж релігія винна? Чи так має бути, так "по розумному"? І не тільки в "релігійній" Україні так, а і в "багатеньких атеїстичних капіталістів" таке лайно дуже часто трапляється. Розум, розум, оди розуму. Це лише банальні приклади того "цивілізаційного" розуму. Якщо покопати глибше, то від тієї непросвітньої дурості, яка завжди очолювана наживою, кількісно можна очманіти. Взагалі-то, неодноразово приводились в приклад вчені з релігійним світоглядом (полистайте вище про еволюцію), в крайньому випадку, можете нагуглити. Вони для вас одного з другим хто? Дурні? Бевзі? Довбні неотесані? Ці суб'єктивні думки та самовпевненість - дуже вже силувано виглядають. Перш ніж щось конструктивно критикувати, слід хоча би детально ознайомитись. Аналізувати релігію з розповідей баби Галі та відео дядька ютуба - таке собі заняття, і лише свідчить про не дуже розумний підхід до цього.
Мені дуже смішно читати "немає порогу входження". Як вже казав вище про солодке. То попробуйте увійдіть, якщо так легко, поживіть хоча б тиждень-два з якимось настановами, правилами, просто для експерименту. Зосередьтесь на тексті якомусь пропонованому, обдумайте, осмисліть.... попробуйте не обїстись, або не відкрити інформаційне джерело хоч день-два, не зайти в ФБ або хоча би на форум. Та ви вовком завиєте від того як це складно. І це тільки вершки, тільки ясла. Що говорити про вік школи в релігії чи університет.
 

·
Registered
Joined
·
62 Posts
Найбільш релігійні держави чомусь серед бідних. І чого б це? Чому бог не допомагає?
Та бо про це прямо і сказано коли диявол узяв Ісуса на дуже високу гору і там, в одну мить, показав Йому всі царства світу, їх блиск і славу, і сказав: "Це все Тобі дам, якщо, впавши, поклонишся мені". Чітко і зрозуміло. Незрозуміло хіба для того, хто ще не второпав, що його квартира, тачка, бабоси, бізнес можуть вкрасти, видурити, перепродати з аферою, жертись неподільно через заповіт потім (якщо є нащадки), зітліти, вкритись грибком, згоріти, вибухнути або бути підточене міллю чи шкідниками... а тренований, накопичений інтелектом як флешка мозок (навіть найбільших вчених) - впасти в хворобу альцгеймера, паркінсона, страждати на атеросклероз чи просто скочуватись в рівень дитини. І це все ще задовго до смерті, ще під час того "продуманого та розумного" життя. Ваша ціль зрозуміла, ви вже озвучували. Насолоди тут і зараз. Що ж, насолоджуйтесь. Щоб ця релігійна дискусія не затьмарювала насолоди, її теж варто припиняти. Життя і час розставить пріоритети)
 

·
Registered
Joined
·
7,730 Posts
Бачу тема активна і досі)) Ну що ж, продовжимо..

Ну і ще, церква ж ніби пропагує нормальну сім'ю (і оця роль є правильною), але ж про яку тоді сім'ю йдеться у випадку з Ісусом? Батька в нього не було. Тобто зараз буде репліка що він син господній. Але ж бог створив всіх нас, тому ми якби всі господні діти. Нє, не канає.

Ви забули про Йосифа? "Йосифе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію.." Саме Йосифа було покликано стати земним батьком для Ісуса.Якщо це реально непорочне зачаття, то якось воно взагалі не клеїться. Тобто якби зробили тест ДНК Діві Марії і Ісусу, то що би показали результати? Взагалі щоб народився син, потрібна Y-хромосома, якої у жінок немає...
Так і жіночої хромосоми у Марії не було би,якби не було дано Богом. Отже,зробити так,щоб в Ісуса була Y-хромосома - не проблема для Бога.
Може пояснити хто такий "Бог" і як він видавав ті "Закони"? По рельсі передавав? Чи як?

Через святих,яким зявлявся..через пророків,апостолів...

В релігію фактично немає порогу входження. Багатьом церква замінює самореалізацію. Можна не мати освіти, не мати професії, бути поганим спеціалістом, не зробити жодного винаходу, не впливати на економіку і добробут людей, натомість бути знавцем біблійних оповідань (хоча і це не обов'язково) і вважати себе при цьому самореалізованою особою. Людина може абсолютно нічого не знати і не вміти, але вважати себе верхівкою еволюції через момент знання релігійних і церковних канонів.
Кожна людина особлива і ніби пазл,для чогось потрібна. Головне добре,сумлінно виконувати свою роботу. Комусь створити ферму з вирощування слимаків,комусь винайти електродвигун,а комусь бути неписьменним і сліпим,але плести кошики і співати балади під пальмою... Сама ерудиція не зробить людину щасливою і потрібною.

Чим більше буде еволюціонувати суспільство, тим більше речей буде спростовуватись і тим більш дивними будуть виглядати релігії у своїй незмінності. Зрештою наука може наблизитись до певних відкриттів, які поставлять християнство (та інші релігії) під питання.
І так має статися. Релігія "виходить/вийде з моди", а трендом стає гріх, бажання бути "верхівкою еволюції" Потім залишеться мало віруючих,яких будуть переслідувати. В Біблії,до речі, описано кінець світу.

Найбільш релігійні держави чомусь серед бідних. І чого б це? Чому бог не допомагає?
Це відбудеться згодом. Думаю в планах Божих визволити спочатку їх духовно.Достатньо оце подивитись. Це жертви релігії, якісь відброси
"Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити "мудрих". Бог вибрав слабких, щоб засоромити сильних"
Це для вас, (високоінтелектуальнодужерозвинутих снобів, зарозумілих і саркастичних) ті простодушні - "відброси", для Бога - вони такі ж люди, вінець його творіння.

Релігія – це Головне зло
Гординя - головне зло. Корінь зла. (..все сам здобув, немає ніякого Бога..в нього вірять нереалізовані невдахи, довірливі та тупі,які дозволяють щоб ними керували....)
Що ви відчуєте,коли вам скажуть,що "Ти сам по собі - ніщо" і всі твої таланти,інтелект - дано тобі Богом. Це вас всередині не буде злити? Ось так люди і відійшли від істиного Бога, бо захотіли бути самі богами і так вперто заперечують існування Творця,бо думка "ті мавпи так і залишились мавпами,а я тепер "верхівка еволюції" дуже тішить самолюбство...
"заметушилися в своїх мудруваннях, i затьмарилося нерозумне їхнє серце; називаючи себе мудрими, збожеволiли"... "Мудрими вони вважали себе, мислячи, що їх самих достатньо для всього"
 

·
Unregistered user
Joined
·
2,195 Posts
Самі ж і відповіли на своє німе запитання, ви і я до речі теж серед тієї маси. Попри політехи, Стенфорди та Гарварди. Ми цивілізована, "розумна" біомаса, яка хаває рафіновану їжу з купою добавок, і думає, ба, іноді стверджує - що виробники дбають, щоб ми не ходили голодні. Маса стверджує, що останні дбають також і про здоров'я. Чого варте маркетингове "фрі глютен", дієтичне, діабетичне, ДИТЯЧЕ харчування та інші маячня. Скільки сумішей впарюється в перші дні життя новонароджених замість грудного молока "бо не прикладається", бо, бо, бо... Виробники ж насправді дбають виключно про власну кишеню і нас, споживачів важко назвати розумними, а це те чим власне найбільше кичаться в порівнянні з будь-яким світоглядом (релігійним зокрема).
Перефразую. Вибачте, вирвалось )))

Самі ж і відповіли на своє німе запитання, ви і я до речі теж серед тієї маси. Попри католицизм, християнство та мусульманство. Ми релігійна, "духовна" біомаса, яка читає літературу з купою цитат, і думає, ба, іноді стверджує - що священники дбають, щоб ми не ходили непокаяні. Маса стверджує, що останні дбають також і про духовне здоров'я. Чого варті церковні пости, стримування та інша маячня. Скільки молитов впарюється в перші дні життя новонароджених замість вакцинації "бо не можна показувати непохрещеного", бо, бо, бо... Церковники ж насправді дбають виключно про власну кишеню і нас, паству важко назвати спасенними, а це те чим власне найбільше кичаться в порівнянні з будь-яким світоглядом (науковим зокрема).
Але я думаю ви побачили суть

ІнкІнк, я не хочу сказати що релігія і бог це видумка. От ви маєте виважену власну думку, з якою можна погодитись, або не погодитись. Але ви її маєте і з вами можна дискутувати. І це класно! Але я про те, більшість людей які цікавляться релігією не є там за покликанням - вони тимчасові пасажири. І я думаю що масова релігія саме для цього і була створена.

От вам аналогія.

Автомобіль - це зручний засіб пересування. Але з іншої сторони - це бізнес автовласників, які впарюють автомобілі як престижну річ навіть тим кому це не потрібно, а потім доють людей запланованим застаріванням

Висновок: лише достойні можуть в релігію. Не церкву. Остання - для всіх бажаючих і тих хто в тренді ) З метою керування звісно ж
 

·
Unregistered user
Joined
·
2,195 Posts
Так і жіночої хромосоми у Марії не було би,якби не було дано Богом. Отже,зробити так,щоб в Ісуса була Y-хромосома - не проблема для Бога.
Розумієте, ви можете будь-що пояснити таким чином. Там ще більше цитат у вашому меседжі можна дати. Бо так - це не відповідь. Аналогію я наводив - мусульмани вбивають людей з словами Алах Акбар. Релігія дозволяє вбити людину і пояснити цей вчинок, його велич так би мовити. А далі стадо починає вбивати людей заради релігії, бо вона це не заперечує ніби. Людина з логічним складом розуму може припустити що дана релігія і була створена для того, аби запустити і підтримувати процес вбивства. Але при цьому ж, вірити в Алаха можна. От тільки вбивство - це не віра, це просто бути в тренді і загинути зарад релігійних примх

Я вже питав ІнкІнка. А що би сталось якби він народився і виріс десь от в тих краях. Чи дійшов би він до християнства? Чи вважав би що аллах акбар це вершина? Питання риторичне і стосується більшості вірян конкретної релігії\церкви\держави\території.
 
6401 - 6416 of 6416 Posts
Top