SkyscraperCity banner

6581 - 6600 of 6872 Posts

·
Registered
698 Posts
Львівська ОТГ це зайвих 30-35 тисяч населення (мінус неповнолітні, мінус 60% які не пішли на вибори...), вони не надто вирішують

А взагалі чекаю на таку карту по місцевих виборах, було б цікаво поглянути де у Львові за кого голосують

Так тим більше, підтримка мала б зрости, а вона лише падає з кожними новими виборами.

·
Registered
698 Posts
Показово проголосували Грибовичі, де Синютка отримав більше 50%, а Садовий трохи більше 10%.
Дивно якось правда? Порох сміття блокував, завод не побудував, за воду нарешті заставив їх платити, і ось така вдячність діючому меру, який 15 років годував їх обіцянками.
Навіть ролик випустив де сміттєва купа перетворилась на картинку з брошур свідків єгових, прям рай з трояндами.

·
Moderator
6,283 Posts
Показово проголосували Грибовичі, де Синютка отримав більше 50%, а Садовий трохи більше 10%.
Дивно якось правда? Порох сміття блокував, завод не побудував, за воду нарешті заставив їх платити, і ось така вдячність діючому меру, який 15 років годував їх обіцянками.
Навіть ролик випустив де сміттєва купа перетворилась на картинку з брошур свідків єгових, прям рай з трояндами.
Який жах, 50% за Синютку, що взяти з тих селян...

·
Registered
1,438 Posts
Ну там швидше голосували не за, а проти, не від хорошого життя до речі

·
Registered
312 Posts
Ще не забуваєм про медійну картинку, повірити можна у будь що і будь кого, починаючи з розп'ятого хлопчика. Люди в нас мало аналітикою займаються.

·
Мудило С
575 Posts
Дивно якось правда? Порох сміття блокував, завод не побудував, за воду нарешті заставив їх платити...

Порох не Синютка. Порох як президент (представник країни на міжнародній тусовці) дуже крутим був.
А Синютка розказує шо у Львові погано будують, дороги роблять не так і що у нас транспортний колапс.
Так от, я, як власник авто, можу впевнено сказати шо у Львові нема ніякого транспортного колапсу. Середній час добирання 30-40 хвилин автомобілем це абсолютно нормально для такого активного міста.

·
Registered
1,807 Posts
Але якщо ЄС в нас в лідерах, а Синютка представник ЄС, то напевно варто бути послідовним. Синютка не один, є партія власне Пороха і депутатська більшість скоріш за все теж буде на основі ЄС.

Розказують всі і про всіх багато, Синютка не виняток.

Наприклад бачив відео як при Синютці Козловський мовляв розправить крила.. Ну так але він вже при Садовому нефігово так їх розправив і все забудував авалонами і парковками на тротуарах недалеко від оперного. І мер з Чаплінським впевнено пояснювали що "недостатньо повноважень". Ну може і так, але якщо Синютка скаже так само то ж нічого не зміниться в гіршу сторону. Але може знайдуться якісь "повноваження".

·
Мудило С
575 Posts
Але якщо ЄС в нас в лідерах, а Синютка представник ЄС, то напевно варто бути послідовним. Синютка не один, є партія власне Пороха і депутатська більшість скоріш за все теж буде на основі ЄС.
Не знаю чи варту мішати до купи мера міста і політсили. Думаю, що ідейно вони схожі, але Синюка задофіга популізму говорить перед виборами.
Сподіваюся ЄС не буде принципово втикати Андріїваничу палки в колеса, як цим колись займалася Свобода, коли кришувала МАФи.

·
Registered
842 Posts
За підтримку Пороха львівці простять всьо, навіть півроку смороду. Львівська громада вважає, що в цій державі вона володіє правом видавати обраним політикам патент на релігійний апостолат і патріотичний фюрерство. На час дії даного патенту його Держателю обнуляється попередня чорна карма і офіційно пробачаються будь-які злочинні та коріпційні дії, минулі, поточні і майбутні - допоки громада визнає Держателя своїм духовно-політичним аятоллою. Справжньому Патріоту дозволено по-справжньому все - тоталітарно і інтегрально-націоналістично. Навіть завалити Львів сміттям. Та й було то давно. Зараз вже інакші реалії.

·
Registered
1,438 Posts
... На час дії даного патенту його Держателю обнуляється попередня чорна карма і офіційно пробачаються будь-які злочинні та коріпційні дії, минулі, поточні і майбутні - допоки громада визнає Держателя своїм духовно-політичним аятоллою. Справжньому Патріоту дозволено по-справжньому все - тоталітарно і інтегрально-націоналістично ...
Ну але точно те саме можна сказади і про Садового )))

·
Registered
698 Posts
Щось вже пять днів Садового не чути, живий?
До 25 і літаки зустрічав від Місттуру і лавки в скверах відкривав.
Все, вибори закінчились?

·
Registered
28 Posts
Щось вже пять днів Садового не чути, живий?
До 25 і літаки зустрічав від Місттуру і лавки в скверах відкривав.
Все, вибори закінчились?
Так зайди на його ФБ, інсту і будеш знати. Загугли на кінець.

·
Unregistered user
2,306 Posts
Порох не Синютка. Порох як президент (представник країни на міжнародній тусовці) дуже крутим був.
А Синютка розказує шо у Львові погано будують, дороги роблять не так і що у нас транспортний колапс.
Так от, я, як власник авто, можу впевнено сказати шо у Львові нема ніякого транспортного колапсу. Середній час добирання 30-40 хвилин автомобілем це абсолютно нормально для такого активного міста.
Ну позиція Синютки дійсно слабенька. Але вибачте, позиція Садового десь така сама. Він звичайний губошльоп. Достатньо подивитись його інтервю - звичайний тупий завгосп, але у вишиванці. Думаю що з ним навіть поспілкуватись немає про що. Він дуже повільний якийсь, це навіть проявляється у рухах.

Влада має змінюватись ось і все. Я за 15 чи скільки там років правління цього немічного, прокачав власні скіли, активи, цінності і банально дохід. Я став жити краще. У Львові. Але заслуга Садового тут нуляча. Бо я здобував освіту, змінював роботу (а не сидів на одній), подорожував (в різні країни, а не одні), знаходив якісь хоббі, інтереси, прокачував професійні навики, тощо. До чого тут Садовий? Але мені здається що багато хто готовий власний успіх чи просто життя ототожнювати з Садовим. Куй там, Садовий просто до цього вдало присосався.

Шкода що ми не виростили нового лідера, але мабуть ми того не варті. Хоча, єдиний лідер якого ми таки виростили, це зінкевич і це вирок львів'янам

Ніхто не заважає переобрати Садового через 5 років.

·
Registered
312 Posts
Через 5 років голосовати є зміст вже за Рущишина, він є ймовірність буде балатуватись, Гвоздович якщо буде, до того часу в них є можливість підготуватись, ніхто за Садового вже не буде голосувати, принаймн точно не буду, та і сенсу вже немає і для нього самого, бо починає діставіати стабільність.
А зараз Синютка це просто хід назад, виконком піде хєром вибиття входів у кам'яницях продовжаться в повному маштабі, можу пояснити чому, але думаю всі і так знають.
Про компетентність освідченість Садового в порівнянні з Синюткою ну блін ви серйозно, в другого програма ж повний популізм, не треба в садіка його шукати, навіть якщо і є то це не впорівнянні із ЄСівським.

·
Registered
1,807 Posts
Думаю, що ідейно вони схожі, але Синюка задофіга популізму говорить перед виборами.
Нажаль в нас піпл хаває популізм (ми то бачим по виборах зеленського). Говорить то незначить що буде все так робити (і то тоже бачим на прикладі того ж зеленського :D ).
Без популізму він не виграє в Садового ніяк. Така тактика :(

6581 - 6600 of 6872 Posts