SkyscraperCity banner

381 - 400 of 421 Posts

·
Registered
Joined
·
1,077 Posts
У КМДА затвердили реконструкцію стадіону "Старт": яким він буде

Архітектурно-містобудівна рада підтримала ініціативу щодо реставрації комплексу стадіону "Старт" із пристосуванням до сучасних вимог та реконструкцією нежитлових будівель на вул. Шолуденка, 26-28/4 у Шевченківському районі м. Києва. Про це повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури - головний архітектор м. Києва - Олександр Свистунов.

"Ми дуже вдячні, що проектанти ТОВ "ГЛОБАЛ-ПРО" вийшли на містобудівну раду саме з передпроєктними пропозиціями для консультації з нашими експертами. Саме такий алгоритм дій і має бути в ідеалі!" - приводить слова головного архітектора м. Києва пресслужба Департаменту містобудування та архітектури.

За словами проєктантів, планується повністю реконструювати напівзанедбаний спортивний комплекс відповідно до сучасних стандартів, зробити дворівневий підземний паркінг, реконструювати додаткову трибуну та відреставрувати об’єкти, які є історичними пам’ятками: вхідну браму, меморіал футболістам "матчу смерті" та футбольне поле.

Також планується привести до ладу і навколишню територію, створення бігових та вело-доріжок з благоустроєм всього парку. В самому ж комплексі має з’явитися невеликий музей, два зали для занять баскетболом та волейболом, кафе, роздягальні та фітнес-клуб. За даними проєктантів, комплекс матиме потужність у 3 700 осіб з можливістю збільшення до 5 тисяч.

Загалом, експерти підтримали ініціативу та дали свої рекомендації щодо доопрацювання проектних рішень на подальших стадіях проектування.

фото: facebook.com/dmakmda
 

·
Registered
Joined
·
1,077 Posts
У Бахмуті почали будувати базу для майбутніх спортсменів


Навчальний корпус для 400 студентів Донецького вищого училища олімпійського резерву імені Сергій Бубки побудують у Бахмуті. Наразі там на стадіоні «Авангард» розпочали підготовчі роботи, зносять старі споруди, вирубають дерева. Загальна вартість проєкту понад 176 мільйонів гривень. З них більш ніж 123 мільйони – гроші Державного фонду регіонального розвитку, решта – з обласного бюджету. Спортивну базу планують звести за 2 роки.
 

·
Registered
Joined
·
1,077 Posts
На стадіоні с. Вільхівці встановлена система штучного поливу футбольного поля


На Центральному стадіоні Вільховецької громади Тячівського району Закарпатської області встановили систему штучного поливу, яка зрошує футбольне поле 3 рази на добу. Почергово, ряд за рядом, до поливу трави включаються водомети, яких на полі 5. Полив здійснюється розпиленням води під тиском її подачі для рівномірного зрошення покриття.

Поле засіяне травою, яка вже починає проростати і за 2 тижні воно повністю повинно зазеленіти. Наразі залишається дообладнати поле навколо біговими доріжками, оновити глядацькі трибуни, добудувати вбиральні та додаткове місця вирощування запасної трави для заміни вибитих шматків дернини під час матчів.

Президент футбольного клубу “Вільхівці” і голова Вільховецької громади Михайло Цірик каже, що у серпні планується проведення першого футбольного матчу на новому відбудованому полі, за умов, якщо коронавірус не внесе свої корективи.
 

·
Registered
Joined
·
1,077 Posts
В Тростянці на стадіоні імені В.Куца тривають роботи по будівництву футбольних полів зі штучним покриттям


Підготовка основного поля:

 

·
Registered
Joined
·
176 Posts

·
Registered
Joined
·
21 Posts
Технологія штучного поля в Академії футболу ФК Рух

Крутий проект який я сподіваюсь (і я навіть трохи впевнений) принесе користь українському футболу. Але я думаю усі чудово розуміють навіщо там пляжі, готелі та гірськолижні траси :)
 

·
Registered
Joined
·
1,077 Posts
У Києві реконструюють стадіон заводу "Арсенал"

Відбулася чергова робоча зустріч із представниками проєктної організації та представниками влади щодо відбудови легендарного стадіону київського заводу "Арсенал".

Об'єкт готується до сертифікації за стандартами Міжнародної федерації легкої атлетики. Про це повідомив президент Український асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу Володимир Василенко у Facebook.

"Чим більше я займаюся цим проєктом, тим більше впевнений, що у нашого міста реально буде "спортивне серце"... Забігаючи трохи наперед, пару слів про те, що ж там буде. Футбольне поле з ігровою зоною 105х68 метрів (рекомендований розмір FIFA). Трибуна з накриттям майже на 2 тисячі глядацьких місць.

Об'єкт готується до сертифікації за стандартами Міжнародної федерації легкої атлетики та після отримання категорії зможе готувати професійних спортсменів з багатьох олімпійських видів спорту", - написав Василенко.


 

·
Registered
Joined
·
176 Posts
Об'єкт готується до сертифікації за стандартами Міжнародної федерації легкої атлетики
А в Києві більше немає стадіонів (окрім НСК) за стандартами Міжнародної федерації легкої атлетики?
 

·
Registered
Joined
·
1,077 Posts
centreforward, якщо мова про найвищі стандарти, то нема. Навіть стадіон Атлет не відповідає і вимагає реконструкції.
А так є легкоатлетичний манеж на Березняках і стадіон Піонер на Нивках.
 

·
Registered
Joined
·
1,077 Posts
Стадіон «Юність» у Чернігові продовжать приводити до ладуТриває реконструкція стадіону «Юність» у Чернігові. У планах – новий майданчик та ремонт будівлі спортивної школи.

Нагадаємо, починаючи з 2017 року триває реконструкція об’єкту. Тут вже є нове штучне газонне покриття на футбольному полі, облаштовані легкоатлетичні доріжки, зроблено роздягальні, душові, санвузли, службові приміщення для арбітрів у підтрибунному приміщенні.

Також було збудовано нові трибуни для глядачів на три тисячі місць з навісом та обладнано стадіонне освітлення. Також зробили додатковий тренувальний майданчик для футболу.

У подальших планах – облаштування додаткового футбольного майданчику для тренувань, заміну вікон в основній будівлі (збудована у 1962 році), а також ремонт фасаду цього ж комплексу.

Загалом у школі тренується 729 учнів, працюють 26 тренерів. Загальна кошторисна вартість уже проведених робіт на сьогодні складає 51,8 мільйона гривень, з них 44,8 мільйона – кошти Державного фонду регіонального розвитку, а 7 мільйонів гривень – гроші місцевого бюджету.

фото: ТК Новий Чернігів
 

·
Registered
Joined
·
176 Posts
centreforward, якщо мова про найвищі стандарти, то нема. Навіть стадіон Атлет не відповідає і вимагає реконструкції.
А так є легкоатлетичний манеж на Березняках і стадіон Піонер на Нивках.
ОК, просто щоб не перегнути. Он у Чернігові - і на стадіоні Гагаріна нові бігові доріжки, і на Юності також бігові доріжки. Як на мене, для такого невеликого міста, як Чернігів, два стадіони з біговими доріжками це занадто. По-перше, бігові доріжки коштують гроші, по-друге, бігові доріжки для футбольних стадіонів - зло. Стадіон Гагаріна міг обійтись без них, Юність дуже ОК для легкої атлетики. Навряд чи прийде більше 3 тис. на змагання з легкої атлетики
 

·
Registered
Joined
·
1,077 Posts
Звіт про будівництво майданчиків для міні-футболу на Херсонщині


Будівництво, реконструкція і капітальний ремонт 8 стадіонів та тренувальних полів на Херсонщині у 2020 році


Капітальний ремонт футбольного поля "Дніпро" СК стадіон "Енергія" у м. Нова Каховка

 
381 - 400 of 421 Posts
Top