SkyscraperCity banner

7481 - 7500 of 8603 Posts

·
Registered
444 Posts
Та краєм вуха чув, в деталі так, не вчитувався. Але здається є спекуляції, що вважати шлюбом з тими правовими наслідками. Чи тільки те, що РАЦСі. Бо якщо двоє співмешканців жили тривалий час разом, і це можуть підтвердити свідки (сусіди, родичі..), документально - квитанції, платежі... то це ніби теж можна вважати шлюбом, фактичним чи яким там (?) Але чи він хоч якось прирівнюється до РАЦСового хз.

·
Registered
655 Posts
Є таке, якщо не помиляюсь 4 роки безперервно але це капець як геморно доводити. Для прикладу на 3 році поміняв зйомну хату і все- обнуляйся. Ну і завжди є договір дарування ( поки батьки живі). Хоча дарування воно і в шлюбі діє. Господи, яких тільки тем не було на львівській каві..

·
Unregistered user
2,742 Posts
Фемінітиви ще тільки починаються, ми ж зах. шлях по вже протоптаній торуємо). Треба до психолоГинь звертатись, усі нервують кругом).
Я чогось подумав ото, можливо тема вже десь і піднімалась. А чому має бути лише по-батькові? А якщо дозволити по-матері. Бо це ж утиск, ко-ко-ко. Цікаво чи феміністки і до цього дійдуть. Звичайно простіше може і взагалі скасувати по-батькові, але це буде вищезгаданий західний шлях

Тільки но уявіть: Іван Марієвич, Володимир Наталієвич, Василь Оленович, Олег Ольгович, Валентин Тетянович, Петро Анастасієвич, Павло Галинович, Костянтин Катеринович, Віктор Лідієвич, Андрій Оксанович, Святослав Світланович, Дмитро Христинович, тощо :D Ну і жіночі варіанти як то Олена Маріївна, Марія Ольгівна, Тетяна Оксанівна і тд і тп :D

·
Registered
444 Posts
Бо це ж утиск, ко-ко-ко. Цікаво чи феміністки і до цього дійдуть.
В загальних рисах небачив у нас щось відмінне від західного варіанту, щодо прийняття якоїсь чергової фігні. Ми плюс мінус те саме робимо, може й заживемо скоро так як вони). Принаймні багато людей це пов'язують, типу ось ті прийняли те, ось це, там толерують і в результаті добре живуть. Сюди і релігію можна вписати, як уже згадувалось, що чимбільше віруюча країна тим бідніша). Зрештою частково воно так і є, наш Христос в бідненькій обстановці народився, та й жив просто, а не вміло диверсифікованими активами). Тому очевидно, що земне благополуччя і релігія, це трохи різні, а часто протилежні напрямки, хоча бувають і багатенькі віруючі (я не про сановитих на мерсах). Вертаючись до "по батькові", ми вже це починаємо проходити. ЗаконопроЄкт двайці штири підисєдь (пішов сів):
Тому ваші припущення слушні, далі ту бі контінуєд...

·
Unregistered user
2,742 Posts
Взагалі частенько задаюсь питанням еволюції 20-21століть. Не можу точно знати як воно відбувалось раніше, але чомусь впевнений що технологічна революція 20-21 ст значно випереджує еволюційну готовність суспільства до її плодів. Епоха цифрового життя змушує людей до слави будь-якою ціною. Подивіться на ютуб бородача - він кліпає нове відео чи не щодня, йому потрібна слава в цьому світі, цього б не було якби інтернет не винайшли. Подивіться на ринок усіляких девайсів, виробники штопають кухонні ваги з термометром, ксяомі випускає електронний штопор для вина, а самсунг робота, який тобі подасть це вино. 4g змінюється на 5g і тд. Нові стандарти і протоколи витісняють працююче старе. Можу судити по айтішці, де щодня випускають нові фреймворки і тд, роль яких вирішувати ті самі проблеми, які не змінюються. Але старе при цьому стає нікому не потрібне. Навіть якщо старому бракувало 5% до ідеалу. Ні, це викинуть, натомість вийде щось хайпове нове, яке спіткає така сама проблема. Кожен хоче винайти щось краще, щоб бути на вершині конкуренції. Та чи краще воно? Просто в цифровому світі легко про себе заявити, не світові, так хоча б колу своїх підписників. Метою стає слава, а не результат. Ті ж будівельні технології призвели до можливості будівництва термітників, та чи готове людство до такого життя? Не морально і не споживацьки, чи готова екосистема і психіка до усього всього? Маю певні сумніви. Може тому і маємо побічні наслідки у вигляді фемінізму і тд. Люди хочуть заявити що вони унікальні у своїх уподобаннях і смаках, банально виїбнутись. Але як показує практика, індивідуальностей є не більше 1-2% від усіх людей. Усі інші - споживачі трендів і банальні копіянти чужих ідей....

Вибачайте за сумбур

·
Registered
655 Posts
То ся кличе технологічна сингулярність :) . До речі FYI, до патріархату був матріархат сиречь фемінізм. Ніщо не нове під місяцем..

·
Registered
444 Posts
Хм... чи ммм... як то ви любите, з чого б то срач розпочати, напрямків мало не в кожному вашому реченні достатньо). Є де розвернутись, але небудемо, просто мю(и)слі). І не те щоби вас кудись агітую, в релігію чи ше кудись, но, мені видається ви самі підсвідомо бачите/відчуваєте трешовість чи несправжність цього всього. Цей світ бетонують в цьому столітті на капіталізмі/конкуренції, перед тим на комунізмі/соціалізмі/псевдоурівнялочці, перед тим на феодалізмі, ше на чомусь.... і в принципі ті устрої не нові, вже мали місце, просто в дещо іншій формі, і напевно знову матимуть, коли підзамахає поточний і відбудеться нормова промивочка мозгів. Люди завжди хочуть вимахнутись, навіть ми отут, в цій писанині на форумі). Конкуренція всюди, але іноді таки хочеться відпочити від того, зняти маску поважності, пихи, гонору... спокійно прийняти, що хтось знає/має більше і не гнатись нон-стоп за апгрейдом. Щасливий не той у кого все є, а хто задовільняється існуючим). Приповідки не нові, але як завжди актуальні. В контексті фемок, меншин, тощо..., недумаю що це прямо пов'язано з технологіями. Це все існувало напевно завжди, просто в менш вираженій формі, або як норма. Гадаю, що жіноче, що чоловіче ЕГО однакове. Гординя - тут думаю корінь. Вона (жінка) нехоче коритись чи якось ментально відчувати себе чимось слабшою, гіршою, розумово обділенішою від чоловіка, от і его штовхає на протест. Хоча комфорт ніби є, здобувач, напрягів менше, бо мужик порішає... а ні, гордість страждає. А технології просто дають бабі більше часу на роздуми, як і чоловікам в принципі. Поки пралочка пере, посудомийка миє, з кринички воду вже не тре носити, корівок доїти чи город сапати, можна на форум фемактивісток завітати, чи тематичне відео переглянути... і йомайо, виявляється, я всі ці роки жила "нерівноправною", чекай-чекай, прийде з роботи, поговоримо, утискач сякий-такий). Щось схоже може й з чоловіками, дітьми відбуватись... достатньо нащупати струну начебто (або фактично) ураженого себелюбства, всьо! Всі інші проблеми відходять на другий план). Звідси ростуть ноги у вподобайок, авторитету на роботі, оточенні, мережах...чи навіть на форумі... як і негайної відповіді хейтерам, а то авторитет постраждає коли змовчу, хтось малоерудованим не дай Боже вважатиме)... П.С. Може думайте порційно, бо таким обсягом в Софісти точно схилитесь, якщо не до якоїсь релігії, розчарувавшись в тій гонці).

·
Registered
890 Posts
в тему про жінок, дивіться яка в Чернівцях водійка на досвіді

·
Registered
655 Posts
Що мається на увазі порційно? Я відповідав Джеймсу на його тези..

1. Те що ви називаєте гординя інші називають піраміда Маслоу. штука не нова. Я тут можу приплести навіть Адама і Єву як хрестоматійний приклад ( вони чотко теж по цій піраміді зреагували :) )
2. Я аплодую конкуренції і людям в яких шило в одному місці. З приміткою- жити з ними я б не хотів, такі люди суперважкі в побуті але в них в житті інша мета. Сам я перестав конкурувати як колись , ібо The trouble with the rat race is that even if you win, you're still a rat. Хз, може старію..:) Більше до вподоби концепція "блакитного океану"

І ваще добре філософствувати з ранковою кавою на форумі, але якщо б ми всі були зациклені на духовному спокої та гармонії то сиділи би по печарах, давили б вошей на голові одне в одного досі.

·
Registered
175 Posts
Фактично про задачу - математичну незкінечність, але з 17:50, як це приміняється по темі. Якщо б люди не намагались пхатись куди попало то б не вижили, або як мінімум не перемогли б в конкурентій боротьбі.

·
Moderator
8,040 Posts
Фемінітиви це явище яке йтак є в українській мові, в чому проблема якщо слів стане більше? І в чому проблема дитину не батьковим а материним ім‘ям
Я чогось подумав ото, можливо тема вже десь і піднімалась. А чому має бути лише по-батькові? А якщо дозволити по-матері. Бо це ж утиск, ко-ко-ко. Цікаво чи феміністки і до цього дійдуть. Звичайно простіше може і взагалі скасувати по-батькові, але це буде вищезгаданий західний шлях

Тільки но уявіть: Іван Марієвич, Володимир Наталієвич, Василь Оленович, Олег Ольгович, Валентин Тетянович, Петро Анастасієвич, Павло Галинович, Костянтин Катеринович, Віктор Лідієвич, Андрій Оксанович, Святослав Світланович, Дмитро Христинович, тощо :D Ну і жіночі варіанти як то Олена Маріївна, Марія Ольгівна, Тетяна Оксанівна і тд і тп :D
Ну і? А якщо матір сама виховує дитину, чому їй записувати в ім'я дитини того хто від неї відмовився наприклад?

·
Moderator
8,040 Posts
Фемінітиви ще тільки починаються, ми ж зах. шлях по вже протоптаній торуємо). Треба до психолоГинь звертатись, усі нервують кругом).
Страшне, в українській мові стане більше слів, та ще й нових слів яких не було коли Біблію придумували, жах та й годі.

·
Registered
444 Posts
Страшне, в українській мові стане більше слів, та ще й нових слів яких не було коли Біблію придумували, жах та й годі.
Мене завжди дивували і продовжують дивувати серед іншого дві речі: 1.) Бажання сучасних чоловіків покірно виконувати роль прокладки, підстилки, рішали, банкомату... чого завгодно, що комфортно жінці, і натомість тотальна відсутність власне чогось чоловічого, мужнього, твердого і принципового характеру, впевненої некомпромісної позиції в принципових речах, незворушного слова, іноді наказу. Нема цього, патери вимерли, залишились ознаки чоловіка лише мабуть в штанах і в хейті своєї ж статі вибірково. Чи то страх втрати сексу, сенсу життя, миски борщу (багато й того немає). І я не претендую на справжність, бо теж продукт частково такого ж суспільства. Просто чому так, де якась честь чоловіча по відношенню до іншої статі? Чи вбитий стереотип "слабка стать" з дитинства в голову автоматично обеззброює, чи то тільки мамкине виховання, чи то ноулайферське життя багатьох айтішників, яке вже стало мемом... 2.) Відсутність чоловічої солідарності, як до представника однієї статі, і повна протилежність у жінок. Останні об'єднаються, запищать, заплачуть, закричать в унісон... будуть маніпулювати, грати на почутті вини, притворятись набагато слабшими та безпораднішими ніж є насправді, очі кота з Шрека... і доб'ються свого. І законів потрібних, і ціни собі наб'ють, і умовно затребуваності. Одна за одну, особливо в міжстатевих війнах, горло перегризуть. А чоловікам переважно байдуже, якогось Мухарського розділи до нитки, чи того ж Остапчука... ги-ги-ги, от лошара, а баба шаряща в нього, добре що я не на його місці. Жінки вже би сторіси, фейсбуки, інсти підняли на вуха, якби якийсь черговий "мерзотник" образив тендітну лялечку. Кліше сексисти, гомофоби, жононенависники... на що тільки спроможна фантазія. А чоловіки зазвичай покірні раби, і самі в цьому винні своїм же пофігізмом щодо чогось іншого, що їх не стосується, тільки думкою багатіють: та я годувальник, я бізнесмен, та я добився, прокачався, скіли... а перед умілою фемкою, дрейфуватиме.
П.С. Ви теж вивчили слово Біблія і релігія, як і ватність чи упоротість і ліпите на всі незручні світогляди й думки? Погано знаєте суспільство, сучасний стан настроїв чоловіків "парубоцько-женяцького віку", демографічну ситуацію тощо. Дедалі менше молодих чоловіків хоче створювати сім'ю, де їх обберуть до нитки, ще й лохом виставлять, бо не "зумів" (схотів) бути головою, а де-факто каблуком. І це люди з переважно атеїстичним світоглядом. Тому не ліпіть, як дехто, на інші, незручні вам думки невідповідні терміни. Тут банальна логіка і якась чоловіча честь.
Ну і? А якщо матір сама виховує дитину, чому їй записувати в ім'я дитини того хто від неї відмовився наприклад?
А якщо матір сама винна, що одна виховує? Вище ж писали про суди, які в 99% на стороні жінки. Аргументація в судів, читаючи історії тих зіркових розлучень, клішована й недолуга: емоційний звязок дитини з матірю, грудне годування, матір всім потрібна, материнська любов, турбота... просто набір слів. Звязок формується з тим, з ким більше часу проводиш, і якщо мама після пологів попинзлить працювати, то дитина успішно емоційно звяжеться з татусем, і маму сприйматиме другорядною. Грудне годування як правило до року часу, крім того агресивним маркетингом та псевдозручністю, "мегакористю, безлактозністю..." і часто з подачки лікарів-педіатрів, або ще з роддому замінюється сумішами. Материнська любов і турбота - читай про емоц. звязок і того, хто більшість часу поруч з дитиною. Чому мля не вистачає мозгів припустити, що мама (мами) теж винні, і дуже часто? Звідкіля таке постійно однобоке трактування? Ви теж лише матір'ю виховувались, бо тато апріорі козел? Чи може чоловік як раб має утримувати якусь, аліменти... а взамін ні дитини, ніфіга. Ще й коли виросте чужим його вважатиме з позиції своєї ж мамунці. Де логіка?

7481 - 7500 of 8603 Posts