SkyscraperCity banner

26641 - 26660 of 26787 Posts

·
Registered
828 Posts
ЖК s78 від Нової Оселі на Сахарова.
Дуже близько до військової частини будується, вже собі уявляю як хтось виглядає в вікно, а там солдат на КПП за кілька метрів служить... Дивно якось. Пройшовся по тому району, де парк таверс, будинок з кросвордом... Якщо коротко, то піздєц там, а не безбар'єрний простір, ще стільки парканів і мільйони бордюрів(чуть не по пів метра) не бачив.
392571

392580

392594

·
Registered
1 Posts
Розбавлю тему інфою по стану будівництва на Парк Тауер на Стрийській 86, забудовник ТзОВ "Завод №3".

Почну з хронології:
  • кінець 2017р. - підписав з ними договір на купівлю квартири з терміном здачі 4кв. 2018р.
  • 2018 - 1-е півріччя 2019р. - на об'єкті ідуть активні роботи, збудовано два секції (як і планувалось), якість будівництва норм, вигляд по проектних рендерах теж більш-менш ок, я трохи засмучений що відтерміновують, але загалом не критично
  • 3кв. 2019р. - у вайбері майбутніх жильців по-трохи починає зростати напруга, типу ніби й будують, але коли нарешті здадуть?!
  • 10.2019р. - забудовник збирає всіх майбутніх жильців щоб озвучити поточну ситуацію.
    На презентації, де присутні біля 150-200 чол. забудовник повідомляє що будинок здано в експлуатацію, але видачу ключів і до ремонтів допустить тільки з 04.2020р., типу щоб не платити зимою за опалення, бо ймовірно мало жильців будуть проводити ремонти.
  • поч. 2020р. - власники починають оформлення права власності, вказують недоліки в окремому акті, забудовник зобов'язується усунути недоліки до 01.04.2020р.
  • 04.2020р. - прогресу по виправленню недоліків немає, у вайбері майбутніх жильців знову зростає обурення, занепокоєння і глибока стурбованість, сформована ініціативна група починає активний діалог з забудовником, в результаті якого з'ясовується, що будинок не підключено до жодної з інженерних мереж (нагадаю, в 09.2019р. отримано свідоцтво про введення в експлуатацію!!)
  • 05-06.2020р. забудовник обіцяє доробити двір, підключити мережі, доробити недоліки типу перил на балконах, а з 15.06.2020р. почати видачу ключів
  • 15.06.2020р. - при прийомі ключів жильці з'ясовують що комунікації й далі не підведено, територія не готова взагалі (ні входу, ні бруківки), паркінг на 1поверсі переобладнано в комерційну нерухомість, на сайті видалено інфу про дит.майданчик, закриту територію і додано інфу про комерційну нерухомість.
Також за час спілкування з забудовником були такі неприємні речі - перед датами платежів на етапі будівництва підписант договору зі сторони забудовника фін.директор особисто кидала смски з нагадуванням, а з 2020р. після питань WTF і коли буде готово, почався мороз - фін.директор фовардить на юриста, той зайнятий і каже дзвоніть у відділ продажу, кароч. дуже неприємно і повний аццтой з позиції брендінгу, піару і маркетингу. Були розбіжності з проектними vs. фактичними метрами - у жильців які були в чаті по факту було на 1-2м.кв. менше площі, ніж по проекту (всього 250 квартир на 2 секції), і чомусь у всіх тільки в меншу сторону. Якщо на поч.2020р. це все виглядало дуже непорядно і було схоже на непрофесійних і недолугий робочий підхід, то зараз починає виглядати як кидок.

З плюсів: будинок загалом збудовано якісно, висота стелі 3м, норм вікна, котельня Viessmann, АЛЕ досі не підключено ел.енергію, воду, каналізацію, газ.
Тому поки-що користі від цих плюсів немає.

Даю лінки:
всі комунікації підключено, є документи. Всі балкони, наскільки я бачив, вже зроблені. По прибудинковій багато вже зроблено і далі активно робиться. Зроблено ОСББ. Вантажні ліфти включені. Є управлінська компанія яка обслуговує будинок. Більшість власників досить адекватні так як переживають за збереження фасаду, чистоти і порядку. Наскільки я знаю це жорстко буде регулюватись на рівні ОСББ. Великою кількістю квартир володіють представники забудовника які також входять в правління ОСББ. Є можливість провести оптоволокно прямо в квартиру, багато хто вже замовив. Більшість отримали ключі. Почали робити ремонти.

Мінуси:
  • дешевий дитячий майданчик
  • забудовник зробив комерцію на 1 поверсі замість паркінгу
  • забудовник відрізав частину території і переоформив, що є шахрайством
  • 1 вантажний ліфт на ремонті вже місяць
  • комунікація забудовника дійсно аццтой, але на даному етапі це вже мало турбує
В загальному це дійсно досить якісний будинок: товсті стіни з керамоблоків, мінвата, міжквартирні і внутрішні перегородки з цегли, котельня Вісман, дорогі ІТП фірми Danfoss, висота стелі 3 м, звукоізоляція між поверхами, велика площа холів з відділеними ліфтовими холами (реально великі з панорамними вікнами), по 3 ліфта в кожному під'їзді, всі поверхи ізольовані (сходові клітки фізично відокремлені через перехід); комунікації, вхідні двері, вікна - все якісного середнього або вище середнього класу; підземний паркінг

В процесі:
  • закінчити прибудинкову територію
  • закінчити ремонт холів 1 поверху
  • передати будинок ОСББ
  • виправити дрібні недоробки і помилки в квартирах (це стосується тільки певної кількості власників)

·
Registered
481 Posts
доволі дивно що на відміну від рендера балкончик не призначений для того щоб по ньому ходили. На рендері він був з поручнями, а по факту без поручнів та засипаний гравієм по мембрані.

·
Registered
481 Posts
Я можу зрозуміти дирекцію школи, але логічно було проектувати з розумінням вимог та бачень.

·
Registered
13 Posts
Апдейти по деяких об'єктах:

- ЖК Кворум, що біля південного: завершують кладку останнього поверху. З цікавого: в деяких квартирах міжкімнатні стіни із пустотілої цегли, яка стоїть на ребрі.
IMG_20200811_121632.jpg

- бізнес-центр від того ж Кворуму через дорогу: нарощують висотність.
IMG_20200811_121750.jpg

- Мельника і через дорогу реконструкція:
IMG_20200805_185553.jpg

IMG_20200805_185628.jpg

- офісники на Героїв УПА (у найвищому зроблено цікаве обрамлення деяких віконй, але нажаль на фото вийшло не чітко)
IMG_20200802_204245.jpg

IMG_20200802_203835.jpg

IMG_20200802_204120.jpg

IMG_20200802_204132.jpg

- реконструкція готелю Турист продовжується, однак хід робіт краще видно зі сторони парку:
IMG_20200728_202144.jpg

- конференц-центр по вул. Стрийській:
IMG_20200807_204821.jpg

- Океан: завершують утеплення мін.ватою., огорожу частково забрали.
IMG_20200811_193100.jpg

- реконструкція під бізнес-центр на Перфецького (навпроти поліції): також утеплюють, але звичайним пінопластом.
IMG_20200719_155856.jpg

На сьогодні все

·
Registered
1,776 Posts
ЖК Кворум, що біля південного: завершують кладку останнього поверху. З цікавого: в деяких квартирах міжкімнатні стіни із пустотілої цегли, яка стоїть на ребрі.
Ну це не нове.. Особо проблем тут не бачу. В мене будинок помоєму 2007 року і теж міжкімнатні стіни на ребрі. З пустотілої. Тим не менше телек 55 я сам повішав без хімічних анкерів на дюбеля для пустотілої цегли і ще за 5 років не впав :)

·
Registered
13 Posts
Ну це не нове.. Особо проблем тут не бачу. В мене будинок помоєму 2007 року і теж міжкімнатні стіни на ребрі. З пустотілої. Тим не менше телек 55 я сам повішав без хімічних анкерів на дюбеля для пустотілої цегли і ще за 5 років не впав :)
А як у вас звукоізоляція/теплоізоляція?

Щиро кажучи, при ціні 800+ $ за м2 таких речей (імхо) не мало би бути.
Аналогічне бачила в Набережному Кварталі, але там то не викликало подиву ))

·
Registered
1,776 Posts
А як у вас звукоізоляція/теплоізоляція?
Так мова про міжкімнатні.. В мене в квартирі шумоізоляції в принципі немає, ми живем втрьох, все супер.
З сусідами там потужніша стіна.

·
Registered
3,124 Posts
26641 - 26660 of 26787 Posts