SkyscraperCity banner

7441 - 7460 of 7977 Posts

·
Registered
804 Posts
Ми усі запрограмовані кимось або чимось. Ви повторюєте риторику Джеймса, про керування попів масами. Ок, частково так. Тепер вкотре те саме питання, що й раніше, яке конкретне зло несе ця програма? Чи то великі грошові побори (2-50 грн в тацю), що носить, пікреслюю, добровільний характер? Чи то проповіді про обмеження в насолодах життя? Чи то проти гріхів, що знову ж таки тотожне десь насолоді, усякі збочинства, це того, чи іншого роду спочатку нетипова насолода (часто потім узаконена й прийнята за норму з криками - караул, дискримінують!)? Ну їздить якийсь там батюшка на мерсі (ще б чинуш так рахували), я йому його не купляв, а якщо там є якийсь мій мізерний відсоток - то не таке кричуще зло. Можна профіт порахувати від чергового нагадування: не вбий, не кради, не стрибай в гречку...). Все зводиться до того, що церква, з наче застарілими поглядами (і нерелігійні консерватори під це підпадають), називає зло злом, а це комусь муляє око. І хтось каже, ні, воно вже давно не зло. Не вдаємось зараз в цю тему про відносність слова "зло" і хто, що під ним розуміє. Чим ця програма погана, зокрема для вас? Ви хочете красти, обманювати, блудити, обжиратись, отримувати бажане вже і зараз, примкнути до якихось ЛГБТ... не стояти на незрозумілих довгих службах, хочете уникнути смерті? Чим вона шкодить з переліченого хоча б?
Друже, звідки така впевненість що твоя релігія єдиноправильна?
А може обранці це свідки єгови?
Чи може взагалі, одна з нових релігій яку чувак в сша проповідує, там де друшляки на головах носять.
Умовний премєр будь якої країни теж закликає не вбивай, то може він правіший?
А геї? Може вони краще знають що і куди? Тобі звідки знати?
Твоя ж релігія забороняє тобі - не суди і не будеш судимий. Де твоє смирення?

·
Unregistered user
2,642 Posts
Ви повторюєте риторику Джеймса, про керування попів масами.
Ну а сама коронавірусна істерія дуже подібна до релігії. Люди масово вірять. Є навіть традиції носіння маски, яка нічого поганого не робить. Фактично люди роблять пожертви у вигляді маски, пцр тестів, тощо на пропаганду коронавірусу. Дуже багато негараздів так само можна пояснити коронавірусом ("то все через коронавірус"). Є піст - карантин. Є причастя - вакцинація (мені явно треба на сповідь після цих слів). Є бажання живитись інформацією про коронавірус (вірити). Таке собі інформаційне прихожанство. Вибачайте, троха то сумбурно, але гадаю паралелі уловлюються. То ж чому одне є заговором з метою керування масами, а інше - навпаки?

Ну а щодо керування масами (через релігію) - це було більш актуально в середньовіччя. Сама віра в Бога, відвідини церкви, чи дотримання постів та праведного життя - нічого в цьому поганого не бачу і навіть сам не так і давно дещо змінив думку на користь цих тверджень. Взагалі відвідини церкви навіть дещо заспокоюють, там можна впасти в такий собі транс, переключитись, перезавантажитись. Але ж взяти шарлатана Кашпіровського - фактично ті самі методи )

·
Registered
274 Posts
IncInc в мене ще в догонку два питання:
  • Як ви відноситесь до аптечних ліків і народної медицини? Фактично якщо у вас болить голова чи присутній нежить, що оберете в першу чергу - якесь знеболююче чи жарознижуюче з аптеки, чи все-таки віддасте перевагу народним методам?
  • Друге питання - як ви відноситесь до автокрісел? Все-ж таки це почали насаджати не так давно ))) А тепер ще й штрафувати мають право.
  • Не лукавте, бо думаю ви теж навряд чи банальний нежить або перший головний біль лікуєте). Якщо можу потерпіти, або щось некритичне - то із скарбнички народної. Сучасна медицина тоже з пальця не висмокталась. Колись бабки повитухи пологи приймали, то вони хто були? Перші гінекологи-акушери чи темінь безпросвітня? Знахарі, травники, фітотерапевти.... це просто витіснилось офіційною практично повністю, втратилось. Знайти щось путнє важко, але неозначає, що нетреба, зрештою це ваше здоров'я. Ясно що від таблетки ефект швидший, сучасні люди завжди спішать, навіть спішать просто жити... але наслідки накопичувальні, згодом. Офіційна медицина в більшості випадків ургентно усуває, лікує... але не зціляє повністю, коли це ще можливо. Через деякий час ви знову у них, часто з тією, або вже більшою проблемою. Думаю ви в дитинстві до коліна розбитого подорожник прикладали. Можна спробувати якийсь чиряк дозрівати печеною цибулею, можна маззю якоюсь, а можна вскрити миттєво в хірурга... можна закладений ніс пробивати краплями, можна димом від стрілки часника😜, полоскати горло своїми розчинами чи аптечними, можна жувати бутон пряної гвоздики для дезинфекції ротової порожнини, їсти цибулю з часником, додавати імбир та хрін в їжу, пити воду з куркумою... а-ля природні антибіотики... хто на що готовий і з якою метою - гугл в поміч). Я іноді готовий з дрібнішими проблемами експериментувати, щось шукати. Таблеток від головного болю не пригадую коли пив. Між жарознижуючим і методами - то методи якщо терпимо і температура некритично висока, проходить. (дуже рідко таке буває, але до 38,5 стараюсь не збивати, хай інтерферони чи як їх там виробляються). А ви щось робите неаптечне бодай зрідка, якісь настоянки, витяжки, чар-зілля, чи суто тіко аптека?)
  • думаю це і бізнес і безпека водночас). Принаймні, мали би бути тільки універсальні, грубо від року до 3-4... без цих градацій по кілограмах, а за рахунок змінних вставок. Але чому їх в ГТ (донедавна ще й в таксі такої опції небуло) не вимагають, або якось неоснащують, безпека всюди однакова має бути, а не лише в приватному авто? А якщо без авто, купувати крісло і таскати всюди?

·
Unregistered user
2,642 Posts
А ви щось робите неаптечне бодай зрідка, якісь настоянки, витяжки, чар-зілля, чи суто тіко аптека?)
Та звичайно що роблю. Гжанець чи глінтвейн )) Як голова болить то можна навіть кавою заглушити. Зрештою ліки вживаю теж рідко бо просто якось не треба.

без цих градацій по кілограмах, а за рахунок змінних вставок
Та є таке.

·
Registered
274 Posts
Друже, звідки така впевненість що твоя релігія єдиноправильна?
А може обранці це свідки єгови?
Чи може взагалі, одна з нових релігій яку чувак в сша проповідує, там де друшляки на головах носять.
Умовний премєр будь якої країни теж закликає не вбивай, то може він правіший?
А геї? Може вони краще знають що і куди? Тобі звідки знати?
Твоя ж релігія забороняє тобі - не суди і не будеш судимий. Де твоє смирення?
Це не тільки моя так каже, а й згадані свідки. А геї часто можуть бути християнами (принаймні так себе називати). Я не говорю про істинну правильність конкретної релігії, а загалом, релігії та її відсутності. То давайте оцінювати, що кажуть прем'єр, геї, а що релігія. І якщо вони всі разом збігаються в тому, що наприклад вбивати це погано, ок. Бо комусь і це подобається робити і він відчуває дискримінацію. І отак пункт за пунктом, дійдемо до того, де гей скаже, церква це погано, бо вона мене дискримінує, а церква скаже, що гей це погано. А хто правий, і тут вже включаються ті джерела яким ви довіряєте, пошуки, особистий аналіз (хм... чи є у них майбутнє з продовженням роду і т.д.). Зрештою ми це вже колись пробували обговорювати, полистайте вище, завершили биком і мотоциклом по-моєму (якщо що, у них вийшло, вони довели правильність та норму цього на ділі😆).
Щодо осудження - є різниця. Нам до лампочки хто і чим там займається, своїх гріхів повно. Лише коли вони агресивно просувають норму в усі інституції життя, тоді ми починаємо "осуджувати" і говорити про це. Звичайно, можна сперечатись, що і ми свою норму просунули колись. Можна сказати, що наша норма дає продовження життя, а їхня ні, згадати усякі походження венеричок, призначення органів... але це все вже було. Тому завжди буде конфронтація, маємо надію, що вкінці з'ясується хто мав рацію, або просто канемо в небуття кожен із своїми поглядами.

·
Moderator
7,364 Posts
Іncinc- якщо ідентифікаційний код зло і спроба нумерувати людей, тоді чому вся бібілія аронумерована і просякнута числами ?

View attachment 987264
До речі взагалі не зрозуміло чого люди бояться в тих 'номерах', бо ми всі вже давно індентифіковуємося саме ними. Квиток у трамваї, карта на знижку у бутіку, номер банківського рахунку, документи... вже йтак тих номерів купа, чого вже боятися? Що їх стане на один більше?

·
Registered
274 Posts
Ніхто номерів не боїться, я поверхнево пояснив кінцеву мету цифровізації на нашу думку. І, якщо ви пробуєте ловити на подвійних стандартах, то я вже тут як мінімум трьох непослідовних побачив щодо вакцини (тіпа і за, і тіпа почекаю бо на коліні, хоча організація та сама). Питання до Volpacchiotto, ви будете вакцинуватись від ковіду як тільки..., чи почекаєте?

·
Registered
1,866 Posts
то я вже тут як мінімум трьох непослідовних побачив щодо вакцини (тіпа і за, і тіпа почекаю бо на коліні, хоча організація та сама).
Яка така непослідовність. Кожен випадок розглядається окремо і приймається зважене рішення. Самостійно (якщо є така можливість добровільно - бо якщо силою то тут без варіантів), а не так як сказав президент, міністр, сусід чи священик в церкві.
Загальне рішення "я проти всіх вакцин" чи "я за всі вакцини" чи інші узагальнення - це нерозумно.

·
Registered
274 Posts
Яка така непослідовність. Кожен випадок розглядається окремо і приймається зважене рішення. Самостійно (якщо є така можливість добровільно - бо якщо силою то тут без варіантів), а не так як сказав президент, міністр, сусід чи священик в церкві.
Загальне рішення "я проти всіх вакцин" чи "я за всі вакцини" чи інші узагальнення - це нерозумно.
Чому нерозумно? Невже ви хочете жартувати із здоров'ям? Це ж так смертельно небезпечно, а ви тут бавитесь, вагаєтесь, щось міркуєте... нев'яжеться це з ургентною епідеміологічною небезпекою, де ще й обмеження напевно одні з найбільших в історії хоча би нашого життя. У нас же ж не епідемія кору, грипу, гепатиту... від чого ви там спокійно й планово вакцинуєтесь, а коронавірусу, вже і тут, довкола вас!
Це не світоглядні штуки, де нині я атеїст, завтра агностик, післязавтра віруючий... а через тиждень знову атеїст, що носить в принципі характер тривалого й мінливого в часі явища. Недолуго порівнювати. Рішення чи йти церкву ви якраз самостійно приймаєте, навіть держава це частково обмежила в часи ковіду. А державні закони чи рекомендації, щодо наприклад обмежень, карантину, приписів, обов"язкової викцинації - ось вони якраз є "так як сказав президент чи міністр", практично без альтернативних варіантів. Церква просто озвучує, хочеш щось осягнути - ось такі-то засоби, нехочеш, або напівхочеш - це твій вибір, віруючі є різного ступеня.
На мою думку, якраз і розумно. Саме це рішення якраз визначає послідовність і так звану "розумність", бо воно стосується найдорожчого - здоров'я і вашого життя вже сьогодні, в цю хвилину.

·
Registered
808 Posts
Це ж так смертельно небезпечно, а ви тут бавитесь, вагаєтесь, щось міркуєте... нев'яжеться це з ургентною епідеміологічною небезпекою, де ще й обмеження напевно одні з найбільших в історії хоча би нашого життя. У нас же ж не епідемія кору, грипу, гепатиту... від чого ви там спокійно й планово вакцинуєтесь, а коронавірусу, вже і тут, довкола вас!
Це якісь дикі крайнощі, чорне і біле без градації. Вам вже написали, що якщо хтось вакцинується, це не означає автоматичну згоду на всі вакцини. Усюди є ризики і застереження. Можна піти далі і заперечувати діабет і лікування від нього.. ну а чому ні?
Можна кіло солі з'їсти і померти, і що ? відмовитись від неї ? Отрути вони ж і ліки в підходящих дозуваннях.
Я вже запитував про вашу послідовність, чому попи на мерседесах, це ок, і вам не шкода. А як вакцина, то мають прививатись всі і усім, бо п - послідовність.

·
Unregistered user
2,642 Posts
На мою думку, якраз і розумно. Саме це рішення якраз визначає послідовність і так звану "розумність", бо воно стосується найдорожчого - здоров'я і вашого життя вже сьогодні, в цю хвилину
Це вже принципи якісь, а не послідовність. Я коли купляю мандарини, то вибираю найкращі, а погані відкладаю. Якщо воно геть гниле, то приходжу в інший раз. З вакциною від ковіду десь так само. Бо якби корона мала смертельність 50%+ то всі би були готові вакцинуватись відразу включно з вами. Це питання ризиків.

·
Registered
274 Posts
Це якісь дикі крайнощі, чорне і біле без градації. Вам вже написали, що якщо хтось вакцинується, це не означає автоматичну згоду на всі вакцини. Усюди є ризики і застереження. Можна піти далі і заперечувати діабет і лікування від нього.. ну а чому ні?
Можна кіло солі з'їсти і померти, і що ? відмовитись від неї ? Отрути вони ж і ліки в підходящих дозуваннях.
Я вже запитував про вашу послідовність, чому попи на мерседесах, це ок, і вам не шкода. А як вакцина, то мають прививатись всі і усім, бо п - послідовність.
Я не вважаю епідемію чи пандемію (за їх словами звичайно) - крайнощами. Це факт. Просто факт. Це як швидка допомога, спочатку реанімуєш, а потім копирсаєшся в причинах, обдумуєш лікування, бо маєш час.
Пандемія характеризується швидким та масштабним поширенням. Ключове слово "швидким". Чому тоді так терміново кордони закривали навесні, чому обмеження, чому термінові карантини особливо перші, чому сиди дома було вже, а не через місяць? Щоб перервати ланцюжок цього "швидкого" поширення. Сіль і попи на мерсах - ну блін, ви можете якісь розумніші порівняння придумати, чи панічно шукаєте до чого б придертись?
Я не хочу диктувати оці крайнощі, але відповідаю у стилі лисиці про "цифри". Він впадає у крайнощі, пробуючи підтролювати ось мовляв цифра, і тут, і там... так ось і вам вакцина, і причина, і ваша непослідовність, що куди наглядніше виглядає ніж світоглядна (неургентна) релігія. Звичайно критику у свою адресу слухати неприємно, зачіпає его, ну то нетреба таке ж сіяти.

·
Registered
808 Posts
Я не вважаю епідемію чи пандемію (за їх словами звичайно) - крайнощами. Це факт. Просто факт. Це як швидка допомога, спочатку реанімуєш, а потім копирсаєшся в причинах, обдумуєш лікування, бо маєш час.
Пандемія характеризується швидким та масштабним поширенням. Ключове слово "швидким". Чому тоді так терміново кордони закривали навесні, чому обмеження, чому термінові карантини особливо перші, чому сиди дома було вже, а не через місяць? Щоб перервати ланцюжок цього "швидкого" поширення.
Ок, тобто вас не так вакцини з ковідом хвилюють, як методи якими намагаються вирішити проблему?

·
Registered
274 Posts
Ок, тобто вас не так вакцини з ковідом хвилюють, як методи якими намагаються вирішити проблему?
Незрозумів (?). Вакцина в принципі і є одним із методів. Коротше несуттєво.
Конкретно зараз, я спитав модера, щоб вказати йому його ж "цифрою-вакциною", він напевно поспішить запевнити, що авжеж, буде вакцинуватись одразу. Очевидно вас зачепили згадані "мінімум троє непослідовних". Це моя думка, і скільки ми би не сперечались, поки що вона така. Я сам по життю не у всьому послідовний. Ну але тролити чужий світогляд, то рано чи пізно нарвешся на таке в свою ж адресу, як не тут, то ще десь в житті:cool:. Як у нас кажуть Бог осміяним небуває).

·
Registered
147 Posts
В дитинстві мав всі прививки,потім на роботі робив дифтерія і гепатит,минулої осені повторив дифтерія,збирався робити від грипу,але захворів на ковід :) і не встиг,чи планую від ковіду?так планую,але коли не знаю бо поки маю свої антитіла.Якби стояв вибір захворіти знову чи вколоти прививку то вибрав би прививку

·
Registered
566 Posts
Усякі t-400, volpachiotu, nazarumu, pikachuku.... тощо, я не розумію чого встряваєте періодично в обговорення, я якому ваші висери в кілька речень опонентам нецікаві? Проходьте мимо за відомим адресом, бажано в масці та пшикалкою. Ваші думки щодо наприклад конкретно цієї теми, нецікаві, там наперед відоме зомбачество з хамським відтінком, яке нормальний модератор би коригував, і нічого нового, тому, щоби в подальшому не накалювати обстановку, не влізайте куди не просять. Авторів дописів, з протилежними до вас позиціями ваша думка, завищене порожнє ЧСВ, не дуже (від слова взагалі) цікавить. Тому, даруйте, щоби не сваритись, не пишіть у відповідь опонентам, якщо не знаєте елементарного етикету, і сьорбайте свою уринку на здоров'я. Навчитесь банальної поваги до іншої думки, "толерантності", яку ви там усяким ЛГБТ, гендерну чи негомофобську на крилах єврокультури пропагуєте та несете, тоді можете дискутувати.
Можливо я дарма це пишу, але раз уже...

Бро, а ти не задофіга береш на себе аби розказувати кому й що робити? Я щось взагалі не пригадую аби вступав (хороше слово) з тобою у дискусію. Судячи по всьому ти так на лайки тригернувся. Це форум, тут є різні люди, різні думки і ніхто нікому нічого не винен. Хочеш - пишеш, хочеш - не пишеш. Хочеш - пишеш твітами, хочеш реченнями. Якщо комусь охота копирсатися у кілометрових простинях - його право, так само як і право інших не реагувати чи реагувати на них.

·
Registered
804 Posts
Та ладно вам, це якийсь упоротий ватнік, який лише бачить дві крайнощі.

·
Registered
122 Posts
Та ладно вам, це якийсь упоротий ватнік, який лише бачить дві крайнощі.
При всій повазі (ні), а до чого тут ватність? Чи це так, аби бовкнути щось?

·
Registered
804 Posts
При всій повазі (ні), а до чого тут ватність? Чи це так, аби бовкнути щось?
Так бачу його упоротість в плані релігії сучасних технологій та його бачення сучасного устрою.

7441 - 7460 of 7977 Posts