SkyscraperCity banner

21 - 40 of 5214 Posts

·
Moderator
4,712 Posts
Jel se rusi miniranjem ili je plan samo izvuci jednu ciglicu na strateskom mestu pa da se sve srusi kao kula od karata :).

Valjda ce stvarno poceti sutra.

·
Chicha was here
9,515 Posts
Mislim da bi stvarno bio red da ga ruse ovim:

Ipak smo o tome mastali godinama na temi o stadionima. :D

ili mozda

·
Registered
401 Posts
Pa jel pocelo rusenje?
Cekaj malo, tek su pre par dana zavrsili postavljanje ove zicane ograde, ne ocekujes valjda odmah sledecu fazu radova, treba ljudi i mehanizacija da se odmore malo.:eek:hno:

Nego, oni za kraj ove i pocetak sledece godine (citaj eventualno kraj sledece ako bas budemo imali srece) planiraju tacno sta? Zavrsetak istoka, severa i juga ovakvih kakve ih vidimo na renderima???? Pojescu sva govna koja sam izasrao ako oni do tada samo betonske radove privedu kraju da ne govorimo o onom skupljem delu posla koji posle toga ide. Sve mirise na uzicki scenario, ili ne daj boze scenario bg arene koja je danas nesto sasvim petnaesto u odnosu na prvobitni projekat.

·
Registered
2,514 Posts
^^
Čudi me da ima još takvih koji zapažaju rokove i njima pridaju neki značaj?
Kada je ova zemlja (mislim, prethodna, pre ove), bila kao uređenija i kao imućnija, sve su se izgradnje opasno prolongirale i svi su se rokovi žestoko probijali. Mladi ljudi .. bez iskustva .. neiskvareni.:)
Kada će se to završiti, nikom od organizatora celog tog "spetakla", uopšte nije bitno. Njima je bitno da se ne vidi onaj sramotni ruševni zmijarnik za vreme rukometnog prvenstva, već da na tom mestu bude "perspektivno gradilište", jer se nalazi tik uz sportsku halu Čair.
Vrlo lako se nađu razlozi zašto se još uvek s nečim nije počelo i zašto se kasni .. sve je podešeno da bude neodređeno, zmija se savila u klupko da ne znaš gde joj je rep a gde glava.
Tako da na taj način imaš uvek opravdanje i možeš da okriviš nekog drugog za nepoštovanje rokova.
Sve se to nekom isplati i video je računicu da to završi, ali, rokovi su ipak relativni i fleksibilni, bitno je da za vreme rukometnog prvenstva bude gradilište "u jeku" izgradnje .. pa o tom-po tom.

·
Chicha was here
9,515 Posts
I? Jel pocelo rusenje?

·
Chicha was here
9,515 Posts
Jebe se njemu...On nikuda ne zuri.

·
Moderator
4,712 Posts
Mozda je vlada zakinula sredstva za rekonstrukciju do daljnjeg (taman toliko da se neki ljudi opamete i postojeci projekat propadne).....uf al bi bilo to dobro.To bi bilo jedna od boljih stvari koje bi vlada uradila :).

·
Registered
3,872 Posts
sutra definitivno krecu sa stadionom, kako rece gradonacelnik.
do januara treba da budu gotove tri tribine i to je prva faza.
natkrivanje i zapadna ne ulaze u ovaj period.
posteno, sve drugo da su rekli, znali bi da lazu.

·
Chicha was here
9,515 Posts
^^Znaci dobijamo novi JNA 68 godina kasnije. :banana:

Kao sto ti kazes,ako nista drugo bar ne lazu.

·
Registered
2,514 Posts
Gradonacelnikm na NTV-u kaze da rusenje pocinje svechano sutra.
:lol: "Svečano rušenje" !?:lol:
I kada ga skroz sruše, organizovaće svečanost završetka rušenja.
Jer .. suštinski ... poljanče je sasvim dovoljno da se pika fuzbal.:lol:

·
zulum warrior
433 Posts
Sto nisu odmah rekli, da ce da sruse postojece tribine i da naprave identicne i da ce to biti kraj. Koji djavo rade one rendere kad ce ovo biti cisto dredjivanje postojeceg stanja. Ne znam nasta ce da lici ta nova tribina iz dva nivoa bez krova.

21 - 40 of 5214 Posts