SkyscraperCity Forum banner
281 - 300 of 1684 Posts

· Struggle!
5,795 Posts
Discussion Starter · #285 ·
Головне щоб не зробили як у нас вміють: зовсім третій варіант, який ні на що не схожий.
от от )
таке побажання можна по дефолту ставити, коли з'являється новий проект/будівництво у Хмельницькому.

· Registered
122 Posts
Хуясе:cheers:
Це все на картинках так гарно виглядає... Галерея нерухомості тільки й можуть що запропонувати гарну коробку... А якість будівництва... Здача цих будинків... Підключення комунікацій... Це жах...

· Płoskirów tyran
4,796 Posts
Це все на картинках так гарно виглядає... Галерея нерухомості тільки й можуть що запропонувати гарну коробку... А якість будівництва... Здача цих будинків... Підключення комунікацій... Це жах...
З цим я згідний, тим паче вони й по рендерах небудують, всеодно десь здешевлять.. це ж така контора

· Registered
122 Posts
а як Барви? мені вони теж сподобались по ціні...
Я купив у другій секції... То ще більш-менш... В першій налажали по саме нікуда... В принципі поки що я задоволений... Є свої мінуси... Але вони скрізь є... Третя секція кажуть буде ще краща. А наступні взагалі будуть з облицювальної цегли.

· Płoskirów tyran
4,796 Posts
Я купив у другій секції... То ще більш-менш... В першій налажали по саме нікуда... В принципі поки що я задоволений... Є свої мінуси... Але вони скрізь є... Третя секція кажуть буде ще краща. А наступні взагалі будуть з облицювальної цегли.
Відповідно ціна буде більша)). добре, дякую за відповідь))

· Registered
122 Posts
Відповідно ціна буде більша)). добре, дякую за відповідь))
Різниця між першою і другою 50 грн. за квадрат. Але... В першій секції вікна всередині йшли без підвіконня. В підїзді в першій секції сходи не обкладали плиткою в другій повністю сходи облицьовані... Ну і перила зовсім інші... Та і взагалі кладка цегли рівненька... Перепадів плит не має... І реальні розміри стін не відрізняються від тих що були по плану...

· Registered
4,509 Posts

· Struggle!
5,795 Posts
Discussion Starter · #297 ·

· Registered
4,509 Posts
281 - 300 of 1684 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.