Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 12815 Posts

·
Banned
Joined
·
28,983 Posts
До 2010 року НСК «Олімпійський» може стати найсучаснішим спортивним комплексом – Юрій ПАВЛЕНКО19 травня 2006 року Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО представив Концепцію реконструкції та реорганізації території НСК «Олімпійський».

19.05.2006

Концепція реконструкції території НСК «Олімпійський» передбачає реконструкцію старих та будівництво нових об`єктів спортивного та інфраструктурного призначення.

У плані - будівництво універсального спортивного комплексу. Це, зокрема, критий спортивний комплекс з трибунами для проведення тренувань та змагань з легкої атлетики, ігрових видів спорту, боротьби, боксу, тощо.

Серед об`єктів – учбово-тренувальний центр для національних юнацьких та юніорських збірних команд, який включатиме учбовий комплекс, мале тренувальне поле з синтетичним покриттям та футбольне трав ’ яне поле з підігрівом.

Концепцією передбачено спорудження будинку громадських спортивних організацій, паралімпійського комітету.

Планується будівництво критого тенісного комплексу, з трибунами для тренувань та змагань відповідно до вимог ATP та WTA.

Відбудеться реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу за сучасними стандартами, з офісними приміщеннями для розташування делегацій та дирекції НСК.

На стадіоні з`явиться багатофункціональний тренажерний зал. Він же буде пристосованим для тренувань і проведення змагань з важкої атлетики, боротьби тощо.

На території НСК «Олімпійський» буде зведено Комплекс водних видів спорту для тренувань та змагань (плавання, стрибки у воду, водне поло). Тут же передбачено аквапарк з атракціонами.

Біля нього розташується новий багатофункціональний зал для ігрових видів спорту.

Також, на території спорткомплексу буде облаштовано відкриті спортивні майданчики з ігрових видів спорту та дендропарк.

«Наша мета – створити до 2010 року на НСК «Олімпійський» найсучасніший спортивний комплекс з розвинутою інфраструктурою, здатний забезпечити проведення спортивно-масових заходів будь-якого рівня», - наголосив Юрій ПАВЛЕНКО.

У зв ’язку з новою Концепцією реконструкції НСК «Олімпійський» передбачено реорганізацію державних підприємств, що знаходяться на території комплексу.

До переліку державних підприємств на території НСК «Олімпійський», що будуть реорганізовані, увійшли: «Навчально-спортивна база «Атлет», підприємство «Тенісні корти», «Готель «Спорт», «Льодово-тренувальний каток «Крижинка», «Український художньо-спортивний ансамбль «Балет на льоду», «Автомехбаза», «Управління з експлуатації адмінбудинків».

Суть реструктуризації полягає в тому, щоб адаптувати організаційну структуру Міністерства до нових умов функціонування. Підприємства передбачено об`єднати в «Центральну Дирекцію з управління та реконструкції спортивних споруд».

Важливим аргументом у необхідності реорганізації є неможливість ефективно залучати інвестиції в галузь, і, як результат - здійснювати серйозні проекти, у першу чергу пов`язані з відновленням інфраструктури.

Практика показує, що інвестори не зацікавлені у фінансуванні підприємств, рівень прозорості яких є вкрай низьким.

Реорганізація дозволить вирішити зазначені проблеми й знайти компанії, готові вкладати чималі фінансові кошти в реконструкцію спортивних об`єктів й об`єктів інфраструктури.

Об`єднання підприємств в «Центральну Дирекцію з управлення та реконструкції спортивних споруд» істотно підвищить інвестиційну привабливість проектів.

Центральною дирекцією вже проведена значна робота з пошуку інвесторів, досягнуто домовленості з інвестування ряду об`єктів.

Наприклад, для будівництва легкоатлетичних манежів і комплексу високорентабельних спортивних споруд на території Учбово-спортивної бази «Атлет» та «Тенісних кортів» планується залучити інвестиції в обсязі понад 100 млн. доларів.

Обсяг інвестицій на реконструкцію та відновлення наявної інфраструктури готелю «Спорт» складе 60 млн. доларів, 10 млн. доларів планується залучити у реконструкцію «Льодово-тренувального катка «Крижинка».

А будівництво нового спортивного комплексу «Балет на льоду» площею понад 25 000 кв. м. для «Українського художньо-спортивного ансамблю «Балет на льоду» потребує інвестицій у розмірі 80 млн. доларів.

«Наше завдання сьогодні - забезпечити ефективне централізоване керування об`єктами фізичної культури й спорту, зменшити бюджетні витрати, залучити в галузь нові довгострокові інвестиції», - поінформував Юрій ПАВЛЕНКО.
http://mms.gov.ua/news/519


http://www.archunion.com.ua/gradsovet_ц06_06_07.html

Начало рассмотрения вопроса было задержано в связи с протестом представителей заказчика, которые заявили о том, что данный проект разрабатывается три года, и рассматривался уже на нескольких заседаниях Совета. Каждый раз, проект с достаточно большим количеством замечаний отправлялся на доработку. Сегодня, рассмотрение проекта снова определено как консультативное. Заказчик считает, что рассмотрений проекта было более чем предостаточно и очередное рассмотрение, определяемое как консультативное, ни что иное, как затягивание процесса согласования. В то же время, на прилегающей к НСК территории идет бурное строительство, которое в некоторых случаях сокращает площадь и ограничивает возможности развития комплекса «Олимпийский».

Несмотря на то, что соответствующая документация не была своевременно представлена и до сих пор нет рецензии на проект, вопрос все же выносится на обсуждение.

1-й очередью предлагаемого проекта предусмотрено: возведение над главной спортивной ареной защитного накрытия, реконструкция трибун с организацией пространства под ними, без сокращения общего количества зрительских мест, строительство паркинга и открытой автостоянки - рассчитанных на парковку 1800 автомобилей и строительство других объектов, представленных на экспликации. В состав проекта входит так же и разработка эвакуационных маршрутов. Все работы, связанные с первой очередью строительства, должны быть закончены до 2012г.

А Карминский, сразу же обратил внимание присутствующих на то, что комплекс должен быть в первую очередь спортивным, однако, территория площадью 35га. заполнена не только спортивными сооружениями, но и ресторанами, казино и другими развлекательно – торговыми заведениями. Огромное количество чиновников от спорта также размещается здесь. Необходимо отдать всю территорию спорту, а не функционерам. Особое внимание А. Карминский уделил вопросу эвакуации зрителей, которые, по его мнению, не решены, так как выходы со зрительских трибун главной арены имеют около 2-х метров в ширину и явно не соответствуют современным требованиям.

Архитектор Н. Жариков считает, что концепция реконструкции территории спортивного комплекса, безусловно, должна включать в себя и площадь перед стадионом. По его мнению, Совет министров обязан остановить строительное безобразие, происходящее на площади перед стадионом, поскольку оно совершенно преступно.

Архитектор Л. Муляр отметил, что территория «Олимпийского» может быть традиционным местом проведения спортивных соревнований, однако, сам спортивный комплекс все же требует нового места размещения. Существующий на нынешнем месте перепад высот не позволяет в полном объеме разместить действительно хорошо организованную спортивную базу.

Архитектор Я. Виг высказал свое мнение о том, что спортивному комплексу явно не хватает места для развития, кроме того, схемой эвакуации зрителей предусмотрено движение 33 тысяч человек в сторону улицы Красноармейской, где уже строится 4-й надземный этаж нового здания. Проектанты не подумали о проблемах связанных с эвакуацией, но достаточно хорошо решили все вопросы, связанные с VIP – персонами и их размещением.

Е. Лишанский обратил внимание присутствующих на то, что Градостроительный совет в меньшей мере интересует объект, находящийся за забором спортивного комплекса. Совету значительно важнее выяснить, как этот комплекс впишется в городскую застройку. Во всех крупнейших городах мира, при размещении подобных комплексов в структуре города, для решения вопросов связанных с транспортом, эвакуацией и т.д., близлежащие кварталы подвергались конкретной перестройке. В данном случае, такой возможности нет.

Прибывший на заседание Градостроительного совета, Министр по делам семьи, молодежи и спорта - господин Павленко, обратился к членам Совета с предложением принять, в конце концов, решение по проекту и соответственно либо поддержать его, давая, таким образом, возможность продолжить работу либо отклонить. Затягивание с принятием решения можно считать попыткой похоронить проект развития Национального спортивного комплекса «Олимпийский» и способствованием продолжению захвата его территории с последующей застройкой.
Главный архитектор Киева – В. Присяжнюк оглашая решение Градостроительного совета, принимаемое по представленному проекту, отметил, что территория Национального спортивного комплекса «Олимпийский», должна и в дальнейшем использоваться в интересах развития национального спорта, поэтому проектантам рекомендуется использовать данную территорию исключительно в этих целях. Кроме того, уделить особое внимание, вопросам эвакуации зрителей, доработав проект в части направления потоков людей. Совет так же рекомендует товариществу «Юджин», которое ведет строительство на площади перед стадионом, ускорить разработку предложений по коррекции проекта культурно – делового комплекса для обеспечения безопасного прохода зрителей при загрузке и разгрузке трибун главной спортивной арены во время спортивных соревнований. Эти предложения должны быть представлены на рассмотрение Градостроительного совета. Рекомендовать проектантам и заказчикам доработать концепцию развития Национального спортивного комплекса «Олимпийский» в соответствии с замечаниями высказанными членами совета и продолжить разработку проекта.
 

·
Arthur Harris
Joined
·
1,891 Posts
Подивимось, як воно буде.

Мені здається, що під час реконструкції, якщо вона розпочнеться буде багато скандалів і шуму. Чому? А тому, що на території стадіону багато нічних клубів, казино та іншого, що належать, напевно, панам Суркцсу і іншій СДПУо-шній банді. Ото буде смороду і виску!
Зразу ж і побачимо, хто керує і направляє блажененьких києвофілів.
 

·
Banned
Joined
·
2,796 Posts
Суркіс погрожує інвесторам з Литви...Суркіс влаштує великі неприємності тим, хто зруйнує його мрію
14.09.2006 16:35

Президент Федерації футболу України, член виконкому УЄФА Григорій Суркіс запевняє, що торговельного центру перед НСК Олімпійський в Києві не буде.

Про це він сказав у четвер в інтерв’ю журналістам після презентації Києва та його інфраструктури щодо участі України в тендері УЄФА на право проведення фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні та Республіці Польща.

"Я не раджу всім тим, хто сьогодні намагається знищити історичний спортивний культурний заповідник нашої України, робити це. Вони нарвуться на дуже великі неприємності. Повірте мені, Майдан 2004 року здасться їм не майданом. Це буде спортивна революція", - сказав Суркіс.

За його словами, конфлікт таки буде розв’язано, і в цьому зацікавлена як громадськість, так і вища влада країни.

"Я впевнений в тому, що спільно з громадськістю, з владою, ми це безладдя зупинимо. Я впевнений в тому, що ми знайдемо вихід з цієї поки що безнадійної ситуації. Але безнадійних ситуацій не буває, коли професіонали беруться до справи, між іншим, ще й патріоти своєї країни", - зазначив президент Федерації футболу України. Як повідомлялося, на Спортивній площі біля Національного спортивного комплексу "Олімпійський" у Києві ведеться будівництво торгово-розважального центру "Троїцький".

Відповідно до висновку Міністерства внутрішніх справ України, це будівництво не відповідає нормам безпеки вболівальників. У лютому Міжнародна федерація футбольних асоціацій ФІФА заявила про намір заборонити проведення офіційних футбольних матчів на НСК «Олімпійський» в Києві у разі продовження будівельних робіт біля стадіону. Власником ТРЦ "Троїцький" є ЗАТ "НЕСТ-Ханнер", створене українським ВАТ "НЕСТ" та литовським ВАТ "HANNER".

Загальна площа об’єкта – понад 100 тис. кв. м, площа для орендаторів – понад 40 тис. кв. м. Сумарний обсяг інвестицій у будівництво ТРК становить 95 млн. дол. Введення ТРЦ в експлуатацію планувалося на лютий-березень 2007 року.

УНІАН

Источник: PRAVDA.com.ua

сам проект тут: http://www.hanner.lt/main.php?lan=RU&id=322&idd=279
 

·
Banned
Joined
·
28,983 Posts
Discussion Starter · #4 · (Edited)
Стадіон «Олімпійський» | Olympic stadium | 69004 seats | 2011 U/C

ОСТАТОЧНИЙ ПРОЕКТ | FINAL PROJECT:

 

·
Banned
Joined
·
28,983 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Так, мене взагалі цей преокт дуже вразив, приємно було побачити що таке спроектували. Справжня iconic arena буде. Мабуть відомим стане у світі, й будуть його впізнавати.

Нагадай мені що за Троїцький?
 

·
Banned
Joined
·
6,396 Posts
Наша відповідь пекінському олімпійському стадіону.
 

·
Banned
Joined
·
28,983 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Гідна відповідь :)
 

·
Arthur Harris
Joined
·
1,891 Posts
Фігню, що виростає з колонади перед стадіоном, вже майже збудували.

Постараюсь зробити фото.
 

·
Proud Ukrainian
Joined
·
2,188 Posts
Нагадай мені що за Троїцький?
“Троїцький” це є іменно та небезпечна забудова на фізкультурній площі. Та кажуть що розробили проект де вона не буде заважати евакуації і можливо стане частиною комплексу.
 

·
Banned
Joined
·
5,950 Posts
Купол класс, але та приставка дійсно дурнувата - совсім НЕ ПАСУЄ до структури самого стадіону. Коротше вирок: 3+
 

·
Banned
Joined
·
28,983 Posts
Discussion Starter · #15 ·
Мені саме прситавка подобається :)
 

·
Banned
Joined
·
28,983 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Фігню, що виростає з колонади перед стадіоном, вже майже збудували.

Постараюсь зробити фото.
Постарайся :banana:
 

·
Registered
Joined
·
51 Posts
Крыша над стадионом напоминает сетку, в которых в советское время яйца носили:lol:
Пристройку, как по мне, лучше бы сделали темно-синего цвета, а не коричневого.
 

·
Banned
Joined
·
5,950 Posts
Jak na mene to poperednia sitka bula lipshoju. Znovu taky - lyshnja uzorchatist' novoji sitky zhene dumku pro Emiraty :(
 

·
Banned
Joined
·
28,983 Posts
Discussion Starter · #20 ·
Крыша над стадионом напоминает сетку, в которых в советское время яйца носили:lol:
Пристройку, как по мне, лучше бы сделали темно-синего цвета, а не коричневого.
Стосовно кольору я згодний, але мабуть це ще не остаточно
 
1 - 20 of 12815 Posts
Top