SkyscraperCity banner

5181 - 5200 of 5214 Posts

·
Registered
966 Posts
Jeste pa je brzo zaboravio ljude koji su mu pomagali, pa su brzo postali "gradjani" a ne po imenu i prezimenu po kojem ih zna. Ali kad mu zatreba iznenada opet, onda zove iste te "gradjane" da mu pomognu...
Aaa, ne da bi on da sam neka vlast isao u tvorza...

·
Registered
153 Posts
Био је председник док му је требала јавна промоција да постане градоначелник, после тога се определио за функције где се узима фина лова без рада.
Па тако нпр из неба па у ребра постанеш директор дистрибуције.
Као ја да постанем директор фабрике карбуратора у Шенгџену.
Pa oglasavali se uoste povodom stadiona? Htio ne htio ne moze ga ignorisati!
Sam je kritikovao izgradnju stadiona, istocnu tribinu, stolice koje izblede, govorio da su u evropi drugacije i sta sve ne. Mogao (morao) bi pomoci ako se bude (nekad) gradila zapadna tribina. Neka se gospodin angazuje da se isprave propusti u izgradnji koliko se moze kad je vec iskoristio funkciju u Radnickom da dodje do mjesta gradonacelnika Nisa.

·
Winter is coming !
1,839 Posts
https://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/evropski-cair-sjajna-vest-za-nislije-stize-milion-evra-330516.html

"Radnički će u najkraćem roku, najkasnije za dva meseca, obezbediti milion evra kako bi se nastavila rekonstrukcija stadiona Čair. Očekujem da i gradska i republička vlast pruže podršku Radničkom i izdvoje bar onoliko novca koliko će i klub uspeti da obezbedi. Naša ambicija nije mala i očekujem da zajedničkim naporom dođemo do cilja", naveo je Tončev u izjavi dostavljenoj agenciji Beta.

·
Registered
3,829 Posts
џабе им све кад све што ураде буде неквалитетно. оне столице што су поставили, ако се навалиш на наслон, не можеш да се очистиш колико ти убели јакну. ужас...

·
Registered
101 Posts
A zašto nikad nisu postavili stolice na poslednja tj. najviša 2 reda na donjem nivou istoka? Najbolja mesta a nema stolica. Ponestalo stolica ili neki drugi razlog?

·
Registered
8,686 Posts
Stadion “Čair” i dalje bez upotrebne dozvole jer još nije završen

Dok u Ministarstvu građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture kažu da stadion “Čair” još nema upotrebnu dozvolu jer Grad nije dostavio potrebnu dokumentaciju, gradski većnik Miloš Milošević rekao je da ova dozvola ne postoji jer niški stadion nije završen.

Kliknuti ovde

·
Registered
2,014 Posts
Na prvu sam se presekao pomislivši da hoće onaj nezavršen objekat pored bazena, što je budući sportski dispanzer, da pretvore u streljanu, ali ćuti, dobro je.

A ovaj objekat mislim da nikad nisam ni video, valjalo bi neko da skokne do tamo da slika.

·
Registered
5,414 Posts
^^

Pa sad, nisam baš siguran na šta si ti pomislio, ali, ovo gde će biti streljana jeste (takođe) jedan nezavršen objekat pored bazena, I to je ovaj:

https://www.google.com/maps/@43.3132557,21.9071912,3a,75y,128.47h,86.09t/data=!3m6!1e1!3m4!1sDm0Xy3eEGpW0MAO8ZJBiMQ!2e0!7i13312!8i6656

E sad, nisam određeno vreme tu prolazio I da li još uvek tamo postoji ova neka privatna bolnica I da li će streljana biti u nastavku te bolnice ili će da obuhvata I nju, to će se pokazati u toku radova. A, što se tiče budućeg sportskog dispanzera, zar nije za njega predviđen ovaj "nezavršen objekat pored bazena", bar što se tiče unutrašnjosti?

https://www.google.com/maps/@43.314477,21.908896,3a,75y,165.62h,93.94t/data=!3m6!1e1!3m4!1sesbFifaOftbSNXaMrLrk-Q!2e0!7i13312!8i6656

E, a zna li neko šta će biti sa prostorom nekadašnje urušene stare streljane preko puta uprave grada u Nikole Pašića?

·
Registered
599 Posts
Jbt taj dispanzer se pravi otkad znam za sebe, ko klinac kad sam iso na plivanje on se pravio, ima skoro 30 godina.

Sto se tice stare streljane postoji prica oko restitucije i vise vlasnika, kao zajebena situacija i ko zna kad ce da se resi. Nisam siguran koliko je tacno od nekih ljudi iz vespe sam nacuo to.

·
Registered
5,414 Posts
Pa dispanzer je išao u paketu sa bazenom, u isto vreme su počeli da se prave, što bi značilo, 40 godina. I bazen je imao zastoj u izgradnji pre završetka zatvorenih bazena, tek je završen 1989/90 godine, pre toga ga je skoro 10 godina obrastalo šiblje, to su bili ti čuveni strateški objekti iz "sredstava samodoprinosa", tek se ispostavi da para više nema, kako I zašto pitaj boga !?

Bazen se završio, ali dispanzer nije. Pa je onda dugo vremena stajao tako u cigli, dok nije doveden u jednom momentu u ovakvo stanje, mislim u vreme kada se gradio stadion pre 6-7 godina.

Stari dispanzer znamo da je ovde u ovom montažnom (privremenom) objektu:

https://www.google.com/maps/@43.3149688,21.9099082,3a,75y,146.49h,93.29t/data=!3m6!1e1!3m4!1sE1NiCfhvpTFfteItdL5CFA!2e0!7i13312!8i6656

Tako je to kod nas, ono što treba da bude privremeno postaje stalno, a ono što treba da bude stalno često se dešava da privremeno postaje nešto drugo. :)

5181 - 5200 of 5214 Posts