SkyscraperCity banner

6561 - 6580 of 7471 Posts

·
Registered
88 Posts
Податки теж чемно сплачую вже багато років хоча як айтішник фрілансер я б на це міг сміло забити і юзати всякі пайоніри і інші офшори як і раніше.
А ще любиш маму і чистиш зуби? Ох ти ж моя бубочка! Можеш поцьомати себе в голівоньку, святенький ти наш.

·
Registered
1,841 Posts
Мене дуже дивує що тут на форумі регулярно жаліються як все навколо погано.
Забудови не такі і не там, тротуари не такі, велодоріжки так собі, транспорт не такий і не там купується, але чомусь змін недуже то і хочеться.
Невже думаєте що існуючий мер іменно на 4 терміні все це кардинально покращить ?

До чого взагалі цей текст.
То просто якийсь набір фраз. Нас тут купа айтішніків на форумі. Без хабарів багато людей пробує і здає. Я теж робив біометричний паспорт дуже рано, через Паспорт сервіс. Всюди де є приватні служби, аналоги державних можна обійтись без хабарів. Для айтішника, то взагалі не досягнення, а нормальна поведінка. То так як раніше Гройсман, а тепер зелені вішають транспаранти, шо ця дорога поремонтована за гроші і з ініціативи уряду України.
Цей набір фраз до репліки Юрека щодо хабарів, невже так важко слідкувати за дискусією.

А ще любиш маму і чистиш зуби? Ох ти ж моя бубочка! Можеш поцьомати себе в голівоньку, святенький ти наш.
Завидуй мовчки.

·
Registered
141 Posts
Невже думаєте що існуючий мер іменно на 4 терміні все це кардинально покращить ?
Ну на третьому терміні, коли бабло від децентралізації підвалило, то порівняно з другим терміном багато шо покращилось.
Подивіться на різницю в реконструйованих вулицях, попри купу теперішніх косяків.

·
Registered
1,841 Posts
Ну на третьому терміні, коли бабло від децентралізації підвалило, то порівняно з другим терміном багато шо покращилось.
Подивіться на різницю в реконструйованих вулицях, попри купу теперішніх косяків.
Дещо звичайно покращилось, я ніколи не говорив що Садовий нічого не зробив.
Та ж черга в дитсадки запрацювала +- адекватно. Щоправда нових садків помоєму і не побудували за всі ці роки (хтось зі Свободи мені розказував що у Франківську Марцінків за менший період збудував біля 10 нових садочків - не перевіряв).
Пріоритети по ГТ теж є концептуально правильно.
Проекти вулиць теж робляться ніби правильно і непогано.

Але ж це далеко не факт що новий мер особливо маючи більшість в міській раді - зробить менше або навіть це похерить.

Хочеться більш швидких змін (притому що я терпляче голосував за садового з 2006 року :D ).

·
Registered
800 Posts
Яка кількість мешканців проголосувала за Садового, в перерахунку на кількісну?

·
Registered
141 Posts
Щоправда нових садків помоєму і не побудували за всі ці роки (хтось зі Свободи мені розказував що у Франківську Марцінків за менший період збудував біля 10 нових садочків - не перевіряв).
В рекламі Свободи кажуть, що в Тернополі є з 2017 року електронний квиток, що мяко кажучи перебільшення. Треба шоб люди поїхали і подивились, шо таке електронний квиток десь в велике європейське місто.
Але ж це далеко не факт що новий мер особливо маючи більшість в міській раді - зробить менше або навіть це похерить.
То залежить від мера і більшості, можна почати підігрувати людям і будувати 4 полосні дороги і так далі.

Хочу запитати одну штуку, чи погоджуєтесь ви з тезою, що після ремонту вулиць, львівську бруківку розкрадають?

·
Registered
800 Posts
Та похєр всім притомним львівянам на бруківку. Вона повинна бути лише в межах історичного центру, в пішохідних зонах і тупікових вуличках.
Як покриття для доріг типу Городоцька геть не годиться.
Так її вивозять в Австрію, сам бачив як Руслан за нею прилітав.

·
Registered
141 Posts
Та похєр всім притомним львівянам на бруківку. Вона повинна бути лише в межах історичного центру, в пішохідних зонах і тупікових вуличках.
Як покриття для доріг типу Городоцька геть не годиться.
Так її вивозять в Австрію, сам бачив як Руслан за нею прилітав.
Та я повністю погоджуюсь, наступного разу буду писати тег-сарказм.

·
Registered
1,841 Posts
То залежить від мера і більшості, можна почати підігрувати людям і будувати 4 полосні дороги і так далі.
Залежить.
Щодо Свободи - якщо Марцінків здобуває 84% в першому турі чи Надал в Тернополі отримав 70% в першому турі - значить напевно коментарі зайві, люди задоволені.
Садовий же навіть проти відверто слабкого Кошулинського минулого разу в першому турі незміг дати раду. (49-12 в першому, і 61-39 в другому, доречі то каже що і тоді було багато протестного електорату в другому турі)

На мою думку партія ЄС не буде підігрувати людям в таких питаннях яко транспорт чи освіта.
Ми це вже побачили по прольоті пороха проти зе , не в останню чергу через непопулярні але корисні рішення (наприклад ринкова ціна на газ, закон про мову, початок реформи медицини).

Хочу запитати одну штуку, чи погоджуєтесь ви з тезою, що після ремонту вулиць, львівську бруківку розкрадають?
Недумаю що її розкрадають.

Полюбому немає кандидата який на 100% влаштує - це все компроміс.
До всіх критично ставлюсь, кумирів перестав створювати після Ющенка в 2004 :D
Кого б не вибрали - він полюбому рано чи пізно отримає свою порцію критики від кожного мешканця.

·
Registered
333 Posts
Ще раджу всім оцінити кількість бруду і новинних ресурсі створенно для дискредитації Садового, Чаплінського в свій час і загалом урбаністів, переважно це всі одні й тіж новинні майданчики, їх дуже багато, тобто з такою медійною підтримкою легко рейтиг любого кандидата опустити і просунути свої інтереси. Тобто конкретні ресурси для задоволення потреб своїх власників, які поливають брудом, створюють фейки, від най примітивніших про розкрадання бруківки, до шкандалів і тд. Це сильний показник того що певні корупційні і колокримінальні кола не можуть досягти своїх цілей, при каденції сьогоднішнього мера.

Загалом ось ця вся ситуація з виборами нагадує вибори Зеленського і Трампа, кандидат більш інтилігентний, з чіткішою програмою, програє кандидату з сильнішою медіапідтримкою і популісту.

·
Registered
141 Posts
Щодо Свободи - якщо Марцінків здобуває 84% в першому турі чи Надал в Тернополі отримав 70% в першому турі - значить напевно коментарі зайві, люди задоволені.
Садовий же навіть проти відверто слабкого Кошулинського минулого разу в першому турі незміг дати раду. (49-12 в першому, і 61-39 в другому, доречі то каже що і тоді було багато протестного електорату в другому турі)
Ну так і за Кернеса, не понятно чи живого, в Харкові проголосували в 1 турі. Розгромні рейтинги в 70+ відсотків, то не показник. Пережити 3 каденції, кандидувати на 4, і мати в першому турі 40 %, як на мене, більш показові дані.

·
Registered
1,841 Posts
Ну так і за Кернеса, не понятно чи живого, в Харкові проголосували в 1 турі. Розгромні рейтинги в 70+ відсотків, то не показник. Пережити 3 каденції, кандидувати на 4, і мати в першому турі 40 %, як на мене, більш показові дані.
так можливо Кернес задовільняє жителів Харкова. Мені зі Львова важко судити, точніше в мене до Кернеса сугубо негативне ставлення, але ж якщо там немає масових фальсифікацій (при любій владі там кернес, напевно всеж таки масу людей він задовільняє з якихось причин) .то це все ж таки показник.

Вся ця передвиборча фігня тут на форумі нічого крім негативу не принесе, хіба пересваримось і кожен залишиться при тій же думці що і був.

Пишу в іншу тему.. свіжачок від наших мудрих людей з глобус парка побачив.

·
Registered
2,523 Posts
Мене дуже дивує що тут на форумі регулярно жаліються як все навколо погано.
Тому, що ми не в СРСР живемо, маємо змогу їздити за кордон, знаємо їх ціни на послуги, що в замін отримують, порівнюємо із тим, що нам тут впарюють, тому й народ жаліється

·
Registered
1,439 Posts
Ще раджу всім оцінити кількість бруду і новинних ресурсі створенно для дискредитації Садового, Чаплінського в свій час і загалом урбаністів, переважно це всі одні й тіж новинні майданчики, їх дуже багато, тобто з такою медійною підтримкою легко рейтиг любого кандидата опустити і просунути свої інтереси. Тобто конкретні ресурси для задоволення потреб своїх власників, які поливають брудом, створюють фейки...
Точно те саме можна сказати й про Садового та лояльні до нього медіа, що виливають бруд на конкурентів, тільки роблять це краще, більш інтелігєнтно

·
Registered
800 Posts
Садовий профукав все що міг, згадайте результати його партії на всеукраїнському масштабі на парламентських виборах, які очікування покладали на нього і що в результаті стало з партією.
Аналогічний і результат у Львові,
Цікаво поглянути на кількісний показник відсотків за, 40000 тис це максимум що за нього проголосувало, а голосував тепер не лише Львів, але вся Львівська ОТГ.

·
Moderator
6,725 Posts
Ці вибори це змагання у тому в кого більше хейтерів - у Садового чи Синютки)

·
Moderator
6,725 Posts
Садовий профукав все що міг, згадайте результати його партії на всеукраїнському масштабі на парламентських виборах, які очікування покладали на нього і що в результаті стало з партією.
Аналогічний і результат у Львові,
Цікаво поглянути на кількісний показник відсотків за, 40000 тис це максимум що за нього проголосувало, а голосував тепер не лише Львів, але вся Львівська ОТГ.
Львівська ОТГ це зайвих 30-35 тисяч населення (мінус неповнолітні, мінус 60% які не пішли на вибори...), вони не надто вирішують

А взагалі чекаю на таку карту по місцевих виборах, було б цікаво поглянути де у Львові за кого голосують

6561 - 6580 of 7471 Posts