Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 318 Posts

·
Registered
Joined
·
5,543 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Символика

Прапор

Національна гвардія Украї́ни — військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян Україна, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами — із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій

13 березня 2014 Верховна Рада України затвердила закон № 4393 та фінансування Національної Гвардії. За таке рішення проголосували 262 народних депутати з 330 зареєстрованих у сесійній залі. Зазначається, що базою для відновлення Національної гвардії мають стати Внутрішні війська МВС України.

Згідно Розділу ІІ Закону України «Про Національну Гвардію України» загальна чисельність Національної гвардії України не перевищує 60 тисяч військовослужбовців. У разі необхідності чисельність Національної гвардії України може бути збільшена відповідним законом.
 

·
Registered
Joined
·
5,543 Posts
Discussion Starter · #3 ·
26 липня Петро Порошенко в рамках інспекторської перевірки відвідав оперативну бригаду Національної гвардії України, що в Нових Петрівцях, під Києвом.

Разом з Президентом до навчального центру Нацгвардії, де дислокується бригада, завітали голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков разом із заступниками.

Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Степан Полторак доповів Президенту про структуру новоствореної Нацгвардії, нові підрозділи, які створюються в системі НГУ, зокрема, артилерійські, нове озброєння та оснащення, яке надходить до НГУ.

Гостям продемонстрували нову техніку, яка невдовзі буде задіяна в зоні проведення АТО. Зокрема на озброєнні у Нацгвардії з’явилися бронемашини «Кугуар», «Дозор», «Спартан», нова техніка для транспортування особового складу.

На території навчального центру також розгорнули пневмокаркасний надувний намет для відпочинку військовослужбовців. Автоматичний гранатомет, міномети, гаубиці, зенітні установки, переносний зенітно-ракетний комплекс «Ігла», протитанковий ракетний комплекс «Фагот», - і це далеко не увесь перелік того, що було представлено гостям у рамках візиту.

Така техніка дає можливість виконувати кардинально нові завдання, які наразі з’являються перед силовиками.

Президент оглянув військове спорядження, снайперські комплекси, озброєння артилерії, гранатомети, модульний комплекс для розміщення бійців.

Президент відзначив, що значно виріс рівень якості оснащення бійців. «Той, хто сьогодні іде в бій, в тому числі і по третій хвилі часткової мобілізації, одягнений в нову форму, захищений бронежилетом належного класу захисту, взутий, нагодований і готовий захищати Україну, - підкреслив він.

Президент Порошенко вручив державні нагороди 19 бійцям, які проявили неабияку мужність та героїзм в зоні АТО.

Президент висловив переконання, що за останні два з половиною місяці в Україні народилася нова українська армія, Національна гвардія, Українські прикордонні війська. «Сьогодні ми можемо стверджувати, що це - справжні визволителі, ті, хто звільняє від окупації українські міста, селища та села», - наголосив Петро Порошенко.

Також Президент оголосив Указ про присвоєння полковнику Радієвському звання генерал-майора посмертно та доручив командувачу генерал-лейтенант Степану Полтораку передати копію Указу родині Олександра Радієвського та напутні слова його сину Андрію, який у цей час виконує завдання в зоні АТО. «Передайте від мене наказ його сину, лейтенанту, щоб він міцно тримав прапор батька», - сказав Петро Порошенко.

 

·
Registered
Joined
·
5,543 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Коментар Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо переозброєння Нацгвардії

- Сьогодні ми провели тестування першої партії привезених із-за кордону бронежилетів і касок. Вони були придбані на 80 мільйонів гривень по спеціальному контракту у одного із виробників, який постачає ці засоби захисту для формувань НАТО, - повідомив глава правоохоронного відомства

За словами Міністра, гроші були виділені на основі рішення РНБО. За вказівкою Президента України Уряд із резервного фонду виділив відповідні кошти. Особливістю є також те, що після прийняття Верховною радою України закону щодо відміни мита на ввезення та ПДВ на засоби захисту для військових, державі вдалося зекономити на цьому контракті 20 мільйонів гривень.

- Ми закупили 2 тисячі бронежилетів та 6 тисяч кевларових касок. Ціна комплекту – 19 тисяч гривень,- повідомив Арсен Аваков.

Начальник відділу озброєння Науково-дослідного інституту МВС України Максим Мовчан продемонстрував на одному із бійців бронежилет.

- Це бронежилети 4-5 класу, які мають високий ступінь захисту. Захищають не тільки від патронів, а й від осколків. Цей бронежилет можна по-різному компанувати, він має круговий захист, а також має систему швидкого знімання у разі поранення, - повідомив представник Науково-дослідного інституту МВС.

Підтверджуючи надійність цих спецзасобів, представники Нацгвардії протестували цей бронежилет.

Стріляли у нього із різного виду зброї та з різної відстані. Навіть стріляли із снайперської гвинтівки Драгунова калібру 7.62 з відстані 10 метрів. Тестування довело – якщо би у нього був одягнутий правоохоронець, він би залишився живим.

- Окрім цього ми зробили низку замовлень по технічному озброєнню. У мене за спиною 5 КРАЗів, які були отриманні за великим контрактом, що уклала Національна гвардія з заводом КРАЗ. Це буде ціла лінійка модифікацій. Як звичайні машини для перевезення особового складу, так і побутові машини, а також повністю броньовані.

Міністр також повідомив, що все озброєння наразі базується на вітчизняному виробникові: КРАзи, бойові машини «Дозор» виробництва харківського заводу, БТР-3, БТР-4. Окрім цього Уряд прийняв рішення, що до кінця року будуть отримані засоби захисту для авіації. Зокрема ті, що захищатимуть її від ПЗРК.

- Немає більшої гарантії миру, чим впевнена сила, - підсумував Міністр внутрішніх справ України. 

·
Registered
Joined
·
5,543 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Також у нац.гвардії створені 4 батальйони з добровольців (4-й зараз проходить підготовку)1-й склав присягу 06.04.2014.
2-й склав присягу 18.05.2014
3-й(батальйон Донбас) склав присягу 23.06.2014
4-й батальйон наразі проходить тренування

 

·
Registered
Joined
·
5,543 Posts
Discussion Starter · #10 ·
До складу НГУ увійшли наступні спецпідрозділи МВС:

Спецпідрозділ «Гепард»

Спецпідрозділ «Тигр»

Спецпідрозділ «Омега»

Спецпідрозділ «Скорпіон»

Спецпідрозділ «Сокіл»

Спецпідрозділ «Кобра»

Спецпідрозділ «Грифон»

Спецпідрозділ «Ягуар»

Спецпідрозділ «Титан»

Спецпідрозділ «Барс»

Спецпідрозділ «Скат»

Спецпідрозділ «Тінь»

Спецпідрозділ «Вега»
 

·
Борітес&
Joined
·
6,726 Posts
До складу НГУ увійшли наступні спецпідрозділи МВС:
Ще наче спецпідрозділ «Лаванда».
 

·
Киевски&
-
Joined
·
841 Posts
а зачем нац гвардию танками и гаубицами оснащать?)
Кстати, правильный вопрос. По закону Нацгвардия - нечто среднее между полицией и армией, имеет функции и того, и того. Я вижу Нацгвардию как высокомобильную пехоту, усиленную БТРами. Желательны вертолеты для быстрой переброски пехоты. Но танки? ПЗРК? Сейчас, наверное, это разумно, но в мирное время это надо будет поменять. А то вторая армия получается.
 

·
Banned
Joined
·
28,983 Posts
Ну вообще национальная гвардия это просто внутренняя армия. Во всяком случае так в США.
 

·
Banned
Joined
·
5,344 Posts
Ну вообще национальная гвардия это просто внутренняя армия. Во всяком случае так в США.
но врядли у них танки, апачи, и Ф-22 на вооружении, максимум бронемашины пехоты, хамеры и стрелковое оружие
 

·
Banned
Joined
·
545 Posts
Кстати, правильный вопрос. По закону Нацгвардия - нечто среднее между полицией и армией, имеет функции и того, и того. Я вижу Нацгвардию как высокомобильную пехоту, усиленную БТРами. Желательны вертолеты для быстрой переброски пехоты. Но танки? ПЗРК? Сейчас, наверное, это разумно, но в мирное время это надо будет поменять. А то вторая армия получается.
вроде раньше это все у них и было, это потом их сделали обычными ментами.
 
1 - 20 of 318 Posts
Top