SkyscraperCity banner

1 - 20 of 18765 Posts

·
Registered
8,401 Posts
Hvala na slikama i dobrodosao :applause:

·
Mr. Nais Guy
609 Posts
Meraklijo svaka ti cast za slike i dobro nam dosao.

Reci mi gde se ovaj objekat nalazi:

Nesto ga nisam zapazio kad sam zadnji put bio u Nishu. Izgleda mi kao donja vrezina.

·
Registered
238 Posts
Discussion Starter #12

Sportsko poslovni objekat

Novi bugarski konzulat

Novi most preko Nisave ( iza ide novi Bulevar Mediana)

Nazalost ove dve zgrade vec dugo stoje tako.

·
Banned
798 Posts
Svaka cast na slikama. Bio sam davne 96 u nisu, i moram da priznam da sad ne bi prepoznao grad. Onda mi se uopsta nije dopao,ali ove nove gradjevine su stvarno dobre. Reci mi sve ove zgrade koje si slikao, da li su gradjene nedavno ili ima i onih od pre 5 i vise godina.

·
Registered
1,212 Posts
Vidi se da se gradi mnogo u Nisu. Sto se tice udzerica i haosa u okolini i oni ce se srediti samo da se gradi. Nis ce ako ovako nastavi sa gradnjom sledecih godina biti potpuno drugi grad. Novi Sad me je fascinirao kako se brzo gradi i prosiruje a i Novi Beograd me je takodje fascinirao jer na njemu nicu zgrade ko pecurke posle kise. Drago mi je da je tako i u Nisu ili je barem pocelo.

·
Registered
3,638 Posts
Wow, stvarno se mnogo gradi. Ima baš dosta velikih zgrada, a vidim da se ide dosta i u visinu (po Vojvodini se grade najviše četvorospratnice) :) . Jedino što je okolina pravi užas, ne samo estetski nego mi deluje da je infrastruktura skroz zapostavljena (putevi, rasveta, pešačke staze...) nekako obrnuto ide, prvo se grade zgrade pa onda ostalo. :eek:hno:

1 - 20 of 18765 Posts