SkyscraperCity banner

1 - 20 of 341 Posts

·
какла до
1,475 Posts
Discussion Starter #1
Аби мати легкий доступ до проектів будівництва і не переривавати щоразу загальну гілку про будівництво у пошуках того чи іншого проекту пропоную зберігати їх тут:)

·
какла до
1,475 Posts
Discussion Starter #2
Отже почну помаленьку заповнювати гілку.
Проект, що заморожений на розі вулиць Степана Бандери і Чорновола. Навпроти Набережного кварталу.

Здається, його на форумі ще не було.

·
Registered
5,725 Posts
Гілка хороша. А проект вже був у гілці про будівництво колись.

·
какла до
1,475 Posts
Discussion Starter #4 (Edited)
нереалізований і давнозабутий проект Міленіум плази. Впринципі, імхо, добре, що не реалізований, бо архітектура далеко не якісна і застаріла, проте сам концепт забудови цієї території, на мою думку, потрібно втілити в життя. Єдине - тільки осучаснити проект. Більше мінімалізму, вишуканої простоти та якісних матеріалів + незабути про неохідність 21го століття (велодоріжки, велопаркінги, підземні автопаркінги, вільний wifi, великі панорамні лавки, сучасне озеленення і тд.) і буде краса.

Міленіум Плаза

+ на проекті передбачувалися нові підземні переходи. Не треба такого. Підземні переходи - це зло, що завдає безліч незручностей і забирає ваш час. Сучасні європейські міста на даний час масово відмовляються від усіх цих підземних штук. Нам потрібно брати приклад і нів'якому разі не проектувати нових.

Як писав Ілля Варламов (http://zyalt.livejournal.com/) підземні переходи - це ознака тоталітарної держави, якій начхати на власне населення. Повністю з цим згідний.

Замість підземних переходів ідеально було б створити підземні автопаркінги.

·
Registered
1,289 Posts
Привіт, от той "Проект, що заморожений на розі вулиць Степана Бандери і Чорновола"!!!
Як ти сказав він незаморожений, а роботи ведуться тільки в середині, це бивший кафе "Оболонь", і він мабуть так буде називатися. Його мають завершити до кінця цього року. З зовні там залишилося не багато роботи, пофарбувати і зробити облагородження території, всередині готовність навіть не знаю яка.

По міленіум плазі можу сказати, що проект не утопічний, він буде зроблений, але коли невідомо....
На рахунок Архітектури то згідний воно є застаріле і треба заново щось створювати нове.....

·
какла до
1,475 Posts
Discussion Starter #6
Дякую за виправлення на рахунок Оболоні. Я просто там проходжу часто і ніяких робіт ззовні не замічав ще з осені. Якщо працюють всередині - то це дуже добре. Я вже думав, що заморозили:)

·
Registered
5,725 Posts
Це в районі Люкс-Хаус, можливо це той новий будинок, поруч з Люкс-Хаус, а можливо щось інше. Бо візуально вони зовсім різні.
Гілка по проектам, тому рахую, що тут нехай всі будуть, що були колись, будуються, збудовані, чи в перспективі.

1 - 20 of 341 Posts