SkyscraperCity Forum banner
281 - 300 of 318 Posts

·
Western Ukrainian
Joined
·
18,555 Posts
Кінологічна служба НГУ

Кінологічна служба є структурним підрозділом штабу Головного управління Національної гвардії України і підпорядковується заступникові командувача Національної гвардії України - начальнику штабу.

Кінологічна служба є службою бойового забезпечення і призначена для організації і методичного забезпечення, ефективного використання службових собак в охороні громадського порядку, конвоюванні заарештованих та засуджених, в охороні та обороні важливих державних об’єктів, матеріально-технічного та військового забезпечення Міністерства внутрішніх справ України.

Основними завданнями служби є:
- організація і розвиток системи службового собаківництва, його ефективне функціонування на підставі впровадження науково-обґрунтованих методів управління органами й підрозділами служби кінології;
- організаційне та методичне забезпечення діяльності кінологічної служби;
- управління та координація роботи кінологічних підрозділів у мирний та особливий період;
- упровадження організаційних заходів щодо забезпечення розвитку матеріально-технічної бази, контролю за проведенням ветеринарних та зооінженерних видів діяльності.
http://ngu.gov.ua/ua/kinologichna-sluzhbaДжерело

 

·
Western Ukrainian
Joined
·
18,555 Posts
Пару світлин, на яких можна побачити амуніцію бійців НГУ, які залучаються до охорони громадського порядку на державні свята та великі міжнародні заходи, наприклад, фінал Євробачення й фінал Ліги Чемпіонів. На останній світлині добре видно, що кожен боєць має навіть маленького вогнегасника.
Джерело
 

·
Western Ukrainian
Joined
·
18,555 Posts
Гарна новина, яка стосується, як ДСНС, так й НГУ, а з часом й поліції.

Підготовку перших двох вертольотів Airbus Н-225 для МВС розпочато у Франції

"Підготовку перших двох вертольотів Airbus Н-225 для МВС розпочато у Франції",- про це на своїй сторінці у Facebook написав директор департаменту комунікацій Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко.
"Вітаємо із Днем рятувальника весь понад 74-тисячний колектив ДСНС України. На фото - цехи одного із заводів Airbus Helicopters у м.Мариньян, де в межах українсько-французької угоди розпочато підготовку авіатехніки - перших двох вертольотів Н-225 для передачі українським рятувальникам. Ретельно перевіряють роботу кожного вузла та агрегату, у разі необхідності - замінюють. Безпечна експлуатація французьких гвинтокрилів - неодмінна умова проекту створення в нас системи авіаційної безпеки і цивільного захисту. [/B]Також у МВС України відібрано перших 8 льотчиків (6 - із ДСНС, 2 - з Національної гвардії України)[/B], які готуються до поїздки на навчання у Францію", - написав він.

Нагадаємо, 23 березня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та міністр Європи і закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан підписали Заяви про наміри щодо розвитку двосторонньої співпраці між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством Європи і закордонних справ Франції, після чого Аваков заявив, що вертолітний парк МВС мають поповнити 55 машин компанії Airbus Helicopters.
Вертольоти французького виробництва допомагатимуть нести службу Держслужбі з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужбі. МВС планує отримати вертольоти трьох моделей - Н145, Н125 та Н225. Основними завданнями вертолітних підрозділів МВС будуть: порятунок і громадський порядок, кримінальні розслідування, антитерористичні та спеціальні місії, охорона державного кордону і безпеки на дорогах.

Джерело: https://ua.censor.net.ua/p3086580
 
281 - 300 of 318 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top