SkyscraperCity Forum banner
941 - 960 of 1,118 Posts
А можна другу колію закинути над першою? Тобто зробити залізничний міст двоярусним щоб не розширяти його?
По-перше скоріш за все міст на витримає, по-друге там буде завеликий уклон, потяг просто не зможе виїхати
 
А можна другу колію закинути над першою? Тобто зробити залізничний міст двоярусним щоб не розширяти його?
это сложнее да и дороже будет нежели постройка еще одного такого же моста на 5 метров(или больше или меньше) севернее

а главное выдержат ли опоры все это дело
 
кстати а у укрзалізниці нет планов на расширение петровского моста?
сразу вспомнил планы лесика довгого (правой руки лени-космонавта) по расширению моста Патона)))
 
По-перше скоріш за все міст на витримає, по-друге там буде завеликий уклон, потяг просто не зможе виїхати
Конструкцію мосту можна підсилити. Потяги пускати по черзі - спочатку по нижньому ярусу, потім по верхньому. Розрахувати нову конструкцію - не проблема. Кількість маршрутів через нього - відома. Маса поїздів також. Щоб підняти на другий ярус одну колію можна підйом зробити поступово - місця там валом на обох підходах до мосту. Як вам така ідея?
 
Конструкцію мосту можна підсилити. Потяги пускати по черзі - спочатку по нижньому ярусу, потім по верхньому. Розрахувати нову конструкцію - не проблема. Кількість маршрутів через нього - відома. Маса поїздів також. Щоб підняти на другий ярус одну колію можна підйом зробити поступово - місця там валом на обох підходах до мосту. Як вам така ідея?
Як на мене, набагато простіше просто побудувати поряд новий міст ніж вигадувати біс знає що. Але для нормального функціонування електрички з нормальними інтервалами треба чотирьохколійну залізницю хоча б в межах Києва. Щоб вантажний транзит і ПДСи сильно не впливали на графік
 
Як на мене, набагато простіше просто побудувати поряд новий міст ніж вигадувати біс знає що. Але для нормального функціонування електрички з нормальними інтервалами треба чотирьохколійну залізницю хоча б в межах Києва. Щоб вантажний транзит і ПДСи сильно не впливали на графік
Неужели там такой трафик, что нужен еще 1 мост, тем более к нему подходит 2-3 ряда колей.
Я прошлым летом гулял возле этого моста, за час-два пока я там находился проехало 2 или 3 состава (1 раз кольцевая электричка). С таким трафиком не вижу смысла в постройке еще одного моста.
 
кстати а у укрзалізниці нет планов на расширение петровского моста?
Ні. Просто уявіть кошторис. Насправді, проблема перебільшена. Піковий інтервал 15 хвилин можливий і зараз, тим більше що пасажиропотік асиметричний.
 
Неужели там такой трафик, что нужен еще 1 мост, тем более к нему подходит 2-3 ряда колей.
Я прошлым летом гулял возле этого моста, за час-два пока я там находился проехало 2 или 3 состава (1 раз кольцевая электричка). С таким трафиком не вижу смысла в постройке еще одного моста.
Ну это с расчетом на то, чтоб сделать нормальную электричку с нормальным интервалом
 
Як на мене, набагато простіше просто побудувати поряд новий міст ніж вигадувати біс знає що. Але для нормального функціонування електрички з нормальними інтервалами треба чотирьохколійну залізницю хоча б в межах Києва. Щоб вантажний транзит і ПДСи сильно не впливали на графік
Поряд треба було робити не тільки міст з другою колією, а й новий метроміст, який йшов би на Троєщину. Я давно про це писав. Нагадаю плюси. Не псується територія Труханового острова, Горбачихи, Русанівських і Воскресінських садів. Нічого не треба зносити, бо будівництво було б в охоронній зоні залізничного мосту. Біля зупиночної платформи Троєщина-2 авторівень і метрорівень можна завернути в коридор, побудований в 2012 році для трамваю. Далі по вулиці Бальзака. Мінуси придумайте самі!
 
ПВМП уже процентов на 90 в конструкциях собран, осталось 5 пролётов через гавань и вот она перемога. Двухярусных жд мостов в мире почти не существует, двухъярусные автоэстакады - да, но это не то чтобы очень частое явление (например, в Москве и СПб с их ценами на землю - такое за последние 20 лет делалось всего 3 раза [участок Третьего транспортного кольца у Сити и участок Северо-восточной хорды у Открытого шоссе, а также участок ЗСД над Канонерским островом] ну и совмещённый авто\метромост у Лужников, перестроенный в 1990-2003)
 
RER він справжній RER коли вривають під землю і пускають впростець під центром міста, а так то таке.
Можна йти й іншим шляхом - будувати метро (або ШТ) та транспортні вузли біля залізниці. Просто частина старих станцій (Лівобережна, Берестейська, Либідська) були побудовані без можливості облаштування пересадки на залізницю і зараз вони є доволі проблемними для пересадки.

Під землею мало б йти сполучення між Протасовим Яром/Вокзальною та Почайною, під центром міста та з пересадками в метро, щоб пасажири могли частково навіть оминати метро та розвантажували його.

Втім, головні перепони - відсутність єдиного квитка з залізницею, організація руху, рухомий склад. І для кільцевої, і для приміської.
 
Що таке нормальний інтервал? S bahn має інтервали 20-30 хвилин, так само як RER та Thameslink
А у Відні інтервали близько семи хвилин. Тут питання не в тому, як у Берліні чи в Лондоні, а як доцільно зробити. Для того, аби в Києві міська електричка сприймалась новою лінією метро треба робити інтервали хоча б 10 хвилин, інакше вона попитом користуватись не буде. Бо людина йде на станцію метро не дивлячись на графіки руху і інше, а йде вона з розрахунком на те, що через 5 хвилин в будь-якому випадку буде їхати поїзд. Так само треба і на МЕ.

Без модернізації інфраструктури це зробити неможливо, адже навіть для досягнення інтервалу в 15 хвилин треба перелопатити графіки не тільки київського вузла, а й поїздів усієї України, щоб вони не заважали електричці.
 
А у Відні інтервали близько семи хвилин. Тут питання не в тому, як у Берліні чи в Лондоні, а як доцільно зробити. Для того, аби в Києві міська електричка сприймалась новою лінією метро треба робити інтервали хоча б 10 хвилин, інакше вона попитом користуватись не буде. Бо людина йде на станцію метро не дивлячись на графіки руху і інше, а йде вона з розрахунком на те, що через 5 хвилин в будь-якому випадку буде їхати поїзд. Так само треба і на МЕ.

Без модернізації інфраструктури це зробити неможливо, адже навіть для досягнення інтервалу в 15 хвилин треба перелопатити графіки не тільки київського вузла, а й поїздів усієї України, щоб вони не заважали електричці.
Ну так нічого не буде, бо треба вкласти космічні гроші.
 
Ну так нічого не буде, бо треба вкласти космічні гроші.
Може й так. Основна проблема, що Кличко не хоче ні віддавати міську електричку укрзалізниці, ні оплачувати хоча б пільговиків, а нормальна реалізація можлива лише за участі обох сторін. Тому зараз вони і пускають електрички тільки до найближчих станцій метро. Є надія, що проект Зеленського зможе хоч якось змінити ситуацію, але на це треба час, гроші знайдуться. Хоча в найближчі роки 4 якихось суттєвих змін в київському вузлі думаю очікувати не варто в плані інфраструктури
 
941 - 960 of 1,118 Posts
Top