SkyscraperCity banner

1 - 20 of 161 Posts

·
StanislaV the best
Joined
·
474 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Пропоную висвітлювати тут цікаві новини Івано-Франківська та області, не засмічуючи флудом профільні гілки!
 

·
StanislaV the best
Joined
·
474 Posts
Discussion Starter · #2 ·
Івано-Франківський стадіон «Рух» потерпає від бездіяльності інвестора

http://firtka.if.ua/?action=show&id=15323

Зі слів міського голови В. Анушкевичуса: неодноразові звернення з даного приводу до інвестора з боку міської влади обласного центру позитивних результатів не дали, пише бріз.
«У ФФУ знають про ті кроки, які зробила міська влада назустріч інвестору, - Адже це безпрецедентний випадок в Україні, коли влада так пішла назустріч розвитку футболу. Я вже збився з ліку, скільки сесій міської ради, і попереднього скликання і теперішнього, ми проводили на прохання інвестора, який вносив якісь постійні зміни».

Останнє відповідне рішення - внесків у статутний капітал. При цьому на прохання інвестора було вирішено, що 50 % він сплатить протягом місяця, а іншу половину – протягом року. Втім, навіть ця вимога виконана не була.

Відтак, депутати планують знову заслухати керівництво інвестора вже на своїй наступній сесії. «Запросимо інвестора і будемо слухати його думку, – продовжує мер, - для чого той паркан було будувати, тому що сьогодні є невиконання зобов’язань перед міською радою, перед ФФЛ, перед футболістами, адже не закрито питання по заборгованості з виплат заробітної плати, та по договору правонаступництва».

На думку мера, є два можливих варіанти вирішення проблеми: або міняти інвестора, або спробувати достукатись до інвестора нинішнього. Перший варіант, - переконаний міський голова, - є не дуже прийнятним. Адже черги з інвесторів на сьогоднішній день не спостерігається. Відтак, міська влада намагатиметься іти другим шляхом – переконуватиме інвестора у доцільності виконання взятих на себе зобов’язань.
 

·
Registered
Joined
·
1,494 Posts
Заслуговує на увагу!

Сьогодні голова обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Михайло Вишиванюк та його заступники взяли участь у другому пленарному засіданні бюджетної сесії. 94-ма голосами «за» депутати схвалили обласний бюджет 2012 року.
Як зазначила начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Галина Карп, ресурс бюджету складає понад 2 мільярди 500 мільйонів гривень, з яких понад 2 мільйони - це трансферти держави.
Зокрема, на охорону здоров’я виділять 394 млн грн. (49%); на освіту — 301 млн грн. (35%).
Галина Карп відзначила, що бюджет є «доволі збалансованим». Депутати називають головний фінансовий документ області на поточний рік «скромним».

http://www.if.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=15193
 

·
StanislaV the best
Joined
·
474 Posts
Discussion Starter · #4 · (Edited)
Розширення Івано-Франківська

http://briz.if.ua/227.htm

Без розширення меж міста його подальший розвиток не можливий. -(мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус).

На його думку, така реформа сьогодні назріла і є особливо актуальною для обласного центру Прикарпаття, який практично впритул підступив до окремих сіл сусіднього Тисменицького району, таких як Чукалівка, Угринів та інші, що виявили останні великі інвестиційні проекти (будівництво Палацу спорту чи моста через Бистрицю Солотвинську), а також вже існуючі проблеми, як-от утилізація твердих побутових відходів, поховання померлих тощо.

«Що з Павлівки вигідніше – їхати в Тисменицю чи в Івано-Франківськ?» - ілюструє мер свою позицію.

Втім, на думку міського голови, реформу треба проводити обережно, проводячи паралельно широку пропаганду серед населення, бо інакше існує ризик повторити помилки 2005 року, коли перша спроба потерпіла фіаско через поспішність і непродуманість дій її ініціаторів та виконавців.

Чукалівку, Угринів та на всяк випадок Павлівку треба забирати! Однозначно.

:)

Пропоную піти далі: ліквідувати взагалі Тисменицький район, який має форму бублика із діркою - Івано-Франківськом по середині. І роздати землі - само собою до Івано-Франківської міськради навколишні села, тобто центральну частину району та приєднати і саму Тисменицю. А сусіднім районам все решта!

По суті він не потрібний, а в області і так райони дуже маленькі, крім хіба лиш Коломийського і Надвірнянського!!!
 

·
Registered
Joined
·
1,494 Posts
Належне впорядкування нової вулички, яка виникла внаслідок житлової забудови між вулицями Добролюбова та Тролейбусною, мають здійснити її забудовники на умовах пайової участі.
Зсилаючись на правила благоустрою Івано-Франківська, про це заявив заступник міського голови-директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Микола Саєвич. «Зараз там ведеться будівництво і здійснювати благоустрій вулички недоцільно. По завершенні будівництва забудовники мають виконати благоустрій відповідно до генплану. Коли інспекція держархбудконтролю прийматиме ці будинки в експлуатацію, вона має звернути увагу і на благоустрій», – зазначив віце-мер.
Нагадаємо, що здійснити благоустрій території між будинками №№ 114-118 та 112-А, 112-Б, 112-В вимагав у своєму запиті депутат міськради від «Фронту змін» Ростислав Кукурудз.

http://pravda.if.ua/news-25473.html
 

·
Registered
Joined
·
1,494 Posts
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК МОЖЕ СТАТИ ГОСПОДАРЕМ ЄВРОБАСКЕТУ-2015?

Наша країна виграла тендер на проведення чемпiонату Європи з баскетболу. Саме про це кореспондент "Експресу" поговорив з Олександром Волковим, який нинi очолює Федерацiю баскетболу України.

- Опишiть, будь ласка, якою ви бачите баскетбольну Україну за три роки...

- Скромна мрiя - побачити 2015 року чотири сучаснi потужнi арени, а завдання-максимум - десять споруд. Вони прийматимуть не лише баскетбольнi змагання, а й гандбольнi, волейбольнi, хокейнi та з iнших видiв спорту. Це - абсурд, що наша країна досi не має жодної сучасної накритої спортивної споруди. Та нарештi ми почали рух до цивiлiзацiї.


- Завдання-мiнiмум - чотири споруди. Маєте на увазi мiста, що проводитимуть футбольне Євро-2012? Вони - фаворити, якщо порiвняти з iншими?

- Так, Київ, Донецьк, Харкiв та Львiв - нинi фаворити. Завдяки футбольному Євро цi мiста мають кращi умови, аби прийняти гостей. Аеропорти, готелi, дороги, сервiс, медичне обслуговування, безпека. Мiжнародна федерацiя баскетболу попросила нас, щоб саме в цих мiстах вiдбувались змагання. Однак iншi також матимуть шанс. Якщо Iвано-Франкiвськ чи Запорiжжя налагодять iнфраструктуру, вони теж можуть набути статусу господарiв Євро-2015.


- Що ми маємо на сьогоднi? Пiдготовку слiд починати з нуля?

- Нi, ми маємо арени в Днiпропетровську та Києвi. За три з половиною роки мусимо звести ще кiлька спортивних споруд. Це - основна мета. З усiм iншим можна впоратися. Все-таки за масштабом баскетбольне Євро буде меншим, анiж футбольне. Невже Львiв чи Харкiв не приймуть 5 тисяч iноземних баскетбольних фанатiв пiсля того, як вони витримають приїзд 15 -- 20 тисяч футбольних уболiвальникiв?


- Ви згадали про арену в Києвi. Невже у столицi не зведуть нової споруди?

- Палац спорту готовий прийняти матчi групового раунду. Однак органiзацiя фiналу потребує значно бiльшого примiщення. За вимогами ФIБА, щоб провести матчi групового раунду, треба мати майданчик iз трибунами щонайменше на 6 тисяч глядачiв. Другий груповий етап -- на 10 тисяч, а фiнал має побачити 15 тисяч чоловiк. Усе йде до того, що арени в Днiпропетровську та Києвi реконструюють, а в iнших мiстах збудують новi споруди.


- То фiнал вiдбудеться не у столицi?

- Найiмовiрнiше, господарем фiналу стане Донецьк. Там мають намiр звести величезний хокейний стадiон, де можна буде проводити баскетбольнi поєдинки. Однак маю надiю, що головний матч вiдбудеться все ж у Києвi.

- Не можу не спитати про вартiсть спортивних об'єктiв...

- Ми вивчали досвiд iнших країн. Мiнiмальна вартiсть шеститисячної арени - майже 25 мiльйонiв євро. На п'ять мiльйонiв бiльше коштує десятитисячна споруда. Ну а найбiльша арена для фiналу потягне на 50 мiльйонiв євро. Виходить, на арени Україна має витратити щонайменше 150 мiльйонiв.


- Не всi вболiвальники зрадiли перемозi в тендерi. Вони побоюються, що це стане ще одним приводом для зловживань -- бо на будiвництвi спортоб'єктiв можна буде красти державнi кошти...

- Я не бачу жодного мiнуса. Ми маємо змiнити спортивну Україну. Євро мине, а iнфраструктура зостанеться. Зрештою, маю надiю, що об'єкти будуватиме не сама держава, а з допомогою приватного капiталу. Україна витратиться один раз. I в майбутньому зможе приймати чемпiонати Європи чи свiту з гандболу, волейболу та iнших видiв спорту. Хiба це зле для уболiвальникiв? До того ж у спортивних спорудах можна буде влаштовувати концерти й iншi заходи, якi приноситимуть прибутки.

http://firtka.if.ua/?action=show&id=15538
 

·
Registered
Joined
·
385 Posts
http://briz.if.ua/227.htm
Чукалівку, Угринів та на всяк випадок Павлівку треба забирати! Однозначно.

:)

Пропоную піти далі: ліквідувати взагалі Тисменицький район, який має форму бублика із діркою - Івано-Франківськом по середині. І роздати землі - само собою до Івано-Франківської міськради навколишні села, тобто центральну частину району та приєднати і саму Тисменицю. А сусіднім районам все решта!

По суті він не потрібний, а в області і так райони дуже маленькі, крім хіба лиш Коломийського і Надвірнянського!!!
Ні не потрібно це робити так як більше сусідів більше проблем з погодженням спірних питань. Приєднувати потрібно тільки ті села на яких є вільні території під будівництво. А взагалі потрібно добудувати велику об'їздну але зараз потрібно виходити до об'їздної пів-дороги плюс Угринів і може Тячів з Підлужжям.
 

·
Registered
Joined
·
1,494 Posts
В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ОПРИЛЮДНИЛИ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН МІСТА

Сьогодні в Івано-Франківському Департаменті містобудування та архітектури відбулася прес-конференція щодо оприлюднення генерального плану міста на сайті Івано-Франківського виконавчого комітету.
Донедавна генеральний план міста був під грифом «таємно». Керівництво Департаменту Олег Гаркот і Володимир Гайдар запевнили, що публічний доступ до генерального плану міста дає можливість ведення прозорої та відкритої діяльності у сфері містобудування та архітектури а також ведення контролю за дотриманням вимог чинної містобудівної документації.

Тож мешканці Івано-Франківська отримали можливість ознайомитися з цим документом, стежити за ситуацією забудови у місті. Це дає можливість не допускати хаотичну забудову і контролювати дотримання правил генерального плану міста. Правда, оприлюднені дані в генплані датуються 2001 роком.
Як заявив директор Департаменту архітектури і містобудування Олег Гаркот, під час роботи над оприлюдненням генплану міста з’ясувалось, що закритість генплану сприяла спрощеній схемі зміни цільового призначення земель. Таким чином, на земельних ділянках, де за генпланом передбачались зелені насадження, виросли багатоповерхівки.

«Багато рішень прийнято виконавчим комітетом без погоджень із сесіями міської ради та із закриванням очей на генеральний план» - констатував секретар міськради Руслан Марцінків. Він запевняє, що зараз ведеться активна боротьба з незаконним будівництвом в Івано-Франківську. Проте функції і повноваження контролювати будівництво і демонтувати його має непідконтрольний міській владі Архбудконтроль.
Оприлюднення генерального плану Івано-Франківська дасть можливість мешканцям самостійно контролювати забудівників, і, в разі порушень, відповідно реагувати.
Наразі Департамент архітектури і містобудування працює над внесенням коректури – тих змін, як трапилися за більш ніж 10 років. Потім ці зміни повинна затвердити сесія Івано-Франківської міської ради. А до цього, в Департаменті закликають іванофранківців чітко дотримуватися чинного генерального плану міста. 

·
StanislaV the best
Joined
·
474 Posts
Discussion Starter · #10 ·
В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ОПРИЛЮДНИЛИ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН МІСТА

...Таким чином, на земельних ділянках, де за генпланом передбачались зелені насадження, виросли багатоповерхівки..
Тільки-но в паралельній гілці написав про можливе недотримання будівництва генплану.:eek:hno:

Нащо ж тоді приймати було генплан і тратити купу грошей?

А це вже не просто даунізм:

"...з’ясувалось, що закритість генплану сприяла спрощеній схемі зміни цільового призначення земель."
"...А до цього, в Департаменті закликають іванофранківців чітко дотримуватися чинного генерального плану міста."
:bash:
 

·
Registered
Joined
·
1,494 Posts
У 2011 РОЦІ ІВАНОФРАНКІВЦІ НАКУПЛЯЛИ НА 6,5 МЛРД.ГРН.
Через роздрібну торгову мережу підприємств, фізичних осіб–підприємців та мережу ринків обласного центру у 2011 році населенню реалізовано товарів на 6,5 млрд.грн., що на 19,8% більше обсягу 2010 року, інформує Головне управління статистики.
Оборот ресторанного господарства (з урахуванням обороту фізичних осіб–підприємців) перевищив рівень попереднього року на 2,8% і склав 198,2 млн.грн.
Понад половину загального обороту забезпечили підприємства (юридичні особи), через торгову мережу та мережу ресторанного господарства яких за 2011р. продано товарів на 3,4 млрд.грн., що на 20,4% більше, ніж за попередній.

http://firtka.if.ua/?action=show&id=16059
 

·
Registered
Joined
·
1,494 Posts
У 2011-МУ БУДІВЕЛЬНА ГАЛУЗЬ ПРИКАРПАТТЯ ЗБІЛЬШИЛА СВОЇ ПОКАЗНИКИ НА 16%
Протягом 2011–го, вперше за останні 4 роки, в Івано-Франківській області - позитивна динаміка обсягів будівництва. Про це свідчать дані головного управління статистики в області.
Зокрема, підприємства області виконали будівельних робіт на 878,7 млн. грн., або на 16 % більше, ніж у 2010 році. Причому, зростання обсягів досягнуто за всіма основними видами будівельної діяльності в краї.
На загальну тенденцію означеного зростання у будівельній галузі найбільше вплинула діяльність підприємств з підготовки будівельних ділянок, будівництва будівель і споруд, обсяги яких зросли в 1,5 рази, або на 8,3% відповідно. Ними забезпечено понад 80% загальнообласного обсягу робіт.

http://firtka.if.ua/?action=show&id=16081
 

·
Registered
Joined
·
2 Posts
Неможу в це повірити, невже фейс нашого мера буде на монеті присвяченній до 350-річчя Івано Франківська???
 

·
Registered
Joined
·
1,494 Posts
Неможу в це повірити, невже фейс нашого мера буде на монеті присвяченній до 350-річчя Івано Франківська???

Витяг із постанови Правління НБУ від 25.01.2012 № 22
Відповідно до статей 33 – 35 Закону України "Про Національний банк України" щодо випуску пам'ятних монет України Правління Національного банку України постановляє:
1. Увести в обіг:
з 26 квітня 2012 року пам'ятні монети "350 років м. Івано-Франківську" із серії "Стародавні міста України":
номіналом 10 гривень зі срібла, якість карбування – "пруф", тираж – 3 000 шт.;
номіналом 5 гривень із нейзильберу, якість карбування – "спеціальний анциркулейтед", тираж – 35 000 шт.
http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=101755&cat_id=78969
Вищевказані монети, які мають бути випущені до 350 річчя Івано-Франківська, з серії "Стародавні міста України", а не з серії "Видатні особистості України (Івано-Франківська)".
Тому моя думка, це фарс!!!:eek:hno:
 

·
Registered
Joined
·
1,494 Posts
В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІДКРИТО САЛОН АВТОМОБІЛІВ "CITROEN"
В п'ятницю, 3 лютого в Івано-Франківську відбулась визначна подія - відкриття салону автомобілів марки "Citroen". В урочистостях взяло участь найвище керівництво компанії "Citroen Україна". За словами Лоїка Сібрака, генерального директора "Citroen Україна", основними відмінностями автомобілів "Citroen" є їхній зовсім новий та перспективний дизайн та комфорт в поєданні з новітніми технологіями.
Офіційним дилером автомобілів марки "Citroen" буде івано-франківська фірма "Карпати Мотор". Її директор Ярослав Бартків на відкритті салону подякував представникам "Citroen" за можливість співпраці.
Опісля святий отець освятив приміщення салону, а відвідувачі розпочали оглядати новесенькі автомобілі.
 
1 - 20 of 161 Posts
Top