SkyscraperCity banner

241 - 256 of 256 Posts

·
Registered
228 Posts
Komunalna inspekcija izašla u petak po prijavi, tačno 14. dan od poslate prijave. Opomenuli su komšiju da ne pravi buku i da povede računa da njegovo čudovište od psa ne uznemirava komšiluk svojim lajanjem. On reko otprilike važi neću nikad više, majke mi i case closed :nuts:. A onda su usledila 3 paklena dana kao da se iznad naših glava odvija bitka za Mosul uz treskanje, lupanje, skakanje, vučenje nameštaja po parketu, neprestano režanje psa...
Komunalna inspekcija - nije zaduzena za buku. Onda dodje da utvrdi da li ljubimac ima odgovarajuce uslove. Taj decko je imao uredne papire kao sto je gospodja i napisala i sta onda moze da kaze inspekcija: ponisticu ti papire? Onda ona prebaci na komunalnu policiju. Jos kada dolazila pas miran i kako oni da znaju ko laze?

Komunalna policija - intervenise kada se remeti mir. Kao sto su meni objasnili oni kada dodju i gazda umiri ljubimca ne mogu nista. Jer pas i beba ne mogu po komandi da se smire. Ali isto kazu da ne moze pas da laje celu noc ili beba da place celu noc, sto znaci vlasnik je duzan da umiri. Ako meni beba place celu noc i dodje policija a ja je ljuljam i kazem ne mogu da je umirim da li to znaci da treba da mi pisu kaznu? Ne.
Zato je malo teze dokazati i za psa. Zato vi pricate prebacuju odgovornost jedni na druge pa zato sto je i logicno.

Kada dolazila inspekcija ovaj posle divljao 3 noci, pomera namestaj i skace. E tada je trebala da pozove komunalnu policiju jer je on namerno pravio buku (nije vise samo pas u pitanju) i onda bi ga prvi put upozorili (usao u bazu) i sledeci put cim dodju i provere da li je u bazi odmah kazna. Znaci kada se cesto cuje buka pozvati policiju jer tada je najveca sansa da cuje tu buku. Pomeranja namestaja nema veze sa psom tako da je to bila sansa za komunalnu policiju.

·
Registered
415 Posts
Mail ekoloskog inspektora nije u funkciji zbog svog domena. To treba da se ispravi u prvom postu.
Адреса није пронађена
Порука није испоручена на ја[email protected] зато што домен eko.minpolj.gov.rs није пронађен. Проверите да ли има словних грешака или непотребних размака, па пробајте поново.
Komunalnu policiju i inspekciju sam obavestio o ovoj zemlji koja je istovarena na skroz neadekvatno mesto kod Trosarinske okretnice, kao i o polomljenom mobilijaru sa Kamenickog visa. Slike mobilijara su u temi o turizmu.

·
Registered
960 Posts
Ово је гарант Медијана довезла земљу. Овакву довозе за нивелацију травњака итд.

·
Registered
415 Posts
Mobilijar razrusen jos pre mesec dana, komunalna inspekcija je vec bila obavestena a i Niske vesti su pisale o tome. Moja greska, nisam znao za to.

A sto se tice zemlje, javicu kako se odvija situacija.

·
Niš je carski grad
1,228 Posts
...vi baš nemate ništa pametnije da radite u životu nego da pišete besmislene mailove...da živimo u normalnoj zemlji gde institucije rade svoj posao imalo bi smisla, al pošto živimo u jebenoj Vučićevoj Srbiji, zaista ne vidim poentu svega ovoga, daj bože da grešim i da neko reaguje na sve ovo što ljudi prijavljuju, al znajući sa kim imamo posla...teško...

·
Niš je carski grad
1,228 Posts
A ti bas nemas nista pametije da radis u zivotu nego da pises besmislene postove..koliko defetizma koliko negativne energije..ukoliko ne podrzis akciju, preskoci ne trosi dragoceno vreme na besmislene postove..
... a ti da komentarišeš moje besmislene postove :lol::lol::lol::lol:

·
Registered
2,124 Posts
Discussion Starter #251
Prosleđeno dalje. Inače, ovi iz inspekcije su super brzi kada mogu da reše problem. Prijavljivao sam neregistrovane automobile na ulici, sledećeg dana ih sklanjaju, po prijavi.
Videćemo sad kako će da ide.

Поштовани,

Ваша пријава прослађена је на даљу надлежност Комуналној инспекцији Градске Општине Медијана Ниш улица Париска Комуне број ББ.

За даља обавештења потребно је обратити се истој.

Адреса Електронске поште: gomedijana[majmunče]medijana.rs

·
the Master Tactician
392 Posts
...vi baš nemate ništa pametnije da radite u životu nego da pišete besmislene mailove...da živimo u normalnoj zemlji gde institucije rade svoj posao imalo bi smisla, al pošto živimo u jebenoj Vučićevoj Srbiji, zaista ne vidim poentu svega ovoga, daj bože da grešim i da neko reaguje na sve ovo što ljudi prijavljuju, al znajući sa kim imamo posla...teško...
Po mojoj prijavi su reagovali tačno godinu dana nakon, plus dolazio Bulatović da se slika.

Redovno prijavljujem djubre ovde kod NKC-a preko palilulske aplikacije i redovno šalju djubretare da čiste, i prijavljivaću sve dok ne stave znak

`Znači stoko, majmune baci u kontejner`

·
the Master Tactician
392 Posts
Isto komunalnoj inspekciji, ali lično da ti daju potvrdu o prijemu, pa se onda za mesec dana žališ na ćutanje administracije.

·
Registered
415 Posts
Наведене инспекције административно припадају нечему што се зове Нишки управни округ (ја уопште нисам знао да таква административна јединица уопште постоји), а налази се (а ту су и све инспекције) на овој адреси:
адреса: ул. Страхињића бана бб, ПЦ Амбасадор, 3. спрат канцеларија 1, 18000 Ниш, Република Србија
е-пошта: [email protected] (брзо одговарају на мејлове, али увек кажу да нису надлежни)
Телефон: 018 523 434; 523 154
Факс: 018 523 742
Начелник: др Александар Цветковић
Ova email adresa vise nije u funkciji. Dobijam obavestenje da ili ne postoji ili ne moze da prima mailove.

Prijava problema sa uličnim osvetljenjem: [email protected]
Takodje ni ovaj mail nije u funkciji. Jer je mail prepun i ne moze da prima nove. Kako je moguce da su toliko nesposobni?

241 - 256 of 256 Posts