SkyscraperCity banner

6621 - 6640 of 7404 Posts

·
Registered
742 Posts
Якщо мера можливо змінять, то ситуація в загальному все одно не сильно зміниться, бо склад партій лмр кардинально не оновився. Скажу так, що мер хто б він не став, буде танцювати під ту саму музику. Питання хто буде замовляти музику? свої чи чужі?

·
Moderator
6,648 Posts
За більшості ЄС +Свобода, вони запросто відправлять у відставку Садового, якщо той переможе.
І що їм це дасть? Щоб оголосити перевибори на яких знову переможе Садовий?

·
Registered
40 Posts
Він не робить на це ставку. Мені тут прихильники Синютки у фейсбуці доводили, що Садовий це агент Кремля, а Синютка свій файний хлопак та й ще в компартії Порошенка.

Взагалі хтось знає людей, що пройли в ЛМР від ЄС. Там є адекватні? Бо перспектива політичної кризи в місті дуже висока.

·
Registered
786 Posts
Ок, давайте тезисно напишіть що поганого зробив один і інший кандидат і так само про позитив.

Бо тут вже теж боти садового активізувались, 6 років сиділи на форумі а сьогодні повідомлень понаписували вперше

·
Unregistered user
2,450 Posts
Шкода що люди навіть не можуть припустити що може бути інакше. Справа навіть не в тому що Синютка - уявний рятівник. Ні, просто може бути інакше. Може бути прогрес. Навіть якщо буде регрес. Тільки в порівнянні можна щось покращити, навіть якщо воно здається й так хорошим.

Ну це реально якось так по-львівськи. Бруківку не чіпайте - то святе, в історичній частині не будуйте - лишіть як є, Садового не чіпайте - він найкращий мер. Сміттєпереробний не будуйте - загинемо. Прикладів - безліч.

Я навіть по своїм знайомим помічав - вони не в стані роботу змінити, хіба хтось перетягне. Навіть такі "круті" як айтішники. Та ніфіга вони не круті. Якась ссикливість просто. І як сам чогось досягаєш - пробують знівелювати твої наміри і затягти на свій нікчемний рівень. Суцільне відро з крабами.

Це якесь генетичне прокляття - боятись змін, боятись змінюватись, боятись змінювати.

Я навіть більше скажу - Порошенко ніби нормально відпрацював (як мінімум в нашій уяві), але його час, як президента, пішов.

Майбутнє міста не від Садового залежить, а від мешканців. Шкода, що абсолютна більшість є просто холопами

Навіть "хорошого Садового" можна і треба покращити. Принаймні спробувати. Особисто я живу десь за таким принципом - покращую свій комфорт, навіть коли він здається ідеальним. Так працює еволюція суспільства. Шкода людей які так не можуть, а вони до того ж хочуть щоб й інші не могли

Тут колись дискутували про Скандальні Забудови Львова - оце квінтессенція люмпен-холопів. Старі клімактеричні дурепи, які нічого не досягли в своєму житті, не працювали за освітою, нічого не створили - вони хочуть хоча б пропіаритись на тому, що намагаються все лишити як є, завадивши якому-неякому прогресу міста. І причини дві - власна імпотентність і нереалізованість та банальна заздрість. Вони проти змін.

·
Registered
4,967 Posts
Прикольно так узагальнити, і написати які ви всі долбороби, а от я справжній опенмайнд

На жаль немає чомусь роздумів чому не такі опенмайнд мешканці вінниці, котрі голосують за справи, а не словесний патріотизм

як себе надалі поводитиме винниківський царь, головний спонсор місцевого ЄС, коли в нього взагалі не буде обмежень

які можливості матимуть всякі адамики/ломаги, для котрих спиздити щось комунальне - щоденна мрія, а тут ще й в них не буде опонента

нещодавно синютка визначився зі своїм урбаністом - ігорем кузьмаком, який несе всякий брєд про невиконання генплану, будівництво багаторівневих розв‘язок, і вже бігає домовляється з різними сивочолпроектами за світле майбутнє (генплан доречі треба новий на після 2025)

Ну і деребани державної землі синюткою під час губернаторства, то я так розумію таке, «хто без грішка». Подумаєш землі НАН, нащо та академія наук, коли Артемович касу заніс

·
Registered
1,836 Posts
нещодавно синютка визначився зі своїм урбаністом - ігорем кузьмаком, який несе всякий брєд про невиконання генплану, будівництво багаторівневих розв‘язок, і вже бігає домовляється з різними сивочолпроектами за світле майбутнє (генплан доречі треба новий на після 2025)
Цей пан звичайно має трохи дивні погляди, відчувається совкова закалка. Популізм зашкалює.
Мав нагоду нещодавно вислухати його лекцію на годину (чому він вирішив що аж годину це буде всім цікаво - невідомо, склалось враження що це чийсь технічний кандидат, тепер ясно чий. Синютка наприклад дав лекцію на 10 хв, а потім слухав людей) у вузькому колі в ОСББ як кандидата в мери.

Основні тези:
  • стрийська-наукова треба 3 рівневу розв'язку, але почнемо з 2 рівневої.
  • тролейбуси і трамваї ліквідуємо і все замінимо на електробуси бо ті дроти неестетичні
  • дахи будівель візьмемо в оренду і поставимо коштом міста сонячні панелі і мешканці будуть економити за електроенергію.
  • невже вам ці всі машини в дворах не заважають ? Двори мають бути без машин, місто може побудувати підземні паркінги :D
  • смітники мають бути лише підземні. Я запитав чи він як мер планував би якось впливати на забудовників щоб вони відразу проектували ці смітники хоча б в нових будинках адже це копійки до квадратного метра - він радо з тим згодився.

Ну тобто є відверта лажа типу розв'язок чи популізму що місто все само побудує, але є і якась частка тверезих поглядів.

·
Registered
75 Posts
Мені сподобалось як в Рясному Синютка "заніс гречки" місцевим виборцям - поремонтували ямковим ремонтом дорогу яка веде до місцевого цвинтаря (головне знали коли і яку дорогу!)) ),ще й наголосили що зроблено не за кошти міста(та напевно за гроші козловського),банер від партії повісили,всьо як має бути - по феншую так сказать :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

і головне люди довольні,радуються,всі дружно клянуть Садового за те що заморозив ремонт таких малих доріг,а про "купівлю голосів за гречку" навіть ніхто і не згадує
от як після таких поступків,після тої гори бруду і популізму голосувати за нього?
я звичайно не маю за що сильно хвалити Садового але від цього супер-кандидата з Франківська вже просто тошнить

·
Comandos
1,655 Posts

·
Unregistered user
2,450 Posts
Прикольно так узагальнити, і написати які ви всі долбороби, а от я справжній опенмайнд
Ахах, таки влучив

Ну от знову, все зводиться до того що мовляв давайте за Садового аби не за Синютку. Мені Садовий, як львівянин звичайно що імпонує більше. Але ж мова не про те що Синютка краще. Я хочу щоб влада змінювалась. І щоб мер був кращим ніж навіть "хороший Садовий". От Вовка, скажи, скільки за твого дорослого життя змінилось мерів в місті? Маю підозру що лише один. А тепер подумай про свої зміни, скільки разів роботу змінював наприклад. Чому у Садового немає амбіцій змінюватись? Чому він хоче бути вічним мером? Чому він застряг в цьому болоті? Ок, він заявляв що мером більше не буде і навіть йшов у велику політику, але не зміг (чи його забрали з арени).

Я просто люблю мислити більш глобально. Чому ми не можемо виростити нового лідера? (ну крім зінкевича) Чому Вовка не може мати амбіцій стати мером? Чи прийти до Синютки і сказати що хочу проектувати архітектуру міста. Сказати що маю в цьому купу досвіду, на відміну від губошльопів. Заручитись підтримкою колег по цеху? Створити банальну партію урбаністів, тощо.

Чи нам достатньо і далі голосувати за садового і мріяти про світле майбутнє?

От навіть те що написав vovarpd про синютку - ну дійсно дурня. Але мені здається що простіше обрати не Садового і потім когось нового (на хвилі негативного досвіду з Синюткою до прикладу), чим знову обирати Садового і через 5 років наступати на ті самі граблі.

·
Registered
4,967 Posts
Мимо

Вовка з другого курсу політеху практично не змінював місця роботи - один раз дирехтор звалив, то довелося реорганізовуватися. Якщо робиш свою роботу якісно, то місця для розвитку дофіга і трохи без непотрібних вчинків. Вовка мав двічі досвід спільної роботи з паном Олегом, вперше ще коли він був ще в лмр, і бажання перетинатися з цією людиною лишній раз не маю

щоб зараз не роздувалось «голосуєте не за когось, а проти його опонента» то треба було в другий тур на якогось Рущишина наголосувати, а не на то єесівське чудо

·
Registered
1,439 Posts
15 років це всеодно задофіга, це вже лукашенківщина якась...

Зрозуміло, що коли ти маєш відношення до поточної схеми забудовників, як от Вовка, будучи, до прикладу, ГАПом РІЕЛівського "Містечка Підзамче", то тебе дуже влаштовує поточний стан речей, є що втрачати в разі чого. Тут зовсім не про комфорт і розвиток міста, а про шкурний інтерес прикормлених.

Так і будемо переобирати дивлячись на чергові проєкти перед виборами

·
Registered
4,967 Posts
15 років це всеодно задофіга, це вже лукашенківщина якась...

Зрозуміло, що коли ти маєш відношення до поточної схеми забудовників, як от Вовка, будучи, до прикладу, ГАПом РІЕЛівського "Містечка Підзамче", то тебе дуже влаштовує поточний стан речей, є що втрачати в разі чого. Тут зовсім не про комфорт і розвиток міста, а про шкурний інтерес прикормлених.

Так і будемо переобирати дивлячись на чергові проєкти перед виборами
Слабенька спроба перейти на особистості

в того Вовки, про якого ти думаєш, ніби все ок і з проектами для новоспечених депутатів від ЄС

·
Registered
1,439 Posts
Слабенька спроба перейти на особистості

в того Вовки, про якого ти думаєш, ніби все ок і з проектами для новоспечених депутатів від ЄС
Навіщо ця скромність, якщо є такі заслуги )
Так наче ми тут перший рік на форумі і ніхто нікого не знає.

А стосовно проектів для нових депутатів від ЄС, то так вони будуть, як і урбаністика, про що й писалось на попередній сторінці

·
Registered
141 Posts
А стосовно проектів для нових депутатів від ЄС, то так вони будуть, як і урбаністика, про що й писалось на попередній сторінці
То шо обіцяного річного мораторію на нове будівництво можна не чекати? Як же ж так? Ніколи такого не було і от знов)

·
Registered
3,718 Posts
Я навіть по своїм знайомим помічав - вони не в стані роботу змінити, хіба хтось перетягне. Навіть такі "круті" як айтішники. Та ніфіга вони не круті. Якась ссикливість просто
Після певного рівня зп немає сенсу шукати +100 баків. Якість проектів і співробітників має суттєво більші важелі ніж зарплата.

Умовно я не розумію сенсу працювати за мінімалку+, якщо є більш оплачувана робота, тобто чому люди досі працюють на ЛМР для мене величезний секрет...

·
Registered
85 Posts
Умовно я не розумію сенсу працювати за мінімалку+, якщо є більш оплачувана робота, тобто чому люди досі працюють на ЛМР для мене величезний секрет...
Урбаністи вже настільки відірвані від реальності, що для них є секретом те, що працівники ЛМР (загалом як і інші нахлібники на державних посадах) живуть далеко не на офіційну зарплату.

·
Registered
141 Posts
Урбаністи вже настільки відірвані від реальності, що для них є секретом те, що працівники ЛМР (загалом як і інші нахлібники на державних посадах) живуть далеко не на офіційну зарплату.
Бо народ щиро дивується, коли кажуть, що треба піднімати офіційну зарплату чиновникам. Їм подавай, щоб всі працювали за мінімалку на чиновницьких посадах, а краще за безплатно або за ідею. І навіть ніхто не подумає, шо між низькою зарплатою і корупцією є залежність.

·
Registered
4,967 Posts
Ті урбаністи працюють не в ЛМР, а в ЛКП де цілком ринкові ЗП
+ супутні проектики, десь дворик в ЖК, десь схему руху транспорту якомусь забудовнику...

6621 - 6640 of 7404 Posts