SkyscraperCity Forum banner

Подільсько-Воскресенський міст | 2023 будується

2M views 10K replies 449 participants last post by  Оглядач 
#1 ·
Хто не знає то поясню: В звязку з великим потоком автомобілів потрібен містовий перехід через Поділ. Плани датують з 80х років але ніколи не будували за недостаток коштів.

Дискутували на архюніон за плани:







Будівництво триває:









http://archunion.com.ua/gradsovet_06_05_24.html
 
See less See more
7
#7,522 ·
Де тут метро щось не видно?
Метро не нужно. Нужен ЖК, их так не хватает Киеву.

Я уже говорил - после того как кличко пролетит на очередных выборах или сядет в тюрьму - его "наследие" еще годами будет отравлять жизнь киевлянам. А может и десятилетиями.
 
#7,523 ·
Згідно кадастрової карти тепер на Подолі землевідвід під міст взагалі відсутній - вся ділянка повністю відноситься до майбутнього ЖК. Тобто виходить це добра воля забудовника щось залишити під ПВМП. На своїх рендерах вони малюють лише метроміст, без автомобільної частини і то не зовсім там, де він має проходити. З мостом насправді досить мало вільного місця лишається, я вже мовчу що це сумнівне задоволення жити поруч з таким об'єктом, а ЖК Новий Поділ явно претендує на елітний статус.
Нещодавно якраз там отримали дозвіл Порушення дозволу не перешкода: огляд роботи ДАБІ за тиждень
Цікаво що з цього вийде, по факту забудови буде зрозуміло чи бути мосту..
1401666
 
#7,525 · (Edited)
А я не понимаю где же активисты, велосипедисты, мечтатели всех пересадить на общественный транспорт и тд... Почему эта тема не раскручивается в СМИ и среди депутатов и чиновников? Почему всякие Бигусы и Наши гроши не снимают от этом сюжетов? Где бахматовцы и Пасюты??? С этим съездом, это же офёра покруче Шулявского моста - на правом берегу присвоили и хотят застроить землю где должен начинаться Подольско-Воскресенский мост, что делает проект кастрированным и соотвественно полностью бесполезным... Почему все молчат?
 
#7,530 · (Edited)
А я не понимаю где же активисты, велосипедисты, мечтатели всех пересадить на общественный транспорт и тд... Почему все молчат?
Я вас прошу...не будьте наївним, подавляюча більшість активістів-велосипедистів працюють за гроші під конкретні проєкти. Навіть той малахольний депутат Васильчук разом з "громадою Радунки" чомусь зовсім не горять бажанням очистити береги озера, впорядкувати територію "заказника", розібратись з нелегальною каналізацією і т.д. Все, що його цікавить - це статус землі. Не наштовхує на певні висновки?
 
#7,531 ·
Почему всякие Бигусы и Наши гроши не снимают от этом сюжетов?
Так знімали ж про міст, легко гуглиться по запиту "Бігус Подільсько-Воскресенський" :2017й , 2021й,
*спеціально сховав в посилки щоб не офтопити.
 
#7,532 ·
 
#7,533 ·
· На вулицю Оноре де Бальзака. Даний підхід передбачається звести вздовж залізниці, й він проходитиме до існуючої транспортної розв’язки, яка знаходиться на перетині проспекту Романа Шухевича з вулицею Оноре де Бальзака. Даний підхід є першочерговим, і він буде збудований протягом найближчих 5 років.
Вже не до кінця року...
 
#7,534 ·
Еще возможен вариант как с ТРЦ на Олимпийской. Землю выделили, начали строить, заморозили. Потом оказалось что выход со стадиона нужен. А тут Евро на носу.
Выплатили кучу бабла хозяевам, а потом все снесли. Бизнес по нашему))
Тут тоже, даже могут построить пару этажей. Потом все перепрададут. Свои же компании заблабло снесут, и все в шоколаде) Слава богу, шоколада у нас хоть завались)
 
#7,536 ·
Вже не до кінця року...
Понравились сроки выхода на Навои - 10-15 лет. Разве не шикарно?
 
#7,537 ·
Понравились сроки выхода на Навои - 10-15 лет. Разве не шикарно?
А що ж ви, батєнька, хотіли - три роки основу готуй, три роки щебенем її посипай, три роки асфальтуй. А розмітка, а прийомка?
ps. я думаю штучний інтелект з'явиться раніше, і зробить все швидко. Якщо тільки не винищить шкіряних мішків
 
#7,538 ·
А тем временем, в загнивающей Европе планируют постройку тоннеля Таллин - Хельсинки.
Всего каких то 70 км на глубине до 200 метров.
Интересно они его быстрее построят чем достроят наш мост?
 
#7,539 ·
А тем временем, в загнивающей Европе планируют постройку тоннеля Таллин - Хельсинки.
Всего каких то 70 км на глубине до 200 метров.
Интересно они его быстрее построят чем достроят наш мост?
Так то в Европе, там климат мер другой.
 
  • Like
Reactions: KievNeRezinovuy777
Top