SkyscraperCity banner

6601 - 6620 of 7469 Posts

·
Registered
141 Posts
Без популізму він не виграє в Садового ніяк. Така тактика
Ок. Така собі тактика.
А якщо він виграє, і прийде через 5 років час нових виборів, і щоб сподобатись людям і виграти наступні вибори, він почне не просто обіцяти популістичні речі, а маючи повноваження їх ще й виконуватиме, і почне хєрити вулиці, додавати смуги, розвязки і іншу фігню, яка в уявлення львівянина покращить добирання автомобілями? Що тоді? Тактика ж працює.

·
Registered
1,439 Posts
Ок. Така собі тактика.
А якщо він виграє, і прийде через 5 років час нових виборів, і щоб сподобатись людям і виграти наступні вибори, він почне не просто обіцяти популістичні речі, а маючи повноваження їх ще й виконуватиме, і почне хєрити вулиці, додавати смуги, розвязки і іншу фігню, яка в уявлення львівянина покращить добирання автомобілями? Що тоді? Тактика ж працює.
Синютка просто плавно продовжить те, що зараз робить Садовий, хоча б тому, що тренд вже запущено і зворотнього шляху немає, а урбаністи поступово перетечуть до нового мера, згідно своїм шкурним інтересам і амбіціям карєрного росту.

·
Moderator
6,685 Posts
Синютка просто плавно продовжить те, що зараз робить Садовий, хоча б тому, що тренд вже запущено і зворотнього шляху немає, а урбаністи поступово перетечуть до нового мера, згідно своїм шкурним інтересам і амбіціям карєрного росту.
Про зеленського теж схожі прогнози пам'ятаю...

·
Registered
799 Posts
Перерахуйте які інвестиції залучені в місто, що з виробництва відкрито?

·
Registered
1,840 Posts
Ок. Така собі тактика.
Недуже розумію чому є страх відносно "почне херити вулиці".

Я наприклад від Синютки особисто на зустрічі чув що громадський транспорт буде мати пріоритет і він забезпечить ПОКІЛОМЕТРОВУ оплату транспортної роботи (так, я сам офігів коли почув практично слово в слово те про що тут на форумі неодноразово говорилося :D ), щоб більше бабця не стояла з простягнутою рукою на зупинці а їй ніхто не зупинявся. І по велодоріжках там тоже нібито є розуміння що воно потрібне.

·
Registered
799 Posts
Я також не розумію, в чому кіпіш? Ремонти доріг припиняться? Де почитати, що він проти всього нового?

·
Registered
1,439 Posts
Про зеленського теж схожі прогнози пам'ятаю...
Щодо іфраструктурних проектів, то ті ж дороги будуються, сам ж регулярно фоточки постиш тут, навіть приріст в будівництві інфраструктури є. А от щодо проукраїнської політики, то тут повний швах, але хто в тому сумнівався?
Мова саме про урбаністику, яка однозначно буде продовжена і при Синютці, а щодо проукраїнської позиції то тут є якісь сумніви щодо ЄС?

·
Registered
742 Posts
Я думаю що найбільший провал АІ це оновлення транспорту, електронний квиток - не встиг він з цим розібратися, потім зашквари з хаотичною забудовою, сміття і тд.

Синютка не так рветься до влади як його туди пхають. Я думаю що рулити в лмр будуть ЄС і Свобода (читай ділити кеш) - бізнес і бандити. І зараз складається чудова ситуація коли у них в руках більшість. От незнаю що краще було АІ не йти в мери чи переманати з таким розкладом в раді. Якщо Садовий переможе (в що я не вірю) то вічно ветувати він не зможе, депутати зразу недовіру вліплять. Якщо переможе Синютка то це спростить депутатам ділити кеш, землю. Синютка продовжить робити все те саме що і Садовий (в плані інфраструктури), ну по-перше бо є підтримка і ці процеси вже запущені та налагоджені і він явно не захоче бути гіршим за Садового а по-друге це джерело їхніх доходів. При Синютці можуть розблокувати те по чому Садовий впирався. Основне питання до Синютки не що він продовжить, а що нового він зробить і як швидко?

Урбаністи, проектанти і підрядники це все їхній інструмент, їм пофіг на кого працювати аби роботу давали.

·
Unregistered user
2,466 Posts
Це взагалі якось дивно, ми свідомо можемо обирати одних депутатів, а мера/президента іншого. І ще й самовпевнено казати що так треба. Але ж виходить лебідь рак і щука. Зрозуміло що є приклад зеленського, він негативний. Але ж беручи до уваги Порошенко, ми тоді просрали більшість, проголосувавши за бюто-партії. Ну тупий народ, нічого не поробиш. Зрозуміло що Синютка - це чиясь ставка, з існуючого олігархату.

В ідеалі нам потрібно
1. Жорстоку монархію (з адекватною владою). Варіант нереальний
2. Зміну влади одним кліком на смартфоні. Заїбали чи ще щось - відразу звільнити. Але влада цього не дасть зробити. Тільки в цьому випадку ми могли би еволюціонувати

·
Registered
141 Posts
Я наприклад від Синютки особисто на зустрічі чув що громадський транспорт буде мати пріоритет і він забезпечить ПОКІЛОМЕТРОВУ оплату транспортної роботи (так, я сам офігів коли почув практично слово в слово те про що тут на форумі неодноразово говорилося :D ), щоб більше бабця не стояла з простягнутою рукою на зупинці а їй ніхто не зупинявся. І по велодоріжках там тоже нібито є розуміння що воно потрібне.
Синютка продовжить робити все те саме що і Садовий (в плані інфраструктури), ну по-перше бо є підтримка і ці процеси вже запущені та налагоджені і він явно не захоче бути гіршим за Садового
Панове, от ви так впевнено про це пишете, шо тренд пішов і його не зупинити, бо люди хочуть змін і в нас тільки світле майбутнє попереду в плані інфраструктури і урбаністки, і нічого не вийде похєрити, ніби в нас всі обласні центри мають Інтегровані концепції розвитку і Плани сталої мобільності, які впевнено виконуються, а не просто восхваляють не реалістичні, застарілі генплани і нічого при тому не роблять.
Подивіться на Київ, дуже там урбаністикою пахне, комфортне місто для життя, правда? При всьому своєму баблу.
В Васюника теж дуже крута, професійна програма в плані урбаністики була на цих виборах, але чи зможете ви впевнено заявити, що якби він став мером, то притримувався б її?

Наша дискусія, насправді, має мало сенсу. Пройдуть вибори, побачимо і через рік будемо судити хто був правий, а хто ні.

П.С.
От незнаю що краще було АІ не йти в мери чи переманати з таким розкладом в раді. Якщо Садовий переможе (в що я не вірю) то вічно ветувати він не зможе, депутати зразу недовіру вліплять.
От тут, прямо в точку, ЄС і Свобода будуть мати більшість, і все вернеться до ситуації попередньої каденції міської ради.

·
Registered
799 Posts
За більшості ЄС +Свобода, вони запросто відправлять у відставку Садового, якщо той переможе.

·
Registered
141 Posts
Ок. Тоді надіюсь, що через рік не форумі не буде ситуації, як з Зеленським тепер, кого не спитаєш, так ніхто за нього не голосував, а 73% від всіх, хто прийшов на вибори, проголосували за нього.

·
Registered
333 Posts
В ідеалі нам потрібно
1. Жорстоку монархію (з адекватною владою). Варіант нереальний
2. Зміну влади одним кліком на смартфоні. Заїбали чи ще щось - відразу звільнити. Але влада цього не дасть зробити. Тільки в цьому випадку ми могли би еволюціонувати
Це як би два взаємо виключних пункти)))) Монархія, от за поребриком фактично монархія (місцеві думають що нормальна) люба концентрація влади призводить до террору.

·
Registered
40 Posts
ЄС прагне перетворити Львівщину на свою дійну корову, приблизно як було з ПР на Донбасі. Бідне зацьковане здичавіле населення готове голосувати за дешевий популістичний патріотизм..

·
Unregistered user
2,466 Posts
Це як би два взаємо виключних пункти)))) Монархія, от за поребриком фактично монархія (місцеві думають що нормальна) люба концентрація влади призводить до террору.
Ага, мав на увазі що або-або

·
Registered
799 Posts
ЄС прагне перетворити Львівщину на свою дійну корову, приблизно як було з ПР на Донбасі. Бідне зацьковане здичавіле населення готове голосувати за дешевий популістичний патріотизм..
То тепер Львівяни кормлять схід?
Детальніше кого і в яких сумах можете написати?

·
Registered
40 Posts
То тепер Львівяни кормлять схід?
Детальніше кого і в яких сумах можете написати?
До чого тут схід? Я говорив, що ЄС свої всеукраїнські електоральні проблеми тепер буде вирішувати за рахунок галичан, яких так легко задурити вишиванками і псевдопатріотизмом. З вірним васалом Синюткою на чолі міста це буде робити значно легше.

·
Registered
742 Posts
Що показало голосування? Що люди, більшість, які не дотичні до всяких там корупційних схем і договорняків в лмр, для них садовий - ок, їм треба щоб зробили пару вулиць, трохи нових автобусів.
А підтримка Синютки думаю показує що люди вважають Садового надто повільним, вже заіпав всіх своїми обіцянками і постійним клінчом в лмр, хочуть змін. Звичайно що за Синютки схематози нікуди не зникнуть, думаю що навіть посиляться.

А взагалі в другий тур вийшли двоє тих що можуть бути мерами і мають досвід бо інші реально зелені в цьому плані. І тут добре що в місті виборці поставили на перше місце критерій відбору "хто може бути мером" і не повторили помилку яку зробили на виборах президента - обрали людину далеку від політики, без досвіду, без команди і без підтримки.

6601 - 6620 of 7469 Posts