SkyscraperCity banner
1 - 20 of 146 Posts

·
_VART_
6,143 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Новий мікрорайон в межах вулиць Бельведерська-Короля Данила-Пилипа Орлика

Район знаходиться недалеко від центру міста, на місці колишньої військової частини. Новобудови тут найкрасивіші у Франківську.

Гіфка будівництва з вересня 2004-липня 2009

Те що вже збудовано і будується

Ще не встигли добудувати, а вже паскудять:bash:

^^ тут є рендер цієї пломби

·
_VART_
6,143 Posts
Discussion Starter · #2 ·
На цій ділянці саме починають копати котлован, колись бачив рендер, що на цьому місці має бути якийсь ТЦ

Має бути ще друга черга цього будинку, видно на рендері.

^^Трохи далі також видно ЖК "Бельведер" від Сколу

те що зараз

І рендер ще одного будинку з того району

Здається, саме починають копати котлован

·
vn
16,385 Posts
Самий красивий мікрорайон, що у вас будується! :eek:kay: Заздрю :)
Просто супер! [email protected],якщо не складно, познач його на карті міста. Хочу, як буду у вас, до нього підійти.

·
Banned
4,203 Posts
Самий красивий мікрорайон, що у вас будується! :eek:kay: Заздрю :)
Просто супер! [email protected],якщо не складно, познач його на карті міста. Хочу, як буду у вас, до нього підійти.
В нас центер настільки міліпіздріческій шо тобі необовязково його на карті бачити,ти і так полюбому на нього наткнешся :)

·
vn
16,385 Posts
А, ясно. (орієнтиром для мене слугує обладміністрація, бо в минулий раз добре запамятав де вона і як йти).
Дякую, Стен!

·
_VART_
6,143 Posts
Discussion Starter · #7 ·
На цій ділянці саме починають копати котлован, колись бачив рендер, що на цьому місці має бути якийсь ТЦ

Знайшовся рендер цього ТЦ

·
Curly-headed
2,245 Posts

·
Registered
3,203 Posts
Давно очикував , що буде створена окрема гілка по цьому району. Район дійсно виходить просто суперовий, такої комплексної забудови території напевно мало де зустрінеш і будинки майже всі не типові з "ізюмінкою"

·
Registered
524 Posts
Здорово!!! Франківськ напевно єдине місто в Україні (крім Воздвиженки) де так розбудовують місто: а саме, комплексно, де створюються нові вулиці і квартали. А це тісна забудова, стиковка окремих будинків в щось суцільне, і зовсім не для нас звичні спальні райони де продовжують архітектуру так званих 'веж в парку' (tower-in-the-park). Це енергія вулиці, це різноманітність (кафе, крамнички, сквери), де люди в кінець кінців можуть просто вийти на вулицю на людей подивитись тай себе показати. :)

·
Registered
5 Posts
Мені зовсім не подобається цей район..ніякої гармонії. Будинки різних висот, різних кольорів, крім того - жодного деревця не посадили...живеш серед бетону і пластику.
Неодноразово відвідував дані будинки по роботі. Під"їзди просто жахливі. Нажаль не мав можливості зафотографувати.

·
Registered
3,398 Posts
До чого ж гарні новобуди у Франику!! Порівнюю з нашим Поділлям і розумію яке у нас гавно.... ЗАЗДРЮ ФРАНИКУ))

·
_VART_
6,143 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Зміни незначні по всіх будівлях

Найцікавіше це звичайно комплекс "Бельведер", який будують за новою для Франківська технологією КУБ-2.5

·
Registered
385 Posts
Конструктор дивний. Які в нього переваги перед монолітом. Перекриття потребує тимчасових кострукцій. Перед зведенням наступного поверху потрібно чекати поки бетон застине на поверхах нижче.

·
Registered
557 Posts
Конструктор дивний. Які в нього переваги перед монолітом. Перекриття потребує тимчасових кострукцій. Перед зведенням наступного поверху потрібно чекати поки бетон застине на поверхах нижче.
Якщо будують, значить є переваги. Єдине що можу сказати, це те що будівельники повинні мати відповідну кваліфікацію, інакше буде потім те перекриття лежати на землі.

А ще ад та ізраїль почнеться коли той район будуть в експлуатацію здавати і люди заселяться, адже там з комунікаціями проблема, тобто їх нема, а існуючі такого навантаження не потягнуть

1 - 20 of 146 Posts