SkyscraperCity banner

2121 - 2140 of 2291 Posts

·
Western Ukrainian
Joined
·
17,538 Posts
Минуло чергове засідання сесії міської ради. Разом з депутатами розглянули більше 120 питань.

Найвагомішим з них було прийняття змін до бюджету міста.

Коротко про головне:
Доходи
В цьому році нам доведеться докласти багато зусиль для створення робочих місць, детінізації та легалізації найманих працівників, а також для підняття рівня заробітної плати. Ми побачили, що за минулі роки заходи, які ми здійснювали, дають свій результат, бо отримали близько 6000 найманих працівників, це дало нам нові надходження. Тепер планку ми піднімаємо дуже високо.
Також стосовно доходів бюджету для нас важливими є показники з коштів від пайової участі в інфраструктурі міста, від оперативного управління коштами, єдиного податку, сплаченню збитків за використання землі без правовстановлюючих документів. Тобто, дохідну частину бюджету ми підняли досить високо.
Видатки
- Продовжуємо будівництво всіх тих об’єктів соціальної інфраструктури, які розпочали у 2017 році.
- Приблизно за місяць завершуємо усі роботи у дитсадку в мікрорайоні Гречани. Місто отримає вже 2 новий дитсадок. Виділяємо кошти на продовження будівництва НВК по вулиці Залізняка, добудову НВК №10, ЗОШ №18, початок добудови ліцею №17, початок будівництва дитячого садочка в мікрорайоні Лезневе.
- Важливим є будівництво об’єктів спортивної інфораструктури. Понад 6 млн грн. виділяємо на будівництво Палацу спорту на вулиці Прибузькій, цим самим унеможливлюючи в майбутньому забудови цієї зони житловими будинками. 1 млн 200 тис. грн виділяємо на проект будівництва Льодового Палацу, так само по вулиці Прибузькій. Довиділяємо кошти на будівництво спортмайданчиків.
- Довиділяємо кошти на капітальний ремонт доріг, маємо в планах провести робіть цьогоріч на 75 млн грн. Більше 30 млн грн заплановано на поточний ремонт суцільним методом. Це в рази більша сума, ніж минулого року.
- Розподіляємо кошти на завершення об’єктів благоустрою, ремонти прибудинкових територій.
- Готуємся до нового опалювального сезону: понад 16 млн грн виділено на заміну мереж, реконструкцію котелень. Плануємо купувати нову техніку. Понад 30 млн грн передбачаємо на будівництво мереж водопостачання та водовідведення.
- В галузі освіти ми піднімаємо заробітну плату вихователям – з 1 травня вихователі та працівники ДНЗ отримуватимуть 10% надбавки за престижність професії. При цьому держава декларувала таке підвищення з вересня. Частину ресурсу передбачаємо на підняття заробітних плат для вчителів. Як ми знаємо, держава задекларувала таке підвищення, проте коштів не виділила, не виконавши свої функції. Також продовжуємо ремонти туалетів, харчоблоків, дахів, будівництво спортивних майданчиків, ремонт пришкільних територій у освітніх закладах.
- 9,4 млн виділяємо на придбання парт, техніки і обладнання для початку проект «Нова Українська Школа»
- В галузі охорони здоров’я ми продовжуємо ремонти та купуємо обладнання для міської дитячої лікарні, міської лікарні. Ремонтуємо корпуси, палати, санвузли тощо.
- Довиділяємо кошти на підтримку професійних спортивних команд з ігрових видів спорту та купуємо спортивний інвентар для ДЮСШ та команд.
- У сфері культури продовжуємо розпочаті роботи та довиділяємо кошти на проведення масових заходів.
- 2,5 млн гривень передбачаємо на грошову компенсацію учасникам російсько-української війни на придбання житла та 120 тисяч на навчання для атошників
- 4,6 млн на заходи з енергозбереження
- Виділяємо також кошти на проектно-кошторисну документацію для будівництва нових доріг по Лісогринівецькій, Мельникова.
- Додатково виділили 7 млн грн на будівництво дороги по Січових Стрільців.
- 700 тисяч гривень на будівництво системи водовідведення на ринку (вулиця Геологів)
- 4,5 млн на виконання програм підтримки військових частинhttps://www.facebook.com/groups/1620184324941939/
 

·
Western Ukrainian
Joined
·
17,538 Posts
Ресторан і два зали: яким бачать оновлений кінотеатр Шевченка
Громадська ініціатива "ProProstir" розробила концепцію подальшого розвитку кінотеатру Шевченка. Спочатку провели обговорення і послухали думки хмельничан. А тепер представили можливий проект. Як міг би змінитись кінотеатр, дізнавались журналісти vsim.ua
Ще у травні 2016 у кінотеатрі Шевченка розпочали капітальний ремонт. На нього виділили більше 3 мільйонів гривень. Спочатку замінили дах, а потім взялись за внутрішні роботи. Старі труби викинули і поставили нові, а як тільки почали довбити стіни, зі стелі посипалась штукатурка і каміння. Тоді роботи призупинили. Вже у 2017-ому в міській раді запланували повністю оновити кінотеатр. Для того, аби розробити проект, запросили активістів з громадської ініціативи "ProProstir". Саме вони провели опитування мешканців, а також громадське обговорення. Після того, як зібрали пропозиції, розробили концепцію розвитку будівлі кінотеатру. Отож, що планують змінити, дізнавалися журналісти vsim.ua. Втілювати у життя запланований проект поки не будуть, шукатимуть інвесторів. На 2018 рік запланували лише зробити експертизу будівлі, оскільки вона є культурною пам'яткою міста.


Основні перетворення у будівлі кінотеатру Пропонується поділити кінозал за два незалежних зали. Один менший буде для кінопоказів, інший більший - для виступів, лекцій, презентацій або тренінгів. Перший матиме 122 місця, другий - 254 місця. Обидва зали планують забезпечити окремими евакуаційними виходами, спільним холом, гардеробом і фойє. У більшому залі хочуть встановити телескопічні трибуни. Такі конструкції займають менше місця і дозволяють використовувати рівну поверхню залу для інших потреб. Приміщення планують зробити більш відкритим для громади. Тобто фойє, гардероб і холи мають стати більш комфортними для перебування відвідувачів. При вході у кінотеатр хочуть відкрити сувенірну лавку, де б мешканці могли придбати продукцію, яка асоціюється з Хмельницьким. Орендну площу хочуть зменшити лише на 100 квадратів. Зараз орендарі "тримають" майже 1000 квадратних метрів. Пропонується змінити формат кафе "Наомі". Його планують зробити більш відкритим і доступним. Вхід до нього хочуть відкрити не лише ззовні, але й зсередини. Крім того, його площу планують розширити, аби була можливість проводити там тематичні вечори, зустрічі та музичні виступи. В частині будівлі, яка виходить на сквер, хочуть відкрити кав'ярню-кіномузей. Цей простір матиме свою особливу легенду і буде розташований на місці колишньої проекторної. Простір на другому поверсі, що з однієї сторони примикає до головного фасаду будівлі, а з іншого - до фойє зі сходами, хочуть віддати під арт-простір. Цей зал буде надаватись мешканцям безоплатно, але за попереднім узгодженням з адміністрацією під проведення презентацій, виставок чи перформансів. Простір на другому поверсі, що примикає до заднього фасаду, планують віддати під відкриту терасу, де могли б відпочивати хмельничани. Простір на другому поверсі, який виходить на фонтани, хочуть перетворити у IT-hub. Це додасть місцю творчої енергетики інтелектуальної праці. Простір на другому поверсі, що виходить на готель "Жовтневий", планують віддати під мультифункціональний зал, який зможуть погодинно орендувати тренери з танців, фітнесу, йоги, пілатесу. Також ця зона зможе використовуватись під майстер-класі чи мінівечірок. Пропонується зробити надбудову третього поверху. Над великим залом хочуть змонтувати вищі просторові металеві конструкції, накрити це покрівлею, а торець засклити. Такий прийом пустить світло у зал і зробить його більш привабливим для проведення різних подій. На третьому поверсі планують відкрити ресторан, вікна якого виходитимуть на центральну вулицю міста - Проскурівську.
https://vsim.ua/Podii/restoran-i-dva-zali-yakim-bachat-onovleniy-kinoteatr-shevchenka-10685227.html
 

·
Registered
Joined
·
2,866 Posts
Oleksandr Symchyshyn:

Сьогодні мав зустріч з співвласником компанії "Нова пошта" В'ячеславом Климовим, директором Олександром Бульбою та керівниками компанії.

Компанія на кредит ЄБРР в сумі 9,5 млн євро збудує сучасний інноваційний сортувальний термінал, аналогів якого в Україні немає.

Будуватиме наш місцевий ТОВ "Будівельний Альянс Груп". Після завершення робіт планується створити близько 300 робочих місць.

Структурний підрозділ "Нової пошти", який є замовником будівництва та буде експлуатувати термінал зареєстрований у Хмельницькому.

Сьогодні ж разом керівництвом компанії заклали перший символічний камінь на місці будівництва.

Будівництво терміналу має бути завершене до кінця 2018 р. Загальна потужність сортування складе 18 тис відправлень за годину.

У ході зустрічі пан Климов наголосив, що Хмельницький є центром логістичної моделі "Нової Пошти". Для компанії - це ключова точка на мапі Західної України.

Окрім будівництва терміналу компанія планує відкрити в Хмельницькому 6-8 відділень до кінця року.

Хмельницький розвивається як логістичний центр.
https://www.facebook.com/groups/1620184324941939?view=permalink&id=1832510457042657
 

·
Western Ukrainian
Joined
·
17,538 Posts
Купуй Хмельницьке знаходиться в Хмельницька Міська Рада.
25 квітня о 15:05 · Хмельницький ·
Бажаєш взяти активну участь у творенні добробуту нашого міста?
Зміцнити економічний потенціал рідного краю?

Вже зовсім скоро, знаходь на полицях магазинів продукцію з маркуванням #КупуйХмельницьке- підтримай місцевого виробника!

Маркування продукції виготовленої саме на місцевих виробництвах це одна з частин Проекту #Хмельницькоїміськоїради - «Купуй Хмельницьке», що впроваджений задля промоціювання та підтримки локального виробника.

Обирай свідомо - дбай про майбутнє!https://www.facebook.com/Купуй-Хмел...TLAa87EPcvrBjFxaZMYpoo7aVOzrNHup6sf2Q&fref=nf
 

·
Время – деньги!
Joined
·
1,476 Posts
У Хмельницькому національному університеті відкрили навчально-наукову лабораторію технології та модиУ ній студенти вишу здобуватимуть навички роботи з сучасним швейним обладнанням. Лабораторія працюватиме на базі кафедри технології та конструювання швейних виробів.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу МОН.

До наповнення нової лабораторії увійшли сучасні промислові машини, які використовують для обробки комбінованих матеріалів, шкіри, товстих тканин тощо. Учасникам презентації показали роботу 8 моделей автоматизованого швейного обладнання, а також запропонували його випробувати.

На сьогодні наш університет успішно розвивається за багатьма науковими галузями. Однак одним із потужних напрямів підготовки студентів є легка промисловість. Зі свого боку ми докладаємо усіх зусиль, щоб наші випускники були успішними та затребуваними на ринку праці, – зазначив ректор ХНУ Микола Скиба.

Відкриття лабораторії у ХНУ стало можливим завдяки співпраці з українською асоціацією підприємств легкої промисловості “Укрлегпром” та компанією Softorg. Організатори розказали, що це вже друга лабораторія такого напряму, яку вони відкривають у партнерстві з вишами. Першу було відкрито торік у Київському національному університеті технології та дизайну.
 

·
Registered
Joined
·
950 Posts
Гарна новина, головне щоб в ХНУ не зациклювались на просто пошиттям одягу,а щей розробляли його (для лікарів, військових, пожежних та ін..)
 

·
Western Ukrainian
Joined
·
17,538 Posts
«З мене всі сміються, але ми полетимо» – директор Хмельницького аеропорту чистить летовище від хащів
Більша частина території аеропорту заросла… деревиною.
Про Хмельницьке летовище періодично згадують то чиновники, то політики. Або коли треба виділити чергову суму з бюджету на погашення заборгованості, або на якихось гучних подіях, коли можна показати масштаб. Останні гучні заяви то міської, то обласної влади стосувалися – то хто ж врешті займатиметься летовищем? Хмельницька міська рада минулого року заявила, що готова взяти його на баланс. Тоді у міській раді заявляли, що формально аеропорт – не їхня структура, але упустити час, то Хмельницький залишиться без аеропорту.

«Міська влада готова ініціювати процес передачі аеропорту «Хмельницький» у міську комунальну власність. Для того, щоб запустити процес і не дати вмерти аеропорту», – заявляв тоді міський голова Олександр Симчишин.

Та через короткий час обласні депутати заявили, що не планують віддавати нікому летовище і навіть створили робочу групу і їздили до сусідів, у Рівне, щоб подивитися як там налагоджена робота.

На сьогодні, за словами директора КП «Хмельницький аеропорт» на підприємстві вже погасили борги, які тягнулися роками і взялися за наведення порядку на території.

«Один із перших кроків,який ми зробили – це погашення боргів, а тепер взялися розчищати летовище. Коли ми восени обходили територію, думали що проведемо два-три суботники і впораємося. Але зараз бачимо, що за десять років понад 70 гектарів території летовища заросло деревиною так, що вже майже місяць бригада із восьми людей працює над розчищенням», – каже директор КП «Хмельницький аеропорт» Валерій Сорока.

За його словами, зараз уже розчистили майже 15 гектарів території аеропорту, залишилося ще орієнтовно 60 гектарів. Загалом, каже директор, територія летовища складає 134 гектари.

Паралельно із розчищенням території, налагоджують подачу електроенергії, адже світла там немає навіть! Валерій Ростиславович каже, все енергетичне господарство перебуває на балансі Держпідприємства «Украерорух». Зараз облрада ініціювала передачу усього майна, яке є на території аеропорту, а це майже 37 об’єктів, із «Украероруху» на баланс «Хмельницького аеропорту». Колись, у 2014 році, комісія з прав державної власності відмовила у передачі цього майна. а нещодавно, 27 квітня, відбулося чергове засідання цієї комісії і рішення її було позитивне – про передачу цього майна на баланс КП «Хмельницький аеропорт».

«Зараз ми чекаємо постанову Кабінету Міністрів про передачу нам майна. Вирішитися це питання має максимум за два місяці», – каже Валерій Сорока.Директор каже, з нього всі сміються, але він впевнений, що аеропорт запрацює.

«Зараз я поки взяв електрокосу і секатори в руки і разом із бригадою розчищаю територію летовище. Паралельно готую відповідні документи, шукаю аеродромщика, бо всі поки що хочуть працювати начальниками охорони, а робити не хочуть. З мене всі сміються, кажуть що я неправильний директор, але я вірю, що наш аеропорт запрацює незважаючи на політичні ігри, на жахливу бюрократію і невіру чиновників. Я хочу, щоб аеропорт став таким інфраструктурним об’єктом, який об’єднає всіх хмельничан», – заявляє директор і додає, що потрощити вікна і двері є кому, а прибрати і допомогти розчистити територію немає кому.


https://ye.ua/syspilstvo/35689_Z_me...aeroportu_chistit_letovische_vid_haschiv.html
 

·
Registered
Joined
·
950 Posts
Ніхто нікуда не полетить, та скільки можна...про це говорити, ну хочеться навести порядок, це хорошо... ну не більше....
 

·
Время – деньги!
Joined
·
1,476 Posts
Ніхто нікуда не полетить, та скільки можна...про це говорити, ну хочеться навести порядок, це хорошо... ну не більше....
Що це за песимізм, є вже китайська фірма, яка готова інвестувати 50 мільйонів євро у його відновлення. Скажу навіть більше, китайці дуже зацікавлені у ринку караван, який заморожений) В перспективі маємо, логістичний центр нової почти, аеропорт, ринок-базу (30 га) під Alibaba Group і так далі...
 

·
Registered
Joined
·
950 Posts
Що це за песимізм, є вже китайська фірма, яка готова інвестувати 50 мільйонів євро у його відновлення. Скажу навіть більше, китайці дуже зацікавлені у ринку караван, який заморожений) В перспективі маємо, логістичний центр нової почти, аеропорт, ринок-базу (30 га) під Alibaba Group і так далі...
Це не песимізм, це реалії і в УКраерорусі напевно і незнають про плани керівника аеропорту, в стратегії розвитку авіації, яка затверджена постановою КМУ Хмельаеропорту немає, і він даже не розглядає в найближчій перспективі в МІУ теж, ніхто даже і не думав про то щоб його відновити, тому хатєлки в ХМР і ОДА, це популізм чиновників, типу ми щось думаємо типу ми щось хочемо!

А те що там хтось хоч щось кудась інвестувати це брєд, бо закону про Концесію в Україні ще немає, а приватно державне партнерство в тому вигляді який є зараз, не заканає... бо приклад Аеропорт Дніпра... ніхто не буде ризикувати з сторони держави.... тому це просто балачки...
 

·
Registered
Joined
·
61 Posts
Скажу з власного досвіду (обходив його весь минулого літа) - з аеропорту там залишилась тільки спланована ділянка землі та основа під злітно-посадкову смугу. Все інше відновленню не підлягає.
 

·
Registered
Joined
·
1,188 Posts
Скажу з власного досвіду (обходив його весь минулого літа) - з аеропорту там залишилась тільки спланована ділянка землі та основа під злітно-посадкову смугу. Все інше відновленню не підлягає.
Якщо відновлювати аеропорт, то всі будівлі потрібно знести, дешевше будувати нові. Були б інвестори нормальні, тоді можна швидко збудувати адмінбудівлі, паралельно відновлювати злітно-посадкову смугу. Для нашого міста великого терміналу будувати не потрібно. Саме довше буде це отримання всіх дозволів.
 

·
Registered
Joined
·
950 Posts
Вот постанова http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/126-2016-п/page

І тут зазначено, що потрібно відновити Чернівці, Тернопіль, Рівне, Вінниця тому не Логічно відновлювати Хмельницький, якщо поруч 4 робочих Аеропорти...

І ніхто не буде відходити від виконання постанови КМУ.... Бо на ці аеропорти грн немає...
 

·
Registered
Joined
·
1,188 Posts
Вот постанова http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/126-2016-п/page

І тут зазначено, що потрібно відновити Чернівці, Тернопіль, Рівне, Вінниця тому не Логічно відновлювати Хмельницький, якщо поруч 4 робочих Аеропорти...

І ніхто не буде відходити від виконання постанови КМУ.... Бо на ці аеропорти грн немає...
Ця постанови носить більш інформаційний характер, план дій на декілька років стосовно аеропортів України. Також нею не забороняється відновлювати аеропорт. І якщо відновлення буде не з державного бюджета, то ніхто заборонити польоти у відновленому аеропорті не буде. Якщо буде план відновлення нашого аеропорту і будуть справжні інвестори, то Кабмін може дати свої кредитні гарантії.
 

·
Płoskirów tyran
Joined
·
4,585 Posts
Вот постанова http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/126-2016-п/page

І тут зазначено, що потрібно відновити Чернівці, Тернопіль, Рівне, Вінниця тому не Логічно відновлювати Хмельницький, якщо поруч 4 робочих Аеропорти...

І ніхто не буде відходити від виконання постанови КМУ.... Бо на ці аеропорти грн немає...
Чернівці ще ок бо єбеня, Рівне, Вінниця ок, а вот нахера в Тернополі, як там до Львова годину їхати. Хмельницькому повезло з НП але не повезло з ареопортом
 

·
Registered
Joined
·
950 Posts
Тернопіль тому, що це домашній аеропорт однієї із Авіакомпаній.. тут тарифи менші на його використання тому в таких аеропортах реєструються авіакомпанії.. все просто...


Якщо в наших чиновників з ХМР є реальне бажання відновити летовище... то має бути бізнес план і розуміння того. що мають бути конкурентні переваги над конкурентами...

В мене є ідеї... що можна зробити з цією тереторією, яка б принесла і робочі місця і гроші в бюджет і так далі.. але толку якщо ми тут просто балаболим....
 

·
Płoskirów tyran
Joined
·
4,585 Posts
Тернопіль тому, що це домашній аеропорт однієї із Авіакомпаній.. тут тарифи менші на його використання тому в таких аеропортах реєструються авіакомпанії.. все просто...


Якщо в наших чиновників з ХМР є реальне бажання відновити летовище... то має бути бізнес план і розуміння того. що мають бути конкурентні переваги над конкурентами...

В мене є ідеї... що можна зробити з цією тереторією, яка б принесла і робочі місця і гроші в бюджет і так далі.. але толку якщо ми тут просто балаболим....
Я б з ареопорта зробив трек для гонок, що впринципі зараз і роблять, але б повноцінний зробити. Бо в Україні крім чайки нічого немає
 
2121 - 2140 of 2291 Posts
Top