SkyscraperCity banner

2481 - 2500 of 2726 Posts

·
Registered
4,611 Posts
Discussion Starter #2,481
A pa oni rekose to je privremeni krpez, tu po planu treba da prodje nastavak Knjazevacke u cetiri trake.. 🙄

·
Registered
2,023 Posts
Konjički klub prema Proseku, pojma nemam šta rade tačno, ali znam da je ovaj put koji su izgrebali bio sasvim dobar

168528

168530

168531

·
Registered
443 Posts

·
Registered
2,023 Posts
Nije bio unakažen mašinama uopšte. Tu lagano može 120km/h, iako je ograničenje 60 (ali nemojte, ja to kažem samo teoretski).

·
Registered
590 Posts
Malopre video neki bananin komentar na fb-u tj snimak na samom putu, put je radjen pre 8 god. Zasto ga onda grebu pitanje je, vrv neki dobar dil napravili pa eto malo da grebucnu.

·
Registered
3,813 Posts
Nije bio unakažen mašinama uopšte. Tu lagano može 120km/h, iako je ograničenje 60 (ali nemojte, ja to kažem samo teoretski).
Bukvalno... prosao sam tu pre mesec dana, asfalt u odlicnom stanju, ravan, ne trese ni najmanje. Sada ce da naprave ko zna kako....
Ej koje izdrkavanje... a ovamo na sve strane imamo raspadnuti asfalt, oni presvlace deonicu koja je u super stanju.

·
Registered
4,611 Posts
Discussion Starter #2,494
^
Cini ti se, ok su trake.. ali su trotoare urnisali za desetku.
Napravili nepotrebno duplo stajaliste za autobuse i suzili trotoar kao da vojska nije mogla jos metar zemljista da im da. Sa strane tehnoloskog parka suzen trotoar, jelke lepo posadjene u liniji ali trotoar hi ne prati, verovatno se isprepletali projekat tehnoloskog i naknadno kruznog toka, pa tupavci nisu do kraja resili medju. Nadam se da ce da isprave anomalije pre nego pogine neko na bajsu ili rolerima, vrlo opasna suzenja a tu se vozi brzo.. 😑

·
Registered
25 Posts
Bukvalno... prosao sam tu pre mesec dana, asfalt u odlicnom stanju, ravan, ne trese ni najmanje. Sada ce da naprave ko zna kako....
Ej koje izdrkavanje... a ovamo na sve strane imamo raspadnuti asfalt, oni presvlace deonicu koja je u super stanju.
Prosao sam deonicom , ne skidaju ceo stari gazeci sloj , vec pola tj. oko 2-3 cm . To ce biti ,, asfaltiranje - mali Perica ,, sloj 2 cm i drzi vodu dok majstori odu. Sve manje od 4-5 cm debljine sloja asfalta vek trajanja ce biti 3-4 godine.

·
Србија
677 Posts
Ово би имало тежину да ово не прича Банана. Али Банана се нашао да прича о намештеним пословимма!? Човек који је за 300 гласова асфалтирао једну илицу у Мрамору.

А да није било потребе није, и да је сигурно нека муљавина у питању, јесте.

·
Registered
1,986 Posts
173849

trenutno na Margeru, deluje kao da se ceo trotoar menja, takođe i od autobuskog stajališta do trafika su povadjene kugle, zna neko nesto više?

·
о_О
o_O
84 Posts
Добро се сетили. Чак и ако усвојимо да Маргер није центар :devilish: тај потез је природни наставак пешачке зоне на минут од центра и на путу до цркве, а био је ноге да се поломе.

Google Maps

2481 - 2500 of 2726 Posts