Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 61 Posts

·
Banned
29,118 Posts
Оновлений вступ
7

·
Registered
967 Posts
Great city, along with Buenos Aires and Sao Paulo, Mexico City form the Latin American trident in economics and politics.

·
Banned
2,796 Posts
Дуже цікаво. Особливо те, що у кратері овочі вирощують! :)

Але ось це просто жах якийсь:

:crazy:

·
Юзьо Обс
1,868 Posts
А може вони продвинуті і в кожного дєвайс GPS :p

·
Banned
2,244 Posts
Дуже цікаво. Особливо те, що у кратері овочі вирощують! :)

Але ось це просто жах якийсь:

:crazy:
Это социальные жилища для бедных,в Аргентине тоже такие строят только более симпатичные,и сами социальные раёны не такие огромные.

Фотки Мексиканских городов я видел много раз,и мне очень понравились,большинство городов имеют исторический колониальный центр,современную инфраструктура и архитектуру.

·
Banned
6,610 Posts
Сестра березень цього року провела у Мексиці, привезла багато фото, правда, знімала на іміджевий фотоапарат Sony DSC-T700, тому якість фото ненайкраща, але це набагато краще, ніж нічого. Була вона й на Карибському узбережжі Мексики, й на Тихоокеанському, так що буде на що подивитись.;) Почну викладати фото на свята, а поки для затравки одне фото:

·
Registered
3,285 Posts
Igor L, викладай побільше фоток, дуже цікаво подивитися. У мене товариш там живе. Цікава країна з дуже красивими і веселими дівчатами.

·
Banned
6,610 Posts
^^ Буду завантажувати сюди усі фото більш-менш терпимої якості. З сестрою була подруга, яка знімала на якусь бюджетну дзеркалку (це теж "не фонтан", але усе ж таки дещо краще, ніж іміджевий фотоапарат), так що я сподіваюсь, що отримаю у своє розпорядження ще фото кращої якості, ніж у сестри. Їх я теж сюди закину.

·
Banned
29,118 Posts
Discussion Starter · #13 ·
Чекаю на продовження :)

Мене Мексика завжди інтригувала

·
Banned
6,610 Posts
Отже, летіла сестра Air France: Київ-Париж-Мехіко. Місцевий аеропорт їй видався досить пустельним:

Але сервіс у аеропорту сподобався, чого не скажеш про місцеву столицю. У місті проживає 20 млн. чоловік! Якщо коротко, то місто їй здалося негармонійним. Враження може бути помилковим, так як вона там провела лише два дні, плюс вона не є урбаністом, а більше тяжіє до природи, а в архітектурі до європейських архітектурних традицій. Місцеві хмарочоси вона назвала трунами Мехіко й практично їх не фотографувала. Боюсь, що якщо б я її не просив, то й взагалі б нічого не фотографувала, окрім природи. Отже, трохи фото Мехіко:

Незважаючи на хмарочоси, в місті повно чистильників взуття, які особисто у мене асоціюються не те що з минулим, а навіть позаминулим століттям:

Трохи машинок на вулицях Мехіко:

^^ Ось такі потужні Dodge є у місцевої поліції. Видно ціна на пальне для них неактуальна :|

Поки що все, далі будуть фото колоніальної архітектури Мехіко.

·
Banned
6,610 Posts
До Мехіко ми ще повернемось, коли у мене буде настрій, а поки завантажу трохи фото з Cancun, куди моя сестра поїхала пожити на півроку.

Зі зрозумілих причин тепер найбільше свiтлин буде саме з Карибів.

·
Banned
545 Posts
шикарний океан, захоплює) А чому сестра саме туди вирушила пожити, в чому фішка цього місця, взагалі чому Мексика? там же нарковійни...

·
Banned
6,610 Posts
шикарний океан, захоплює) А чому сестра саме туди вирушила пожити, в чому фішка цього місця, взагалі чому Мексика? там же нарковійни...
У Канкуні немає океану;), але теж досить непогано. Немає там й ніяких нарковійн. На даний момент це головний курорт країни, тому там підтримується максимальний порядок. Єдине, що можуть, так це щось вкрасти (є така проблема), але тяжких злочинів там практично немає. Чому саме Канкун? Сестра, як й багато киян, не змогла прийняти нову владу тупих гопів, тому вирішила поки кудись поїхати, де тепліше й немає цього бидла, яке хлинуло до Києва. Вона провела відпустку у березні в Мексиці і їй у Канкуні найбільше сподобалося. Там великий аеропорт з трафіком майже у 2 рази вище, ніж у нашому Борисполі. Прямі рейси в багато міст Європи й Америки, що є великим плюсом. Взагалі місто дуже вдало розташоване: з нього легко подорожувати по усiм Карибам й не тільки. Можна, наприклад, податись на Isla Muheres попірнати або у Беліз покататись на вiндсерфе, що сестра і робить. Альтернативи Канкуну у принципі немає. Після кризи там ще дуже подешевшала оренда нерухомості, наприклад, можна зняти прямо на узбережжі апартаменти у таких будинках усього за 1000 дол.

Для порівняння у Майамі подібне житло починається з 5000 дол, а екзотики там менше. Простіше кажучи, у Канкуні можна максимально комфортно жити за мінімальні гроші.

Якщо вже згадали Isla Muheres, то ось що там під водою назнімала сестра:

^^ Якість, звичайно, ненайкраща, але це у сестри був перший досвід, коли вона самостійно знімала під водою.

Ще одна з розваг - після тропічної зливи поганяти по калюжах:

Поки у сестри там більше позитивних емоцій, а далі буде видно (час усе розставить по своїх місцях).

·
Banned
545 Posts
Мексика чудова, але такий відпочинок не для мене. Якось почув краєм вуха про пригоди нашого земляка в Мексиці по радіо, він книжку про це написав та піарив, Кідрук Максим - Мексиканські Хроніки. Не читав, не знаю як вона, але справа не в цьому, він навчався в Щвеції на інженера (після КПІ, виграв там якийсь грант), а потім зрозумім що це не його та почам мандрувати. За Мексику добре відгукнувся, не в плані комфорту, благ цивілізації, а в плані пригод, цікавого світу та культури. Я вже давно думаю про подорож, спочатку та й взагалі розглядаю Азію, але чим більше дізнаюсь про подорожі, бачу що це банально, а я думав таких не багато, хто міг би забити на все й аскетично подорожувати світом, на роки.
Латинська Америка була на другому місці. Тому мене дешо насторожують новини про нарковійни з Мексики, адже я хотів не жити в золотій клітці, а пізнати світ, звичайний, пересічний, там де якраз наркомафія живе))) Але це плани, я поки що занадто привязанний до свого звичного життя та маю надплани на життя) Потрібно реалізувати себе тут, або якось найти компроміс з собою та своїми амбіціями. Та й мабуть поки що я не готовий до такої подорожі)

·
Борітес&
6,726 Posts
Після кризи там ще дуже подешевшала оренда нерухомості, наприклад, можна зняти прямо на узбережжі апартаменти у таких будинках усього за 1000 дол.
На якому рівні загалом ціни? Транспорт, харчування і т.д.?

^^ Якість, звичайно, ненайкраща, але це у сестри був перший досвід, коли вона самостійно знімала під водою.
.
З якістю все гаразд ;) Чекаємо на наступні фото.

Я вже давно думаю про подорож, спочатку та й взагалі розглядаю Азію, але чим більше дізнаюсь про подорожі, бачу що це банально, а я думав таких не багато, хто міг би забити на все й аскетично подорожувати світом, на роки.
Банально подорожувати Азією, чи загалом ця ідея є банальна?

·
Banned
545 Posts
ідея банальна. Я думав це щось особливо, а насправді багато людей думають про таку подорож, й вибирають саме Азію. Випадково дізнався, що таких людей називають бекпекерами, а Азія це попсовий напрямок для подорожування, особливо південна східна. А потім по попсовості йде Латинська Америка)

1 - 20 of 61 Posts