SkyscraperCity banner

41 - 60 of 5214 Posts

·
Winter is coming !
1,852 Posts
:lol: "Svečano rušenje" !?:lol:
I kada ga skroz sruše, organizovaće svečanost završetka rušenja.
Jer .. suštinski ... poljanče je sasvim dovoljno da se pika fuzbal.:lol:
Stvarno je to rek'o. :)

Ovo je predizborna godina Velizare. Bice svečanog početka rušenja za svaku tribinu (uz slikanje), svečanog početka zidanja svake tribine (uz slikanje i malu zakusku) i , ako bog da, svečanog završetka i otvaranja svake tribine posebno (uz slikanje, zakusku i splet narodnih igara u izvođenju KUD Abrašević).

A onda sve to isto za halu i svaku ulicu koja se bude asfaltirala tokom godine :)

·
Winter is coming !
1,852 Posts
^^^^

Na žalost tačno, ove naše možeš da nateraš da nešto rade samo ako mogu da se izreklamiraju pri tome. Banana je bar svakodnevni primer za to. :eek:hno:

·
Registered
207 Posts
Sto se mene tice bolje da ga ostave ovakvog. Ovo je strasno kako nesposobni ljudi rade projekte, sada nakon sto se sagradi to ruglo minimum 3 decenije necete videti nista novo. Pa ovakvi stadioni su gradjeni u istocnoj nemackoj pedesetih, sesdesetih godina. Ovo je sramote sto se "pravi". SRAMOTA! Samo joska broz da preuzme stafetu na tom novom stadionu uz slet mladih pionira.
:storm::storm::storm:

·
Chicha was here
9,515 Posts
2 velika bagera ispred istoka jutros.
Ih!Ko da se zalecu na kineski zid.Za onakav Cair par macola bi odradilo posao. :D

Inace,vec zamisljam kroz par decenija svecano rusenje ovga sto ce sada da se izgradi.

·
Registered
91 Posts
Morao je Dulić da dotrči za slikanje, majke mu ga...

Sto se mene tice bolje da ga ostave ovakvog. Ovo je strasno kako nesposobni ljudi rade projekte, sada nakon sto se sagradi to ruglo minimum 3 decenije necete videti nista novo. Pa ovakvi stadioni su gradjeni u istocnoj nemackoj pedesetih, sesdesetih godina. Ovo je sramote sto se "pravi". SRAMOTA! Samo joska broz da preuzme stafetu na tom novom stadionu uz slet mladih pionira.
Preteruješ. Ne kažem da će stadion biti ultra mega giga moderan, ali pomalo preteruješ sa poređenjem Istočne Nemačke. Čair će koštati cirka 10 miliona evra, i mislim da su projektanti za takav budžet izvukli maksimum.
Stadion na kome igra Cirih, sagrađen pre 3 godine, stajao je čak 120 miliona švajcaraca. Po meni on nije ništa lepši, barem ne značajnije...

·
Moderator
4,712 Posts
Koliko mi se cini na tom ciriskom stadionu se odrazava jedan od najvaznijih atletskih mitinga u svetu,fudbal je usputna delatnost.Mrzi me da proveravam ali misli da on nije izgradjen pre 3 god vec samo rekonstruisan (krov...).

do januara treba da budu gotove tri tribine i to je prva faza.
natkrivanje i zapadna ne ulaze u ovaj period.
Bojim se da ce ta prva faza biti i jedina koja ce se odraditi u sledecih par godina tj ne bi me cudilo da krova i ''nove zapadne'' Cair nece videti do ko zna kada.

·
Registered
1,141 Posts
Bojim se da ce ta prva faza biti i jedina koja ce se odraditi u sledecih par godina tj ne bi me cudilo da krova i ''nove zapadne'' Cair nece videti do ko zna kada.
E jbg sad. Pa sta onda mi radimo na ovom forumu ako se sve vec unapred zna? Ajde da vidimo kad ce i kako da krene izgradnja, polako jedno za drugim, ne moze se sad suditi. Ja se nadam da dolaze neka bolja vremena i da ce se neke stvari menjati, da ono sto se pocne bude i zavrseno, a ako ne bude da neko snosi posledice zbog toga. Ako nista drugo bar ce srusiti ovo, ovako je moglo samo da se srusi i nekog povredi.

·
Moderator
4,712 Posts
E jbg sad. Pa sta onda mi radimo na ovom forumu ako se sve vec unapred zna? Ajde da vidimo kad ce i kako da krene izgradnja, polako jedno za drugim, ne moze se sad suditi. Ja se nadam da dolaze neka bolja vremena i da ce se neke stvari menjati, da ono sto se pocne bude i zavrseno, a ako ne bude da neko snosi posledice zbog toga. Ako nista drugo bar ce srusiti ovo, ovako je moglo samo da se srusi i nekog povredi.
O.k,slazem se. :eek:kay:

·
Registered
91 Posts
Taj rad, slično kao i sa Čairom, detaljna rekonstrukcija (takoreći potpuno nov objekat), samo što je grad Cirih spiskao 120 miliona švajcarskih franaka. To je ogromna suma, a stadion im ne izgleda baš spektakularno.

·
Registered
5 Posts
Bio u prolazi pa evo jos par slika rusenja... (zao mi je zbog loseg kvaliteta, slikano je mob telefonom i u zurbi)

I jedna slika hale spolja, sa novim "prozorima".

·
Registered
2,514 Posts
Викинг;75203025 said:
Taj rad, slično kao i sa Čairom, detaljna rekonstrukcija (takoreći potpuno nov objekat), samo što je grad Cirih spiskao 120 miliona švajcarskih franaka. To je ogromna suma, a stadion im ne izgleda baš spektakularno.
120 miliona !? .ebem mu sunce kalaisano, kolika je korupcija u toj Švajcarskoj !?
E pa, zato oni nikad neće moću u EU!:lol:

·
Niš je carski grad
1,185 Posts
Misterbernsi, nažalost potpuno si upravu, ukoliko odmah sve ne naprave, ostaće ovako napola završen Frankenstein a sve mi se čini da će tako i biti. Ako ne naprave onako kako izgleda na renderima sa novom istočnom i zapadnom tribinom i pokrivenim jugom i severom, onda je ovo čisto bacanje para...:eek:hno:

·
Registered
207 Posts
Misterbernsi, nažalost potpuno si upravu, ukoliko odmah sve ne naprave, ostaće ovako napola završen Frankenstein a sve mi se čini da će tako i biti. Ako ne naprave onako kako izgleda na renderima sa novom istočnom i zapadnom tribinom i pokrivenim jugom i severom, onda je ovo čisto bacanje para...:eek:hno:
nazalost, apsolutno me nisi razumeo:lol:
Ne kukam i kudim ja zbog samog projekta(koji je pristojan), nego kukam zbog postojanja J.BENE atletske staze. Da pratis moje postove na stadionima i arenama znao bi da mi je vecina poseldnjih postova u popljuvavanju ovog stadiona. Dakle, JEDINI razlog pljuvanja ovog projekta tj. izbora ovog projekta je sto on ima J.BENO NEPOTREBNU i APSOLUTNO NEPOTREBNU ateltsku stazu.
Nikako se ne slazem sa recenicom: ma samo da se gradi pa zato i kazem da je bolje da se ne gradi, nego da se izgradi na ovakav nacin. Neko je napisao da je ovo delo coveka koji nikada nije krocio na stadion i ja se slazem.
Naravno, druga prica bi bila da je u planu jos jedan cisto fudbalski stadion onda bi mi ovo i tek kako imalo smisla(pogotovu u takvom gradu) ali to je na nivou fantastike.

41 - 60 of 5214 Posts