SkyscraperCity banner

6441 - 6460 of 6911 Posts

·
Banned
926 Posts
А хто такий цей Матис?
Там ще у вас цікавий кандидат у мери Роман Матис йде, я коли запитав по його декларації, як витрати співвідносяться із доходами - людина такий мороз почала нести (з блоку Порошенка)
ахахахаах, як скотився дядько. Був колись засновником організації "И так поймут" - намагався українізувати публічний простір ще при овочу цим і був помітний. Я навіть тоді трохи слідкував у фб за ними.

·
Registered
158 Posts
Підкажіть як дізнатись скільки можна добудувати вверх будинок у Львові. Чим це регламентується?

·
Unregistered user
2,316 Posts
Взагалі, чому цей курятник заслуговує окремої теми? Хтось тут просто вирішив щотижня постити одноманітні фотографії (які крім блювотного рефлексу більше нічого не викликають) разом з посиланням на свій сайт для заробітку?

@Volpacchiotto може настав час грохнути теми про термітники? Наприклад про залізницю тема була кимось грохнута і я погоджуюсь що вона була не дуже систематезована, хоча могла б перерости у цікаву гілку. Бо як мінімум на форумі є @zaliznychnyk Можу хіба навести аналогію теми з кранами, яку теж грохнули і яка багатьом заважала вільно дихати. Хоча та тема була ще більш віддаленою від Львова і вузько-спеціалізованою

А оці теми парашних новобудов відверто є лише для реклами своїх сайтів. Є загальна тема - реконструкція та будівництво. Бо як пишеш там свої думки щодо ринку нерухомості тощо - всі бакланять що тему засирають непотребом і взагалі заважають роздивлятись криві стіни з газобетону чи зручні транспортні розв'язки обабіч. Але коли форум засерається одноманітними темами одноманітних новобудов - то все в порядку, так і має бути.

Та куди цікавішою була б окрема тема на кожну реконструйовану вулицю, хоча й це можна об'єднати в одну

А ці курники - сміх та й годі. З форумчан там хіба хтось один щось купить. А от інфраструктурою користуються усі. то ж і пріоритети необхідно розставити

Я за те аби грохнути всі теми "ЖК Відшиб" і навіть "ЖК Пиздатий" і перенести їх в головну тему по реконструкції і будівництву, або ж в тему по новобудовам, яка там давно висить без діла, але чомусь закріплена. І "Ринок нерухомості Львова" теж закріпити в топ.

Наведіть мля порядок з цим форумом, а не перетворюйте його на помийку забудовників. Вчіться щось систематизувати і покращувати у своєму житті, бо ж так і сидимо в бруківці. А як хтось напише якусь думку - то краби відразу атакують, нефіг тут свої думки писати, ми не можемо, знач не можна і тобі, сиди рівно і не вийо, бо в нас депресняк тоді

·
Moderator
6,308 Posts
Теми створюються про найкцікавіші/наймастабніші проекти, з того що є. Я от колись домагався щоб знесли тему про Велику Британію, але тоді це проігнорували а зараз вже у темі занадто багато контенту.

Та й навіть порівняно із сабфорумами інших міст у нас не так і багато активних тем.

·
Unregistered user
2,316 Posts
Теми створюються про найкцікавіші/наймастабніші проекти, з того що є. Я от колись домагався щоб знесли тему про Велику Британію, але тоді це проігнорували а зараз вже у темі занадто багато контенту.

Та й навіть порівняно із сабфорумами інших міст у нас не так і багато активних тем.
Колись коли ти не був модератором? Тему про залізницю хто грохнув? Признавайся!

Я ще раз кажу - краще створити ще декілька цікавих тем, про ту ж залізницю, про бізнес-центри, про реконструкцію історичного середовища, про екологію, про паркування, я можу ще нагенерувати купу ідей (хоча більшість з того тут вже є). І це куди краще коли такі теми перед очима, вони змушують мозок працювати у відповідному руслі. Я вже не кажу що реконструкція вулиці Степана Бандери куди більше заслуговує на окрему тему ніж оце одоробло і ще десятки таких тем, де все зводиться до поверховості і проблеми кодиціонерів - все

·
Moderator
6,308 Posts
Колись коли ти не був модератором? Тему про залізницю хто грохнув? Признавайся!

Я ще раз кажу - краще створити ще декілька цікавих тем, про ту ж залізницю, про бізнес-центри, про реконструкцію історичного середовища, про екологію, про паркування, я можу ще нагенерувати купу ідей (хоча більшість з того тут вже є). І це куди краще коли такі теми перед очима, вони змушують мозок працювати у відповідному руслі. Я вже не кажу що реконструкція вулиці Степана Бандери куди більше заслуговує на окрему тему ніж оце одоробло і ще десятки таких тем, де все зводиться до поверховості і проблеми кодиціонерів - все
Ну то створюй тему про вул Бандери, хто ж не дає. А тему про це одоробло створили у далекому 2014-му, зараз тему про таке не створимо.

Так, та тема була не про залізницю а взагалі невідомо про що...

·
Registered
430 Posts
Та мені не шкода, видаляйте і надалі на здоров'я.

6441 - 6460 of 6911 Posts