SkyscraperCity banner

26061 - 26080 of 26174 Posts

·
Registered
205 Posts
Наївні,не наївні, але огидно думати,що вся ця хрінотінь в країні,яка нічим не обділена - назавжди.
Краще бути наївним та оптимістом хоча б далекій в перспективі, принаймі це дуже допомагає в житті.

І не цілком адекватно з вашого боку списувати результати трьох десятиліть олігархічно-кланової системи на одного чела.

На рахунок дилетантів - ви стовідсотково праві.

Але що ж робити ,якщо в країні жодної Меркель або Бальцеровича.

Економіка чотири роки росла по трьом причинам
:перше до того- на дні перебувала,
друге - бабки від кредиторів та від гастерів поступали вчасно, по суті паразитували на гастерах і на кредитах,
і по третє - світові тенденції ще давно були закладені, вірус - це лише стартер, промка і в бундесі падала наскільки чув.

Зараз до світових викликів всі країнипідійшли пів-біди підготовленими - на ауді кью сім образно кажучи (одне з улюблених авто митників та хабарників,знаю одного,що на таке авто з салону за 1 рік з старючого тарахкаючого Жигулі "копійка" пересів після перебування один рік на посаді, причому це не Львів навіть, а один з районів),
а наша країна- на старенькому, розбалансованому кланами -"Ланосі".

Неоднозначно все, в тому числі і на РН, в такій розбалансованій країні взагалі все мало давним давно закінчитися економічною катастрофою, просто співпало так ,що попало на чела,що ні сном ,ні духом в цьому не винен,просто звичайний симпатичний карась, не Лі Куан Ю звичайно,навіть не одна сота його
(в нашій країні просто таких не було ніколи,не має, і мабуть не буде).

·
Registered
94 Posts
Політота: найгірше що 73% знаходять пояснення фейлу і ставляться з розумінням а баригу тикали і не були такими толерантними. Фішка в тому, щоб в кожної влади вимагати по максимуму.

·
Super Moderator
4,779 Posts
Яким же треба бути телепнем щоб таке говорити:

при Зеленському швидко мир настане
Варіанти лише два - або людина яка абсолютно не розуміє причин цієї війни, або вата яка мріє про капітуляцію України. Цілком ймовірно що прихована вата - адже нормальним людям треба не мир а перемога, а ватним тваринам - саме мир. Мир на умовах окупанта.

·
Registered
205 Posts
Ну от вже договорилися до жіночої істерики:)

на гілці про будівництво та нерухомість.

Сумно, що в нас такі мужики з жіночою істерикою.

·
Registered
205 Posts

·
Registered
17,524 Posts
Білка в колесі
Чому зміни в Україні не приносять очікуваних результатів

клац

п.с.: продовжити обговорення можна у Львівській каві ;)

·
Registered
205 Posts
Білка в колесі
Чому зміни в Україні не приносять очікуваних результатів

клац

п.с.: продовжити обговорення можна у Львівській каві ;)

Гарний матеріал, дійсно роздуми,а не жіноча істерика як у Volpacchiotto (може він жінка ? :) )
..........."В українських реаліях зміни потрібні. Їх відсутність прирікає на застій і занепад"......
Але не згоден на рахунок на зміни потрібні десятиліття, результат десятиліть ми вже спостерігаємо зараз.

·
Unregistered user
1,993 Posts
Перемога не можлива, бо для цього потрібна війна, на яку мало хто піде. Ви ж пам'ятаєте як все починалось - було купа бажаючих які самі йшли у військкомати і готові були воювати. Але у керівництва держави були інші плани, тому цих людей фактично завертали назад. А вже потім почалось безглузде шоу збитих гелікоптерів, героїчного протистояння флоту тощо

Має бути розуміння що москальня тисне на педаль газу, як це було в 2014 році. А всі бойові дії були контрольовані і швидше за все проходили за обопільною згодою. І як тільки ніби почало щось вимальовуватись, вони відразу на День Незалежності ввели війська (причому наші військові знали про це наперед). Я колись раніше на цьому форумі писав як мене намагались загребти влітку 2013 року під виглядом що військкоматам потрібні люди. До війни ще було 9 місяців, а до початку майдану 6. Тільки не кажіть що спрацювала наша розвідка коли повнота влади була в руках ригів і все фактично йшло по плану.

Це все геополітика, а війна - це засіб управління масами через страх і формування потрібної думки. Дійсно, якщо ми погоджуємось на мир, то вони забирають війська і втюхують нам пухлину на довгі роки. Активна війна з захопленням територій їх не цікавить, цікавить лише процес формування потрібної геополітичної розкладки. Он дивіться скільки на близькому сході конфліктів, а все заради того аби раптом трубу не кинули в обхід раші.

Єдина можлива перемога - це економічний крах раші. Впринципі Порошенко підтримував таку стратегію, хоча ніхто не може сказати що це дійсно так, але як мінімум так здавалось.

А про Зеленського і говорити нічого - це крок назад в дев'яності, а то й ще раніше. При чому це свідомий вибір громадян, проти якого не попреш і це найжахливіше.

Саме головне - ніхто не дасть гарантії що уйло колись програє, бо він ще 10 років планує царювати. Тим більше, зараз складається така ситуація з коронавірусом, що світовому бомонду може бути не до проблем України. Якщо зараз вони розгорнуть наступ то це швиденько все і закінчиться.

З точки зору політики, з адвокатом можна погодитись щодо економіки, що країні нічого хорошого не світить адже 73% готові на такий розвиток подій. І це найжахливіше

·
Registered
739 Posts
адвокат;167435082 said:
..........."В українських реаліях зміни потрібні. Їх відсутність прирікає на застій і занепад"......
Але не згоден на рахунок на зміни потрібні десятиліття, результат десятиліть ми вже спостерігаємо зараз.
І які ти висновки зробив, генію? Головна ж думка автора, що українці хочуть швидких змін і обнуляють їх кожні 5 років, бо треба ж таке, люба реформа зачіпає їх і змін вони хочуть, але не таких. Тобто, ти просто тупо підтвердив тезу автора. Цей цикл очевидно буде і надалі повторюватись з таким то розумінням проблем

·
Super Moderator
4,779 Posts
адвокат;167433556 said:

Я б сказав це у вас тут регулярно жіночі істерики.

·
Registered
494 Posts
Народ, давайте збавимо градус і не будемо переходити на особистості.

Я за Зе не голосував але уряд Гонтарука мені був симпатичний. Милованов, Маркарова, Нефьодов, Дубілет- це все знакові імена. І в принципі багато хорошого або зробили або намагалися зробити.

Думаю зараз всі вони сидять по домам і квасять кожного дня на радощах що не їм це лайно з вірусом та похідними від нього розгрібати, всі ж розуміють що найвеселіше попереду А як далі воно буде і як порішати -це вже задача не стільки національна а глобальна , від нас ( і них) мало що залежить, хоч би небожчики Лі Якокка та Лі Кван Ю з могил встали.

Я також не погоджуся з адвокатом що все пропало і капець в нас тут латиноамериканська модель. І все погано і буде гірше. Всі хто пройшов буремні 2008, 2014 в притомному віці вже має прокачані скіли виживання і нормальну подушку шоб пережити і цю халепу.

Щодо Росії. Я думаю що нам на найближчі пару років дадуть спокій, бо з нафтою за 20 і рубльом за 100 їм явно буде не до хохлів. Плюс своя веселуха з поправками до конституції. Якщо не в курсі - то почитайте і ніколи більше нас не порівнюйте з ними, ми вже давно лишили їх позаду по мисленню, а все решта -прийде згодом.

·
Registered
205 Posts
Народ, давайте збавимо градус і не будемо переходити на особистості.

Я за Зе не голосував але уряд Гонтарука мені був симпатичний. Милованов, Маркарова, Нефьодов, Дубілет- це все знакові імена. І в принципі багато хорошого або зробили або намагалися зробити.

Думаю зараз всі вони сидять по домам і квасять кожного дня на радощах що не їм це лайно з вірусом та похідними від нього розгрібати, всі ж розуміють що найвеселіше попереду А як далі воно буде і як порішати -це вже задача не стільки національна а глобальна , від нас ( і них) мало що залежить, хоч би небожчики Лі Якокка та Лі Кван Ю з могил встали.

Я також не погоджуся з адвокатом що все пропало і капець в нас тут латиноамериканська модель. І все погано і буде гірше. Всі хто пройшов буремні 2008, 2014 в притомному віці вже має прокачані скіли виживання і нормальну подушку шоб пережити і цю халепу.

Щодо Росії. Я думаю що нам на найближчі пару років дадуть спокій, бо з нафтою за 20 і рубльом за 100 їм явно буде не до хохлів. Плюс своя веселуха з поправками до конституції. Якщо не в курсі - то почитайте і ніколи більше нас не порівнюйте з ними, ми вже давно лишили їх позаду по мисленню, а все решта -прийде згодом.
Остап,хотів би вам поставити "плюсик",але в мене ,очевидно стараннями учасників форуму, пропала така функція,тому відповім .

1.З першим згоден, особливо на рахунок Дубілета,це його ніби дітище Монобанк, класна штука вийшла ніби.

2.На рахунок переходу на особистості також згоден ,в нас тут ряд осіб регулярно показують свій рівень інтелекту тролінгом.
Сам ніколи ,жодного разу ні в житті,ні навіть на форумах ніколи тролінгом не займався, навіть якщо не згоден з кимось-просто культурно висловлював свою думку,ну за винятком випадків,коли якась чергова троляка нападала.

3.Найвеселіше попереду - в десятку ви попали, відчувається ,що ви входите в число тих 4-5% будь-якого населення,що володіє абстрактним мисленням.

4.Щодо все пропало, Остап це ви мене неправильно зрозуміли, в мене часи усіх криз навпаки виходило в черговий раз непогано "піднятися", використовую кризу - як особисті .супер-можливості.
Завжди виходило на 100%,побачимо як в цей раз.

5.На рахунок Росії не зовсім вас зрозумів,я ніби ніколи не писав нічого хорошого, відпочивав в Болгарії в готелі ,де половина росіянами,половина німцями була запакована, тому прекрасно знаю їх обмеженість.
А те ,що в нас російська модель економіки - то про це я завжди в центральній пресі навіть пишу, десятки разів в різних виданнях видавав це порівняння.
Читачі ніби адекватно це завжди сприймають,бо розуміють - що це чиста правда, та ж кланово-монопольно-олігархічна економіка.
Це чисто економічне поняття,друга справа,що в них ще є диктатура,поліцейсько-фсбшна держава ,продовжувати можна безкінечно.
Але ми говоримо про економіку,а по економіці - ганьба - але в нас щось схоже до них або до латино-американскьої моделі економіки.

Саме через це я вважаю,що РН несе зараз ризики.
Саме через це в мене київські орендарі платять зараз оренду нижче ринку на 30%, і навіть в спокійний час платять на 20% нижче ринку.

На рахунок вразливості Росії економічно, як і всі хотілось би, але подібні розмови вже роками, а запас в них по міцності ще надовго.
Дуже надовго.На жаль, звичайно.

·
Super Moderator
4,779 Posts
адвокат;167437874 said:
А ви впадаєте в маразматичний троллінг :)
В чому тролінг? У мене просто неприязнь до будь-чого російського, в т.ч. до російської пропаганди що це начебто Порошенко почав війну.

·
Registered
205 Posts
Ну значить це я помилився - це не тролінг, це щось з маразматичного вірусу.

Ви що бачили у Львові хоч одну людину,яка вважає, що це не росіяни розпочали цю жахливу авантюру ?

То на хріна молоти маячню помелом.

Інша справа, що є в цій країні частина людей, і їх десь до 85-90% , які вважають,що будь які війни, між будь-ким у світі можна завершити не лише поразкою-перемогою, а й розумною дипломатією.

Принаймі так вважає більшість українського населення та 99.9% населення всіх без виключення країн ЄС, та десь біля 50% відсотків населення США.

Єдине,що тут всім не сподобається і зараз всім скопом тролів на мене накинуться, то це те,що в мене неприязнь лише до кланової верхівки Росії, та до тої частини населення Росії,що виконує її злочинні вказівки але не до всіх росіян.

Я нормально відношуся до росіян Висоцького, членів гурту "Машина часу" і т.п.
Точніше не нормально, а з захопленням.

І в той же час чи не в кожній своїй публікації в пресі наголошую - не слава, а дуже велика ганьба в тому,що країна живе в економіці по 100% російській моделі -

клани-монополії-олігархи-злодії-митники-діамантові прокурори-земельники-схемщики-офшорщики

і т.п., при цьому звичайно політичної системи Росії ,диктаторсько-імперської в нас немає.

Це мабуть і коню зрозуміло.

·
Super Moderator
4,779 Posts
І звідки у вас такі точні цифри де скільки яких людей? Поділитеся посиланням?

·
Registered
205 Posts
Ну це здоровий глузд просто.

Нормальні адекватні люди розуміють, що на жаль перемогти силою не можливо,тим більше ,що однодумців в світі на рахунок такого вирішення немає.

Лише -10-15% населення України -таких як ви з одного боку, а другого боку - нуль держав Європи вважає такий шлях адекватним.

26061 - 26080 of 26174 Posts