SkyscraperCity banner

6861 - 6880 of 7977 Posts

·
Registered
274 Posts
Виборці, власноруч не дали Садовому працювати і звинуватили у цьому депутатів, яких самі й обрали. Але власної тупизни не бачать, тільки лиють слова любові до Садового.
Десь схоже раніше були полеміки про Зелю і вибори 2019-го. Воно зараз й видно що клоун-клоуном, але принаймні освіжили самовпевненого шоколадного свого часу. Ще не старий, може вернутись, а може якісь інші з'являться. Не варто одній людині сидіти більше однієї каденції, хоче сидіти дві - то з паузою в 5 рочків... особливо в суч. світі, бо, крім чогось хорошого, неминуче обростає поганими зв'язками, така людська ненаситна натура, небагато людей можна перелічити які справді цього вартують (згадується як колись кошового отамана Сірка переобирали до 10 чи більше разів поспіль). Якщо помилились, нічого, принаймні спробували щось змінити. Бо під тією псевдоекспертністю виборців іноді захована однобока точка зору, боязнь змін в такій брудній штуці як політика... хоча то складне питання, бо наприклад по багатьох речах вважаю консерватизм доцільним, а вони в свою чергу іноді залежать від політики). І як тоді йшла мова про Пороха, що от "тямущий, досвідчений, гідний представник на дипплощадках... і т.д.", а опонент клоун. Так і тут, Садовий, концепція урбанізму, хороші зміни, а Синютка - то напевно якась зрада, відкат назад від досягненого. Так, сам непереварюю ЄС вже давненько, але думаю тут слід було спробувати просто змінити обличчя тимчасово (5 років). І справді парадокс, бо от самі деякі форумчани нізащо собі незізнаються у м'яко кажучи дивній власній поведінці, коли голосують за одну політсилу - в депутати, а за іншу - в мери. Одразу придибають аргументи, а щоб не було монополії та узурпації влади, така собі конкуренція-с )).

·
Registered
167 Posts
Ну так висловлюй свою думку, це ж форум, не будь крабом. Заперечуй, аргументуй, вступай в полеміку, формулюй власну думку, тощо
На форумах, це все можна і треба робити, але я ше жодного разу не бачив, шоб після дискусії хтось, когось, в чомусь переконав.
Потринділи, і всі залишились при своєму.

Виборці, власноруч не дали Садовому працювати і звинуватили у цьому депутатів, яких самі й обрали. Але власної тупизни не бачать, тільки лиють слова любові до Садового. Звинувачувати у власних пройопах когось іншого - притаманна риса нашого суспільства. І ця риса завжди знаходить підтримку серед оточення:
Я на виборах в міськраду вагався між Самопоміччю і Голосом. Їхні кандидати і програми мені імпонують. Мені подобаються тенденції того, що робиться в місті, тому якраз через те, що меру в придачу для ефективного здійснення повноважень, бажано більшість в міській раді, проголосував за Самопоміч. Самопоміч набрала 20% - це не так мало, можна працювати.

·
Unregistered user
2,642 Posts
На форумах, це все можна і треба робити, але я ше жодного разу не бачив, шоб після дискусії хтось, когось, в чомусь переконав.
Потринділи, і всі залишились при своєму.
Оце правда )) Нещодавно з Юреком по реконструкції двірцевої були баталії, я потім глянув на годинник, а там за першу ночі. Ну і навіщо стільки часу було спускати )) А потім семицвіт, а перед тим вибори, а завтра щось інше...

·
Unregistered user
2,642 Posts
Відкрив сторінку губошльопа у фейсбуку

1. Сенцов у Львові - в коментах припускають що це все Порошенко щось задумав, лижуть сраку Садовому. Зрозуміло що це ще одна політична маріонетка, але все-ж
2. Обшуки в аеропорту Львова - "Садовий не фотографіруйся а борись з Порохом. Бо ти не представляєш цо це за тип. Несолодко прийдеться тобі." і тд і тп.

Я би міг припустити що це виборці Садового реально такої думки, хоча й акаунти частенько явний фейк. Дивлячись як возненавиділи Порошенка через Синютку, виглядає на те, що задача на найближчі 5 років - остаточно знищити рейтинг ЄС і перекачати його комусь іншому (садопомочі тощо). Ну і звичайно звинуватити ПЄС у непобудованому сміттєпереробному заводу тощо.

Взагалі останні пости цього завгоспа явно розраховані на критику певних політичних сил тощо.

Це не мер, це якесь політиканське одоробло, західний форпост олігархії і тд. Синютка теж десь так само. Шкода, але львівяни так і не спромоглись на нового мера, просто не здатні на розвиток і зміни, якесь таке враження. Дивлячись на Варту1 можна припустити що ніяких особливих людей тут нема, просто є Садовий1, є ЄС1, є Варта1 - і все це ті самі люди з тими самими жлобськими цінностями і відсутністю мислення

·
Registered
3,775 Posts
Відкрив сторінку губошльопа у фейсбуку

1. Сенцов у Львові - в коментах припускають що це все Порошенко щось задумав, лижуть сраку Садовому. Зрозуміло що це ще одна політична маріонетка, але все-ж
2. Обшуки в аеропорту Львова - "Садовий не фотографіруйся а борись з Порохом. Бо ти не представляєш цо це за тип. Несолодко прийдеться тобі." і тд і тп.

Я би міг припустити що це виборці Садового реально такої думки, хоча й акаунти частенько явний фейк. Дивлячись як возненавиділи Садового через Синютку, виглядає на те, що задача на найближчі 5 років - остаточно знищити рейтинг ЄС і перекачати його комусь іншому (садопомочі тощо). Ну і звичайно звинуватити ПЄС у непобудованому сміттєпереробному заводу тощо.

Взагалі останні пости цього завгоспа явно розраховані на критику певних політичних сил тощо.

Це не мер, це якесь політиканське одоробло, західний форпост олігархії і тд. Синютка теж десь так само. Шкода, але львівяни так і не спромоглись на нового мера, просто не здатні на розвиток і зміни, якесь таке враження. Дивлячись на Варту1 можна припустити що ніяких особливих людей тут нема, просто є Садовий1, є ЄС1, є Варта1 - і все це ті самі люди з тими самими жлобськими цінностями і відсутністю мислення
А звідки взятися комусь новому і чесному, якщо навіть на просту кампанію в депутата ОТГ треба влити зарплату добого айтішника за рік мінімум. Власне навіть що потім робити? Ходити на роботу і бути депутатом доволі напряжно, то сксії то комісії. Умовно треба людину, яка настільки багата, що їй не треба працювати. Знаходячись на такому рівню достатків на цю людину є якщо не компромат, то важелі впливу через її бізнес...

·
Registered
804 Posts
З аеропортом взагалі цікава ситуація, персонал з березня по липень був на простої, отримував 2/3 зарплати, з липня отримує лише 50% окладу, а пані директорова трубить у всі фейсбуки що аеропорт успішний, зберіг прибутковість і не просить допомоги в держави.
Хоча вже який місяць не публікують жодної статистики по пасажирах, але ц там буде суцільний мінус.
От так, заради красивої картинки в медія, майже тисячу працівників ходять на роботу за 6-7 К грн.

·
Registered
804 Posts
А є аеропорти, де краща ситуація?
Що керівник звертається по допомогу в держави, а не виводить фінстан підприємства, шляхом зменшення оплати працівникам.
Може десь такі компанії існують, але це ж Львів, тут своя атмосфера

·
Registered
167 Posts
Відео-огляди на львівські новобудови(погляд зі сторони гостя), київського блогера Сергія Нагорного в колаборації з Юліаном Чаплінським.
З Малоголосківської
З Пасічної

·
Registered
260 Posts
"Мій район перетворився на гетто": що не так зі спальними районами Києва

Українська столиця за висотністю займає перше місце у Європі та восьме в світі. За даними Skyscraperpage.com, тут 1222 будівлі вищі за 12 поверхів. Це майже стільки ж, скільки в Шанхаї, та в два рази більше ніж в Москві.
За заторами Київ також в лідерах - третє місце в Європі після Москви й Стамбула та 12-те місце в світі.
"Мій район перетворився на гетто, - скаржиться Сергій. - Там три будинки по 25 поверхів, один біля одного, як китайські стіни. Без дворів, без паркінгів, без нічого. Перенаселення колосальне, людям нема де гуляти, нема чим дихати, машинами зайняті всі двори. Якщо, не дай бог, якась пожежа, не проїде нічого. Це просто пекло".
"Вранці звідти не виїхати. Вулички між дворами, проспекти, двори, мости - все стоїть і димить в одному великому заторі", - додає він.
Сергій зізнається, що намагався писати скарги та влаштовувати акції протесту проти неочікуваного будівництва, але сусіди його не підтримали.
"На тисячу людей в нашому дворі знайшлося три чи чотири активісти. Людям все одно. Є свій кут, і якось там живуть. Не в себе в "мухосранську", і то добре", - каже чоловік.
Що б хто не казав - таки у Львові нема такої херні...

·
Moderator
7,364 Posts
2 грудня депутати Верховної Ради у другому читанні й у цілому ухвалили законопроект, що зупиняє безпідставну перереєстрацію комунальних установ обласними чи районними радами з одного міста чи села у інше. Схему фіктивної перереєстрації використовувала Львівська облрада, щоб комунальні заклади не сплачували податки в бюджет Львова.

·
Registered
2,523 Posts
Ситуація у Львові погіршується, як і в Києві. Цікаво почути думку Юрека з приводу статті))
Стаття правда, з деякими перегинами
До речі на фото Позняки-4а, за квартал від мого будинку, правда в мене ще(!) коло дому залишився малий парк і озеро, хоча коло мене Інтергалбуд збудував висотку із порушеннями і без документів, але то таке...

Відстані між будинками - правда, можна бачити, що твориться в сусідньому будинку без льорнету )))
Парковка - правда, але з нюансами: на сусідній вулиці 6 великих парковок, по 700грн на місяць, я машину тримаю там і вільних місць багато, наш район не бідний, бо квартирі ще донедавна були дорогі, тому заплатити 700грн можна, хоча от сусідка верещить, що в неї двоє маленьких дітей і їй наплювати, вона буде залишати авто коло під'їзду, бо їй так зручно, а те, що дійсно приїхати швидкій чи пожежній - ціла проблема, у нас тепер в районі на пожежний виклик спочатку прилітають пожежні мікроавтобуси, а потім підтягується важка техніка і кидають ланцюжок шлангів, короче маразм. По іншим районами аналогічна ситуація, є великі накопичувальні стоянки, але люди не хочуть туди ставити машини - це просто рівень культури, як на мене проблема трохи надумана
Дитячі садки - повний ахтунг, навіть з грошима і без знайомств можна не потикатись або приватні садки, самі дешеві 15 000 за дитину, а так середня ціна 30 000 на місяць
Парки, зони відпочинку - 50/50, залежить сильно від району, зелені на районі бракує, але в той же час від мого будинку метрів за 300 велике озеро+паркова зона, а от, наприклад, будуть на Осокорках+Славутич, там повний ахтунг, вікно в вікно і суцільний асфальт, але там і квартири дешеві...
Стосовно людей і їх громадської позиції - правда, повний нігілізм, моя хата з краю...
Автомобільні корки - правда, машина у мене зараз більше стоїть на парковці, чим їздить, на метро швидше виходить, машиною хіба десь по району або за покупками

·
Unregistered user
2,642 Posts
Дитячі садки - повний ахтунг, навіть з грошима і без знайомств можна не потикатись або приватні садки, самі дешеві 15 000 за дитину, а так середня ціна 30 000 на місяць
Блять, садок не може коштувати штуку баксів в місяць. Там просто не надають таких послуг. Жодної науки, тощо. Я розумію що великий попит, але таку фігню треба законодавчо врегульовувати. Відвалити більше ляма грн за дитячий садок, де фактично не вчать нічому - це можливо лише в Україні. Під цю тему плодяться ще більше приватних садків і тд. Гадаю що така приватна освіта в Україні - це шлях внікуди, бо жага до грошей ставить сам освітній процес на другий план. Я маю великі сумніви що дитина, яка вчилась у приватному садку за 30к грн і потім в кмдш за 35к грн (чи скільки там), відваливши на середню освіту більше сотки баксів буде талановитою. Але блять українці чомусь вважають що якщо вони платять за освіту дитини такі бабки, то вона неодмінно буде розумною, і чим більший прайс, тим буде більше розуму. Та й про що говорити, коли навколо купа курсів айті, і тд, де дураки видають з себе вчителів бриючи касу з лохів. Йобнутись просто. Їбанутись

·
Registered
1 Posts
Я маю великі сумніви що дитина, яка вчилась у приватному садку за 30к грн і потім в кмдш за 35к грн (чи скільки там), відваливши на середню освіту більше сотки баксів буде талановитою. Але блять українці чомусь вважають що якщо вони платять за освіту дитини такі бабки, то вона неодмінно буде розумною, і чим більший прайс, тим буде більше розуму.
Розумною та дитина може стати, а може й не стати, це все залежить не тільки від школи а ще й від виховання і правильної мотивації. Тому, швидше за все, найбільша користь навчання в приватній школі в тому, що коли та дитина виросте то круг спілкування в неї буде складатись з людей в яких є гроші/звязки, відповідно це може позитивно повпливати в майбутньому...

6861 - 6880 of 7977 Posts