SkyscraperCity banner

26481 - 26500 of 26788 Posts

·
Registered
13,833 Posts

·
Registered
301 Posts
Підкину на вентилятор

Constantin MMXX
3 відгуки
8 місяців тому
Керуюча компанія ВашДімСервіс витрачає кошти мешканців здебільшого на промоушн для забудовника, проблеми мешканців не вирішує. Запорола в 13-під'їздному будинку тени опалення, люди щоби не мерзнути, створили ОСББ. Зате влаштовують масові заходи, частково облаштовують територію, щоб сподобатись майбутнім інвесторам. При цьому здані будинки прискорено руйнуються через прорахунки в гідроізоляції, у коридорах обвалюється неякісна штукатурка, підтоплюються підвальні приміщення, дешева плитка коридорів лущиться, течуть дахи. Парковок хронічно не вистарчає, ситуація погіршується. З колясочних регулярно крадуть ровери. З урахуванням, що тут напхають 28-поверхові коробки, скоро масив перетвориться на київську борщагівку. Типовий мурашник для щасливих селян, що стали львів'янами.

Nata Rudenko
Місцевий експерт · 45 відгуків · 33 фото
9 місяців тому
Будівництво низької якості, стіни тріскають, вологість. Ззовні дійсно гарний вигляд, усередині (тех.стан і якість ремонту) погано.

Constantin QPS
1 відгук
3 місяці тому
Фундамент протекает, а застройщик только за цветуёчками ухаживает.

Маряна Пітковська
Місцевий експерт · 21 відгук · 84 фото
2 роки тому
Вкладають гроші у фасади, а комунікації відмовляють одразу після здачі будинків. Гарна обгортка, одним словом. Живемо у 171, спочатку були проблеми зі світлом, тепер з водою, про дорогу з Зеленої взагалі мовчу. Головне для компанії - гучні гасла, типу «подвір‘я без машин», насправді ж люди, які купили квартири в нових будинках, паркуються біля сусідніх. Проблеми з парковками жахливі. От вам і вся історія, де про людей насправді не думають.

xorro123, твій хід!
я читав всі ці відгуки давно. Якщо посилатись на цей самий гугл рев'ю, з якого ти взяв ці коменти, то середня оцінка ЖК "Ваш Дім" на основі 418 відгуків складає 4.3.
пруф лінк
Але, середня оцінка на основі 418 віртуальних відгуків на стільки ж релевантна, як і оцінка всього ЖК від 4-х "реальних" мешканців що написали щось негативне. Тобто це все ні про що.

Маряна Пітковська
Місцевий експерт · 21 відгук · 84 фото
2 роки тому
Вкладають гроші у фасади, а комунікації відмовляють одразу після здачі будинків. Гарна обгортка, одним словом. Живемо у 171, спочатку були проблеми зі світлом, тепер з водою, про дорогу з Зеленої взагалі мовчу. Головне для компанії - гучні гасла, типу «подвір‘я без машин», насправді ж люди, які купили квартири в нових будинках, паркуються біля сусідніх. Проблеми з парковками жахливі. От вам і вся історія, де про людей насправді не думають.
2 роки назад, заїхали в новий будинок. Там напевно давно те пофіксили. Дорогу до Зеленої точно зробили, я це знаю. Наскільки я чув, там люди не купують вільні паркомісця, тому забудовник не будує паркінги. Це старий і не актуальний відгук короче.

При тому що ти вибрав тільки негативні коменти, ігноруючи нейтральні і позитивні:

"Нам тут дуже подобається вигляд з вікна зачаровує"

"Дуже гарний і затишний житловий комплекс!"

"Дуже затишний і сучасний район. Сучасні майданчики для дітей, красиве оформлення газонів, декоративні елементи ландшафту. Будинки не знаходяться біля траси, тому шуму від доріг немає"

"Дуже файне місце,зроблино для людей,в вечері можно спокійно гуляти с дитиною,є освітлення,дітяча площадка,паркинг."

Але я не адвокат цього забудовника щоб малювати однобоку позитивну картину і мені не цікаво доводити щось тупо протилежне твоїй думці. В оцінці ЖК є багато суб'єктивного, що випливає з характеру людини і її розуміння комфорту. Тому оцінки типу "далеко від центру" більш релевантні для тінейджерів-екстравертів, ніж для гіків-інтравертів.

Якщо є певна кількість людей що пишуть про підтопи підвалів, протікання даху чи ще якісь дефекти, то напевно так і є. Але питання - у всіх будинках проблеми з дренажем? У всіх протікають дахи? Забудовник виправляє дефекти?

Мені, і думаю багатьом тут, цікаво почути оцінку реальних мешканців, але бажано з якимись пруф-фотками якщо це жосткий факап. Думаю навіть якщо там зовсім жопа з якістю реалізації, то на сенсацію це не тягне, а лише щоб показати що це така ж якість як ВБ, семицвіти та інше підголосківське гівно. Тобто практично весь ринок новобудов. Я схиляюсь до думки що там якість будівельних робіт середня по Львову, матеріали вище середнього і якість проектування вище середнього, якщо брати новіші проекти.

·
Registered
1,190 Posts
"Дуже затишний і сучасний район" - от цікаво, в чому сучасність района на пасічній? Пару раз проїзжав там, але певно чогось не розумію. Вбита дорога є та МЕТРО? В цьому в нашому житті полягає сучасність? Мені здається такі відгуки можуть або боти писати, або зомбовані забудовником мешканці.

·
Unregistered user
2,198 Posts
xorro123, я ж лише вибрав повідомлення в яких доволі чітко описано проблеми. Видно що люди описали зв'язно і структуровано, тому повідомлення скорше за все є реальним. І як правильно пише delias, частенько позитивні повідомлення дуже прості і ні про що, та й в переважній більшості це реально проплачені коменти. Відкрийте відгуки про Ріел і почитайте як там усілякі Васі Пупкіни інфантильно нахвалюють нерзрозуміло що

Уявіть собі люди пишуть який гарний і комфортний певний автомобіль. А хтось пише про проблему, що там подушки безпеки не спрацьовують і масло жере постійно, тощо. Середня оцінка буде високою, але на основі емоційних вражень, а не практичних і безпекових. Більшість людей не розбирається, і лише потім вони починають відчувати дискомфорт.

·
Registered
301 Posts
xorro123, я ж лише вибрав повідомлення в яких доволі чітко описано проблеми. Видно що люди описали зв'язно і структуровано, тому повідомлення скорше за все є реальним. І як правильно пише delias, частенько позитивні повідомлення дуже прості і ні про що, та й в переважній більшості це реально проплачені коменти. Відкрийте відгуки про Ріел і почитайте як там усілякі Васі Пупкіни інфантильно нахвалюють нерзрозуміло що

Уявіть собі люди пишуть який гарний і комфортний певний автомобіль. А хтось пише про проблему, що там подушки безпеки не спрацьовують і масло жере постійно, тощо. Середня оцінка буде високою, але на основі емоційних вражень, а не практичних і безпекових. Більшість людей не розбирається, і лише потім вони починають відчувати дискомфорт.
тому я написав "середня оцінка на основі 418 віртуальних відгуків на стільки ж релевантна, як і оцінка всього ЖК від 4-х "реальних" мешканців що написали щось негативне. Тобто це все ні про що". Я в курсі про накручені рейтинги.
Самі активні якраз ті в кого проблеми і пишуть про них щоб натиснути на забудовника. І це правильно. Ті коменти давно написані і мені цікаво, чи виправив забудовник ті дефекти. Бо комент вісить статично, як про ту дорогу на Зелену, яка насправді давно зроблена. Те ж саме стосується позитивних відгуків.

Ті, в кого немає серйозних проблем, переважно нічого не пишуть, а просто собі живуть там. Тому я не можу для себе особисто скласти реальну оцінку якості будівництва на основі тих відгуків. Затоплення і протікання це досить серйозні дефекти і дуже поширені в новобудовах. Що цікаво це як швидко Ваш Дім виправляє ці дефекти.

·
Registered
1,190 Posts
Стрийська - Наукова.

269035

Пішов маркетинг, доволі вдалий як на мене.

269038

За цими картинками-кругляшами приховані будівлі, ліворуч два 15 поверхових готелі та БЦ, праворуч - ТЦ. Наче то і не секрет, але все одно приховали подалі від актівістів.

269039

Але в цілому дуже добре, що ті занедбані озера перетворяться на щось пристойне. Ще би розчистили МАФи на зупинках цього перехрестя, було би ідеально!

269050

·
Registered
261 Posts
Там на плані де заховано колами будівлі щось вони виглядають прямокутними, а не овальними як на рендері, можливо авалон знову гарний рендер чисто для проходження комісй і піару зробив.

·
Registered
1,190 Posts
Там на плані де заховано колами будівлі щось вони виглядають прямокутними, а не овальними як на рендері, можливо авалон знову гарний рендер чисто для проходження комісй і піару зробив.
Цілком ймовірно, після того як Авалон Ап спростили та здешевили настільки, що кінцевий рендер не впізнати, від них можна очікувати все що завгодно.

·
Registered
1,190 Posts
Якраз в Авалона з виглядом і плануванням буде все ок.
Хіба?

Авалон Ап на громадських слуханнях
271277

Авалон ап коли прийшли в себе і порахували вартість
271276

·
Registered
698 Posts
Цілком ймовірно, після того як Авалон Ап спростили та здешевили настільки, що кінцевий рендер не впізнати, від них можна очікувати все що завгодно.
Житло здав і забув. А готелі трц і бц - це бізнес на роки. Гріша не буде скупитися на такі проекти, якщо запорить то будуть з нього ржати.

·
Registered
4,940 Posts
Житло здав і забув. А готелі трц і бц - це бізнес на роки. Гріша не буде скупитися на такі проекти, якщо запорить то будуть з нього ржати.
Авалон розділився, не від усього тепер тхне цигарками, але відповідно і фінансування різне

26481 - 26500 of 26788 Posts