Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 162 Posts

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Створюю цю гілку для Кам'янця-Подільського, щоб не засмічувати інші гілки інформацією, що не відповідає темам.
Отже, сюди все, що не вписується в будівництво, транспортну інфраструктуру, благоустрій. Ласкаво просимо!:)
 

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #2 ·

Як свідчать рейтинг, підготовлений журналом Фокус, найкраще екологічний стан у міст Ірпінь (Київська обл. ), Євпаторія (Крим), Буча (Київська обл. ), Трускавець (Львівська обл. ) та Кам'янець-Подільський (Хмельницька обл). Даний індекс отриманий на підставі експертної оцінки, проведеної Київським еколого-культурним центром. Він включає в себе: місце розташування міста; «функціональне» призначення, види виробництва; джерела забруднення навколишнього середовища, рівень забруднення за видами середовища (вода, повітря, грунти); види і рівень небезпеки забруднення; транспортне навантаження, а також інші специфічні фактори.

kam-pod.gov.ua
 

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #3 ·
 

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #4 ·
27 липня ц.р. в приміщенні міської ради (кім.209) проведено аукціон з продажі об’єкту комунальної власності територіальної громади міста. На торги було винесено нежитлове приміщення (павільйон) розташований по вул. Молодіжна, 25\1 загальною площею 124.9 кв.м. Початкова вартість продажу об’єкта з урахуванням ПДВ становить 122 989 грн. Заяви та необхідні для участі в аукціоні документи були подані двома підприємцями. Аукціонна комісія з продажі об’єктів комунальної власності на засіданні 26.07.20012 року визначила крок для торгів у розмірі 15 000 грн. (не менше 10% від початкової вартості об’єкта). В результаті проведених торгів об’єкт приватизовано підприємцем Ф. за 137 989 грн.

3 серпня ц.р. проведено аукціон з продажі об’єкту комунальної власності за адресою вул. Зарванська, 15. Початкова вартість об’єкта з урахуванням ПДВ – 128 673 грн. Аукціонна комісія з продажі об’єктів комунальної власності на засіданні 02.08.2012 року визначила крок для торгів - 15 000 грн. В аукціоні взяли участь двоє претендентів. В результаті проведених торгів об’єкт приватизовано за 143 673 грн.
 

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #5 ·
НЕСТЕРУК ПІДЕ НА ВИБОРИ

Згідно з рішенням Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, засідання якого відбулось 16 липня, знято судимість з колишнього міського голови Анатолія НЕСТЕРУКА.
5 липня 2011 р. суддя Дунаєвецького райсуду Володимир ШКЛЯРУК виголосив результати понад 9-місячної судової справи. Тоді суд зняв з Нестерука звинувачення в отриманні хабара, проте визнав винним у зловживанні службовим становищем. Останньою інстанцією, де розглядались касації у справі, став Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ, котрий 24 січня ц.р. залишив у силі рішення дунаєвецьких і хмельницьких колег. Вирок передбачав покарання у вигляді 4-х років позбавлення волі (відтермінування - 1 рік).
- 5 липня збіг мій випробувальний термін, - розповів «ПОДОЛЯНИНУ» Анатолій Нестерук. - Тому, згідно із законодавством, кримінально-виконавча інспекція Державної пенітенціарної служби України повинна була подати до суду відповідні матеріали. Враховуючи відсутність зауважень, 16 липня суд у присутності прокурора району прийняв рішення зняти судимість.
Анатолій Макарович наразі будує плани щодо подальшого життя. Каже, що має достатньо пропозицій і на Хмельниччині, і в столиці:
- Я ще не пенсіонер, можу і хочу працювати, мій досвід не залишився поза увагою - розглядаю нині декілька варіантів працевлаштування. Столиця мене не дуже вабить, а ось область не чужа.
На наше запитання, чи піде Анатолій Нестерук на вибори, він сказав, що про балотування мова не йде, проте обов’язково сам піде голосувати і рекомендує це зробити кожному, щоб вибрати гідних депутатів, щоб у країні панували справедливі закони.

http://podolyanin.com.ua
 

·
Registered
Joined
·
971 Posts
Створюю цю гілку для Кам'янця-Подільського, щоб не засмічувати інші гілки інформацією, що не відповідає темам.
Отже, сюди все, що вписується в будівництво, транспортну інфраструктуру, благоустрій. Ласкаво просимо!:)
ДЯКУЮ,ЗА СТВОРЕННЯ ГІЛКИ.. ТИ МАБУТЬ ЗАБУВ "НЕ" ДОПИСАТИ В ПЕРШОМУ ПОСТІ В ШАПЦІ ТЕМИ))) ЗМІНИ БУДЬ-ЛАСКА
 

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #7 ·
ДЯКУЮ,ЗА СТВОРЕННЯ ГІЛКИ.. ТИ МАБУТЬ ЗАБУВ "НЕ" ДОПИСАТИ В ПЕРШОМУ ПОСТІ В ШАПЦІ ТЕМИ))) ЗМІНИ БУДЬ-ЛАСКА
Та да. Виправив.:)
 

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Восьмого серпня до Кам'янця-Подільського завітали учасники міжнародного велотуру "Відкрий серце для сиріт".

У його рамках в залі Магдебурзького права відбувся круглий стіл, а на площі Польський ринок - дитяча програма і концерт.
Організаторами благодійної акції, яка ставить за мету не тільки звернути увагу на дітей-сиріт, але й прийняти конкретні дії в житті кожної такої дитини, виступили київська церква "Відродження" та благодійний фонд "Майбутнє - дітям України". Цього року участь у велотурі взяли як діти-сироти з України, так і Білорусі, оскільки аналогічний проект планують провести наступного року і в цій сусідній державі. Учасників туру вітав заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Сукач.
Як повідомив під час круглого столу на тему "Від осмислення до практики" голова згаданого фонду та організатор велотуру Віталій Сус, минулого року в результаті проведення акції "Україна без сиріт" було усиновлено понад 100 дітей. Вже сьогодні, після відвідин Чернівців і Хотина, звідки стартував велотур, до організаторів підходили батьки з проханням допомогти прийняти в сім'ю сироту. "Навіть якщо в кожному місті усиновлять хоча б по одній дитині - це вже велике досягнення", - каже Віталій Сус.
Команда велотуру налічує понад 40 чоловік із різних благодійних і громадських організацій. Усі вони працюють над тим, аби допомогти діткам знайти родину.
"Який би інтернат добрий не був, кожна дитина хоче мати маму і тата, - впевнений пан Віталій. - Наше завдання - допомогти у цьому".
Присутня на круглому столі начальник служби у справах дітей Кам'янець-Подільської міської ради Лілія Бевз зазначила, що на обліку служби наразі перебуває 90 дітей-сиріт, 19 із них - на державному утриманні, є три прийомних сім'ї. 2011 року усиновлено п'ятеро дітей, троє - іноземними громадянами. На думку організаторів велотуру, для стотисячного міста така кількість дітей-сиріт - невелика. Та й узагалі, на Західній Україні ситуація з сиротами набагато краща, ніж на Сході. Найперша причина цього, вважає представник благодійного фонду у Запоріжжі Олексій Іванов, - наближеність до Бога, а також тісна співпраця відповідних служб та інтернатів із релігійними організаціями міста. За його словами, у місті варто було б провести рекламну кампанію з нагадуванням про проблему, можливо, навіть провести акцію "Стань другом для сироти!", під час якої сім'ї могли б узяти на вихідні дитину з інтернату.
Організатори обіцяють провести таку акцію і наступного року, об'їхати не лише Західну Україну, але й Центральну та Східну.
Одразу після завершення круглого столу на площі біля Ратуші організатори велотуру підготували для дітей розважальну програму. Також кам'янчан вітав саксофоніст із Києва Андрій Чмут.
Нагадаємо, що першим містом, яке прийняло учасників акції, стали Чернівці. До Кам'янця гості завітали одразу після відвідин Хотина. Фінішуватимуть вони у Вінниці 14 серпня.
 

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #9 ·
КОМУНАЛЬНІ БУДНІ КАМ'ЯНЦЯ

"Ось це - трудові будні нашого підприємства", - такими словами директор "Міськтепловоденергії" Валерій Гордійчук постійно описував місцевим журналістам роботу своїх працівників під час промивання внутрішньобудинкових мереж, ліквідації пориву водопроводу, монтування нової автоматизованої котельні. 9 серпня представники ЗМІ побували на виїзному брифінгу, де на власні побачили, як вирішуються комунальні проблеми міста робітниками згаданого підприємства.
За словами Валерія Гордійчука, комунальне підприємство "Міськтепловоденергія" за півроку вже освоїло понад 20 млн. грн. із можливих 50. Всі ці кошти пішли на прокладання нових теплових і водних мереж, капітальний ремонт обладнання, ліквідацію поривів, застосування нових технологій, про які розповімо далі.
50-річні труби дали про себе знати

У селищі цукрового заводу на вулиці Фрунзе, 3 стався порив водопровідної мережі, внаслідок якого розмило та затопило підвал одному з мешканців будинку.
Причиною ситуації, що виникла, стала зношеність труб, які були прокладені тут ще 1961 року. За словами Валерія Гордійчука, такі пориви стаються, на жаль, дуже часто. Наприклад, лише в позаминулі вихідні на аварійно-диспетчерську службу підприємства надійшло 94 заяви, з яких 51 - із засміченості каналізацій, решта - щодо поривів труб.
"Забиття каналізації - це взагалі якийсь жах, бо люди не хочуть засвоїти елементарних правил культури. Також у поганому стані внутрішньобудинкові мережі, на латання яких у нас немає труб, але ми всіма силами намагаємося долати ці труднощі", - зазначив директор підприємства.

Триває монтаж автоматизованої котельні

Наступним об'єктом, на який виїхали журналісти, стала нова котельня в селищі Жовтневому на вулиці Князів Коріатовичів, 56, де продовжується її монтаж.
Ще раніше тут було встановлено дві когенераційні установки та нові котли. Наразі триває заміна зовнішніх мереж. Як повідомив Валерій Гордійчук, до початку опалювального сезону вперше за останні 15 років у місті запрацює нова автоматизована котельня, яка не потребуватиме залучення персоналу.
Завдяки тому, що вона знаходиться неподалік житлових будинків, їхні мешканці, а також лікарні отримуватимуть тепло та гарячу воду з цієї котельні, а не з ТЕЦ, як це було раніше. Крім того, покращиться якість обслуговування.
Запуск котельні обійдеться підприємству в півтора мільйони гривень.

Чисті мережі завдяки хімії

КП "Міськтепловоденергія" виготовило нову установку, яка дозволяє промивати забиті внутрішньобудинкові мережі спеціальною хімічною речовиною. Наразі тривають такі роботи в чотирьохповерховому будинку на вулиці Червоноармійській, 44.
"Хто раніше говорив, що на Черемушках гнилі і ржаві мережі - неправда. Тут прокладено якісну стару металеву трубу, яка переживе ще багатьох із нас. Єдина проблема - їх забитість. Причому настільки, що туди не влазить навіть кулькова ручка. Через це квартири не отримують належного тепла взимку", - каже Валерій Гордійчук.
Аби розігнати цією установкою все "сміття" в трубах, знадобиться три дні. Наразі вже промито мережі у восьми найпроблемніших будинках. Роботи триватимуть й надалі.

Сонячне ноу-хау

Спеціалістами комунального підприємства споруджено перший у місті сонячний колектор для нагріву майже 400 літрів води. Його вже встановлено на даху ДНЗ №23 "Лелека", де гарячою водою від цієї установки користуються кухарі.
Завдяки використанню енергії сонця температура води може нагріватися до 80 градусів тепла. "Ми хочемо показати місту і всім жителям, як можна зекономити. Всім охочим надамо необхідні креслення та напрацювання, аби люди користувалися дешевшою водою, нагрітою сонцем", - зазначає Валерій Гордійчук.
Підприємство планує найближчим часом змонтувати ще дві таких установки, одна з яких буде розміщена у територіальному центрі соціального обслуговування "Надія".

У центрі міста замінять каналізаційний колектор

Цього тижня на проспекті Грушевського розпочнуться масштабні роботи із заміни центрального каналізаційного колектора, на який із Державного бюджету при співфінансуванні міської казни виділено 2,4 млн. грн.
Перші партії нових труб, що постачаються з Румунії, вже надійшли. Значну лепту у вирішення цього питання вніс депутат обласної ради Володимир Мельниченко, завдяки котрому кошти таки надійшли в місто.
Як повідомив директор КП "Міськтепловоденергія" Валерій Гордійчук, замінюватимуть мережі за абсолютно новою технологією, що дозволить здійснити перекопи всього лише в кількох місцях. Окрім того, завдяки матеріалу, з якого виготовлені труби, місто на сто років взагалі забуде про проблему каналізаційного колектора.
Аналогічна технологія застосовується і при прокладанні водопровідної мережі на Нігинському шосе. Там за кошти кредиту Світового банку буде замінено 3,5 км аварійної мережі - від селища цемзаводу до вулиці Пархоменка. Підрядній організації залишилося прокласти ще один кілометр труб. Очікується, що робота завершиться до кінця цього місяця.
 

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Байкери завітали до Кам’янця-Подільського

18 вересня Кам’янець зустрічав учасників 12-го Міжнародного Катинського мотопробігу.

Катинський мотопробіг – це захід, що об’єднує людей абсолютно різних професій із Польщі. Уже 12 років поспіль байкери відвідують пам’ятні місця , які пов’язані з історією їхньої держави. Традиційно вони бувають у містах Росії, України, Білорусі та Прибалтики. Таким чином вони вшановують історію свого краю.
Байкери зустрілися із міським головою Михайлом Сімашкевичем, заступником міського голови Василем Сукачем, взяли участь у покладанні квітів до меморіалу жертвам Голодомору.
 

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Новини 24.09.2012

24 вересня 2012 р. відбулась чергова виробнича нарада при міському голові з керівниками виконавчих органів міської ради, державних установ та організацій міста. Міський голова Михайло Сімашкевич окреслив нагальні проблеми, вирішити які необхідно протягом наступного тижня.

На нараді окремі керівники доповіли про стан справ у підпорядкованих установах.

Найбільша увага приділялась питанням розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури міста.

-КП «Міськтепловоденергія» продовжує планову підготовку мереж тепло- водопостачання до роботи в осінньо-зимовий період. Директор підприємства В.Гордійчук наголосив, що підприємство повністю готове до початку опалювального сезону. Холодна вода, яка поступає з Дністра та артезіанських свердловин до водогону, повністю відповідає санітарним нормам, але через зношення та забруднення водопровідних систем її якість суттєво погіршується. Вихід Валерій Григорович вбачає у терміновій заміні металевих водопровідних труб сучасними пластиковими;

-завершується встановлення індивідуальних теплових пунктів в 13 житлових будинках міста;

-значна увага приділяється благоустрою Старого мста, яке є візитною карткою Кам’янця-Подільського: завершується ремонт зливової каналізації на вул. Вірменській та впорядкування дорожнього покриття вул. Татарської в районі історичного факультету КПНУ імені Івана Огієнка;

-територія парку, який знаходиться південніше вул. Князів Коріатовичів, становить 13 гектарів; на 6 з них завершено вирубку аварійних дерев та сухостою, очистка парку продовжується; востаннє такі масштабні роботи проводились у 80-х роках минулого століття;

-проведений Департаментом економіки та розвитку інфраструктури міста аналіз виробництва та реалізації продукції підприємствами міста засвідчує їх зростання протягом січня-вересня 2012 р. на 152% порівняно з відповідним періодом минулого року;

-успішно завершились заходи в рамках фестивалю вуличного мистецтва «Республіка». Це неординарна, динамічна акція, формат якої відрізняється від інших фестивалів, які проходять в Кам’янці-Подільському; проведення такого дійства засвідчує, що наше місто не лише зберігає і розвиває історичні традиції, а й відкрите для нових тенденцій в сучасному мистецтві;

-КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Кам’янця-Подільського» офіційно попередила всі міські осередки політичних партій про неприпустимість порушення норм благоустрою під час проведення передвиборчої агітації.

В зв’язку із створенням дільничних виборчих комісій М.Сімашкевич особливу увагу акцентував на необхідності підготовки приміщень для проведення голосування під час виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

Тиждень обіцяє бути напруженим, адже міський голова планує взяти участь в роботі колегії ОДА, сесій обласної та міської ради, відзначенні 20-ї річниці з дня створення Асоціації міст України, а в суботу – від імені кам’янчан привітати жителів Хмельницького з Днем міста.
 

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #12 ·
Результати фестивалю Республіка-2012

Джерело: hroniker.net

2 тис. кв. м розписаних фасадів Кам’янця руками близько 15 вуличних художників стали цьогорічним надбанням нашого міста, яке влаштували організатори фестивалю вуличного мистецтва «Республіка». 

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #14 ·

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #15 ·
КОМУНАЛЬНІ НОВИНИ 1.09.2012

ВІДСІВ НАДХОДИТИМЕ ЗА ГРАФІКОМ

На черговому зібранні комунальників міста, яке відбулось 24 вересня, заступник міського голови Сергій Бабій порушив питання забезпечення міста мармуровим відсівом для посипання доріг узимку. "Кожного року повторюється одна і та ж ситуація: влітку практично жодне місто не може завезти цей матеріал, бо всі вагони зайняті. Нині представники нашого департаменту доріг та інфраструктури міста знаходяться у Гнівані Вінницької області. Підготовлені та узгоджені всі договори щодо відвантаження та транспортування мармурового відсіву, оплачено частину коштів. З наступного тижня за календарним планом місто отримуватиме по 5 вагонів, а взагалі на зимовий період потрібно 50 вагонів матеріалу для посипання доріг", - прокоментував ситуацію Сергій Віталійович.

ЩОБ ЗНАТИ РЕАЛЬНУ КАРТИНУ

Холодна пора року не за горами, тож ще раз було наголошено про підготовку будівель до зими. Працівникам ЖЕКів потрібно ретельно перевірити вікна, двері, підвали тощо. Заступник міського голови попередив керівників житлових комунальних підприємств, що наступного тижня на всіх територіях ЖЕКів вибірково і без оголошення буде перевірено по 10 будинків, щоб отримати достовірну інформацію щодо реального стану помешкань.

ХТО ФАРБУВАТИМЕ ГАЗОВІ ТРУБИ?

Сергій Бабій відповів на порушене конфліктне питання:"Хто повинен фарбувати газові труби, які частково знаходяться на будинках?". Юристи міськвиконкому працювали разом із представниками ПАТ "Хмельницькгаз" і прийшли до висновку, що за наявними законодавчими документами фарбування газових мереж на будівлях мають проводити працівник ЖЕКів. Але комунальники таким рішенням не задоволені, тож юристи продовжать вивчення цього питання.

САДИТИМУТЬ МАГНОЛІЇ ТА КЛЕНИ

За зрізані дерева будівельні організації виплачують кошти, які акумулюються для купівлі та висаджування нових зелених насаджень. "Якраз восени є актуальним висаджування дерев і з цим не потрібно затягувати, - нагадав комунальникам Сергій Бабій. - Цього року на так званому рахунку "Відновлена вартість" накопичилось 56 тис. грн. За ці кошти ми замовили дерева, які давно вже у Кам'янці-Подільському не садили, - магнолії. Їх плануємо висадити на Алеї закоханих, адже туди не вписуються високі дерева. Магнолії ми замовили ще з весни в Ужгородському розсаднику (одне дерево коштує 195 грн.). Окрім того, висадимо кілька алей кулеподібних кленів, які привеземо з Дунаївців. Одну з алей кленів розташуємо біля новозбудованої дороги до історичного факультету К-ПНУ ім. І.Огієнка".
 

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #16 ·

13-14 жовтня 2012 року у Кам’янці-Подільському вдруге відбуватиметься фестиваль пива, розваг та просто гарного настрою «Oktoberfest». Знову в небо!», організатором якого виступає Кам’янець-Подільська міська рада, мережа готелів «7 Днів», Федерація повітроплавання України.

Упродовж двох днів на площі Польський ринок пануватиме невимушена атмосфера свята, яку створюватимуть для кам’янчан та гостей міста сучасні гурти «THE REVOLVER», «Stelsi» (м. Чернівці), «Шамрайз бенд» (м. Хмельницький), «Чумацький шлях» (м. Хмельницький).

Справжнім мистецьким подарунок для всіх шанувальників сучасної музики стане виступ гурту «Танок на майдані Конго».

Окрім цього, у програмі майстер-класи із середньовічного танцю та вогняне шоу від київського театру історичного танцю «Алентрада», які представлять свою нову феєричну програму.

Також гостей розважатимуть справжні зірки КВК – команда «Кам’янецький формат», відбуватимуться традиційні змагання з армреслінгу та карооке.

Зрозуміло, що «Oktoberfest» не можливо уявити без свіжого прохолодного пива, якого на святі також буде вдосталь. Поціновувачі цього напою зможуть спробувати різноманітні його сорти. До пива пропонуватимуться як німецькі ковбаски, так і традиційні подільські страви, що найкраще смакуватимуть до хмільного напою.

«Варто відзначити, що організатори «Oktoberfest». Знову в небо!» в Кам’янці-Подільському вкладають у цей фестиваль новий зміст, бо відмовляються від суто гастрономічної частини, а додають розмаїту мистецьку, та розважальну частину. Це є сучасна тенденція в туризмі, бо гастрономічні фестивалі, поєднані з розважальною складовою набувають все більшої і більшої популярності», - відзначила директор Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради Альона Кузема.

Кам’янчани запозичили ідею проведення гарного осіннього міського свята, яке б стало приводом для зустрічі старих друзів, родичів, просто кам’янецької громади, яка здавна славиться тим, що вміє цінувати відпочинок та організовувати гарні свята.

Підтвердженням того, що «Oktoberfest» набуває особливого кам’янецького колориту є, що він органічно поєднується з повітроплавальною фієстою «Золота омега - 2012», яка також традиційно щоосені проводиться у Кам’янці-Подільському. Фієста триватиме з 12 по 14 жовтня і очікується, що у ній візьмуть участь 10 повітряних куль з України та зарубіжжя.

Повітроплавці обіцяють, що впродовж трьох днів (за умов гарної погоди) будуть відбуватися ранішні та вечірні польоти, а завершиться свято грандіозним нічним свіченням куль на фоні Старої фортеці.

Крім того, серед учасників фестивалю «Oktoberfest» Знову в небо!» буде проводитися розіграш безкоштовного польоту на повітряній кулі.
Вхід на всі заходи фестивалю – вільний!
 

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Перші кроки на шляху до Музею повітроплавання

11 жовтня 2012 року директором департаменту гуманітарної політики Альоною Куземою спільно із віце-президентом Федерації повітроплавання України В’ячеславом Гардашніком відбулося засідання робочої групи по підготовці до створення Музею повітроплавання.
До складу робочої групи ввійшли науковці, працівники К-ПДІМ «Кам’янець», повітроплавці.

Наразі необхідно визначитись із приміщенням, де буде розміщуватись музей, розробити план заходів по реалізації даного проекту.
Зважаючи на багату історію повітроплавання у Кам’янці-Подільському, у 2013 році планується проект відкриття Музею повітроплавання у нашому місті.
 

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #18 ·
Новопланівський міст - у неоновому світлi

Ці вихідні обіцяють запам'ятатися кам'янчанам надовго. Адже саме в суботу, з першими хвилинами заходу сонця, Новопланівський міст засяє жовтими та світло-синіми вогнями. Проект міської влади передбачає масштабне освітлення цього об'єкта, який з'єднує Нове і Старе місто. Що побачать кам'янчани і чого ще варто очікувати, - таємничу завісу відкриває заступник міського голови Сергій Бабій.

- Проект загальною вартістю 800 тис. грн. виконаний проектним інститутом ПП "Проект-Менас". Перша черга робіт обійдеться нам у 145 тис. грн., у стільки ж - другої, - коментує Сергій Віталійович. - Спершу передбачалося, що міст освітлюватиметься лампами розжарювання. Така краса в рік вартувала б нам 26 тис. грн. Тому ми відмовилися від таких ламп. І спеціально під наш міст полтавський завод виготовив світлодіодні лінійки - значно яскравіші та економніші. Освітлення ними мосту обійдеться в 6 тис. грн. на рік і в 16 грн. - у день. Ці роботи виконує КП "Міськліфтсвітло", а монтаж колон - підприємець Микола Сосула.

Міст підключатиметься до світла так само, як і все місто, - з настанням сутінків. Ілюмінація працюватиме в трьох режимах. Спершу освітлюватиметься верхня частина мосту, потім - нижня і далі весь об'єкт разом із жовтою лінією, яка простягатиметься на всю довжину мосту (а це 165 м) з обох боків.

Цікавим буде і виконання другої черги, яку називаємо "3D". Нині освітлюватиметься лише зовнішній бік опор, другий етап передбачає залити світлом внутрішній бік. Тоді досягнемо об'ємного бачення моста. Щоправда, на другий етап коштів поки що немає. Та й ми не планували його виконати цього року. Можливо, приурочимо його наступному Дню міста.
 

·
Registered
Joined
·
664 Posts
Discussion Starter · #19 ·
Кам’янецькі фестивалі потрапили до сотні кращих подій року

12 жовтня на конференції TRAVEL MARKETING 3D, яка пройшла в рамках Міжнародного туристичного салону «Україна 2012» був оприлюднений список «100 best events of Ukraine - 100 кращих подій для українського туризму», який з цього року щорічно буде формуватися Радою з питань туризму і курортів на підставі експертної оцінки та опитування професійного сектора.

В остаточний список увійшли культурні, музичні, кулінарні, спортивні заходи, які відбулися з листопада 2011 по жовтень 2012 року в усіх регіонах країни. Квоти регіонів були визначені виходячи з обсягів туристичних потоків, самі заходи в остаточний список були запропоновані представниками місцевої влади, готелями та туроператорами національного туризму, журналістами, експертами - в цілому у формуванні рейтингу брало участь понад 100 респондентів і експертів.

Приємно, що і кам’янецькі фестивалі потрапили до цього списку. Фестиваль повітроплавання «Кубок Поділля», Молодіжний фестиваль «Республіка» та Міжнародний історичний фестиваль «Porta Temporis» по праву зайняли своє місце серед кращих подій України у 2012 році.
 
1 - 20 of 162 Posts
Top