SkyscraperCity banner
1 - 20 of 134 Posts

·
_VART_
6,143 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Новий житловий мікрорайон по вул. Миколайчука в районі Арсену, будують дві компанії "Гаразд Україна" та "Конкорд-ІФ".

Старі фото, будинки від "Гаразд Україна"

Та від "Конкорд-ІФ"

Під час кризи будівництво не зупинялось

·
Curly-headed
2,245 Posts
Давно пора було тему створити! Багацько там будують
Хоча мені ці будинки і не подобаються:)

·
_VART_
6,143 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Мені ці будинки теж не подобаються, але для власного сабфоруму треба побільше тем. Завтра створю ще одну тему по Каскаду, пізніше, можливо, про малоповерхову забудову та релігійні обєкти (треба ж всі наші церкви зібрати докупи) і ще про ЖК""Зелений берег" та ЖК "Виноградний"

·
vn
16,385 Posts
Нормальні будинки. Далеко не показові, але якщо такими буде збудований цілий район, то буде дуже пристойний район :)
Скільки всього їх має бути? І яка площа того району, можете на гуглівському знімку намалювати?

·
Banned
4,203 Posts
Мені ці будинки теж не подобаються, але для власного сабфоруму треба побільше тем. Завтра створю ще одну тему по Каскаду, пізніше, можливо, про малоповерхову забудову та релігійні обєкти (треба ж всі наші церкви зібрати докупи) і ще про ЖК""Зелений берег" та ЖК "Виноградний"
Точно треба нам власну гілку,чим ми гірше Вінниці? В Франику більше будуєтся як у відносних так і в абсолютних величинах :cheers:

·
vn
16,385 Posts
Точно треба нам власну гілку,чим ми гірше Вінниці? В Франику більше будуєтся як у відносних так і в абсолютних величинах :cheers:
Дрочишся?:lol:
Що значить "у відносних так і в абсолютних величинах"
(і чого Вінниця на форумі всім так муляє?.. Ще з самого початку як тільки щось не так, щось з кимось порівняти, так зразу нас згадують... :no:)

·
Banned
4,203 Posts
значить що на душу населення і в загальному у нас будують більше :)

·
vn
16,385 Posts
значить що на душу населення і в загальному у нас будують більше :)
Як кажуть, кожна жаба відстоює своє болото, тому мушу відстоювати своє:))) З тим, що у вас будують більше, ніяк посперечатись не можу. Що є тоє. Але у вас окрім житлового будівництва, чогось іншого побачити небагато. Роблю висновок з того, що бачу на форумі. Навіть у порівнянні з нами, раз вже почали зрівнювати:cheers:.

·
_VART_
6,143 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Як кажуть, кожна жаба відстоює своє болото, тому мушу відстоювати своє:))) З тим, що у вас будують більше, ніяк посперечатись не можу. Що є тоє. Але у вас окрім житлового будівництва, чогось іншого побачити небагато. Роблю висновок з того, що бачу на форумі. Навіть у порівнянні з нами, раз вже почали зрівнювати:cheers:.
Неправда, в нас ще церкви будують))
і трохи офісників та торгових центрів, і готелі нові є
Нормальні будинки. Далеко не показові, але якщо такими буде збудований цілий район, то буде дуже пристойний район :)
Скільки всього їх має бути? І яка площа того району, можете на гуглівському знімку намалювати?
Тут є картинка з планом, те що зараз позначив на картинці з гугла. Яка їх площа не знаю

·
Banned
4,203 Posts
Треба створити гілку про про той новий мікрарайончик в центрі (Бельведерська Орлика,Короля Динила) він не менший по площі,будинки значно вищого рівня тим більше він і далі активно розбудовуєтся.Як гадаєте хлопці?

·
Registered
3,203 Posts
Дуже слушна думка створити гілку про район на Пилипа Орлика. Також по Каскаду та Пасічній можна

·
Petrosnatevara
358 Posts
Бачив цей райончик цого лiта, непогано вигляда, просто але свiжо. Особливо добре, що у бiльшостi будинкiв балкони одинаково заскленi.

·
_VART_
6,143 Posts
Discussion Starter · #19 ·
4.01.2011

[/IMG]
4.03

Змін нема

Зате поруч почався якийсь рух, завезли багато цегли, техніки.
Або мегацеркву беруться будувати, фундамент для якої стоїть вже з 15 років або якийсь новий будинок

1 - 20 of 134 Posts