SkyscraperCity banner

16741 - 16760 of 26454 Posts

·
Registered
1,130 Posts
Всех плюсую - ЭКОдом ужасен. Такая общеизвестная на рынке компания, которая пользуется неплохим спросом/доверием у людей - а толкает такой фуфел :\

·
Registered
127 Posts
ЖК Щасиливий
Адреса м. Львів, вул. Бігова 17 (біч. Тракт Глинянський)
Довго та ділянка стояла без діла. Бачу той район активно розвивається. І на Тракті ще 200 котеджей Провесінь шурують.
4610137200:07:018:0213
1,351га
на скільки я зрозумів, ось ця ділянка. Але трохи не феншуй,що збоку мініцвинтар є.

Хто знає точно - поправте.

·
Registered
13,664 Posts
Доброго дня! Підкажіть будь ласка по Франківському р-ні, Де що ПЛАНУЄТЬСЯ будувати. Дякую
Парус Сіті на Кульпарківській - очікуємо на осінь початок

·
Registered
364 Posts
Всех плюсую - ЭКОдом ужасен. Такая общеизвестная на рынке компания, которая пользуется неплохим спросом/доверием у людей - а толкает такой фуфел :\
на моїй памяті ніразу некидали... доводили все до кінця... а це завжди актуально :bash:

·
Registered
2 Posts
Як житловий комплекс не назви, все рівно виходить "Ріел-Коробка".
До речі ніхто не пробував порівняти первинні рендери Ріела і те що по факту вийшло? Бо так виглядає що то забудовник "1 у Львові, де те що на рендері і те що факту - не мають взагалі нічого спільного.
Як для консервативного Львова Британія виглядає привабливо. Жк "Щасливий", звичайно, смішний ніби намальований не дуже обдарованою дитиною, я б в такому квартиру не купив. Але людей без смаку дуже багато і якщо показати їм проекти Заха Хадід і запропонувати побудувати таке у Львові, теж будуть проти. Так що який попит, така пропозиція

·
Registered
372 Posts
Bingoo83, не видно твоїх картинок, в транспортній інфраструктурі теж
я хз закинув з гугл фото свого альбому...мені видно..а всім решта - ні...не знаю в чому причина... перезалив з сєпарського хостингу..(:)ohno:

·
Registered
90 Posts
ЖК "Арена" вул. К. Мікльоша
А МетГал серйозно так взявся за той райночик - вже другу ділянку докупив.
Цікаво що вийде з паркінгом - його обіцяли ще в першому комплексі. Але обійшлися більш дешевими для обох сторін великими парковками між будинками. Дуже б хотілось, щоби його всетаки збудували, адже на відсутність хоч одного в комплексі "Новий" спортмайданчика я вже давно звертав увагу.

Ну і звичайно ж - садіки/школи :(
Хто знає яка там норма (на скільки людей воно має будуватись) ?
Так навскидку (~20м/людину) уже існуючими проектами від Мікльоша до Вернадського там збираються заселити ~ 5000 людей - і жодного об'єкта інфраструктури, наразі, окрім магазинів на перших поверхах :(

А ще у мене була надія, що колись там таки збудують концертно-кофуренційно-виставкову арену :)

·
Registered
1,130 Posts
Цікаво що вийде з паркінгом - його обіцяли ще в першому комплексі. Але обійшлися більш дешевими для обох сторін великими парковками між будинками.
Мені в тому ЖК дуже подобається шо территорія закрита і є шлагбаум - будь-хто не буде лазити. Але чому таке не робиться в інших ЖК? Той же Леопольтаун буде мати стоянку, але безкоштовну і відкриту. Як менеджер сказав - а там як жильці вирішать. Та зараз здається всі будують без огородженої территорії - чому так, хтось знає? Заборонено законом, або банально грошей не вистачає на доп обладнання территорії?

п.с. на рахунок Леопольтауна було б краще огорожу мати - бо біля тих автовокзалів завжди якісь неблагополучні елементи тусуються. Тягне їх туди якась сила.

·
Registered
1,130 Posts
Народ, а шо зараз робиться з цією спорудою? Недобудова??
Управління поліції на стрийськиій.

·
Registered
90 Posts
Мені в тому ЖК дуже подобається шо территорія закрита і є шлагбаум - будь-хто не буде лазити.
Мені здається шлагбауми передбачені перш за все для заборони в'їзду на територію. А от залізти туди вони, на жаль, ніяк не помішають :(
Тому мені здається потрібно або вже робити ось так (то виїжджаючі ворота і вони переважно зачинені, поруч завжди чидить сторож), або толку з тої огорожі?
Я одразу був здивований коли мені давали разом ключ від калітки і брєлок від шлагбаума за метр від неї. Як наслідок - ті калітки мабуть ніколи і не закривались.

·
Registered
678 Posts
Ворота в жк це не потрібна річ, час відкривання/закривання буде усіх дратувати, шлагбаум в сам раз і то варто брати з полегшеною стрілою, тому що зношується швидко. Ще не розумію людей які думають що двометрові огорожі, ворота і декілька дверей з кодами їх вбережуть від злодіїв. Подумайте скільки на це ви тратите часу.
В мене в будинку є реальний приклад - щоб потрапити додому треба відкрити/закрити шлагбаум, відкрити/закрити ворота в паркінг, відкрити/закрити двері в паркінг, відкрити/закрити двері в підїзд, відкрити/закрити двері в тамбур який зробили в під'їзді на дві квартири, відкрити/закрити двері в квартиру (можливо два замки) і ще зняти/поставити сигналізацію. Ну не дибілізм?

·
Registered
1,130 Posts
Так тут дело не в безопасности - банально от прохожих алкашей огородиться. Понятное дело что для воров этот шлагбаум не помеха.

16741 - 16760 of 26454 Posts