SkyscraperCity banner

61 - 80 of 12804 Posts

·
Registered
Joined
·
2,175 Posts
В Киеве откроется экспозиция макетов реконструкции НСК Олимпийский

В среду, 9 апреля, в столичном Доме футбола откроется экспозиция эскизов и макетов проектных конкурсных предложений реконструкции Национального спортивного комплекса Олимпийский. Об этом сообщил министр Украины по делам семьи, молодежи и спорта, председатель жюри Конкурса по определению лучшего проектного предложения относительно реконструкции НСК Олимпийский Юрий Павленко.
Как сообщили в пресс-службе Минсемьи, представители средств массовой информации будут иметь возможность посетить экспозицию эскизов и макетов с 9.00. Она будет проходить на первом этаже Дома футбола по адресу: переулок Лабораторный, 7а.

Как сообщалось, 7 апреля Министерство по делам семьи, молодежи и спорта Украины закончило прием заявок на участие в конкурсе по определению наилучшего проекта реконструкции НСК Олимпийский. В целом на конкурс подали проекты 19 отечественных и заграничных компаний, среди которых компании из Австрии, Великобритании, Китая, Германии и Тайваня.

4 апреля премьер-министр Юлия Тимошенко провела встречу с инвесторами, посвященную финансированию инфраструктуры для проведения финальной части Евро-2012.

На встречу премьер-министра Юлии Тимошенко с инвесторами были приглашены 120 представителей компаний и фондов, а также 18 сотрудников посольств Франции, Португалии, США, Германии, Швейцарии, Польши и России.

Юлия Тимошенко начала встречу с информации о том, что для того, чтобы достойно провести финальную часть чемпионата Европы по футболу в 2012 году в Украине, надо реконструировать 13 аэропортов и построить дороги.

Глава и члены правительства попытались убедить инвесторов как можно скорее подключиться к финансированию, поскольку всех необходимых средств на подготовку к чемпионату Европы по футболу у Украины нет.

Корреспондент.net
 

·
СМЕРТЬ
Joined
·
3,102 Posts
Га? Це вони тупіро но схаменулися з експАзицією м0кетів?
Йоой Лююююди.
Як у тій пісні

Йідуть люди з міста -
та й з мене сміються
шо у мене в подушках
ворони несуться

Не смійтеся Люде
Якось воно буде
Поскубаю вороння
тай подушка буде

:)

Ось так завжди - Якось Воно Буде

Хехехе
 

·
Proud Ukrainian
Joined
·
2,188 Posts
У середу, 9 квітня, у столичному Будинку футболу відкрилась експозиція ескізів та макетів проектних конкурсних пропозицій реконструкції Національного спортивного комплексу «Олімпійський». Нагадаємо, саме на цій арені має відбутися фінальний матч чемпіонату Європи 2012 року.

Відповідність до умов тендеру
Як повідомляють організатори конкурсу, Міністерство у справах сім’ї, молоді й спорту України здійснювало прийом заявок на участь у конкурсі до 7 квітня 2008 року. Свої проекти надали дев’ятнадцять вітчизняних і закордонних компаній, у тому числі − з Австрії, Великобританії, Китаю, Німеччини та Тайваню. Втім, чотири пропозиції вже виключено з числа претендентів як ті, що не відповідають умовам тендеру.

Розмаїття варіантів
Варто відзначити, що серед п’ятнадцяти проектів, які представлені в Будинку футболу, є варіанти часткової та повної реконструкції, а також варіанти, які передбачають демонтаж існуючого стадіону та побудову абсолютно нової арени на його місті. Експертна комісія, до якої входять 35 фахівців, робитиме аналіз та відбір найбільш досконалих пропозицій. За попередньою інформацією, оприлюдненою профільним міністерством, переможець тендеру буде названий у термін з 14 по 20 квітня 2008 року.http://www.ffu.org.ua/ukr/euro/1278/
 

·
Zurück in die Zukunft
Joined
·
21,484 Posts
Discussion Starter #65
Так ніфіга не видно
 

·
Zurück in die Zukunft
Joined
·
21,484 Posts
Discussion Starter #70
Найгірший


Прикольний


Пodobajetsie
 

·
Mér líkar arkitektúr
Joined
·
8,891 Posts
Burislav

До речі, той проект, який ти назвав найгіршим, краще за інших двох виглядатиме з нижньої точки, звідки ми будемо дивитися, стоячи. У його формі є унікальність - своєрідні трикутні блоки. Тобто цей:

А цей буде виглядати просто, буде скляна стіна і овальна форма. Майже як у Шахтаря буде виглядати з нижньої точки:

 

·
Zurück in die Zukunft
Joined
·
21,484 Posts
Discussion Starter #74
Мене цілком влаштовує скляна стіна як на Донбас Арені :D
 

·
Zurück in die Zukunft
Joined
·
21,484 Posts
Discussion Starter #76
Де їх багато? Я жодного і житті не бачив :(
 

·
Mér líkar arkitektúr
Joined
·
8,891 Posts
Де їх багато? Я жодного і житті не бачив :(
Маю на увазі не суцільне скло, а саму форму, тобто скло з металевими конструкціями та овальна форма. Багато таких стадіонів у світі. А таких трикутникових блоків практично немає. Тобто маємо зовсім інший підхід.

Ось приклади розповсюдженої овальної форми з металевими каркасами та склом:Estadio da Luz, PortugalArsenal's Emirates Stadium, EnglandShakhtar Stadium, Ukraine
 

·
СМЕРТЬ
Joined
·
3,102 Posts
ЗабавоВиробник :) ХеХе
От бачиш як воно - якшо тобі шось в воко западе :) Ото й маєш :)
Мені теж не сподобався трикутний дизайн спочатку. Прочитав твоє пояснення - і дійсно із рівня землі виглядає цікаво - подобається підсвітка - та вертикальні трикутні зтяги по боках. Тільки для мене хотілося б шось таке - органічна інтерпретація вишиванки на тих вертикальних-бокових зтягах (ту такий я пальнутий на тому грунті став - і чим дальше - тим гірше ХеХ!)
Але все-одно мене трохи шось муляє - вид зверху шось не дуже.

Також - той шо Стас назвав Прикольним - здається єдиний високий - а всі інші чомусь низькими і сплющеними здаються - буцім вмісткості буде менше - таке враження.

Але з самого початку як побачий той шо тут більшості подобається - то мені Тапавеар нагадує :( (пластикові герметичні посудини для холодильника) - чи більше на нього дивлюся тим більше не люблю.

Той прикольний теж подобається - Мені подобаються арки а також ввігнуті всередину високі колонни - але той дах все псує :(

От якби трикутний та прикольний якось поєднати - але то мої мрії...

Та на останок - я не погоджуся шо Донецький - це звичайний. Як не дивися, шо там буцім елементи банальні, але кінцева композиція дійсно гарна, неординарна - і такого Поля ше в світі не було. - Я не бачу в ньому тих техногенних металевих структур про які ти говориш - вони цікаво приховані - і там здається білше бетону, також воно не проста діжка, а також воно не симметричне - бо з одного боку вище.
ЄДИНЕ шо ми не знаємо якостей скла - а це може вбити-або-зродити весь дизайн, молюся триглаву шоб керівники це зрозуміли і не поскупилися вже на то скло.

Ото таке. :)
 

·
Mér líkar arkitektúr
Joined
·
8,891 Posts
Насправді, всі три гарні!
Мене просто хвилює той факт, що київський та донецький будуть дуже схожі.

А вишиванку можна зробити елементарно, якщо маєш покриття на зразок такого, який на Allianz Arena у Мюнхені:

Як раз у цьому запропонованому (див. нижче) дах, що тобі не подобається, може підсвічуватися червоними хрестиками :)
Але нажаль таке вже є (див. зображення зверху).

 
61 - 80 of 12804 Posts
Top