SkyscraperCity banner
1 - 20 of 75 Posts

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #1 ·
У поїздках мені іноді трапляються вельми цікаві обличчя. Сподіваюся, що даний фототрейд буде представляти інтерес для багатьох форумчан. Якщо у вас теж є цікаві фото людей, то завантажуйте їх сюди, тільки не треба їх вантажити з якихось відомих ресурсів, де їх і так можуть побачити усі бажаючі.

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #2 · (Edited)
Ось такий супермен тягав наш багаж у готелі на Лангкаві. Дивно, але він примудрявся піднімати валізи, які були більше його за розміром:

Хто казав, що англійські джентльмени не показують язик? Зараз у Лондоні інші звичаї:):

Місцева босота у Празі п'є пиво:

Ритуальні танці на Борнео:

Люди у національних костюмах в Куала-Лумпур:

^^ Зверніть увагу на головні убори жінок. У країнах Азії можна часто побачити подібність російських кокошників на жінках.

Роки колоніального минулого не пройшли для Малайзії безслідно. Там іноді можна побачити білошкірі практично європейські обличчя:

Красу нічим не зіпсуєш:lol::

Козак зажурився:):

І все ж таки креоли на Сейшелах практично завжди посміхаються або сміються:

Чергове свято на Балі:

^^ У хлопця на тенісці добре видно свастику - це головний символ Балі.

·
M A N I A C
3,024 Posts
Якщо Вас цікавить антропологія то можливо буде цікаве цей форум:
https://www.forumbiodiversity.com/

Багато корисної інформації та расистсько-націоналістичного трольства:D

Але, принаймні, ви можете запостити свою фотку і вам скажуть до якої суб-раси ви відноситесь:)
Або ще прикольніше: запостити фотку в розділі Guess Ethnicity

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #4 ·
По-перше, у мене за посиланням видає: "Помилка у сертифікаті безпеки цього веб-сайту". По-друге, я дивуюся, як можна було так перекручено зрозуміти мету даного фототрейду. Причому тут антропологія? Я вантажу сюди фото цікавих типажів, які мені зустрілися під час подорожей, от і все. Безглуздо шукати чорну кішку у темній кімнаті, до того ж тодi, коли її там немає.

·
M A N I A C
3,024 Posts
Я й не шукав чорну кішку О_о

Це досить цікава штука.
Щодо сертифікату то його кожен рік треба купляти новий - адмін забив витрачати 100 баксів в цьому році)
Я там створив гілку про українців в європейській секції. Люди не знали як українці виглядають. Норвежці кажуть що дуже схожі з ними, так само кажуть поляки і росіяни (вони заздрять:D )

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Я й не шукав чорну кішку О_о

Це досить цікава штука.
Щодо сертифікату то його кожен рік треба купляти новий - адмін забив витрачати 100 баксів в цьому році)
Я там створив гілку про українців в європейській секції. Люди не знали як українці виглядають. Норвежці кажуть що дуже схожі з ними, так само кажуть поляки і росіяни (вони заздрять:D )
"Штука" може й цікава, але не має ніякого відношення до цього фототрейду. А адмін там таки класний. Вже практично кінець року, а він так й не зволив купити сертифікат на цей рік.:lol:

·
Registered
4,063 Posts
Дуже цікава тема, на жаль я не любитель фоткати незнайомих людей тому таких фоток не маю:)

·
M A N I A C
3,024 Posts
"Штука" може й цікава, але не має ніякого відношення до цього фототрейду. А адмін там таки класний. Вже практично кінець року, а він так й не зволив купити сертифікат на цей рік.:lol:
:lol: 22 жовтня закінчився старий...

треба буде пофоткати людей по селам Київщини=)

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #9 ·
^^ Це все ж таки секція "Закордон", тому тут повинні бути тільки фото, які зроблені за межами України. Можна, наприклад, у "Козацькій Раді" створити фототрейд "Обличчя України". До речі, вийшла б дуже цікава гілка.

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Дуже цікава тема, на жаль я не любитель фоткати незнайомих людей тому таких фоток не маю:)
А я таки любитель познімати людей.:) Іноді трапляються дуже колоритні типажі. І дякую за визнання даної теми цікавою.

·
Моя хата
3,339 Posts
Я теж любитель познімати людей, але своїх знайомих сюди не дуже хочеться викладати, бо ще образяться :), а чужих цікавих мало. От недавно побачив таку галерею "фізіономій", хто вгадає, що їх всіх об'єднує?

·
Banned
5,950 Posts
haha, ja tezh podumav - abo kromanjontsi abo dauny :)

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #15 ·
Mr.Greenfield, благаю, прибери цих чудовиськ. У нас тут діти й жінки є.:lol: Не варто їх лякати;)

Р.S. Я там по рядкам взагалі бачу одну й ту ж саму людину. Хоча, може це просто моя уява.

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #17 · (Edited)
Продовжимо ... Світ великий й людей у ньому багато. Всіх я поки що не перезнімав, але працюю у цьому напрямку.;):lol:

Ось такі серйозні люди охороняють у китайській столиці простий підземний перехід:

Воно й зрозуміло - вороги Китаю не дрімають.:lol:

Майбутнє країни (Китаю):

А це, мабуть, вже минуле Китаю:

Це молодий майстер кунг-фу у Сіані (Xi'an):lol::

А це ніби як крутий пекінський коп:

Солдат спить - служба йде:

^^ Шкарпетки просто повний відпад:lol:

·
Моя хата
3,339 Posts
І все ж таки креоли на Сейшелах практично завжди посміхаються або сміються:

^^
Маючи цілі зуби в такому віці можна й посміхатись! :crazy2:

Взагалі, обличчя світу непогано виходять у фотоблогера - И. Варламова. Мені "сподобались" ці характерні персонажі, яких він знімав у Самарканді:

Продавец лепешек. Кстати, в Узбекистане почти везде отвратительный хлеб. Обычно в таких странах хлеб очень вкусный, но здесь он обычно черствый и пресный.

Иногда попрошайки действую более изощренно - подходят с полным ртом слюней и угрожают плюнуть, если не дашь денег.

Цыгане оказались очень милыми и добрыми людьми. Почти сразу у меня забрали все деньги (около 200 р).

Мужчины просили деньги на водку, женщины для детей.

Главное, что отличает цыган от других жителей Самарканда - это костюмы. Большинство молодых людей в цыганском квартале ходили в костюмах, больше такого я не видел.

...
http://zyalt.livejournal.com/240510.html

·
M A N I A C
3,024 Posts
Я теж любитель познімати людей, але своїх знайомих сюди не дуже хочеться викладати, бо ще образяться :), а чужих цікавих мало. От недавно побачив таку галерею "фізіономій", хто вгадає, що їх всіх об'єднує?

Фенотип об'єднує - cro-magnoid
А також - вони зняті догори дригом

1 - 20 of 75 Posts