SkyscraperCity banner
1 - 9 of 9 Posts

·
Banned
2,796 Posts
Discussion Starter · #1 ·
А як вам, панове, оце:

Україна звинуватила Росію у фальсифікації Євробачення

Перемога російського виконавця Діми Білана на конкурсі Євробачення-2008 у Белграді є результатом фальсифікацій. Про це заявив виконуючий обов'язки голови Національної телерадіокомпанії України Василь Ілащук.

"За бали відповідають комунікаційні компанії. На Україні також результат був сфальсифікований", - цитує Ілащука Новий регіон.

Крім того, перший віце-президент української Національної телерадіокомпанії Роман Недзельський заявив, що має намір подати в суд на російський державний канал Росія, який по супутнику транслював конкурс в Україні. Недзельський наголосив, що має намір вимагати позбавлення Росії прав на мовлення в Україні.

У свою чергу, українська співачка Ані Лорак переконана, що саме вона була фавориткою Євробачення, а нині є хоч і неофіційним, але все-таки переможцем, повідомляє УНІАН.

http://ua.korrespondent.net/showbiz/477198

:lol: :nuts:

Жорстко доволі... Але я так і думав, що тут щось нечисто. Хто ж за ту мавпу міг стільки наголосувати? :)

·
Banned
2,796 Posts
Discussion Starter · #2 ·
опять провокационная реплика!

:eek:hno:
:lock:
Ну так я можу стерти те, що тобі не подобається. Чи знов будеш всю тему закривати?

·
Banned
2,796 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Вообще, артемка, тьі не обижайся, но тьі в жопе червей ищеш, иначе й не скажеш...

·
white Ukrainian pig
3,754 Posts
Шо ви ту розвели полеміку, ну прям супротив Расєї й перднути вже не можна. То Оранжер шо сам придумав чи шо, цю заяву сьогодні навіть "Русское Радіо" зрання надавало, і пояснювало що було опитування на вулицях Бєлграда, і ніхто не голосував за Росію. Але вони не пояснили що звісно на вулицях Бєлграда не голосували за Росію, бо всі хто голосував, не вештався по вулицях, а сидів перед телевізором, та відправляв СМСки.:eek:hno::)
:cheers:

·
СМЕРТЬ
3,102 Posts
Я не знаю чому Василь Іващук так переймається. Я думаю це тупо робити такі заяви із підґрунттям на ..... відчутті(?)...
І взагалі у мене до Євробачення велика байдужість. Ну виграв там хтось - ну і шо? Ну діаспора голосувала - ну і шо?

Єдина здогадка у мене - так це наші вже майже збиралися знову приймати Євробачення у себе - і тіпа шось запланували.

Але все-одно - піднімати таку бучу після того як хтось виграв - це тупо.
Навіть якшо у них будуть сталеві докази - Європейці все-одно ніц не зроблять. хехе :)

Все - крапка.

·
Moderator
18,099 Posts
Да и хрен бы с ним - с этим конкурсом ... Попса голимая достала.

·
white Ukrainian pig
3,754 Posts
Дайош дуєт Киркорова-Лорак, ну вот приблизительно в таком виде:

:banana::):cheers:

·
Moderator
18,099 Posts
Sexy ... :)

1 - 9 of 9 Posts