SkyscraperCity banner

361 - 380 of 2486 Posts

·
Moderator
Joined
·
10,586 Posts
Discussion Starter #364

синім - головна дорога - напрямок Сихів-Городоцька,
червоним - з"їзд зі Стрийської на Луганську в напрямку Сихова.

так от перетин цих двох ліній виглядає досить небезпечно....
єдине рішення яке спадає мені на думку, це підняти червону лінію над синьою мостом... чи можливо якось інакше це буде виршуватися???
Виглядає, що синій напрямок можна розділити надвоє - одну частину направо на розворот, а другу - підняти і пустити прямо.
 

·
Registered
Joined
·
3,760 Posts
Де наприклад?
Наприклад тут навпроти пл. Липневої
http://maps.yandex.ru/-/CJQQvW5r

Або вже якщо зовсім фантазувати, то скажімо, що це міг би бути новий корпус політехівської бібліотеки ось тут:
http://maps.yandex.ru/-/CJQUEBkJ

Можливо гарно вписалося б в ансамбль, але боюся, що тут вище 4-5 поверхів ніяк не можна.
 

·
Registered
Joined
·
3,760 Posts

Або ось десь замість оцих одноповерхових будівель на Кульпарківській-Антоновича-Окружній:
http://maps.yandex.ru/-/CJQUUEYl

Було б класно цікаво забудувати той райончик. Тим паче поряд теж мала бути гарна велика будівля, але будівництво заморожене, а з іншої стоони Ріел будує, Кінескоп реконструюється (раніше подобалося, а тепер не вражає ні капельки, дуже провінційно в них все там).
 

·
Moderator
Joined
·
10,586 Posts
Discussion Starter #378
Львів шукатиме пропозиції для облаштування трьох громадських місць

Львівське Управління охорони історичного середовища разом із Німецьким товариством міжнардного співробітництва (GIZ) працює над покращенням громадського простору Львова. Для цього вирішено провести міжнародний конкурс на облаштування трьох ключових для життя міста громадських просторів: Бернардинського саду,площі Митної та площі Св. Теодора.

Кожне з місць є унікальним за своїм характером: затишний Бернардинський сад, жвава площа Митна та ізольований простір площі Св.Теодора в районі Підзамче. Всі три місця несуть в собі значний потенціал як для міста в цілому, так і для мешканців навколишніх будинків зокрема. Сьогодні цей міський простір використовується не повною мірою, позаяк є недоглянутим. Потріскане мощення, відсутність місць для сидіння, паркування в неналежних місцях, архітектурні та просторові рішення, які не надто приваблюють мешканців, – неповний перелік очевидних проблем.

На думку організаторів, дані місця мають значну історичну вагу, а це вимагає особливо дбайливого підходу до їхнього облаштування. Крім того, вони є знаковими для контексту львівського середмістя, тому переможці конкурсу матимуть великі шанси долучитись до переліку видатних будівничих міста.

«За ініціативи Львівської міської ради та Управління охорони історичного середовища зокрема, в наступному році ми проведемо міжнародний конкурс на облаштування цих трьох громадських місць у Львові. Цим проектом ми переслідуємо три мети: по-перше, покращити якість громадського простору для заохочення мешканців проводити там свій вільний час, що в свою чергу підвищить рівень їхньої ідентифікації з містом; по-друге, запровадити практику проведення архітектурних конкурсів для особливо важливих місць Львова, адже таким способом можна зібрати найкращі ідеї талановитих архітекторів з цілого світу; по-третє, за допомогою конкурсу, популяризувати Львів серед світової архітектурної громадськості», – зазначає керівник проекту GIZ у Львові Іріс Ґляйхман.

Попередньо планується оголосити конкурс навесні цього року. На даний момент відбувається збір інформації і формування конкурсного завдання.
http://urban-project.lviv.ua/ua/news/~lviv-shukatyme-propozyciji-dlya-oblashtuvannya-trokh-hromadskykh-misc
Є над чим подумати:)
 

·
Registered
Joined
·
1,379 Posts
^^
Стіна бібліотеки в плющі чи винограді одразу оживляє споруду, - оригінально :applause:
Гарний проект!
 
361 - 380 of 2486 Posts
Top