SkyscraperCity banner

6841 - 6860 of 7978 Posts

·
Unregistered user
2,645 Posts
Юрек, і що далі? Ну менше транспорту. Але що далі? Ніби ж ще закуплять і стане його більше.

·
Registered
2,523 Posts
Юрек, і що далі? Ну менше транспорту. Але що далі? Ніби ж ще закуплять і стане його більше.
Про те, що у Львові не так все чудово за Садіка, як тут пишуть, почитати форум - Львів найкраще місто, починаєш тикати носом - бути такого не може. Якби у Львов не було б архітектури - було б замурзаним містом в країні...

·
Registered
167 Posts
Як же забомбило в садоводів від першої сесії і присяги депутатів.
Вибори закінчились, чоловіче. Синютка програв. Заспокійтесь.
Нічні зміни, відсутність стільців і системи для голосування, голосування руками, кворум на 1 депутата більше, ніж треба. Все для того, щоб чим швидше.
От реально партії, які мають більшість в міській раді і впевнені в своєму правому ділі, дуже часто роблять так, як зробили ЄС, Свобода і Варта?

·
Registered
167 Posts
Можна посилання на закон, що саме порушено?
Я хіба написав, що процедуру було порушено?
Просто є таке поняття, як хороший тон.
В чому спішка, які важливі рішення були прийняті на цьому засіданні, щоб припиняти повноваження мера на час, поки він офіційно не складе присягу?

·
Registered
804 Posts
Я хіба написав, що процедуру було порушено?
Просто є таке поняття, як хороший тон.
В чому спішка, які важливі рішення були прийняті на цьому засіданні, щоб припиняти повноваження мера на час, поки він офіційно не складе присягу?
Це політика.
Меру вказали на його місце в «харчовому ланцюгу»
Розпочався процес відлучення від корита.
Як бачимо в бувшого мера розпочався процес істерики і неприйняття.
Наступним буде процес переосмислення і сприйняття нової реальності.

·
Registered
5,583 Posts
Це політика.
А ви наївний. У цього мера великий досвід значно опозиційнішої до нього ради :)
В Свободи до 2014ого була впевнена монобільшість.

·
Registered
167 Posts
Це політика.
А в чому мені профіт, як львівянину, від того шо мер ввійде в клінч з міською радою?
Чи вже забута каденція з свободівською більшістю, коли купа часу йшла на ветування і висловлення недовіри, і так місто чекало на прийняття потрібних рішень тижнями?

·
Registered
1,866 Posts
А ви наївний. У цього мера великий досвід значно опозиційнішої до нього ради :)
В Свободи до 2014ого була впевнена монобільшість.
Ну так і депутати від ЄС і сама Свобода напевно врахували минулий негативний досвід Свободи. На місці теж не сиділи.

·
Unregistered user
2,645 Posts
Насправді в тій ситуації що склалась, винуваті ті самі виборці Садового. Але вони навіть не можуть цього збагнути. Все просто - депутатів вони обирали від ЄС, але мера обов'язково треба було вибрати від самопомочі. Не здивуюсь якщо ці виборці бензинове авто дизельним пальним пробували заправляти і паходу дехто вважає що воно таки їхало.

А Садовому від цього теж є профіт - можна не робити того, що не хочеться і завжди заявити що всьому завадили депутати від ЄС. Його виборці за це ще більше відполірують андрійкові і ще більше будуть ненавидіти ЄС і Пороха (і це при тому що самі обрали цих депутатів).

І отримаємо такий парадокс - можна ніхуя не робити, звинувачувати в цьому депутатів, ще й рейтинг свій збільшувати. Бо як я казав, деколи здається що виборці Андрійка готові і жінку йому віддати на ніч, такий він крутий чувак, альфач (віртуальний).

Реально наразі виглядає як істерика захід.нету і садового особисто. В ситуації яка склалась - винуваті ті хто так обрав. Ніщо не заважало обрати 66% і від самопомочі, але ж ні.

Ну от тепер і не скигліть, а Садік банально почав піаритись і качати рейтинг.

Це все ще подібне на трамваї електрон, ну ніби норм, але кондюки ми ставити не будемо ібо нєх.

·
Unregistered user
2,645 Posts
Ну так висловлюй свою думку, це ж форум, не будь крабом. Заперечуй, аргументуй, вступай в полеміку, формулюй власну думку, тощо

Взагалі думка така, якщо мер Садовий, то це факт. Тому хай працює на благо міста, а не зводить ситуацію до піару. Ще раз повторю - ситуація яка склалась, склалась з вини виборців. Більш ніж впевнений, що велика частина тих, хто голосував за ЄС, тепер би віддала голос за самопоміч. Але з іншої сторони, виходить що ці люди помилялись у 2014 і 2019рр і помилились знов оскільки Порох, як виявляється, хоче подоїти західну Україну. Ну якось так. В цьому разі все зводиться до політичних проектів олігархату, а не конкуруючих партій, про що я писав на попередніх сторінках

Виборці, власноруч не дали Садовому працювати і звинуватили у цьому депутатів, яких самі й обрали. Але власної тупизни не бачать, тільки лиють слова любові до Садового. Звинувачувати у власних пройопах когось іншого - притаманна риса нашого суспільства. І ця риса завжди знаходить підтримку серед оточення:

Я порушував ПДР, тому що інші це теж робили. Інші - козли, тому я правий. І більшість скаже "так, ти правий. Інші водії козли"

6841 - 6860 of 7978 Posts