SkyscraperCity banner

7421 - 7440 of 8602 Posts

·
Registered
444 Posts
доктори поставлять штамп "уколотий" за гроші без проблем і ще загендлюють на зекономленій дозі:)
Я написав в дужках про варіант корупційної складової, ну але очевидно я щось нереальне сказав на теренах неньки. Україна без корупційної складової😄, тому ви одразу на лопатки. Так, поставлять, тому в цьому випадку противникам ця корупційна податливість може бути корисною та доброю. Іншими словами - не все те, що корупція, погано)

·
Registered
804 Posts
Іncinc- якщо ідентифікаційний код зло і спроба нумерувати людей, тоді чому вся бібілія аронумерована і просякнута числами ?

Image1611155073.458407.jpg

·
Registered
444 Posts
James
Тут з вами двома реченнями не обійдешся:unsure:. Треба обміркувати-поточити ляси. Я ще з календарями не починав)

·
Registered
818 Posts
Це називається послідовність
Це не можна назвати послідовністю в даному конексті.
Бо якщо я згоден на вакцинацію перевіреною роками вакциною, це не означає що я автоматично погоджусь на новий індійський дженерик.

Тобто почекаємо як подіє на тих хто вколов виходить?) Реакція першопрохідців найкраще свідчення, що ж, логічно).
Для початку почекаю доки щось з'явиться і буде доступне у нас, а далі вже можна думати, є ж різні групи ризику по віку
Є. Поки що невакцинуємось, пробуємо глибше вивчити питання. Ви своїх (якщо є) вакцинуєте ретельно, з усім календарем та частотою?
і без правця?
Своїх дітей вакцинували за календарем.

• Like
Reactions: Ostap1983

·
Unregistered user
2,742 Posts
Це не можна назвати послідовністю в даному конексті.
Бо якщо я згоден на вакцинацію перевіреною роками вакциною, це не означає що я автоматично погоджусь на новий індійський дженерик.
Тут ще така логіка може бути, що початково ці вакцини чисті, а потім можна туди домішувати всілякого. Наприклад в універсальну вакцину підмішати те, від чого відмовляються антиковідні антипрививочники. Ну це я про конспірологічне пояснення. Взагалі цікаво чи дітям теж планують колоти ті пфіцери і тд, бо з дітьми то якраз куди серйозніше і ризикованіше.

James
Тут з вами двома реченнями не обійдешся:unsure:. Треба обміркувати-поточити ляси. Я ще з календарями не починав)
Чекаю - чекаю, віскарік у мене відкритий )))

·
Registered
818 Posts
Взагалі цікаво чи дітям теж планують колоти ті пфіцери і тд, бо з дітьми то якраз куди серйозніше і ризикованіше.
Я думаю це буде залежить чи буде знайдено якесь лікування конкретно ковід в найближчі n років, бо якщо - ні, то далі питання чи буде вакцина яка буде давати довготривалий ефект. Те що є зараз, вносити дітям в календар щеплень немає сенсу.

·
Registered
54 Posts
Я написав в дужках про варіант корупційної складової, ну але очевидно я щось нереальне сказав на теренах неньки. Україна без корупційної складової😄, тому ви одразу на лопатки. Так, поставлять, тому в цьому випадку противникам ця корупційна податливість може бути корисною та доброю. Іншими словами - не все те, що корупція, погано)
звичний бізнес уже довгий час:)

У Києві викрили чоловіка, який продавав фейкові довідки про відсутність у осіб позитивного тесту на COVID-19.

Джерело: Київська міська прокуратура, речниця відомства Надія Максимець у коментарі УП

Деталі: За даними слідства, мешканець Дарницького району через соціальну мережу шукав покупців фальшивих довідок щодо тестування на COVID-19 методом ПЛР.

Вартість довідки становила 500 гривень, які замовник оплачував після отримання довідки поштою. Довідки виготовлялись іноземними мовами для виїзду за кордон.

·
Unregistered user
2,742 Posts
Вартість довідки становила 500 гривень, які замовник оплачував після отримання довідки поштою. Довідки виготовлялись іноземними мовами для виїзду за кордон.
Ммм, навіть недорого, дешевше ніж у Львові, але тут ще й дату можна собі вибрати аби на кордоні бути вчасно (48 год ліміт для Хорватії наприклад) ))

·
Registered
444 Posts
Іncinc- якщо ідентифікаційний код зло і спроба нумерувати людей, тоді чому вся бібілія аронумерована і просякнута числами ?
А ви вже трохи манеру спілкування змінили, чи це тільки прелюдія?) Це добре, хамити - не мішки носити. Я писав вище, що маю ІПН. І що це, на думку церкви, проміжний етап, можливо один з перших. В тому ключі, що і маски та карантини... етап звички до контролю та обмежень. А тут звичка до цифри. Ви от навіть не mini-t400 на форумі, хоча й тут трьозначна цифра є, а просто умовний 41-ший. Чи важливо ім'я загалом і чи нам воно потрібне? Це вже інші дебрі... Маю думку, що вкінці (може за рік, а може й за 200), коли вже наступить завершальний етап цифри, нами все-таки можуть більше маніпулювати-управляти, хоча ми звісно заперечуватимемо. Усе видно, від твоїх доходів до твоїх уподобань. Не треба нікуди йти, ти на долоні, ще більше, ніж якби сам розказував. Наявність смартфона нон-стоп в руці й постійного інформ. поля нас вже налаштовує на потрібні думки, позицію... колись раби збирались на повстання стихійно, таємно... а зараз майдани в чатах та месенджерах, про яку таємність може йти мова, якщо наші повстання це вже фактично чиясь, не наша воля, зумовлена й підігріта інформ. джерелами, звичайно тими, "яким довіряємо" (?)
Цифри в Біблії. Та цифра сама по собі це просто нешкідливий символ, як буква. Упередженість до цифри, то швидше як до засобу прогресу. Бо нас кодують не буквами, а нуликами й одиничками, тому "цифри" на слуху. Ще згадане 666 - це радше символ мамони, багатства, благополуччя (666 талантів - податок золотом, який платили Соломону, це десь 32 тонни 707,26 кг). Тобто люди в останні часи (хз коли вони будуть, а може і вже є), будуть практично тотально помішані на доходах, грошах, багатстві.... у них буде повне занурення розуму (тавро на лобі, бо мозок в голові), всієї їх діяльності (тавро на правій руці як символ діяльності людини) в турботу тільки про це життя, тільки про те, що є, що пити і в що одягнутися, і повне залишення думки про Царство Боже чи взагалі думок "а що після смерті, кому це все і для чого". Абсолютний матеріалізм і стане "ім'ям" антихриста як найбільшого його ідеолога. В цьому ключі виступають "три шістки". Їх психологічна особливість полягає в конкретній наочності цього символу. Тому є загостреність уваги на цій апокаліптичній цифрі. Не виключено, що саме цією цифрою, або чимось, що якось з нею пов"язане, колись і маркуватимуть людей, попередньо висміявши всі мислимі та немислимі потуги опонентів. І тут вже стане прямо зрозуміло, прийняв - відрікся релігії і Христа).
Ну ось, а тепер можна після такої порції фанатизму, поржати з християн чередою наступних як мінімум двох гілок;)
П.С. Якась цікава у вас нумерація, несуттєво, але напевно протестантська Біблія. З того, що я знаю, словами "Помилуй мене Боже..." починається 50-тий псалом.

·
Registered
444 Posts
Ну тут Джеймс слушно зауважив, вірус з Китаю, мабуть китайській і слід найбільше довіряти, а натомість маємо розрекламовані файзери чи що там, а до китайської десь таке відношення як до російської.
і без правця?
Тільки БЦЖ ще з роддому. Там пропонували від гепатиту, але ми тоді думали над комплексною. Звісно побоювання є, ми ж люди. І незнаю як у вас, але серед знайомих як за, так і проти, завжди страх, а що буде, як подіє, реакція, наслідки. Може вивчимо досконаліше, та й будемо надолужувати щось, або навпаки, ще більше обходити).

·
Registered
804 Posts
А ви вже трохи манеру спілкування змінили, чи це тільки прелюдія?) Це добре, хамити - не мішки носити. Я писав вище, що маю ІПН. І що це, на думку церкви, проміжний етап, можливо один з перших. В тому ключі, що і маски та карантини... етап звички до контролю та обмежень. А тут звичка до цифри. Ви от навіть не mini-t400 на форумі, хоча й тут трьозначна цифра є, а просто умовний 41-ший. Чи важливо ім'я загалом і чи нам воно потрібне? Це вже інші дебрі... Маю думку, що вкінці (може за рік, а може й за 200), коли вже наступить завершальний етап цифри, нами все-таки можуть більше маніпулювати-управляти, хоча ми звісно заперечуватимемо. Усе видно, від твоїх доходів до твоїх уподобань. Не треба нікуди йти, ти на долоні, ще більше, ніж якби сам розказував. Наявність смартфона нон-стоп в руці й постійного інформ. поля нас вже налаштовує на потрібні думки, позицію... колись раби збирались на повстання стихійно, таємно... а зараз майдани в чатах та месенджерах, про яку таємність може йти мова, якщо наші повстання це вже фактично чиясь, не наша воля, зумовлена й підігріта інформ. джерелами, звичайно тими, "яким довіряємо" (?)
Цифри в Біблії. Та цифра сама по собі це просто нешкідливий символ, як буква. Упередженість до цифри, то швидше як до засобу прогресу. Бо нас кодують не буквами, а нуликами й одиничками, тому "цифри" на слуху. Ще згадане 666 - це радше символ мамони, багатства, благополуччя (666 талантів - податок золотом, який платили Соломону, це десь 32 тонни 707,26 кг). Тобто люди в останні часи (хз коли вони будуть, а може і вже є), будуть практично тотально помішані на доходах, грошах, багатстві.... у них буде повне занурення розуму (тавро на лобі, бо мозок в голові), всієї їх діяльності (тавро на правій руці як символ діяльності людини) в турботу тільки про це життя, тільки про те, що є, що пити і в що одягнутися, і повне залишення думки про Царство Боже чи взагалі думок "а що після смерті, кому це все і для чого". Абсолютний матеріалізм і стане "ім'ям" антихриста як найбільшого його ідеолога. В цьому ключі виступають "три шістки". Їх психологічна особливість полягає в конкретній наочності цього символу. Тому є загостреність уваги на цій апокаліптичній цифрі. Не виключено, що саме цією цифрою, або чимось, що якось з нею пов"язане, колись і маркуватимуть людей, попередньо висміявши всі мислимі та немислимі потуги опонентів. І тут вже стане прямо зрозуміло, прийняв - відрікся релігії і Христа).
Ну ось, а тепер можна після такої порції фанатизму, поржати з християн чередою наступних як мінімум двох гілок;)
П.С. Якась цікава у вас нумерація, несуттєво, але напевно протестантська Біблія. З того, що я знаю, словами "Помилуй мене Боже..." починається 50-тий псалом.
Не знаю як на то все відповісти, я так не вмію в такий потік свідомості)))

Але спробую

Ти вважаєш що тебе хтось там в уряді хоче запрограмувати та керувати тобою.

Але ти вже запрограмований та керує тобою церква - ти завчив псалми, заповіді, вірші і інші «програми» якими тобою керує «адмін» батюшка в церкві.

То може код, це всетаки менше зло?

·
Registered
1,876 Posts
Я дитину вакцинував згідно календаря щеплень (бцж, гепатит, потім до року часу ще пару штук типу акдп, потім ще кілька перевакцинацій, всього не памятаю, побічних ефектів небуло, причому робив все в поліклінці державною вакциною, но тоді кілька років тому ще була якась довіра до МОЗ, зараз її немає). Але все це перевірені роками хвороби як зрештою і вакцини. І сам отримав всі обов'язкові вакцини свого часу.

Але від ковіду (вже опублікували загальну смертність в 2020 році.. більше на цілих 1% в Україні ніж у 2019.. "епідемія" в межах похибки якщо глянути статистику за останні 10 років) вакцинувати ні себе ні дитину ПОКИ ЩО не планую, принаймні добровільно. Помоєму та вакцина зроблена в надто швидкому темпі, на коліні, нема ще до неї довіри.

·
Unregistered user
2,742 Posts
Але ти вже запрограмований та керує тобою церква - ти завчив псалми, заповіді, вірші і інші «програми» якими тобою керує «адмін» батюшка в церкві.
Ух 🍿

·
Unregistered user
2,742 Posts
Ну тут Джеймс слушно зауважив, вірус з Китаю, мабуть китайській і слід найбільше довіряти, а натомість маємо розрекламовані файзери чи що там, а до китайської десь таке відношення як до російської.
Так прикол в тому, що якщо коронавірус вважати гібридною війною Китаю проти решти світу, то й своєю вакциною треба просто не ділитись, це і буде запорукою перемоги або ж банально часової фори.

·
Unregistered user
2,742 Posts
IncInc в мене ще в догонку два питання:
  • Як ви відноситесь до аптечних ліків і народної медицини? Фактично якщо у вас болить голова чи присутній нежить, що оберете в першу чергу - якесь знеболююче чи жарознижуюче з аптеки, чи все-таки віддасте перевагу народним методам?
  • Друге питання - як ви відноситесь до автокрісел? Все-ж таки це почали насаджати не так давно ))) А тепер ще й штрафувати мають право.

·
Registered
444 Posts

То може код, це всетаки менше зло?
Ми усі запрограмовані кимось або чимось. Ви повторюєте риторику Джеймса, про керування попів масами. Ок, частково так. Тепер вкотре те саме питання, що й раніше, яке конкретне зло несе ця програма? Чи то великі грошові побори (2-50 грн в тацю), що носить, пікреслюю, добровільний характер? Чи то проповіді про обмеження в насолодах життя? Чи то проти гріхів, що знову ж таки тотожне десь насолоді, усякі збочинства, це того, чи іншого роду спочатку нетипова насолода (часто потім узаконена й прийнята за норму з криками - караул, дискримінують!)? Ну їздить якийсь там батюшка на мерсі (ще б чинуш так рахували), я йому його не купляв, а якщо там є якийсь мій мізерний відсоток - то не таке кричуще зло. Можна профіт порахувати від чергового нагадування: не вбий, не кради, не стрибай в гречку...). Все зводиться до того, що церква, з наче застарілими поглядами (і нерелігійні консерватори під це підпадають), називає зло злом, а це комусь муляє око. І хтось каже, ні, воно вже давно не зло. Не вдаємось зараз в цю тему про відносність слова "зло" і хто, що під ним розуміє. Чим ця програма погана, зокрема для вас? Ви хочете красти, обманювати, блудити, обжиратись, отримувати бажане вже і зараз, примкнути до якихось ЛГБТ... не стояти на незрозумілих довгих службах, хочете уникнути смерті? Чим вона шкодить з переліченого хоча б?

·
Registered
818 Posts
Чим ця програма погана, зокрема для вас? Ви хочете красти, обманювати, блудити, обжиратись, отримувати бажане вже і зараз, примкнути до якихось ЛГБТ... не стояти на незрозумілих довгих службах, хочете уникнути смерті? Чим вона шкодить з переліченого хоча б?
А якщо я так живу і без лицемірства попів і пари гривень на тацю? Чи якщо я не віруючий в розумінні не прихожанин церкви, то автоматично злодій, наркоман і лгбт-фанбой ?
Тоді підем від зворотного, якщо іпн то початок, який буде по вашому кінець? нас оцифрують щоб що?

Ви тут багато про послідовність при вакцинації писали, чи всі рекомендації ВООЗ виконують.
А попам на мерсах самі ж відмазку і придумали. як так?

7421 - 7440 of 8602 Posts