Skyscraper City Forum banner
8661 - 8680 of 12815 Posts

·
Banned
3,803 Posts
Тут недавно говорилось про можливість скління верхньої частини фасаду, я так прикинув, вийшло б душераздірающєє зрєліщє :nuts:
Вид был бы совсем не такой, так как условия освещённости верхнего остекления были бы другие ;)

·
Моя хата
3,339 Posts
З інтерв'ю І. Суркіса:
- У пресі пройшла інформація, що коли буде відкрито «Олімпійський», ви приступите до будівництва нового стадіону «Динамо». Чи ведуться вже будь-які роботи з його проектування?
- «Олімпійський» поки не відкрито, тому говорити в даний момент нема про що. У нас є повністю готовий проект будівництва нового стадіону. Я сподіваюся, що зараз ситуація змінилася, і місто піде нам назустріч, виділить під це будівництво землю. Місткість стадіону буде 25-28 тисяч осіб. Однак матчі єврокубків нам все одно потрібно проводити на «Олімпійському». Хоча я розумію, що господарі цієї арени зацікавлені в тому, щоб київське «Динамо» грало там домашні матчі. Адже ігор, які там проведе збірна, буде недостатньо для утримання стадіону, оскільки він великий. Словом, якщо ми домовимося, то будемо грати там на певних умовах. Але це не означає, що ми не будемо будувати свій стадіон. Перебувати в гостях, це означає - бути в гостях завжди.
http://www.sport-weekend.com/index.php?option=com_content&view=article&id=533:-3-l-&catid=81:an-on-ce-new-num-ber

·
Moderator
2,382 Posts
бля! я Суркіса взагалі хрін зрозумію!!!
Якщо вже будувати стад на новому місці то великий принаймні тисяч на 40!! а якщо на 25 тис. то просто реконструюй стад Динамо !!

·
іііххха&
4,619 Posts
Ну, було б непогано, якби хай не кожен домашній матч, а хоча б ключові, грали на НСК.

А історія з новим стадіоном Динамо - це вже трохи не анекдот, вже скільки років одні розмови.

·
Registered
1,862 Posts
Перебувати в гостях, це означає - бути в гостях завжди.
Вообще-то НСК Олимпийский для Динамо это родной стадион, да, скажем так, в паспорте Динамо нет прописки НСК, но все же...

·
Registered
39 Posts
У суркиса поток сознания п...ец просто. Я ему уже не верю. Говорит чтобы говорить.
"Построим новый, будем играть на НСК, еще и старый останется" примерно так.
Донецкие не дадут ему землю. Выйти из ситуации можно, если арендовать/продать землю под старым стадионом на Грушевского 3, там улупашат очередного уродца на склонах, но зато будут деньги на покупку земли в другом месте. На новом участке строить стадион, а в это время арендовать Олимпийский.

·
Житомир&
7,729 Posts
А как по мне, то восхищаться Альянц Ареной в сравнении с Донбасс Ареной, это то же самое, что утверждать о том, что из двух башен Петронас в Куала-Лумпуре, башня 1 гораздо красивее, чем башня 2. Или что Чук таки умнее и красивее Гека.
Эти два стадиона, учитывая общего родителя, в лице Arup Sport, близнецы-братья! Ну, может, одетых в немного разные костюмы.

вот про "костюмы" я и писал.
имел в виду внешний вид..фасад и т.д.

·
Registered
1,862 Posts
У суркиса поток сознания п...ец просто. Я ему уже не верю. Говорит чтобы говорить.
"Построим новый, будем играть на НСК, еще и старый останется" примерно так.
Донецкие не дадут ему землю. Выйти из ситуации можно, если арендовать/продать землю под старым стадионом на Грушевского 3, там улупашат очередного уродца на склонах, но зато будут деньги на покупку земли в другом месте. На новом участке строить стадион, а в это время арендовать Олимпийский.
Толик, а ты знаешь, что стадион Динамо им. Лобановского принадлежит городу и ФК Динамо Киев его арендует, насколько мне известно, то 2-3 года назад аренда была пролонгирована на 49 лет!!!
Если честно меня так раздражает пустословие.... Там нельзя строить высоток, ведь комплекс стадиона и земля соответственно являются строго определенным целевым использованием под спорт (социальную сферу) и еще культурно-историческим наследием города!!!

·
Banned
4,203 Posts
Бля Суркіс далбайоб :bash: побудує якусь Дніпрор-Арену-3 а то і поскромніше :(
35 тис. і обов"язкова 2- ярусний це самий мінімум під УПЛ,Кубок України і Л.Є. а Л.Ч вже можна і на НСК катати це буде дуже вигідно з фінансової точки зору + мега підримка для самої команди.

·
Registered
117 Posts
Ну все досить. Я починав тему про НСК і його рентабельність після чемпу. А ви уже загнули за Рабіновича і т.д. Закінчуємо цю тему безперспективну, про стад для Динамо я ще якось вірю на 1% а для Арса це брєд, Арс грає краще за Оболонь але вболівальників має НУЛЬ.

·
Registered
103 Posts
что-то подозрительно долго не работает первая вэб-камера... может хотят переставить куда-нибудь.... например в чашу

·
Banned
5,344 Posts
что-то подозрительно долго не работает первая вэб-камера... может хотят переставить куда-нибудь.... например в чашу
нет, камеры во внутрь переносить не будут) уже обсуждалась эта тема)

·
Registered
44 Posts
Чё не работает? Работает! Правда как-то мутно совсем :eek:hno:

Скрин, сделанный пару минут назад:

·
Registered
1,862 Posts
На НСК «Олімпійський» завершують монтаж звукового обладнання

Цими днями на «Олімпійському» завершується встановлення системи озвучування поля і трибун. Система, побудована на високоякісному обладнанні від відомого світового виробника, складається з 88 повнодіапазонних, 80 низькочастотних (сабвуфери) акустичних систем, що встановлюються під покрівлею стадіону, а також 126 підтрибунних гучномовців. Додатково в 8 апаратних, рівномірно розташованих по периметру стадіону, будуть встановлені підсилювачі потужності.

Управління системою здійснюється централізовано і дистанційно за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Для автоматичного регулювання гучності, залежно від рівня навколишнього шуму, під покрівлею буде встановлено 8 вимірювальних мікрофонів.

У комплексі дана система дозволить отримати рівномірне звукове покриття глядацьких місць з високими акустичними характеристиками (звуковий тиск на рівні 102dB, коефіцієнт чіткість мовлення - не менше 0,5 при повністю заповненому стадіоні), що забезпечить високоякісне відтворення мови та музичних програм.

Аналогічні системи озвучування встановлені на 9 з 10 стадіонах Чемпіонату Світу в ПАР 2010р., на 6 стадіонах Чемпіонату світу з футболу 2006 в Німеччині, на 20 об'єктах Олімпійських Ігор 2004р. у Греції та багатьох інших. Аналогічна система також монтується на Олімпійському стадіоні в м. Лондон, який прийматиме церемонії відкриття і закриття літніх Олімпійських Ігор 2012р.

http://www.nsc-olymp.com

·
Banned
545 Posts
імхо, там би побільше зелені, наприклад декоративних дерев/кущів чи навіть великих дерев. Не багато, але щоб не виглядало камяною пустелею з фонтаном. Футбол не щодня, а от людям було б де відпочити, тим паче там офісів куча.

8661 - 8680 of 12815 Posts