SkyscraperCity Forum banner

Нафтопровід Одеса — Броди

6658 Views 12 Replies 8 Participants Last post by  DrPass
Нафтопровід Одеса — Броди нафтогін, побудований між містом Одеса на Чорному морі і містом Броди у Львівській області, де приєднанний до нафтогону «Дружба». Експлуатаційна довжина — 674 км, проектна потужність — 14,5 млн тон нафти на рік.

B]Історія проекту[/B]
Нафтогін повинен використовуватися для транзиту каспійської нафти в Центральну Європу, минаючи територію Росії, з перспективою до портів Балтійського моря. Нафтогін будувався протягом 1996 — 2001років. Після завершення будівництва нафтогін три роки не використовувався, після чого було прийнято рішення щодо використання його в реверсному режимі. Нафта з нафтогона «Дружба» перекачується до терміналів українського порту "Південний". Вартість будівництва — 550 млн гривень.

Використання
Станом на 13 травня 2005 року:
загальний обсяг транспортування нафти за 2004 рік становить 1049,5 тис. тонн.
за січень — квітень 2005 р. в порту МНТ «Південний» було відвантажено у танкери близько 1770,9 тис. тонн нафти;
у травні 2005 р. було заплановано перекачати 729 тис. тонн нафти.

Перспективи
Існує план добудови нафтогону від Бродів до польського міста Адамова Застава. Після добудови нафтогону планується запустити в аверсному режимі для перекачки каспійської нафти на НПЗ в Польщі і далі на балтійськи нафтотермінали.

За угодою щодо співробітництва в енергетичному секторі, підписаному у Вільнюсі 10 жовтня 2007 року на енергетичному саміті ГУАМ в присутності президентів країн-учасниць, проект добудови нафтогона може бути завершено. Був підписаний корпоративний договір між державними нафтовими і нафтотранспортними компаніями Азербайджана (Socar), Грузії (Georgian Oil and Gas Corporation), Литви (Klaipedos Nafta), Польщі (PERN Przyjazn) і України (АТ «Укртранснафта») про приєднання до спільного польсько-українського підприємства «Сарматія».

За цією угодою каспійська нафта повина транспортуватися через Азербайджан, Грузію, Україну, Польщу. Маршрут транспортування нафти виглядає так: азербайджанська нафта поступає в грузинський порт «Супса» по існуючий системі нафтогонів, далі транспортується танкерами в одеський порт "Південний" і далі в Європу нафтогоном «Одеса — Броди».

«Сарматія» була створена 12 липня 2004 року «УкрТрансНафтою» і PERN Przyjazn для отримання інвестицій для добудови нафтогона «Одеса — Броди» до польського міста Плоцьк.

Нафта для Білорусі
Після тиску Росії на Білорусь і низки економічних і тарифних воєн Білорусь стала шукати альтернативу російській нафті, щоб диверсифікувати постачання. На поміч Лукашенку прийшов Уго Чавес. Системою міжнародних взаємозамін венесуельська нафта була замінена на азербайджанську (за своп-схемами з Венесуелою). 2010 року ця нафта постачалася на білоруські НПЗ цистернами. У листопаді 2010 року нафтопроводом успішно було прокачано пробну партію нафти марки Urals в обсязі 80 тис. тонн в аверсному режимі.

17 січня 2011 компанія «Укртранснафта» і Білоруська нафтова компанія домовилися про надання послуг із транспортування легкої нафти в обсязі 4 млн тонн на рік нафтопроводом "Одеса-Броди" до 2013 року. Договір підписано на 2 роки з можливою подальшою його пролонгацією за згодою сторін. Договір передбачає гарантії транзиту не менш як 4 млн тонн на рік з можливим збільшенням до 8 млн тонн у рік. 13 лютого 2011 почалося регулярне транспортування нафти сорту Azeri Light нафтопроводом «Одеса — Броди» в аверсному режимі[1] На момент початку перекачування нафтопроводи "Одеса-Броди" і "Дружба" наповнені технологічною нафтою Urals (430 тисяч тонн і 120 тисяч тонн відповідно). У міру надходження каспійської сировини, російська нафта буде витіснятися із цих трубопроводів, зокрема для подальшої переробки на білоруських НПЗ із врахуванням коефіцієнту якості.

«Укртранснафта» зазначає, що поставки каспійської нафти в аверсному режимі підвищують рівень завантаження нафтотранспортної системи, зміцнюють енергетичну безпеку України, країн регіону і Європи в цілому, а також підтверджують роль України як надійної країни-транзитера і посилюють її статус як одного із ключових факторів у сфері диверсифікованості поставок енергоресурсів у Каспійсько-Чорноморському регіоні.

Прогнозується, що поставка азербайджанської нафти на нафтопереробні підприємства "Нафтохімік Прикарпаття" (Івано-Франківська область) і НПК "Галичина" (Львівська область) почнеться після витиснення технологічної нафти, цей процес може завершитися до квітня 2011.

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%84%D1%82%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4_%D0%9E%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0_%E2%80%94_%D0%91%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8
See less See more
1 - 13 of 13 Posts
Цели
В рамках проекта Евро-азиатского нефтетранспортного коридора планируется постройка нового альтернативного маршрута транспортировки нефти европейским поставщикам из Каспийского региона.

Коридор проходит через территорию Азербайджана, Грузии, Черного моря, Украины и Польши.

Каспийская нефть будет поставляться по этому маршруту к потребителям в Украине, Польше, Словакии, Чехии, Германии и странах Прибалтики.

Проект будет осуществляться в несколько этапов.

Во время первого этапа планируется, что покупателям в Украине, Словакии и Чехии будет поставляться до 10 миллионов тонн нефти в год. Это повлечет за собой переключение режима работы нефтепровода Одесса-Броды в аверсный режим. Во время первой стадии будет задействована только существующая инфраструктура транспортировки нефти, поэтому первая стадия может быть реализована уже в ближайшем будущем.

Во время второй стадии планируется постройка нефтепровода, который соединит украинскую и польскую системы транспортировки нефти, что открыло бы путь для поставок каспийской нефти потребителям в Польше и Германии, а также через Нефтяной терминал в Гданьске в страны Прибалтики.

Во время третьей стадии планируется увеличить пропускную способность построенного нефтепровода до 40 миллионов тонн в год.

Международная трубопроводная компания ООО “Сарматиа” является координатором подготовки и реализации проекта ЕАНТК на основании Межправительственного соглашения о сотрудничестве в энергетической сфере, подписанного 11 октября 2007 года в Вильнюсе представителями Азербайджана, Грузии, Литвы, Польши и Украины. Планируется, что “Сарматиа” будет владельцем созданной инфраструктуры и оператором будущего маршрута ЕАНТК.

Проект ЕАНТК:

- приведет к созданию альтернативного, независимого и надежного маршрута транспортировки нефти из Каспийского региона в Европу;

- позволит поставлять европейским потребителям до 40 миллионов тонн высококачественной каспийской нефти в год;

- позволит повысить уровень энергетической безопасности в странах-участниках проекта и в ЕС, увеличить стабильность баланса между спросом и предложением для потребителей;

- обеспечивает интеграцию украинской транспортной системы с польской и европейской системами, повышая европейскую энергетическую солидарность и улучшая экономические связи между ЕС и странами, участвующими в Проекте;

- позволяет развивать дальнейшее сотрудничество и партнерство между ЕС и странами-производителями из каспийского региона.

http://sarmatia.com.pl/ru/проект-еантк/цели/
See less See more
Україна відновила переговори з Польщею щодо продовження нафтопроводу «Одеса-Броди»
Польща зацікавлена в комерціалізації цього проекту
Україна і Польща відновили переговори з будівництва магістрального нафтопроводу «Одеса-Броди» до Плоцька, повідомив на брифінгу міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Продан.

"Відновили переговори з польською стороною про будівництво "Броди-Адамова застава" з тим, щоб Польща була зацікавлена в комерціалізації цього проекту", - сказав він.

Раніше посол Польщі в Україні Генрік Литвин зазначав, що Польща готова повернутися до розвитку проекту нафтопроводу "Одеса-Броди-Гданьськ", якщо одержить гарантії поставок необхідних обсягів нафти.

У жовтні 2013 року польська державна компанія PERN Przyjazn відмовилася виділити кошти на заходи, необхідні для добудови українського трубопроводу "Одеса-Броди" до Польщі, що призвело до втрати зарезервованого Європейським Союзом дофінансування проекту в розмірі близько 120 млн. євро.

Україна самостійно добудувала нафтопровід "Одеса-Броди" в 2001 році, але з того часу він практично не використовувався, за винятком прокачування невеликих обсягів у реверсному режимі для поставки російської нафти з Брод до Одеси в 2005-2010 роках і поставок нафти до Білорусі в 2010-2011 роках.
http://www.unian.ua/society/847402-polscha-poyasnila-chomu-vidmovilasya-dobudovuvati-odesa-brodi.html

...відновили переговори i... ...?
кмк, нефтепровод Одесса-Броды - это был первый грандиозный распил бабла в независимой Украине. Как можно было строить нефтепровод, изначально не имея договоров с поставщиками нефти?
  • Like
Reactions: 2
А взагалі реально побудувати нафтопровід по дну Чорного моря? Є в цьому смисл?
А взагалі реально побудувати нафтопровід по дну Чорного моря? Є в цьому смисл?
У Черного Моря глубина больше 2 км местами. Сомнительное мероприятие...
У Черного Моря глубина больше 2 км местами. Сомнительное мероприятие...
Плюс сірководень на дні :)
А взагалі реально побудувати нафтопровід по дну Чорного моря? Є в цьому смисл?
Рaша вон два раза собиралась это делать... Наверное, есть.
Так не обов'язково ж будувати морську ділянку. Можна ж в танкерах нафту приймати і далі транспортувати..
Плюс сірководень на дні :)
А он-то чем мешает? Воняет сильно?
вуглускр;127427225 said:
А он-то чем мешает? Воняет сильно?
здається має сильні корозійні властивості.
здається має сильні корозійні властивості.
Это задача инженерная и вполне решаемая. Трубы могут быть снаружи, например, покрыты пластиковой плёнкой или специальной краской. По-большому счёту, солёная вода сама по себе также не очень благоприятная штука для металла. Но как-то справляются ведь.
1 - 13 of 13 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top