SkyscraperCity banner

7461 - 7480 of 7977 Posts

·
Moderator
7,364 Posts
Ніхто номерів не боїться, я поверхнево пояснив кінцеву мету цифровізації на нашу думку. І, якщо ви пробуєте ловити на подвійних стандартах, то я вже тут як мінімум трьох непослідовних побачив щодо вакцини (тіпа і за, і тіпа почекаю бо на коліні, хоча організація та сама). Питання до Volpacchiotto, ви будете вакцинуватись від ковіду як тільки..., чи почекаєте?
Як тільки зможу придбати вакцину якій довіряю, китайською вакциною купленою слугами зеленського через фірми екс-регіоналів не буду)

·
Registered
804 Posts
Щодо вакцини, то я і мої близькі вакцинуємось як тільки зявиться така можливість і вакцина надійде в продаж або поїдемо за кордон і там провакцинуємось.

·
Registered
274 Posts
Бро, а ти не задофіга береш на себе аби розказувати кому й що робити? Я щось взагалі не пригадую аби вступав (хороше слово) з тобою у дискусію. Судячи по всьому ти так на лайки тригернувся.
Не пройшло й пів року... Тобі хтось розказує? Навпаки радше. Ну це ж очевидно, якщо лайкаєш, значить так мислиш. Бо є кілька гопників, які думають що вони чимось схожі на європейців😃. Які серуть замість щось коректне писати, і ти з ними в цих висерках солідарний був. Маєш рацію, пишу, що хочу і кого хочу вписую туди.

·
Registered
1,968 Posts
прийшла в голову цікава аналогія.
Дотримання правил локдауну та пандемії - це як дотримання правил дорожнього руху. Якщо ти їх дотримуєшся, то в першу чергу убезпечуєш інших, а потім вже себе. Але якщо їх дотримується максимальна більшість - то загальна безпека на достатньому рівні. А ось якщо хоча б половина не дотримується правил - .....розумієте, так?

ну і показово, що дотримання правил вимагає самопожертви (певного самообмежування) на благо інших, а це не всім прийнятно... ну бо я ж пан!

·
Unregistered user
2,642 Posts
Але кожна машина має унікальний ідентифікаційний номер - VIN, не все так однозначно )) Щороку треба вакцинуватись на СТО та купляти цивілку, за відсутність маски, ой тобто паска безпеки - штраф. Та й взагалі, більшість людей не розуміють що машина їм то не дуже і потрібна. Реально можна навести аналогій на будь-який смак ))

·
Registered
1,968 Posts
ключевим є дотримання кожним з учасників руху правил ПДР. Бо і пішоходи створюють причини для аварій. Коли всі дотримуються (не важливо на чому пересуватись), то і всі нормально добираються додому. Де їх чекають!

·
Registered
122 Posts
прийшла в голову цікава аналогія.
Дотримання правил локдауну та пандемії - це як дотримання правил дорожнього руху.
Правила дорожнього руху не були прийняті всупереч основному закону та з порушеннями всіх процедур. До того ж, їм вже близько сотня років, вони мали достатньо часу щоб довести свою доречність, і ні в кого сумнівів в потрібності виконувати ці правила загалом немає. На відміну від силоміць насадженої, та наспіх впровадженої тоталітарними методами "new normal" реальності.

Порівняння маски до паска безпеки - є;
Порівнняння правил карантину до ПДР - є;

Наступним буде клішований гівновисер в стилі: "Не хочете носити маски? То може ви без трусів по вулиці ходити будете?"

·
Registered
566 Posts
Не пройшло й пів року
Вибач, але розгрібати оці Авгієві конюшні стає дедалі важче. Здогадайся чому.
Ну це ж очевидно, якщо лайкаєш, значить так мислиш
Думаю є стопіцот критеріїв, по яких мож лайкнути пост.
є кілька гопників, які думають що вони чимось схожі на європейців😃
Ярлики розвішуєш? Наразі гопником тут виглядаєш ти.
Які серуть замість щось коректне писати
Тут сам себе описуєш.
Маєш рацію, пишу, що хочу і кого хочу вписую туди.
Молодець.

·
Registered
555 Posts
:) Поки до нас та вакцина дійде її вже пів світу на собі перевірить ;)
Мені щось здається що колективний імунітет буде швидше ніж появиться в доступі вакцина, Спутник та китайців прошу вакциною не вважати.

А ще би вакцину від злості...

·
Registered
274 Posts
Думаю є стопіцот критеріїв, по яких мож лайкнути пост.
І ти не спромігся згадати жодного, крім згаданого мною однодумства? Убого... Книги читай, розвиває мислення.
Ярлики розвішуєш? Наразі гопником тут виглядаєш ти.
Ціную випереджаюче добровільне віднесення себе у категорію кілька, я поки поіменно не вказував. Та й видно, що ти крім іншого, банально неуважний. Було написано "є кілька гопників, яким ти лайкаєш...". Тому за самооцінку хвалю, молодець, купи собі вкусняшку.
Тут сам себе описуєш.
Особові, зворотні, присвійні... або взагалі, таку частину мови як займенники вивчав на уроках солов'їної, чи башляв? В моєму формулюванні вони присутні, де я виступаю об'єктом (на якого скеровується написане), щоб робити висновок, що пишу про себе?
Про всяк випадок:
Займенник – Українська мова та література
Молодець.
То які претензії тоді, вже перестало непокоїти "куди і кого хочу вписаний..." мною твій нік?

·
Registered
224 Posts
І третя категорія ─ це такі собі статусні заклади. Їхні власники відкрили ці "точки" виключно для того, щоб мати вагу у суспільстві. Щось на зразок "в мене є ресторан, і це круто, тому що я роблю там, що завгодно".
Таким власникам байдуже, буде в них клієнт чи не буде, тому що їх заклади були створені не для того щоб гроші заробляти, а для того, щоб гроші відмивати. А відбілити готівку через ресторан дуже легко.
Ця категорія закладів й зараз спокійно працює у штатному режимі. У Львові можна назвати з десяток ресторанів та клубів, які навіть не чули слів "карантин" чи "локдаун" ─ вони як працювали так і працюють. Зазвичай це депутатські, ментівські, прокурорські або податківські точки.
У Львові ще є такі заклади де власники з структур? Які вертіли локдаун і працювали як завжди через те, що власники не пересічні? Цей бізнес у Львові вже ніби цю фазу пройшов і концентрується в кількох людей, які ведуть це професійно і не можуть собі дозволити такі зашквари.

Повна стаття: https://www.pravda.com.ua/articles/2021/01/24/7280896/

·
Registered
122 Posts
У Львові ще є такі заклади де власники з структур? Які вертіли локдаун і працювали як завжди через те, що власники не пересічні? Цей бізнес у Львові вже ніби цю фазу пройшов і концентрується в кількох людей, які ведуть це професійно і не можуть собі дозволити такі зашквари.

Повна стаття: Входити заборонено, або Ласкаво просимо. Як працюють нічні питні заклади всупереч COVID-19 і заборонам
Респект таким власникам бізнесу. З тими лохдаунами, введеними службовою запискою кабміну, можна робити тільки одну рій - вертіти їх на йуху. Запитайте будь-якого першокурсника юрфаку.

А от посилатися на українську кривду - це зашквар.

·
Registered
274 Posts
Деякі відгоміни лохдаунів.
Про тянок айтішників з відомого ресурсу. Якось знайомий айтішник говорив, чому не поспішає одружуватись). Мабуть це не тільки їх стосується, такОва реальність зараз. Каблуки, бабоси, тянки і матроси. Курс на домінуючий маскулізм, а за ним патріархат. Загалом кумедно описано).
Правозащитница выставила айтишников "обидчиками, которым нужны власть и контроль" за то, что они предлагают своим девушкам не работать и наслаждаться жизнью

"У нас у Львові динамічно розВівається IT-сектор, IT-бізнес. Програмісти заробляють великі суми. Серед них є кривдники, яким потрібні влада і контроль.
Вони так кажуть дружинам: "Ти не маєш працювати. Навіщо тобі ті шість тисяч гривень, коли я тобі на день можу стільки дати?".
Ще шкварить:
"Відношення до насильства залежить від багатьох факторів. Наприклад, від того, наскільки традиційна громада. Чим далі у села, особливо села Західної України, в яких сильний патріархальний уклад, сильний вплив церкви, тим гірше. У нас був один кейс, коли жінка з дітьми втекла від чоловіка-священика".

Правозахисниця Марта Чумало про домашнє насилля: Система каже жінці: "Це твій хрест і ти повинна його нести"

·
Registered
648 Posts
Емм, 1) яким боком тут локдаун?
2) Ви заперечуєте випадки домашнє насильство в психологічному плані?
3) Особисто знаю випадки коли чоловіки свідомо переводили дружин в статут домогосподарок проти їх волі.
Що якщо кобіта не хочк варити борщі, церувати шкарпетки і вот єта вот всьо?

Я зашквару ніякого не бачу. У чому конкретно він на Вашу думку?

·
Registered
274 Posts
1.) Локдаун в плані вимушеного перебування пари вдома, коли звикло в цей час були нарізно по роботах. Відповідно к-сть звернень та "насильств" зросла.
2.) В психологічному плані? Щодо жінок? Якщо так, то, ви один з небагатьох в моєму колі спілкування (маленьке прохання, якщо плануєте відповідати, пишіть, принаймні у відповідь мені, "ви" з маленької, бо я так і пишу переважно. Необов'язково, на ваш розсуд, лише прохання)... від кого я чую про насильство психологічне щодо жінок. Фізичне - так, психологічне - рідкість. Зазвичай навпаки. Вона йому "довбе" мозги, порівнює, докоряє, прививає почуття вини і т.д. І вже коли комусь урветься терпець і дасть по шиї, автоматично тиран, деспот, кримінал...). Коротше переважно маніпуляція і шантаж, нібито від слабшої особи, а де-юре, спробуйте порівняти права на спільне, на дітей, тощо, якщо дійде справа до конфліктів та розлучень. Далеко ходити нетреба, почитайте про Мухарського, Остапчука...
3.) Знаю кількох айтішниць, які "утримують" чоловіків), її заробітки непропорційні з його в типових сферах. Вони не жаліються на статус домогосподаря). Тому тут, кому і як розглядати. Свою модель наприклад вибудовував (і продовжую) на принципі голова той, хто розумніший, та може аргументувати те чи інше сімейне рішення, яке стосується обох (+дітей, якщо є). Неможуть емоції та враження (що мені деколи доводиться спостерігати в знайомих - каблуках) керувати сім'єю. А вже знаючи хто голова, можна починати про права. В голови їх завжди трохи більше, кінцеве слово за ним. Загалом, якщо жінки так прагнули рівноправя, щоб не варити та не церувати - то докладайся будь-добра своєю роботою, і тоді замовиш борща доставкою і купиш пару шкарпеток. А якщо її робота на більшу половину (буває й усе) витрачається на неї ж кохану + салони, шик, блєск... то де тут рівноправ'я?) Яка користь для сім'ї? Яжемать, народила, діти в садок, а я в нет, поки мій коханий весляр прийде? Та й пам'ятник до кінця життя? Чоловіки і обов'язок народжувати поділили б, якби природа дала можливість).
4.) Зашквар про села, патріархат та вплив релігії на отаку "тяжку жіночу долю". Я згадував одного, а опосередковано ще знаю кількох... та зрештою і ресурс сам пише "Когда запуганные алиментами хлопцы (не только айтишники) 100 раз подумают — а нужен ли брак, если тебя в нём раздевают до нитки; а нужен ли брак, если тебя лишают детей; И сами женщины, уповая на институты государства по защите матерей-одиночек и разного рода материальную помощь..." тобто нафіга айтішнику, і не тільки, цей гемор, якщо попадаєш в суцільний матріархат? Це до багатьох починає доходити вже давненько. Тобто не в селах, не в патріархаті чи релігії... а в сучасному матріархаті та, як правило, атеїстичних молодих людей).
Посил звичайно не проти сім'ї чи одружень. Жити одному з баблом - достойно не всі зможуть, можуть впадати в якісь крайнощі і просирати кревні: наркота, бухло, курви, набридлі беззмістовні тури, поїздки, клуби тощо... А проти того, якої форми воно зараз набуло, і як в Уніан припіднесли "обидчиков-айтишников"). Диспуту немаю наміру починати, але якщо що, я за відродження реального патріархату. Активну роль чоловіків (як мінімум половина складу) у вихованні, в т.ч. в садках, школах, де поки що все ж домінують жінки, а не в якості рішали-банкомату. Виховання - одне з найважливішого. Хлопчик бачить тата здобувача, дівчинка маму господиню чи (як тут описано, це дискримінація...) і підсвідомо потім приміряє таку ж роль і такого ж супутника шукає. Дівчатка не "принцески" по замовчуванню, а однаково гарна з братиком дитина, а йому можна іноді в дитинстві поплакати, бо "він же хлопчик"). І я думаю важко заперечити, що зараз матріархат все-таки, якщо копнути по всіх напрямках. І мені, як частково олдскульному, це зовсім неподобається, переменнн!)
На всякий пожарний, релігія теж за патріархат "чоловік голова жінці, як Христос голова церкві...". І хай це 1000 раз пережитки й немодно, але так світ, на мою думку, функціонуватиме правильно й керуватиметься чоловічим холодним, здоровим глуздом, а не жіночими маніпуляціями, плачами, емоціями та красою... вийнятки по статі доволі чисельні бувають, кажу загалом.
П.С. Іноді підчитую цей ресурс, тому не міг оминути підкинуту тему)

·
Unregistered user
2,642 Posts
Мммм, новий срач?

Жінкам потрібні емоції. Насправді інколи краще заперечити в грубій формі ніж прогнутись під її захцянки. При чому це буде краще навіть для неї, вона оцінить силу і буде поважати та слухатись )) Бо там все працює на рівні інстинктів і суміші гормонів в даний момент часу. Така собі гормонально-інстинктивна машина, керувати якою якраз і треба виходячи з цієї "логіки", а не з суто логічних міркувань. Чоловіки, які все дозволяють, прогинаються, сюсюкаються - виглядають відвертими слабаками і жінки таких відчувають підсвідомо. Вони їх доять до останнього і потім кидають, або народжують дітей від Васька. І в чомусь вони навіть, вибачаюсь, і праві (інстинктивно, але не логічно).

А взагалі сучасний фемінізм вже відверто задовбав. Членкиня, філологиня, ...уїня. Взагалі як членкиня може бути вона? Член ніби чоловічного роду. Вже взагалі собі й...бу дали. Я думаю що фемінізм сучасності це наслідок жирного і хорошого життя. Звичайно що свято 8 березня мало ніби іншу передісторію. І я би це псевдо-свято скасував чим найшвидше, бо дня чоловіка немає. Але зараз цей фемінізм будується на доступі до бабла, послуг і товарів, дешевої соціальної інтернет-слави тощо. Чим більше свобод даєш, тим більше вимагають. А з точки зору гормонів та інстинктів це не можна зупинити, бо логіка не діє. Хіба страх. А страх - це вже утиск, а з утиском якраз і боряться.

Фемінізм, геї, лесбі, вегани - це все від жирного життя, від відсутності проблем.

На жаль, теж помічаю серед оточення як слабенькі чоловіки або є другорядними в сім'ї, або ще й гірше. І головне навіть є за що. Але не виправдовую цей стан речей. Ну і дуже багато розлучених сімей, де діти виховуються матірю (бо так у нас заведено, бо так ще й суд вирішує), де відповідно і виховуються так, що потім не можуть дати ради в дорослому житті

PS І оця пані, яка там висловилась на цілу статтю... Якби не було інтернету, інстаграму і фейсбуків, вона би не могла навіть висратись і самоствердитись. Смажила би котлетоси аж гай шумів би. Зрештою стосується і нас, учасників цього форуму ))

·
Registered
274 Posts
Якраз хотів згадати про "членкиня...")). Ви мене випередили. Потішило, плюсую). Але я би таки і страху добавив іноді і "законного" стусана десь. Бо коли вичерпуються доводи логіки, факти, вмовляння певні зрештою, відомо, що чарівна звіздюліна творить справжні дива). Це і до дітей має відношення, про ремінь і т.д. Тільки, як ви кажете ммм... срачу не треба, я вже достатньо в житті наслухався спорів про "дітей, жінок навіть пальцем торкнути не можна". А от психологічно капати на мозги тривалий час та їсти нерви можна, за це ще недодумались кримінальну відповідальність давати. І справді, як на мене, від нервів та психологічного жіночого насилля, здоров'я=життя йде в рази більше ніж від синця. Скорше вмреш, ще й "всі хвороби від нервів". Де логіка?)
П.С. За Васька респект, поступки Васі неправильні звичайно, але таке в житті буває. Вася-слюсар, чи хто він там - альфа самець), що доводить - не завжди (все) бабки рішають, баби ж емоційні).

·
Registered
648 Posts
1. Офігіти, добродії..пиздити будь-кого ( не те що жінку) це моветон. Який ти нахер здобувач якщо не маєш аргументів переконати словом? Смалите напалмом..
2. Ну давайте тоді і на роботі і в універі відновимо тілесні покарання шоужтам. Discuss.
3. Якщо капають і не сила терпіти- з речами на вихід, пофіг хто. Він чи вона. Якщо терпиш- то не ний.

П.С. Фемінітиви теж заграли, їй-богу.

·
Registered
274 Posts
Колись були сусіди орендарі, молода пара. Пацан спочатку сам орендував, а потім з'явилась дівка. З часом шота пашло не так, конфлікти, сварки. В криках крізь стіну чув, як він чітко кричав їй забирайся... а вона не йшла, довший час, бо сама немогла й нехотіла орендувати). Інше. Уявіть ситуацію де він купив хату, і за півроку одружився, а потім то вже мля тіпа спільне, і ніхто нікуди нехоче йти першим, хоча купив до неї... є маса всяких ситуацій. Про стусан малось на увазі коли словесні аргументи несприймаються... а є вимушене перебування, в той час. Коли хтось нехоче прикусити язика, бо думає, що має дофіга прав, забуваючи про обов'язки, або банальне право співмешканця на психологічний спокій "не рухай, не говори, просто помовч, не провокуй... мене").
Фемінітиви ще тільки починаються, ми ж зах. шлях по вже протоптаній торуємо). Треба до психолоГинь звертатись, усі нервують кругом).

·
Registered
648 Posts
Месьє не знайомий з сімейним кодексом близько ( хоча може це й на краще, знач не було причин вчитуватись). Все що нажите непосильним трудом до шлюбу- належить власнику.

7461 - 7480 of 7977 Posts