SkyscraperCity banner

6541 - 6560 of 6866 Posts

·
Registered
112 Posts
Є ще виконком, управління архітектури, детальні плани територій, цільове призначення. Місто має певний вплив
На ці всі органи можна покласти болт, бо кінцева точка це ДАБІ і всі хто мутить мутки, і хоче порішати, рішає через кінцевий орган.
Певний вплив, то висотна відмітка і щільність.

Був в Одеській області свого часу губернатор на прізвище Саакашвілі, знаєте такого? Здавалося б має успішні кейси в своїй карєрі, нхто за ним не стоїть і так далі. Дуже ця особистість без повноважень змогла багато поміняти?

·
Registered
2,236 Posts
В моїй сім'ї теж був певний досвід роботи з Синюткою, звичайно не такий великий як мабуть у вас, але ми йому підпорядковувалися. Так вимогливий, так жорсткий. Звісно це багатьом не подобається.

Переконувати не збираюсь, так я маю вже сформовану позицію. З тих всіх зустрічей він якось найкраще враження справив, і нью-васюків на відміну від деяких інших і не обіцяв. Подивимось.
Синютка... людина має кримінальне минуле і зараз криміналом не гребує, чи ви з глузду з'їхали, я вже не знаю, як коментувати цей маразм, хоча, коли в країні вибирають президентом, спочатку зека, потім клоуна дивуватись важко, дійсно, всі нормальні виїхали ще наприкінці 90-х
Ви запускаєте лиса в курятник і маєте благі наміри, що лис не буде курей красти? Відсипте мені цієї трави, я не можу зрозуміти, як в здоровому глузді можна обговорювати в кандидати на мерську посаду кримінал, що Садового, що Синютку
З таким підходом у нас не буде змін в країні, ви й далі будете давати хабаря на митниці, щоб провезти товар, чи хабаря в школі чи при поступленні в ВУЗ дитини (а потім дивуємось, звідкіля така кількість баранів в галузі), але в той же час будете репеніти, якого дідька в країні такі малі пенсії, ви ж самі обкрадаєте цю країну...

·
Registered
2,236 Posts
На ці всі органи можна покласти болт, бо кінцева точка це ДАБІ і всі хто мутить мутки, і хоче порішати, рішає через кінцевий орган.
Запасний варіант, протягуєш рішення через міськраду та суд і ДАБІ залишається в стороні

·
Unregistered user
2,305 Posts
Синютка... людина має кримінальне минуле і зараз криміналом не гребує, чи ви з глузду з'їхали, я вже не знаю, як коментувати цей маразм, хоча, коли в країні вибирають президентом, спочатку зека, потім клоуна дивуватись важко, дійсно, всі нормальні виїхали ще наприкінці 90-х
Ви запускаєте лиса в курятник і маєте благі наміри, що лис не буде курей красти? Відсипте мені цієї трави, я не можу зрозуміти, як в здоровому глузді можна обговорювати в кандидати на мерську посаду кримінал, що Садового, що Синютку
З таким підходом у нас не буде змін в країні, ви й далі будете давати хабаря на митниці, щоб провезти товар, чи хабаря в школі чи при поступленні в ВУЗ дитини (а потім дивуємось, звідкіля така кількість баранів в галузі), але в той же час будете репеніти, якого дідька в країні такі малі пенсії, ви ж самі обкрадаєте цю країну...
Ок, скажи за кого треба голосувати було? Конкретне прізвище (варіант за будь-кого тільки не С або С - програшний)

·
Registered
2,236 Posts
Дожилися, немає з кого вибрати...
Вибирайте із злодіїв, тільки не жалійтеся потім результатам

·
Registered
112 Posts
****, чувак ти серйозно про саака пишеш?
Мені адресовано?
Так, я маю на увазі Саакашвілі зразка 2015 року, до цих всіх зашкварів. Нагадаю, на той час він був людиною з хорошою репутацією, йому навіть гетьман громадянство дав. Потім його заюзали, шоб збити Яценюка, а як став непотрібний, то злили в утіль. Ну а потім він вже перестав про репутацію турбуватись і з мутними людьми почав в мітингах участь брати.

·
Registered
2,236 Posts
Ну і з позиції знатока, яка корупція більш конкурентна по ціні?:)
Тут немає чіткої відповіді, іноді ДАБІ чудить і виставляє такий прайс, що тяганина із судом дешевше виходить, а іноді ДАБІ виставляє нормальний прайс, мабуть залежить від їх місячних планів по виручці та КРІ)))

·
Registered
1,807 Posts

Був в Одеській області свого часу губернатор на прізвище Саакашвілі, знаєте такого? Здавалося б має успішні кейси в своїй карєрі, нхто за ним не стоїть і так далі. Дуже ця особистість без повноважень змогла багато поміняти?
Я незнаю за Сааку. Але у Львові є така особистість як Садовий. Вже 15 років. І вирішує дуже багато разом зі своїм ручним виконкомом :)

Нас наприклад футболив з землею 4 роки (притому що ми просили взяти ці землі на баланс міста ще згідно ухвали якогось там 8 чи 10 року яку місто тоді так і не виконало, щоб вони не висіли в повітрі.. ми через це неможем претендувати ні на які ремонти, ні на які громадські проекти і т.п.).. Місяць перед виборами пообіцяв "розібратися". І дійсно певний рух пішов. Але мені цей ручний режим не подобається. Це піар.

Також перекрив нам на іншому об'єкті з початку року дорогу на Сокільники (Підстригача) під видом ремонтних робіт які ніхто не робив (певно думає що в Сокільниках лише сокільничани живуть) - дрібна така помста за ОТГ. Перед виборами все розблокувалось.

Можете вважати мене більш протестним електоратом.

·
Registered
696 Posts
Садовий, якщо говорити по простому, просто заїбав.
Світ розвивається, всі ми часто відвідуємо закордон і бачим прогрес західніше Шегинь, він просто колосальний.
Скажете ну у нас теж он роблять ремонти. Так, роблять. І все. На виході всі ці тротуари, громадські місця і близько не такі по якості та фунціоналу як на картинках з європ.
Що з нових доріг за його каденцію було збудовано? Де Вернадського, Ряшівська? Це ті речі які вже потрібні, вчора мали ще бути.
Про ГТ і далі не хочеться говорити.
Про релігію яку він пхає у всі сфери життя, це теж багатьох вкурвлює.
Про ручні виконкоми і рішення, не чув хіба глухий.
За 15 років навіть улюблене авто встигає набриднути, що вже говорити про менеджера.

·
Registered
1,807 Posts
У вас всюди зрада.

Я підтримую в першу чергу кандидата від ЄС бо вважаю що у період з 2014 до 2019 ця влада дуже немало позитиву зробила в тих відверто складних умовах російської агресії.
Хабарів стараюсь не давати на якомусь своєму побутовому рівні.
Біометричний паспорт зробив в числі перших і спорив в ДМС і хабаря на всякі "ДП документ" не дав.
Жінка вже рік здає на права без хабаря - наразі без успіху ну але то таке.
Дитина в садочок пішла без "благочинного" внеску, і потім ще батьківський комітет у вайбері відписався що завдяки моїм зверненням вся група сплатила не по 2000 а по 100 грн суто вже на дрібниці , щоправда прийшлось піднапрягтися і створити мінімальний конфлікт. Але нічо, наразі всі чемно вітаються, проблем поки що немає.
Податки теж чемно сплачую вже багато років хоча як айтішник фрілансер я б на це міг сміло забити і юзати всякі пайоніри і інші офшори як і раніше.

Доречі на зустріч з Синюткою прийшли якісь люди і задавали незручні запитання мол от у вас в списку є пан К, пан Д, а то є злодії, всі ж знають як ви то прокоментуєте.
Синютка перепитав чи власне до Синютки є питання щодо "злодій", "бандит" ? Ну і як завжди - та ні немає.

"Проти всіх" то не вихід. А проти Садового - цілком собі варіант :)

Батько голосував за Кльофу бо він чудовий лікар і дуже поміг свого часу. Але от звязався зі слугою народу і отримав свої 2%.

А до місцевої ради я голосував за пана Гутника від Свободи, бо теж видався нормальним чоловіком. Сказав що такого "блаугострою" як у вас - в моєму окрузі немає.І дійсно немає. Навряд чи то повністю його заслуга - але велика частка в тому є, факт на лице.

Тому не варто бачити світ лише чорно-білим.

·
Registered
68 Posts
О дожилися - синютку вибілюють,"працювати для Львова,а не красти",хоча для виправдання чи то садового чи синютки можна сказати що їм явно далеко до реального криміналітету в лицях мерів Одеси чи Харкова,але і тих знову впевнено переобирають!?! в нас он дубневич переміг в Солонці...

·
Registered
2,335 Posts
І в нас он дубневич переміг в Сокільниках...
Не в Сокільниках, а в Солонківській ОТГ, куди Сокільники не входять, але входить Зубра звідки ті Дуби родом і де ті Дубневичі відхапали пару гектарів біля Сихівського лісу. Напевно мешканці Зубри і проголосували за злодія але ж свого ))) - як колись Донбас голосував за свого злодія Януковича.
Але загалом дауншіфтінг є - і з народного депутата Верховної Ради стати головою невеликої ОТГ (практично сільської ради) - трохи спустив його народ на грішну землю.

·
Registered
2,236 Posts
Невже важко написати прізвище такого кандидата?
Мені важко, бо у Львові я не знаю нормальних кандидатів, а всіх кого я знаю, мені є що пригадати з періоду 1995-2010рр, хто які схеми мутив

·
Registered
2,236 Posts
О дожилися - синютку вибілюють,"працювати для Львова,а не красти",хоча для виправдання чи то садового чи синютки можна сказати що їм явно далеко до реального криміналітету в лицях мерів Одеси чи Харкова,але і тих знову впевнено переобирають!?! в нас он дубневич переміг в Сокільниках...
А в Маріуполі на виборах перемогли промоскальські партії, дивлюся на все це і маю чітке розуміння, що із таким народом нічого доброго тут не буде ні за 20, ні за 30 років, основна маса - бидло, інтелігенція винищена...

·
Registered
112 Posts
Садовий, якщо говорити по простому, просто заїбав.
Чудова мотивація голосування, десь так не ватна частина електорату Зеленського на виборах президента проголосувала.

Скажете ну у нас теж он роблять ремонти. Так, роблять. І все. На виході всі ці тротуари, громадські місця і близько не такі по якості та фунціоналу як на картинках з європ.
І саме тому, вірне рішення підтримувати кандидата, який був частиною команди мера, коли здійснили ідеальні європейські ремонти таких вулиць, як Личаківська і Городоцька.

Про ГТ і далі не хочеться говорити.
Я взагалі не розумію цієї предяви, з ГТ не все добре, і не буде добре в жодному місті світу, де нема оплати транспортної роботи. Але якшо порівнювати з містами, де я був, то це питання у Львові вирішується у правильному напрямку і набагато активніше, ніж де-небудь.Просто
Просто накупити автобусів, шоб вони стояли в заторах - неефективне використання бюджету, як на мене.

Про релігію яку він пхає у всі сфери життя, це теж багатьох вкурвлює.
От це дійсно вибішує мене, але з точки зору політика він це робить правильно, бо можна спертись на велику частину релігійного електорату, який є в нашому регіоні.

·
Registered
112 Posts
Хабарів стараюсь не давати на якомусь своєму побутовому рівні.
Біометричний паспорт зробив в числі перших і спорив в ДМС і хабаря на всякі "ДП документ" не дав.
Жінка вже рік здає на права без хабаря - наразі без успіху ну але то таке.
Дитина в садочок пішла без "благочинного" внеску, і потім ще батьківський комітет у вайбері відписався що завдяки моїм зверненням вся група сплатила не по 2000 а по 100 грн суто вже на дрібниці , щоправда прийшлось піднапрягтися і створити мінімальний конфлікт. Але нічо, наразі всі чемно вітаються, проблем поки що немає.
Податки теж чемно сплачую вже багато років хоча як айтішник фрілансер я б на це міг сміло забити і юзати всякі пайоніри і інші офшори як і раніше.
До чого взагалі цей текст.
То просто якийсь набір фраз. Нас тут купа айтішніків на форумі. Без хабарів багато людей пробує і здає. Я теж робив біометричний паспорт дуже рано, через Паспорт сервіс. Всюди де є приватні служби, аналоги державних можна обійтись без хабарів. Для айтішника, то взагалі не досягнення, а нормальна поведінка. То так як раніше Гройсман, а тепер зелені вішають транспаранти, шо ця дорога поремонтована за гроші і з ініціативи уряду України.

6541 - 6560 of 6866 Posts