SkyscraperCity banner

26081 - 26100 of 26174 Posts

·
Registered
205 Posts
Також просив би.

Блін, просто часом закидаю свіже конкретне інфо по угодам ,що на РН відбувається ,думається,що це цікава інформація,
але звідки не візьмись вискакують одні і ті ж тролі, і накидаються всім скопом, висмоктують щось з пальця, висмикують якісь цитати сторічної давності, і не лінь їм же,лайкають одне одного і розводять бардак на гілці, на жаль не стримуюся і відповідаю тролякам у їх стилі.

·
Registered
771 Posts
адвокат;167442702 said:
Також просив би.
Блін, просто часом закидаю свіже конкретне інфо по угодам ,що на РН відбувається ,думається,що це цікава інформація,
але звідки не візьмись вискакують одні і ті ж тролі, і накидаються всім скопом, висмоктують щось з пальця, висмикують якісь цитати сторічної давності, і не лінь їм же,лайкають одне одного і розводять бардак на гілці, на жаль не стримуюся і відповідаю тролякам у їх стилі.
^^
Не ний!

·
Registered
4,779 Posts
адвокат;167442014 said:
Ну це здоровий глузд просто.

Нормальні адекватні люди розуміють, що на жаль перемогти силою не можливо,тим більше ,що однодумців в світі на рахунок такого вирішення немає.

Лише -10-15% населення України -таких як ви з одного боку, а другого боку - нуль держав Європи вважає такий шлях адекватним.
Який сенс вигадувати маячню і аргументувати її такими ж вигаданими цифрами? Краще припиніть флудити в темі про будівництво.

·
Registered
4,779 Posts
Очікуєм на скандальних забудовах "де ж нам працювати ко-ко-ко"
Причому це пишуть як правило або пенсіонери або домогосподарки які вже ніколи не працюватимуть.

·
Unregistered user
1,993 Posts
Причому це пишуть як правило ... домогосподарки які вже ніколи не працюватимуть.
робота така ))

Хоча я би скосив поверховість до 7-8, а вони натомість достиковуються до гетто великої британії. Це не той район де таке би пасувало. Ніхто не заважає навіть зробити там лофтові офісні центри, ну але зрозуміло що нове будівництво дасть більше площ і більший профіт

P.S. Ага, реконструкція буде, провтикав. ну це найс. Тільки 13 поверхів в історичному ареалі не айс

·
Registered
4,897 Posts
Jаmes;167469772 said:
робота така ))

Хоча я би скосив поверховість до 7-8, а вони натомість достиковуються до гетто великої британії. Це не той район де таке би пасувало. Ніхто не заважає навіть зробити там лофтові офісні центри, ну але зрозуміло що нове будівництво дасть більше площ і більший профіт

P.S. Ага, реконструкція буде, провтикав. ну це найс. Тільки 13 поверхів в історичному ареалі не айс
Чому?)

·
Registered
766 Posts
Офісник Голоско, вже багато вікон світяться і всередині видно помітний рух в облаштуванні офісів. На фоні ЖК Auroom Tower, 2 чергу майже повністю завершують ззовні, обшивають вентфасадом:

ГЖБ на Варшавській, справа видно бур на будові церкви:

·
Registered
1,080 Posts
Прогулявся сьогодні від Магнуса до Форума - там ще стільки площі під забудову, якісь промки, торгові контейнери, сараї... Будувати і будувати. Імхо цінність центру трішки переоцінена - там землі ще купа. Інша справа що напевно її притримують, якраз щоб зібрати вершки.

·
Registered
4,779 Posts
Пам'ятаю яка була пустка на місці Форуму до того як його збудували... просто якийсь трешак.

·
Unregistered user
1,993 Posts
Чому?)
Ріел з семицвітом заклали там фундамент дешевих трущоб в прицентральному районі. Реконструкція виробничих приміщень - дуже достойна тема звичайно і я обома руками за. А оце 13-поверхове одоробло знову буде виділятись. Бо коли його погоджували то мабуть вже рівнялись на Ріелівські коробки, і просто бонусом накинули 3 поверхи. І взагалі виглядає на якийсь галжитлобуд, з пінопластовим фасадом

Високі будівлі мають бути гарними хоча б, або взагалі має бути скляний фасад, який не кидається в очі. А коли це піноластове брудне ге - то воно таким і залишиться на довгі роки.

Це лише моє імхо звичайно. Особисто мені не подобаються міста, де сучасна архітектура витісняє історичну, а не доповнює її. Має бути гармонія, а не зміщення акцентів. Тим більше, як я вже написав, ця коробка навряд-чи є прикладом чогось сучасного і архітектурно-вишуканого. Вона взагалі схожа на якесь пародіювання виробничих приміщень. Витримана вертиакальна лінія коричневого фасаду як дешеве відзеркалення старого навпроти і прибудова "білої мансарди", ну просто гидота, це ж Глобус Меридіан (якщо не помиляюсь), але в центрі. А могло ж бути не білим, а повністю скляним наприклад, чи з максимальним озелененням. Наприклад як Ibis - він візуально розчиняється в історичному ареалі і при цьому є цікавим сам по собі

·
Registered
4,897 Posts
Jаmes;167504236 said:
Ріел з семицвітом заклали там фундамент дешевих трущоб в прицентральному районі. Реконструкція виробничих приміщень - дуже достойна тема звичайно і я обома руками за. А оце 13-поверхове одоробло знову буде виділятись. Бо коли його погоджували то мабуть вже рівнялись на Ріелівські коробки, і просто бонусом накинули 3 поверхи. І взагалі виглядає на якийсь галжитлобуд, з пінопластовим фасадом

Високі будівлі мають бути гарними хоча б, або взагалі має бути скляний фасад, який не кидається в очі. А коли це піноластове брудне ге - то воно таким і залишиться на довгі роки.

Це лише моє імхо звичайно. Особисто мені не подобаються міста, де сучасна архітектура витісняє історичну, а не доповнює її. Має бути гармонія, а не зміщення акцентів. Тим більше, як я вже написав, ця коробка навряд-чи є прикладом чогось сучасного і архітектурно-вишуканого. Вона взагалі схожа на якесь пародіювання виробничих приміщень. Витримана вертиакальна лінія коричневого фасаду як дешеве відзеркалення старого навпроти і прибудова "білої мансарди", ну просто гидота, це ж Глобус Меридіан (якщо не помиляюсь), але в центрі. А могло ж бути не білим, а повністю скляним наприклад, чи з максимальним озелененням. Наприклад як Ibis - він візуально розчиняється в історичному ареалі і при цьому є цікавим сам по собі
о, ну то знач є просто зауваження до архітектури, і така загальна фразу не правильна:

Jаmes;167469772 said:
Тільки 13 поверхів в історичному ареалі не айс

·
Unregistered user
1,993 Posts
Ну це як один з варіантів щоб це обіграти. Зрештою щодо висотності у мене такі смаки, але я на це впливу не маю ніякого :) Ну подобається мені коли в історичному місті домінантами є шпилі храмів і ратуша, а не нові будинки які немають жодної цінності. Гадаю що малоповерхове вкраплення куди більше пасує будь-якому історичному ареалу, тим більше у Львові стара архітектура доволі добре збережена в плані суцільності забудови.

Є міста де старої архітектури мало, причиною того часто була війна, і вони вже не мають того духу історизму, за пошуком якого туди їдуть туристи. Це як взяти хорватський Задар - він просто ніякий в порівнянні до, наприклад, Трогіру.

Можливо Львів занадто великий і трансформація тут все-одно потрібна. Але якщо обирати цей проект і проекти на верху городоцької (вище цирку, було багато рендерів тут) - то останній варіант куди кращий. Має бути інтеграція в старовину, для збереження духу останньої. Одиничні вкраплення нових домінант можливі, але це вже питання компромісів. І в цьому районі компромісів вже не буде, бо ВБ і Семицвіт сформували там пінопластовий тип забудови, не притаманний кращим прикладам інтеграції в історичний ареал. З часом це може впливати на трансформацію смаків нових поколінь і їх відношення до історії та старого. Забудова і архітектура впливає на світогляд, я в цьому більш ніж впевнений, тому з цим треба бути дуже акуратним. Ті ж кондюки на фасадах і балкони з вагонки - я певен що це вплив в тому числі і радянської коробочної архітектури і відповідного стилю життя. Просрати дух старого міста дуже просто, відновити - майже не реально

PS В Копенгагені дуже сподобався оцей проект
https://www.google.com/maps/@55.6779163,12.595942,3a,78.5y,170.03h,86.34t/data=!3m7!1e1!3m5!1su6H_cgCt6mOZP6gXBangbg!2e0!6s//geo2.ggpht.com/cbk?panoid=u6H_cgCt6mOZP6gXBangbg&output=thumbnail&cb_client=maps_sv.tactile.gps&thumb=2&w=203&h=100&yaw=276.87775&pitch=0&thumbfov=100!7i16384!8i8192

і він явно доповнює старі будівлі поруч і гармоніює з ними, хоча район цей такий собі. От чому там не вальнули білу мансарду на 8 поверхів?

26081 - 26100 of 26174 Posts