SkyscraperCity banner

1 - 20 of 629 Posts

·
zulum warrior
433 Posts
^^Mislim da ce biti postavljene table sa informacijama kad dolazi koji bus, a ovo sto je postavljeno se odnosi na to gde prolazi koja linija.

Nego, zna li neko do kad vazi ugovor grada sa prevoznicima tj. kad ce biti raspisan novi konkurs? Valjda ce tad malo da poostre kriterijume i da podignu kvalitet prevoza.

·
Registered
2,021 Posts
Na trgu su vec postavljene neke table sa informacijama, mozda su to te.
Jok, ovo je nešto drugo, prave elektronske table, predstavljene su bile na onom danu nauke pre neku nedelju, lično sam ih video, a deo su Filip Moris studentskog projekta.

·
Registered
248 Posts
Добро је да су поставили ово, али ја кад видим да неко залепи умрлицу или оглас за издавање стана, полудим. Још сад пред изборе лепе страначке плакате где стигну.

·
Registered
1,986 Posts
http://212.200.74.38/aerodrom/mob

Digitalne table sa minutazama i trenutnim pozicijama autobusa trebalo bi da uzimaju podatke sa istog mesta odakle i ovaj sajt uzima. Kako to vec funkcionise (duze vreme), za ove koji nisu znali za link, eto vam pa ga koristite, podaci se obnavljaju u realnom vremenu, idealno da sa mobilnog pogledate gde vam je bus dok ga cekate :)

·
Registered
4,611 Posts
Linije gradskog prevoza u Nisu

Dnevne linije

Nocne linije

Ovo je iz 2010god ne znam da li ima novijeg prikaza linija, jer su se stvari negde promenile..

·
Registered
58 Posts
http://212.200.74.38/aerodrom/mob

Digitalne table sa minutazama i trenutnim pozicijama autobusa trebalo bi da uzimaju podatke sa istog mesta odakle i ovaj sajt uzima. Kako to vec funkcionise (duze vreme), za ove koji nisu znali za link, eto vam pa ga koristite, podaci se obnavljaju u realnom vremenu, idealno da sa mobilnog pogledate gde vam je bus dok ga cekate :)
Hvala puno vectom, mnogo mi znači taj link, znam da u bogradu postoji slično tako nešto, išao sam pre jedno mesec dva na sajt jgp al ništa nisam našao.

·
Registered
432 Posts
Jok, ovo je nešto drugo, prave elektronske table, predstavljene su bile na onom danu nauke pre neku nedelju, lično sam ih video, a deo su Filip Moris studentskog projekta.
sto ne uslika crni Kurte :p

P.S. Sad ti kazes "Jesam, evo ih slike" :)

·
Registered
1,139 Posts
Produžena linija Bubanj-Donja Vrežina

Od ponedeljka, 30. aprila redovna linija gradskog prevoza na relaciji Bubanj-Donja Vrežina biće produžena do samog izlaza iz Vrežine, odnosno do novoizgrađene okretnice kod preduzeća "Putinženjering".

Kako je saopšteno iz Direkcije za javni prevoz, autobusi prevoznika "Ćurdić" na ovoj liniji polaziće radnim danom sa početne stanice na Bubnju od 4:35h, u razmacima na svakih 5-6 minuta sve do 23:26h kada je poslednji polazak.
Besplatan prevoz do Kameničkog Visa

Iz gradske opštine Pantelej saopšteno je da će u utorak, 1. maja, autobusi besplatno prevoziti građane do Kameničkog Visa.

Autobusi polaze od Učiteljskog doma od 8 izjutra na svaka dva parna sata (10, 12, 14,..), a vraćaju nazad na svaka 2 neparna. Poslednji povratak je planiran za 20 sati.

Izvor www.juznevesti.com

·
Registered
4,611 Posts
Autobusom do Vinika
Ivor: RTV5 05. 05. 2012.

Žitelji Niškog naselja Vinik, od danas imaju autobusku liniju od grada, do svojih domova, na svakih sat vremena izmedju šest i 23 sata.

Gradski autobusi, koji saobraćaju na relaciji Železnička stanica – Somborska, sada će voziti i do Vinika. Linija je uvedena na inicijativu meštana.

video: http://blip.tv/rtv5/autobus-vinik-6128701

·
zloderator
2,893 Posts
super za info table, ovde u zaječaru te table stoje prazne i tako svetle.. ljudi naravno lepe sve živo preko njih

mogli bi na svim stajalištima u nišu to da urade, ne samo na najfrekventnijim.. ili bar na okretnicama

·
Registered
5,382 Posts
Nesto ne mogu da ukapiram , zbog cega Nis ekspres koji u nekim prigradskim i jednim gradskim autobusom ne koriste klimu , kada je imaju ugradjenu ?

Sta je sa onim famoznim obecanjem da ce da postave na svakoj gradskoj stanice led time table ? Izgleda da su sve pare da li u kampanji za izbore .

·
Registered
2,021 Posts
Nesto ne mogu da ukapiram , zbog cega Nis ekspres koji u nekim prigradskim i jednim gradskim autobusom ne koriste klimu , kada je imaju ugradjenu ?
Možda zbog zato što jer je pokvarena :) ili zato što jednostavno manje goriva hoće da troše ;)

Sta je sa onim famoznim obecanjem da ce da postave na svakoj gradskoj stanice led time table ? Izgleda da su sve pare da li u kampanji za izbore .
To se radi nezavisno od strane dve ekipe. Jedna je javno gradsko komunalno preduzeće za prevoz, i od njih, prirodno (jer su toliko nesposobni) nema ništa. Druga je tim studenata Elektronskog fakulteta, pod pokroviteljstvom Filip Morisa, i to će da bude, koliko ja znam, u toku ovog meseca.

·
Registered
5,382 Posts
Možda zbog zato što jer je pokvarena :) ili zato što jednostavno manje goriva hoće da troše ;)

To se radi nezavisno od strane dve ekipe. Jedna je javno gradsko komunalno preduzeće za prevoz, i od njih, prirodno (jer su toliko nesposobni) nema ništa. Druga je tim studenata Elektronskog fakulteta, pod pokroviteljstvom Filip Morisa, i to će da bude, koliko ja znam, u toku ovog meseca.
Dokazano je da sa klimom se manje trosi goriva nego kada su odvoreni prozori ! http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=mythbusters fuel economy air conditioning&source=web&cd=3&sqi=2&ved=0CFgQtwIwAg&url=http://www.youtube.com/watch?v=ZRt20C6NL-c&ei=GY_QT7HSD9HntQbJprDkDQ&usg=AFQjCNHi9VAJDUSEZ5blEWgxzP9siVlPQQ&cad=rja

Ja sam preko dmv.rs video te dmv table .

·
Registered
2,021 Posts

·
Registered
5,382 Posts
Ниш - такси превоз | Nis - taxi transport

Smatram da nam ovo fali kao tema za diskusiju .
Nas grad je preplavljen brojnim prevoznicima , neki su dobri a neki losi .
Koji se vama dopadaju i kakva imate iskustva u koriscenju ovakvog prevoza ?

1 - 20 of 629 Posts